KalpODer'den Açıklama

KalpODer'den Açıklama

KalpODer'den Açıklama


11 Aralık 2016 18:36
font boyutu küçülsün büyüsünYÜCE TÜRK MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Jeostratejik  konumumuz  ve kadim tarihimizin Yüce Türk Devletine  ve onun Aziz Türk Milletine yüklediği sorumluluğu  ortadan kaldırmaya gücü yetmeyen küresel  güç odakları, kullandıkları terör fahişeleri  eliyle haince ve kalleşçe terör saldırısında bulunmuşlardır.

Aziz Türk Milletinin evlatları olarak, Asayiş ve Terörle Mücadelede Emniyet Mensuplarımızın ortaya koydukları mücadele takdire şayandır. Bu hain ve kalleş terörle mücadelede ilk anlardan itibaren gösterdikleri  özveri, asla hafızalardan silinmeyecek ve minnetle anılacaktır.

Bu hain, kalleş ve fahişe terörle mücadelede ŞEHİT OLAN AZİZ TÜRK MİLLETİNİN EVLATLARINA ALLAH'TAN RAHMET, KEDERLİ AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI  ve SABR-I CEMİL, YARALI EVLATLARINA DA ACİL ŞİFALAR NİYAZ EDERİZ.

YÜCE TÜRK DEVLETİ’NİN  GÜCÜNÜN ve KARARLILIĞININ bölücü fahişelere ve onları kullanan hain odaklara vereceği cevaptan zerre kadar kuşkumuz yoktur. Devletimiz, dostunu düşmanını çok iyi tanımaktadır.

DEVLET ERKİNİ kullanan yönetim ve siyasetin de kısır gündem ve çekişmelerle vakit kaybetmeden Devlet aklı ile uyumlu, sorumlulukla her türlü tedbiri anında ve kararlılıkla yerine getirmesini, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ ne karşılıksız can bağı ile bağlı vatandaşları olarak beklemekteyiz.

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

Yener DURSUN

KALP O DER

 KALPEREN OCAĞI DER.GNL.BŞK.


 

Bu haber 4,537 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (12)
 • birsen okyay / 13 Aralık 2016 18:29

  bölücü fahişe

  Bölücü fahişe sözü cinsiyetçi bir söylem. Yakışık almamış.Bu gün biz bölücülere fahişe sıfatını uygun bulursak başka birisi şort giydiği için başka birisi parkta spor yaptığı için bir başkası hamile olduğu halde sokağa çıktığı için birilerine fahişe sıfatını uygun görüp gerekli cezayı kendince verebilir.Biz kadınların güvenliği son zamanlarda büyük tehdit altında.Bakınız haberler.Söylemleriniz ile bize destek olacağınızı umarım.Bu yazının yazılma nedenine gelince ben de çok üzgünüm.Yurdumuzun mutlu geleceğinin kurulmasında üzerime düşen görevleri yapmaya kararlıyım.
 • ateş / 12 Aralık 2016 20:18

  Ya Rabb!

  Bu devleti ve milleti yücelt, ayağa kaldır! Zalimin üzerine inen kılıç eyle bizi, ya Rabb!
 • Zeliha Türk / 12 Aralık 2016 18:16

  Çok üzgünüm

  Allah yakınlarına sabır versin. Kelimelerle anlatmak zor.Vatan sağolsun.
 • SİNAN YILDIRIM / 12 Aralık 2016 13:56

  ALLAH CC RAHMET EYLESİN TÜRK MİLLETİ OLARAK HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN. ADI AHMET MEHMET OLMUŞ NE FARKEDER HEPSİ BİZİM KARDEŞİMİZ CİĞERLERİMİZ YANDI ALLAH CC AİLELERİNE SABRI CEMİL İHSAN EYLESİN. EY KAFİRİN EVLATLARI KUDURMUŞ KÖPEKLER GİBİ SALDIRMAYA DEVAM EDİN BU MİLLET ALLAH CC İZNİYLE BİR ÖLÜR BİN DİRİLİR YILDIRAMAYACAKSINIZ. BİZLERDE SIRAMIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ BU VATANIN BİR KARIŞ TOPRAĞINA CANIMIZ FEDA. ÜLKEMİZİN YÜRÜTME MERCİNDE OLANLARDANDA BEKLENTİMİZ BİR AN ÖNCE LAF SALATASINI BIRAKIP İVEDİLİKLE BEDELİ NE OLURSA OLSUN BUNLARIN HESABININ SORULMASIDIR. NEDEN KİMDEN KORKUYORUZ BİZLER TÜRK MİLLETİ OLARAK TOP YEKÜN ARKANIZDAYIZ. TEKRAR TÜM TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN.
 • Yusuf / 12 Aralık 2016 12:45

  Sabır

  ALLAH devletimizi, milletimizi korusun. Fitnecilere fırsat vermesin ...Türk ordusunu daima muzaffer kılsın. Ordumuza zeval vermesin....

  Devlet varsa biz varız...devlet babamız..vatan anamız.... ALLAH acılı ailelere sabırlar versin...
 • ilknur / 12 Aralık 2016 08:30

  La Tahzen!

  HasbinAllah ve nimel vekil.Rahman ve Rahim olan adınla başlıyorum Allahım. İste kulum vereyim diyorsun..ordumuzu muzaffer eyle,koru.Milleti Muhammedi iki cihanda da aziz eyle.... Başımız sağolsun .Rabbim peygamber efendimize komşu eylesin.
 • Murat karaerkek / 12 Aralık 2016 06:15

  Yeniden büyük türkiye

  Allah rahmet eylesin.....turk devleti var olsun.....
 • Bekir Öztürk / 12 Aralık 2016 04:50

  bu can bu yola fedadır

  Devletimiz var olsun....
  Bir Türk evlâdı olarak, bir kalperen olarak vatan için her göreve talibim.
  Yeter! Artık!
  Hüküm artık Zülfikarındır...
  Başımız sağolsun
  Vatan sağolsun
  Şehitlerimize rahmet diliyorum ve sıramızı bekliyoruz...
 • Özlem Genç / 11 Aralık 2016 21:41

  Şehitlerimize rahmet diliyorum

  Ülkemizin üstüne kara bulutlar sarmaya çalışanlar duyun ki bu millet vatanına sahip çıkmaktan asla vazgeçmeyecek. Gerçek vatanseverler her daim olacak ve bizi bölemeyeceksiniz. Korkma sönmez bu safak..
 • Zafer YAVUZ / 11 Aralık 2016 20:49

  KALPODER

  Çile bizlerin,şeref kahramanların, ebediyet asil TÜRK Milletinindir... Türk devleti var olsun... Tanrı Türk e yar olsun... Bir ölür bin diriliriz...
 • merarive / 11 Aralık 2016 20:09

  Bitsin artık

  Bu zor günlerde Allah herkesin yardımcısı olsun ve sabır versin. Bugünlerin bir daha görmek istemiyorum bitsin artık
 • ada / 11 Aralık 2016 18:56

  OKTAN ABİ

  Eminim gündemle ilgili değerlendirmemiz vardır.Bunu bir analiz yazısı ile bizlerle paylaşmanızı diliyorum.Açıkçası bir teselli ver Oktan Abi.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar