Meczup Kelim -17: Kıvır

Meczup Kelim -17: Kıvır

Meczup Kelim -17: Kıvır


29 Haziran 2016 16:10
font boyutu küçülsün büyüsün


Meczup Kelim

Meczup Kelim Amca, kel olmasına keldir de; yaşı yetmiş mi desem, yedi yüz mü desem, yoksa yedi mi bilemedim. Kimisi deli, kimisi evliya muamelesi yapar. Çoğunun görmediğini görür, duymadığını duyar, gözlük takar ama gözlüğün camları yoktur. Tezatları gösterir, düşündürür, güldürür. Bazen de kızdırır. Ama iyi niyetlidir. Eski kafadır. Televizyonu bile eski, siyah-beyaz.

Kulağına çamaşır mandalı takar, küpe olsun diye. Çok bilmiştir haa. Kül yutmaz, yutturmaya kalkanlara; 'sen onu benim kelime anlat!' der eliyle kelini işaret eder. Deli demeye dilim varmıyor… Belki seversiniz Meczup Kelim'i. 

 Meczup Kelim -17: Kıvır

  
Bu haber 8,715 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (9)
 • atlara fısıldamak / 21 Temmuz 2016 21:20

  yayınlamayı uygun görürseniz hoş bir film

  http://filmakinesi.org/midnight-stallion-geceyarisi-aygiri-turkce-dublaj-720p-izle.html
 • mustafa kemal / 30 Haziran 2016 18:33

  işid

  işid şuanda TÜRKİYE DE eğitiliyormuş istanbul,tekirdağ,bursa gibi bir kaç şehirde daha. Yakında suriyeden beter olacak bu ülke söylemedi demeyin.
 • Turan Kagan / 30 Haziran 2016 16:51

  Avustralyadan Dua ile

  Haziran 2016 icin sinyaller verildi...AB de buyuk hesaplasma olacak israil kendisini garantiye almak icin sinsice hamlelerini yapacak bunun icin Abd baskalik secimi olmasi gerekli onumuzdeki 10 yil buyuk kaos icin hazirlanacak... Allah yardimcimiz olsun...
 • RİZELİ / 29 Haziran 2016 20:26

  kandırıldık AKP TARAFINDAN

  herşeyi net açıklıyor
  HAYAL KIRIKLIĞI İÇİNDEYİM DOĞRUSU.BİR DAHA OY YOK.
 • Hüseyin Bulduk / 29 Haziran 2016 20:16

  Toplumsal bir cinnet hali yaşıyoruz, Allah sonumuzu hayır eder inşallah.
 • orhan şahin / 29 Haziran 2016 19:37

  ne zaman gelecek başımıza dediğiniz kişi hocam!
 • alaca / 29 Haziran 2016 18:25

  Akp İnsanların gözünü boyamış..

  insanların gözünde ki perde ne kadar da kalınmış demek ki. kimse hala bir şey anlamıyor. Milliyetçileri susturmaya çalışıyorlar sırf bunları yapabilmek için.
 • dertli mümin / 29 Haziran 2016 17:04

  işin üzücü yanı

  işin üzücü yanı ne biliyor musunuz geri adım atmanın BOŞA gidecek olması !!!! 4 ülkeyle barış diyorlar rusya-israil-mısır-suriye sırayla bakalım işid ıraktan kovuluyor tüm gücüyle suriyeye yüklenecek (israil desteği malum ) onlara göre melhame-i kübra işid şamı almaya çalışacak (belkide alacak ) şamdaki yönetim yıkılır akabinde israil işidle mücadele ediyorum diyerek şamı kutsal kenti ele geçirmeye çalışacaktır !!!! israil askeri istihbaratı uyarı raporu yayınladı dedi ki 2017 de mısırın başında sisi olmayacak !!! mısırda işide sempati giderek artıyor mısır işidin eleman deposu haline dönerse ortadoğuda korkunç şeyler olacak !!!!! bunlar daha önce şöyle bir çağrı yapmıştı http://www.haberturk.com/dunya/haber/1101686-isidden-piramitleri-ve-sfenksi-yikma-cagrisi kritik soru teşebbüs ederlerse uluslararası müdahale gelir mi ? israile bakalım gelecek ekonomik krize netanyahu dayanabilir mi ? rusya netanyahu giderse israille iranın arasını yapacak !!! pusuda bekliyor bide rusyaya bakalım gelen ekonomik kriz (malum abd depremi vs. ) rusyada rejim değişimini tetikler mi ? medvedev açıkça söyledi kasada para yok dedi buyrun http://www.hurriyet.com.tr/rusya-basbakani-bizde-para-kalmadi-40115346 rus halkı komünizmi kapitalizmi deneyimledi bu saatten sonra büyük ihtimal faşizm gelir faşistlerin yönettiği rusya savaşçı yayılmacı olacaktır yani başımıza bela !!! adamlar yönetimi devirdiklerinde siyasi kadronun kalacağı hapishaneyi bile şimdiden hazırlıyorlar bakın koridorları yerden ısıtmalı saunalı hapishane kimler için hazırlanıyor acaba ? putin ? lavrov ? http://haberrus.com/politics/2015/12/10/avrupanin-en-buyuk-hapishanesi-5-yildizli-konforla-rusyada-aciliyor.html (tanıdık geldi mi bizdeki silivri ) BİR EL BUNLARI HESAPLIYOR KİM ???
 • Taner Gür / 29 Haziran 2016 16:29

  Siyonist

  Eyyyy Israil one minute!.. gel barisalim artik..Cok özledim kavusalim..

  Sensiz olmaz,beraber yürüdük biz bu yollarda..

  Fazla kizdirmayalim reisi aldigi cesaret madalyasini iade etmesin..


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar