Oktan Keleş'in TVNET'teki Programı

Oktan Keleş'in TVNET'teki Programı

Oktan Keleş, Araştırmacı-Yazar Hamza Yardımcıoğlu tarafından hazırlanıp sunulan ve 21 Kasım 2010 Pazar günü 20:30 da TVNET'te yayınlanan “GİZLİ DOSYALAR” programına katıldığı program.


24 Kasım 2010 00:01
font boyutu küçülsün büyüsün


Oktan Keleş, Araştırmacı-Yazar Hamza Yardımcıoğlu tarafından hazırlanıp sunulan ve 21 Kasım 2010 Pazar günü  20:30 da TVNET'te yayınlanan  “GİZLİ DOSYALAR” programına katıldı.

Oktan Keleş, bu programda daha önce hiç açıklanmayan Piri Reis'in haritasındaki sırların bir kısmını açıkladı. Harita üzerindeki sayıların günümüze bakan yönlerini anlatarak 16 Yıldız'ın sırrı ile ilgili ipuçları verdi.

 

Oktan Keleş Tv net de 21 KASIM from On Altı Yıldız on Vimeo.
Bu haber 18,869 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (17)
 • mücahit çelik / 27 Haziran 2013 15:08

  başlığa lüzum yok

  az önce tvnet videosunu feyse attım...herkese sizi tavsiye ediyor ve sayfanızı gönüllü reklam ediyorum...bence çok iyi performanstı ve önemlisi ;konular çok can alıcıydı...piri reis haritasında sırlar var biliyordum da;bu kadarda değil...allah yardımcınız olsun...sadece bu millete değil aslında insanlığa faydanız dokunuyor...allah razı olsun ,allah sizin gibi hayırlı vatan evlatlarını başımızdan eksik etmesin...
 • serdar pala / 28 Şubat 2011 02:32

  bir yorum

  oktan beyi uzun zamandır takip ederim. şu programı da izledim ve kimse kusura bakmasın ama nedense aklıma john nash geldi. elbette her şeyin doğrusunu allah bilir.
 • yunus efe / 27 Şubat 2011 01:30

  hangi ATAÜRK

  ittahat ve terakki ve masonluğu ATAMIZ YASAKLATTI İSMET İNÖNÜ YASAĞI KALDIRDI.TÜRK MİLLİ İSKAN TİCARİ YASALARINI ATAMIZ YÜRÜRLÜĞE KOYDU İSMET YASAKLADI.ATATÜRKÇÜLÜK MİLLİYETÇİLİKTİR AMA NEDEN KEMALİST YAHUDİLER MİLLEYTÇİ DEĞİL?NEDEN ATAMIZIN DÜNYADA İLK RADYODA HUTBE OKUTTUĞUNU AÇIKLAMAZLAR NEDEN BOZKURT DESENLİ SECCADESİ OLDUĞUNU GİZLERLER .NEDEN HER SABAH EVLETLIĞI NEBİLE HANIMA KURAN OKUTUP EZAN DİNLEDİĞİNİ ,KENDİ CEBİNDEN ÖZEL HAFIZ (HAFIZ YAŞAR) TUTTUĞUNU ,KABEE KARŞI Bİ HAREKETTE TÜRK MİLLETİNİN BUNA KARŞILIK VERECEĞİNİ BEYAN ETTİĞİNİ NEDEN GİZLERLER BU KEMALİSTLER ,NEDEN DİN DÜŞMAI GİBİ GÖSTERİRLEER VE TÜK MİLLİYETÇİSİ ATAMIZI TÜRKÜN YARARINA OLMAYAN HER YERDE KULLALNIRLAR?
 • Mahmut Bayraktar / 28 Kasım 2010 14:23

  Trabzonspor

  Paşam Trabzonsporluymuş, bir kat daha çok sevdim kendisini. Trabzondan selamlar...
 • Mustafa Mese / 28 Kasım 2010 06:28

  Mehdi(A.S) ile ilgili

  Sevgili Arkadaşlar,
  Mehdi (A.S)'ı bizler beklediğimiz gibi şu anda aynı bizler gibi ahir deviri yaşayan cin alemi de beklemektedir.. Şu an tırım tırım insani ve cinni şeytaniler O'nu aramaktadırlar.. (Sn. Oktan Bey bu konu hakkında bizleri bilgilendirirse seviniriz [ Ör.: Cinlerin de Ahir Deviri yaşadığı, Mehdi(A.S)'ı beklediği, İnsan-Cin dayanışmasına Kur'ani atıfların olduğunu.. vs.) Bu yüzden onun hakkındaki herşey bizzati olarak Allah (C.C) tarafından şırlanmıştır.. Hiç kimse açık bir tarih, yer, bilgi beklemesin.. Yaşayacaz ve göreceğiz Allah(C.C)'ın izniyle
 • Mahmut Bayraktar / 27 Kasım 2010 15:32

  cumhurbaşkanlığı forsu

  oktan bey bu programda cumhurbaşkanlığı forsunun 16 devlet olmadığının bunun cumhurbaşkanlığınında açıklamalarında bulunmadığını söyledi ancak http://www.tccb.gov.tr/sayfa/cumhurbaskanligi/ burda açıkçca belirtiliyor durum. acaba bir yanlış anlama mı var ?

  ON ALTI YILDIZ'IN NOTU: Programı izlerseniz aynı soruyu sormuşlardı ve Oktan Bey o konuyu açıklamışlardı.
 • tamer demirkan / 26 Kasım 2010 09:39

  sn.oktan keleş

  sn.oktan keleş çok iyi ve kıymetli bir insan.
  kendisinden hz. mehdi ile ilgli bilgiler rica ediyorum.
  malum hz. mehdi şu an aramızda
  lütfen sn oktan keleş mehdi as. ile ilgili bilgi verirmisiniz.
 • Önder / 25 Kasım 2010 23:02

  Oktan Keleş


  Oktan Keleş

  Canı gönülden söyler ve konuşursun
  Allah´ın yardımı ile gerçekleri bulursun
  Söylediklerinle tam onikiden vurursun
  Oktan Keleş,sen Hakkın has bir Kulusun.


  Bilmediklerimizi bize anlatır açıklarsın
  Hak yolunda imanımıza güç katarsın
  Gerçekleri bir bir dünyamıza yayarsın
  Oktan Keleş,sen hayatımızda iyiki varsın.


  Rabbim dünya ve ahiret saadeti versin
  Kalbin erilecek bütün gizli sırlara ersin
  Dünyamızdaki kötülüklerin sonu gelsin
  Oktan Keleş,farkını cümle alem bilsin.  Sayın Oktan Keleş ağabeyime armağanımdır
  Saygılarımla.
 • GÖKHAN ZEYDAN / 25 Kasım 2010 22:32

  süpersin!!!!!

  Allah(c.c) seni korusun OKTAN KELEŞ.şu ülkede korunması ve saygı gösterilmesi gereken tek insansın!kitaplarını ve çalışmalarını yakından takip ediyorum.saygılarımı sunuyorum
 • Bilal Aslan / 25 Kasım 2010 12:26

  sa

  Piri reis Oktan abinin belirttiği gibi 16 tane yıldız yerleştirmiş haritaya, avrupa oluşan dairenin içinde kalıyor ama doğu anadolu dışında kalmış.Üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim.
 • sevan onur duman / 24 Kasım 2010 17:07

  tvnet

  çok güzel bir programdı,yakından izleme fırsatı buldum öncelikle Hamza abiye ve sonra Oktan abiye çok teşekkürlerimi iletiyorum
 • yasin murat / 24 Kasım 2010 15:11

  muhteşem tespitler..

  hani "zincirin gücü en zayıf halkası kadardır" diye bir söz vardır, ama zincirde zayıf halka yoksa o zaman halkaların bağlantı noktalarına asit dökerek daha da zayıf hale getirebilirsin zinciri...işte ecdadımızda zayıf halka yoktur, olsa idi bu zincir zaten kopar, Türk milleti diye birşey kalmazdı bugüne.. İşte Oktan ağabey sen, Osmanlı ile Atatürk'ü araya asit dökerek ayırmaya çalışanların asitlerini kendi ellerine dökmelerini sağlıyorsun..emeğin ödenmez...bize de hakkını helal et..senden çok faydalanıyoruz..saygılar..
 • R.D / 24 Kasım 2010 13:12

  Helal Olsun

  Tebrikler.Millet artık uyanıyor ve Oktan abiler vesilesi ile uyandırılıyor ...kimse bunun önüne geçemez.Tek Kelime ile helal olsun
 • Kadir Sönmez / 24 Kasım 2010 12:35

  ..

  Dün internetten indirerek izledim. Sürekli bahsettiğiniz Atatürk ile Abdülhamit arasındaki bağlantılarla ilgili daha fazla bilgi verin lütfen. Merakla bekliyoruz.
 • StANDby007 / 24 Kasım 2010 12:34

  Harika Program...

  Bu programların devamını bekliyoruz. Hatta bir kanalda kendinize ait program yapsanız çok güzel olur. Bu arada renkdaş ( Trabzonsporlu ) olduğumuzu duyunca bayağı da sevinmiş oldum Oktan bey :)
 • bekir öztürk / 24 Kasım 2010 08:44

  bu kadar güzelmi olur

  defalarca tekrar tekrar seyrewdiyorum. süpersiniz sağolun. ALLAH yardımcınız olsun
 • yasin murat / 24 Kasım 2010 00:12

  teşekkürler

  ağabeyler sağolun, bir tek bu programı kaçırmıştım şimdi internetten seyrediyorum..


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara