ANT Kitabı-1

ANT Kitabı-1

Oktan Keleş'in ANT Kitabı


23 Haziran 2013 12:22
font boyutu küçülsün büyüsün


İlk defa açıklanan yeni bilgiler/sırlar... ANT Kitabı bugün başladı. Kitapta şimdiye kadar cevabı verilemeyen; Domuz eti niçin haramdır, insanın yaradılışı, safhaları, Adem (as)'ın çocukları meselesi ve neslin devamı, Subhanallah Sırrı, Abdest ve gusul'ün sırrı gibi sorular Ayet ve Hadislerle  cevap buluyor. On Altı Yıldız okuyucuları yeni tefekkür dersleri ile kendilerini inşallah yenileyeceklerdir.

BERAAT KANDİLİNİZ DE MÜBAREK OLSUN

Kitabı Okumak içinhttp://medya.onaltiyildiz.com/ant-b01/  

Kitabı "tam ekran" yaptıktan sonra, sağdaki kutulardan "sonraki" sayfasından ileryebilirsiniz.

Müzik işareti  olan linklere de tıklayarak, konuyla ilgili müzikleri dinleyebilirseniz.

Not: Kitabın müziklerinin, görsellerinin ve yazılarının, yazarın yazılı izni olmadıkça kullanılması, film, belgesel, kitap vb. yapılması yasaktır. 
Bu haber 59,816 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (138)
 • Ilhami / 19 Ekim 2014 07:01

  ...

  Tekrar tekrar okuyorum...meger hicbirseyden haberim yokmus..
 • murat uzun / 31 Ekim 2013 16:47

  Dijital kitaplar

  Dijital ortamlarda kitap okuyamayan biri olarak bu kitabı yapraklara en kısa zamanda dökersiniz inşaallah
 • okan öner / 9 Ekim 2013 00:27

  doğu duvarı batı olmucakmu

  kitapta 6. sayfa ağlama duvarı batı duvarı olmalı değilmi? ayrıca o duvarı osmanlının yaptırdığı ve bazı üst düzey komutanların oraya gitme resimlerinin yanlış aksettirildiğini düşünüyorum.o duvar enerjisel olarak önemli.çünkü burak =araç bağlandı oraya
 • c.d / 29 Ağustos 2013 00:41

  katılıyorum size sayın kardeşim aynı şeyi anlamışız. ama vücut bi yerden sonra ister istemez lanet şeytanın istedigi sekle giriyor spor salonlarında.niyetim ne olursa olsun o şekle girmek yanlıs geliyor artık kötü geliyor. tabi güç kuvvet formda olmak farklı seyler. mesela Oktan abi bir vursa öküzü devirecekmiş gibi duruyor maşallah. hem mevzu Allah yolunda savasmaya gelirse benden önce niceleri vardır ben kimim. Doğrusunu Allah bilir. selamlar.
 • Ahmet SOYLU / 23 Ağustos 2013 11:32

  c.d. Bey'e

  Sporu "Herkül" olmak için değil de Allah yolunda savaşa hazır olmak için yapılırsa bence sorun olmaz. Ben böyle anladım. Tabi şahsi fikrim.
 • c.d / 20 Ağustos 2013 03:42

  abi sporu bıraktım :) bide bu eserinizi a4 kagıdına basabilir miyim izniniz olursa kendim için ?
 • Ahmet SOYLU / 7 Ağustos 2013 11:29

  Bayram Hediyesi

  Hocam sizden bayram hediyesi bekliyorum. :)
  Kadir gecesinde 2. bölümü yayınlarsınız diye düşünmüştüm ama kısmet omadı. Bayramda yayınlarsınız inşallah.
 • Eyüp / 31 Temmuz 2013 00:23

  Okudum

  1. bölümü 2 defa okumak nasip oldu. İkinci okuyuşumda notlar alarak okudum ve ilk okuyuşumda farkına varamadığım şeyler keşfettim. Her okuyuşta farklı şeyler bulabileceğiniz derin bir üslup var. Resimler adeta canlı gibi. Hele o çiçekler yok mu, çiçeklerle ilgili bir rüya gördüm ama anlatmayayım. Ben en iyisi en kısa zamanda tekrar okuyayım. Oktan Hocamızdan ve emeği geçenlerden Allah razı olsun...amin...
 • NURAN ÇETİN / 30 Temmuz 2013 17:41

  HABİL VE KABİL

  Kitapta anladığıma göre habil cennette iken hz havvanın rahmine düşüyor ve 9 aylık doğuyor kabil ise 7 aylık.bu durumda dünyada doğum gerçekleşiyor.ancak pek çok kaynakta hz Adem ve Havva yeryüzüne indirildikten sonra uzun süre yaklaşık 200 yıl birbirinden ayrı yaşadığı naklediliyor ve insan neslinin tövbelerinin kabulünden sonra çoğaldığı balrtiliyor bu durum çelişki değil mi
 • zait ak / 22 Temmuz 2013 16:47

  bursada şeytan

  bursa altıparmakta iki adet geçiş kapısı yapıldı.iki adet dikilitaş.yabancı mimara yaptıreılan ve 1 trilyona malolan ucubenin üzerinde masonik gözler var. düz dikdörtgen şeklindeki bu iki dikilitaş güya karagözle hacivatı temsil ediyormu.hiç alaksı yok.bunun yıkılması için destek lütfen.yüzen taşlar yazın arama moturna bursa yüzen taşlar çıkıyor.göreceksiniz.mason sembollerini yakın fotolarda.
 • ihvan / 22 Temmuz 2013 14:07

  özledik

  ... o güzel yüzünü özledik be oktan abi, o güzel sözlerini özledik, o güzel sesini özledik, o güzel bakisini ve gülümsemeni özledik. ne olur ya bir yazi yaz, yada televizyona cikta hasret giderelim.

  Seni ve onaltiyildiz ailesini Allah rizasi icin seviyorum!
  dualasim insAllah!

  vesselam
 • Kel Murat Gerçek / 21 Temmuz 2013 21:48

  Daha okuyamadık :)

  Şu e-kitabı okumak bir nasip olmadı. İş güç derken bir başlayamadım, şimdi de ramazan sebebiyle cigara tüttüremediğim için :) kafa dumanlı :) o yüzden yanaşmıyorum. Ama merak ediyorum. Dur bakalım Allah kısmet ederse ramazandan sonra :)

  Sevgiler.
 • M.Atabey / 18 Temmuz 2013 23:55

  Şu Âdem dedikleri el ayakla baş değil,
  Âdem manaya derler, sûret ile kaş değil.
 • heredot cevdet / 18 Temmuz 2013 18:06

  Marmaray

  öncelikle yeni kitabınız hayırlı olsun. Marmaray kazıları ile başlıyor ve sonrasında tefekkürlük dersler ile devam ediyor. İkinci kitapta hudayi yolundan denizin de altından giden bu projenin hayata geçmesiyle türk milletinin yükselişe geçmesi arasında bir paralellikten bahsediliyordu. Ayrıca haliçin canlanması ve istanbulun haritasında görülen balığın canlanması ve kehf suresinde geçen balığın canlanması arasında bağlantı kurulmuştu.
  Buradan yola çıkılarak türk milletinin hz hızır ve mehdi önderliğinde tekrar yükselişe geçmesi çıkarımı yapılıyordu allahu alem. Demek ki iyi güzel günler yakındadır inşallah. Tabi ki her şeyin en iyisini allah bilir.
 • Cihan Turan Yatagan / 16 Temmuz 2013 22:24

  Sayin Ba$at!!

  Selamin Aleyküm!!Degerli Dostum,bende ayni fikirdeyim,Oktan Agbeyimin Kitablarini Ingilzce,Almanca ve Fransizcaya cevire bilsek ne mutlu bize yada Oktan Agbeyimin yakinlarindan yani fark etmez,ama cok güzel fikir!Dedigin gibi Kitablara deyil ancak Gönüllere sigar degerli Hocam!!Selam ve Saygilarim ile,Allaha emanet kalasin!!
 • Cihan Turan Yatagan / 16 Temmuz 2013 22:01

  Sayin Meczup!!

  Allahin Selameti üzerinde olsun,degerli Dostum!!Tabi haklisin dedigin gibi yeterki Gönüller Bir olsun!! Allah razi olsun dü$üncenden,bende ayni fikirdeyim isteyene ben de Kitabi alayim,iyi niyetini asla $üpheyle kar$ilamam, kimseyi incitmek istemem ama belki aramizda yeni gelelnler vardir yada Siteyi ve Oktan Agbeyimi Ele$tirenler ve bu sayfayi Hükümet kar$iti gibi algilayanlar var!!Ama ya Yazilari dogru okumadiklarindan yada bilmiyorum genellikle bu Sitenin kar$iti olduklarindan mi bilemem,yani diyecem iyi niyetimizi de kullananlar olabilir bu acidan,yoksa Maddi durumu iyi olmayanlari tenzih ederim!!Beni anladini dü$ünüyorum degerli Dostum!!Allah emanet kalasin!!Selam ve Saygilarim ile!!Cihangir Turan Yatagan
 • Başat / 14 Temmuz 2013 16:24

  Hayırlı olsun

  Can Hocam kitaplarınızl diger dillerede cevirmeyi Allah nasip etsin.
  Kitaplara sığmazsiniz gönüllere sığarsiniz , selam ve dua ile. • meczup / 13 Temmuz 2013 22:24

  cihan turan yatağan

  sevgili dostum ben öğrenciyken ayda 400 lira parayla zar zor gecinirken oktan hocanın kutsal halı kitabına 44 lira parayı verdim bi hafta aç kalmayı göze alarak kitab çıksın alamayan 10 kişiye ben alıp göndercem.yeterki gönüller bir olsun.selamlar olsun herkese.
 • Cihan Turan Yatagan / 12 Temmuz 2013 20:48

  Alamiyacak Arkada$larida dü$ünelim!!

  Selamlarin en güzeli üzerinizde olsun!!
  Bazi Arkada$lar diyorki Kitabi baski olarak yaptirmaniz daha verimli,tabiki bende isterim Kitabi toplu ve basilmi$ hali ile alip kendimce okumak!!Ama bende diyorum ki sen ve ben Kitabi alip okuruz ve birazda bencil dü$ünmü$ olurum,ama birde alamayan Arkada$lari da dü$ünsek bu Mübarek günlerde,Maddi durumlari pek saglam olmayan Arkada$lar da okumak ister ki bundan eminim!Oktan Bilge Kaanim bu Kitabi neden bu Sayfa da payla$tigini merak etmeye gerek mez cünkü o da isterki bu bilgiler hepimize ula$sin!!Nacizane ben öyle tahmin ediyorum!!Tabiki biraz sabiretmek lazim ama bence bu daha heyecanli bir hal aliyor!!Lütfen degerli Arkada$lar biraz sabredip ve alamayan Arkada$lari da dü$ünelim!!Hepinize hayirli Cuma ak$ami diler Allaha emanet kalmanizi dilerim!! NMTD
 • harika / 11 Temmuz 2013 15:43

  ANT kitabı harika olmuş. Tasavvuf olmadan insan ne boşmuş, içinde bulunduğumuz hiçbir şeyi anlamıyoruz.
 • Turan Kagan / 11 Temmuz 2013 15:33

  Kitabı baskı olarak

  Allah razı olsun güzel bir çalışma bence kitabı yayımlamanız daha i olur kolay gelsin
 • meczup / 8 Temmuz 2013 21:16

  sanmayın yazmıyorum die siteyi takip etmiyorum.hocam kitabın 2. kısmını internete koymayın kitabı toplu olarak basın kitap olarak alıp okuyalım öyle daha verimli oluyor.herkese selam olsun.
 • uhakana / 7 Temmuz 2013 12:29

  Tadı damağımızda kaldı. merakla devamını bekliyoruz.
 • mehmet akdaş / 6 Temmuz 2013 22:57

  etkileyici

  2. Bölüm ne zaman çıkacak ? Merakla bekliyoruz.
 • günseli turgut / 5 Temmuz 2013 14:51

  ANT-1

  her zaman ki gibi kitabınızı bir solukta okudum ama tabiii insan hiç bitmesin istiyor.devamını heyecanla bekliyorum...
 • Ali / 5 Temmuz 2013 14:06

  Allah'ın bereketi üzerinize olsun.

  Sevgili Oktan Keleş bey ve dostları yaptıkları birbirinden güzel paylaşımlarla bilinç altlarımızda çok özel bir yere sahip oldular.Ellerinize,emeklerinize sağlık.
 • Ahmet SOYLU / 4 Temmuz 2013 14:12

  Hz. Alim

  Hz. Alim şehit olurken "Benim soyumdan gelen Allah yolundan ayrılmasın." diye dua etmiş midir? Şehitler böyle dua eder diye duymuştum.
 • ali alkan / 3 Temmuz 2013 20:24

  bu bilgilerin bazısı alevi deyişlerinde türkülerinde vardır ayna tutum yüzüme ali gözüktü gözüme aliden kasıt el aliyil (ulu olan yüce olan ALLAH) hani ALLAH IN boyası ile boyananlar varya onlar alnayabakınca kendi benliklerini görmezler bir sudamlası olarak ayrıldıkları ve geri döndürülecekleri o sonsuz deryayı görürler
 • Faruk YAZGAN / 29 Haziran 2013 22:54

  insanlğı sarsacak titrerterek kendine getirecek bir eser

  şok oldum İNSANLIK ADINA,
  ALLAH RAZI OLSUN.
 • Turan Kagan / 28 Haziran 2013 23:29

  tesekkurler..

  bu eser sadece elektronik ortamda mi olcak yani yayimlanacak mi kitap olarak ???
 • Harun / 28 Haziran 2013 22:38

  bunu sosyal medyada paylaşmak yasakmıdır acaba insanlık adına.

  Not: Hayır paylaşılabilir
 • Bilal / 28 Haziran 2013 22:33

  İçimde adeta fırtınalar kopuyor

  Selamünaleyküm Oktan abi
  Ant adlı kitabınızın ilk bölümünü bir çırpıda bitirdim, ama durarak, düşünerek okudum. Aslında hiç bitmesin istedim. Kitabı okurken adeta önceleri beynimde dolaşan sorulara cevap buldum. Yüce kitabımız Kuran'ı Kerim de yer alan ayetler adeta hayat bulmuş. ( teşbihde hata olmasın) anlatmak istediğim Yüce Kelam bir rehber eşliğinde analiz edildiğinde mana aleminde karşılığını daha net bir şekilde buluyor. Allah sizden, ve size yardım edenlerden razı olsun. Allah gücünü kuvvetinizi artırsın. Allah bizlerede sizle beraber aynı istikamette yürümeyi nasip etsin.
  kitabın formatı da ilgi çekiçi olmuş. İpad üzerinden okudum, çok keyifliydi, bir yandan Oktan Abi'nin yaptığı müziği dinlerken, bir yandan da "Hakk" a dair gerçekleri öğrenmek. "Rabbim'den niyazım "seferi" olduğum bu dünya aleminden ahiret alemine geçmeden evvel "aynaya" baktığımda "enel Hakk" diyebilirim. Allahım bizi kendini bilmeyen cahillerden eyleme.
 • erhan Akbal / 27 Haziran 2013 12:29

  Bu bilgiler insanlığı değiştirir

  Allahın izni ile varoluş sırrımız aynel yakin hissediliyor,insanlık gerçek yaşam maksatına dönecektir.
  Bu bilgileri neden daha önce duymadık insanlık adına büyük kayıp,oktan bey Allah sizlerden razı olsun.siz bir öncüsünüz.
 • Ahmet SOYLU / 27 Haziran 2013 11:29

  İndirilebilir Sürüm?

  İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda da okuyabilmek için bilgisayara indirip okuyabileceğimiz bir sürüm hazrılamayı düşünür müsünüz?
 • muhube alan / 27 Haziran 2013 08:10

  yeni kitap-Ant

  Kitabiniz hayirli olsun...
  Benim ricam kitabinizi android telefondan okuyorum ancak harfler kucuk ve buyutulemiyor...bir caresi varsa paylasir misiniz lutfen...tesekkur ederim...
 • GULAMÖMER / 27 Haziran 2013 08:08

  ALLAH razı olsun ufkumuz açıldı.
 • Enis Çatak / 26 Haziran 2013 15:04

  ANT

  Hayırlı olsun. Devamını bekliyoruz, teşekkürler.
 • Gökhan GENÇ / 26 Haziran 2013 14:04

  Mübarek olsun

  hayırlı uğurlu olsun vatana millete..
 • Nazli Hilal / 26 Haziran 2013 13:03

  Allah Ilminizi dahada cok artirsin ve bizede ondan yaralanmayi nasip etsin Insa Allah

  Sayin Oktan bey
  Öyle seylere deginiyorsunuzki hic düsünmedigimiz kafa yormadigimiz belkide aklimizin ucundan bile gecmeyen konulari bize önümüze sunuyorsunuz ve bizi düsümeye tesfik ediyorsunuz. En güzelide herzamanki gibi soru cevap ve hemen ardindan kuran ayetleriyle olayi aydinlatmaniz oluyor. Her kitabinizi büyük ilgiye okudum ve her okudugum kitabinizda yeni yeni bilmedigim seyleri kesfettim. Sizin ilminizle bakis acinizla bizi de aydinlatmaniz müthis bir olay bence. Allahim sizi ve talebelerinizi korusun ilminizi ve mertebenizi yüceltsin. Rabbim sizin ilminizden bilginizden yararlanmayi bizlere devamli nasip etsin Insa Allah.Talebeniz olmayi cani gönülden istiyorum InsaAllah rabim bunu nasip eder.
 • necip tandoğan / 26 Haziran 2013 12:23

  gönül tefsiri

  muhteşem muhteşem muhteşem
  cami hocaları falan hocalarda okumalı.işte anlaşılacak şekilde ruhi kalbi ihtiyaç görme buna denir Allah razı olsun.
 • B.Maden / 26 Haziran 2013 11:44

  Dem bu Dem..

  Es-Selam..
  Muhteşem..Herkesin mutlaka okuması gerekir.Ayrıca günümüzdeki bir çok camii hocalarına da örnek teşkil eder inşaAllah.
  Adeta ''GÖNÜL MEALİ'' olmuş,Allah razı olsun emeği geçenlerden.
 • Hasan ELMAS / 26 Haziran 2013 11:28

  BİLGE KAĞANIMIZ,ELLERİNİZE ,EMEKLERİNİZE SAĞLIK.
 • zeynep / 26 Haziran 2013 11:27

  evt üstünkörü okumanın zararları
 • Omer Akyildiz / 26 Haziran 2013 09:34

  Sayin Zeynep

  O kisimlari tekrar okumanizi oneririm,iki cocukta yasak agactaki meyve yendikten sonra ana rahmine dusuyor,Zalim olan dunyada dusuyor fakat bunun genetikle ne alakasi var? Kitapta yazani unutmayiniz.Ne diyordu:``Zalim adini zalimlik yaptiktan sonra almisti``
 • zeynep / 25 Haziran 2013 23:51

  Pekala okurken birşey aklıma takıldı.Alim cennette anne karnına düşüyor zalim dünyada.Sanki zalim dünyada oluştuğu için karakteri böyleymiş gibi.Diğeri de cennetten gelen olduğu için karakteri iyiymiş gibi bir sonuç çıkardım.Ama bu haksızlık olmaz mı?Sonuçta o zaman birinin iyiye birinin kötüye meyilli olması genetik demektir,iradeyle alakası yok ki.
 • Attila Bozkurt / 25 Haziran 2013 21:41

  Yine harika bilgilerle dolu.

  Hiç duyulmamış bilgilerle dolu yine Oktan Ağabey'in kitabı. Muhteşem. Bir seferde okudum. Son sayfayı görünce üzüldüm bitmesine.

  Kâğıda basılmış
  kitap halini alırız inşallah.
  Allah razı olsun Oktan Ağabey.
 • Haydar BOZKURT / 25 Haziran 2013 18:37

  Elinize Sağlık

  Sağolun OKTAN BEY böyle bir eseri bizlere verdiğiniz için
 • erdem / 25 Haziran 2013 16:57

  bekliyoruz

  lütfen oktan baba bir an önce bekliyoruz kitap hallini ,resmen büyüleyici idi kitabınızın başlangıcı
  Allah sizden ve okuyucularınızdan razı olsun
 • mikail / 25 Haziran 2013 15:00

  Biz bu ANT'i icmisiz istesekte istemesekte

  Bas koymusum TURKIYE'min yoluna....

  Babacim kalemin dert gormesin.
 • ercan GÜVEN / 25 Haziran 2013 09:49

  2. bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Allah razı olsun,2. bölümün tabi hemen yayınlanmasını istiyoruz,saygısızlık kabl etmeyin birinci bölüm beni benden aldı anlıyorum tekrar tekrer okumalı ruha hücrelere sinmeli ama dayanamıyoruz .ANT ın 2. BÖLÜMÜ HASRET SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ selamların en güzeli ile.
 • Han / 25 Haziran 2013 08:02

  Ant Kitabı

  Allah c.c. razı olsun.
 • Recep / 25 Haziran 2013 02:54

  Ey bizim ortumuzu hakikate acmak icin uyaran kutlu insan,canimiz yoluna feda olsun....
  Allah`in bir lutfusun sen,Kiymet ve deyerini bilmekten aciz
 • aydın çırak / 25 Haziran 2013 01:33

  anıt

  Kitabın sonu galiba Anıt Kabirle bitecek. Türkün başbuğu ATA TÜRK ve takipçilerine İslam Sancaktarlarına selam olsun
 • Abdul Kadir / 25 Haziran 2013 01:27

  selam

  bir solukta resmen kainatı okuduk inşallah, temennimiz ise bir gün hakkıyla inşallah dedirtir rabbimiz, elhamdülillah...
  şapka çıkarmak isterdik, övgüler, methiyeler yazmak fakat haddimiz bir zerrenin, dağa katkısını geçmeyeceği için sadece ellerinizden öperiz..
 • OZAN AYDIN / 25 Haziran 2013 00:38

  ANT

  DERUNİ DEVLET KUTSAL HALI KİTABINDAN;

  ''KUL
  Karşımdaki kişiye sordum: “Siz kimsiniz?” Kadife gibi sesiyle cevap verdi: “En güzel isimlerin sahibi, güzel Allah’ın kullarından bir kul.” “İyi ama isminiz nedir?” diye tekrar sordum. “Kul dedim ya efendim. İsmin; yer olmuş, gök olmuş ne fark eder? En güzel isimlerin sahibi olan Allah’ın tüm yarattıklarına seçip koyduğu, en beğendiği isim, ‘kul’ değil mi? İsmin ejderha olsa da kulsun, Süleyman olsa da kulsun. Bütün yaratılmışların isimleri, kul ismi içine hapsolunmuş. Ejderha ismin var diye kulluktan çıktın mı, efendim.” diyerek, daha önce duymadığım bir makamda, insanı mest eden billur gibi bir sesle Kuran-ı Kerim’den şu ayetleri okudu: “EN GÜZEL İSİMLER O’NUNDUR. (Haşr/24.) EN GÜZEL İSİMLER ALLAH’INDIR. (A’râf/180.)'' aynada ejdarhayı gördüğümüzde kulluğumuzu unuttuk vehimler yarattık,oysa sadece aciz bir kul olduğumuzu OKTAN ABİMİN yeni kitabında bir daha bir daha hatırladık...bu bilgiler karşısında bize şükretmekten başka bir şey düşmez...ALLAH senden razı olsun OKTAN ABİM yeni kitabın hayırlı olsun...
 • zeynep sarıtepe / 25 Haziran 2013 00:09

  Her şey Hak tan

  Oktan kardeş gene bizi bizden aldın Allahıma bin defa şükürler olsun ki seni tanımamızı bizlere nasip etti yoksa hayatın içinde kaybolup gitmiştik bütün dualarımız sizlerle kardeş
 • hilali türk / 24 Haziran 2013 23:52

  ant

  Bir türk nasıl olmalı? Değilmiydi bütün sorular ... Işte size Türk ve Türkler ordusu gönül ordusu gönüllüler ordusu... Atatürk'ün 'Bir Türk dünyaya bedeldir' sözünün gerçekleşmiş halidir bu yaşananlar ... Rabb teala bu necip milleti Türksüz bırakmasın... Selam olsun erenlere huuu....
 • musa enileri / 24 Haziran 2013 22:55

  viyana

  kitabin tamami bumu yoksa dahasida varmi bu kadar az olmasa iyi olur uzun zamandir beklemekteyiz,ama genede emeginize saglik.
 • yahya şahin / 24 Haziran 2013 22:01

  50 sayfa

  allah ilminizi artırsın hocam ilk yaratılışın nokta atışı olması gerekirdi (subhanallah ) o yaradanın en güzelidir o mutlak kusursuz yaradandır
 • doktor mikrobik. / 24 Haziran 2013 18:38

  oktan babam

  tanırım kendisini o bana doktor mikrobik der,gönül gözü açık ilim deryasıdır.
  ama çok rahatsız olur gizler bazen melamet gösterir ,kızdımı amanin ,neşelidir çok mütavazidir.Allahıma şükrediyorum onu yakından tanıyan feyizlenen biri olarak Allah şahit onu herkesin tanıyıp feyizlenmesini isterim.ama bu yollada olsa o gönülleri dolduruyor.Allah için seni seviyoruz hocam.
 • Melik Cemal DOĞAN / 24 Haziran 2013 17:40

  Teşekkür ederim.

  Hocam kitabı bu şekilde internetten paylaşmanız çok güzel. Allah razı olsun .Darısı diğerlerinin başına :) .Aslında birde güzel bir seslendirme ile sesli canlandırılsa ,hani eski radyo tiyatroları gibi ,şahane olurdu sanırım :)
 • SADIK ÇİMEN / 24 Haziran 2013 16:16

  yavuz özüdoğru kardeşim ne güzel söylemiş

  TEK KELİME
  KALBİ OLAN CEZBEYE GELİR VESSELAM.
 • biri / 24 Haziran 2013 16:09

  OKU duk AN ladık Allah'ın izniyle.

  Allah' ın SELAM' ı tüm gönül dostlarının üzerinde olsun...

  Sorulara cevap v(eren)lerden Allah razı olsun.
 • AbdulMutekebbir / 24 Haziran 2013 15:18

  cok guzel

  Her zamanki gibi.
 • Said Naim Harici / 24 Haziran 2013 15:13

  Takdir ve Tebrik

  El Hakk, bu bir ilktir
  Kendi alanında bir ilk olması hasebi ile once çalışmayı takdirle karşılıyor ve Oktan bey dostumu tebrik ediyorum. Mevla hizmetinizi daim eylesin. Yeni bilgiler Sizin vasıtanızla gün ışığına çıktıkça cehaletimiz ve bilgi yoksunu halimizde ortaya çıkıyor. Doğru bildiğimiz yanlışları sizin vasıtanızla ayırd etmiş oluyoruz.
  Selam, Dua ve Hürmetle
 • 333sır / 24 Haziran 2013 15:06

  Çok güzel bir hizmet

  Gerçekten çok etkilendim kitaptaki bilgilerden. Her kesimin rahatça sitenizden okuyabileceği bu hizmetin devamını bekleriz inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.
 • Aydın Durmuş / 24 Haziran 2013 15:04

  Maaşallah, Barekallah.
  Okuduk bilmediğimizi öğrendik. Tekrar tekrar okuyacağım.
  Bir defada okunup geçilecek bir eser değil. Hem okuyup hem de tefekkür
  edeceğim inşallah
  Allah(cc), hocamızdan razı olsun. İlmini, bereketini arttırsın.
 • yavuz özüdoğru / 24 Haziran 2013 15:02

  KALBİ OLAN CEZBEYE GELİR

  İNSİ ŞEYTAN KİMDİR? CÜZİ İRADENİN SIRRI? HZ ADEMİN ÇOCUKLARI KARDEŞ EVLİLİĞİ YAPMIŞMIDIR?TOPRAĞIN SIRRI?CENNET CEHENNEMİN SIRRI?İLMİ SİMANIN SIRRI?DOMUZ NEDEN HARAM?İBRAHİM AS IN KESTİĞİ KOÇ NEREDEN GELDİ?KİTABI ÜCRETSİZ YAYINLAYAN ÜSTADIMIN ELLERİNDEN ÖPERİM.
 • Hamdi Cenk Düzgit / 24 Haziran 2013 13:54

  Allah razı olsun

  Allah razı olsun kaleminden sazından elinden dilinden Oktan ağabey.
  Okudukça sırlar ve sorular peş peşe geliyor, iyice sindirmem gerekli devamı için... Yine ufkumuzu genişlettin sağol varol.
 • FAZIL ÖZER / 24 Haziran 2013 13:17

  yasin akdoğan kardeş doğru demiş

  DEĞİŞİM BAŞLADI YENİ ÇAĞ YENİDEN DİRİLME.
  ALLAH CC RAZI OLSUN.
  RESMEN ÇARPILDIM.OKTAN HOCAM.
  RAHLENİZE DİZ ÇÖKMEK İÇİN RABBİME NİYAZ EDERİM.
 • ihvan / 24 Haziran 2013 12:34

  Allah

  Allaaaaaaah.... cok sevindim...

  Allah razi olsun Oktan abi,

  Saygilarimla
 • Ç.FETTAHOĞLU / 24 Haziran 2013 12:18

  REİS BABA ELLERİNDEN ÖPERİM

  ALLAH SENİ BU NECİP TÜRK MİLLETİNE BAĞIŞLASIN.
  SARSTI BİLGİLER.
 • yedi dokuz yedi / 24 Haziran 2013 10:45

  yusyuvarlak

  2yıl önce yine beraat kandili idi akşama dogru aracla yol alırken yusyuvarlak mavimsi ışık topu bizimle yol almaya başlamişdi anlatilmaz ant kitapinda bu konuyu et bedeni olmadan önce konuyu okuyunca aklıma geldi yazayim dedim tam iki yil önce idi akşam olma vakti idi vede yanimdakine görüyonmu dediyim anda olagan hizda uzaklaşarak kayboldu oktan babadan bu konu hakkında bilgi almak isterim .selamün aleyküm
 • Yasin Akdoğan / 24 Haziran 2013 10:18

  Değişim başladı! VEL ASR!

  Bilgekağanım!
  Camilerde yıllardır aynı bilgileri ve üstelik israiliyat kaynaklı zırvalayıp duruyorlar! (ehil hocalarımızı tenzih ederim). Yine anlarım, vermiş olduğun bilgiler ehillane bilgiler yani temel gerekir ama YİNEDE artık formatlanmalıyız diye kalbediyorum!

  Turkuaz kitap var adı: "SU", yayınlanmayan "TOPRAK" sahifeleri sende anlaşılan :) (zaten şüphem yoktu!)

  Müzikler kulak verene hoştur, oradan içeri çoşturur!
  Ahir zaman yesevi dervişi! Tasavvufta bir öğreti vardır... SÖZ tohumdur derler... Hikmetli (s)özlerin bu topraklarda TOHUMDUR! anladık ucundan...
  Seferdeyiz inşaallah! ama bu "sefer" rotalı!

  Birçoğumuz hemen diğer bölümleri bekler ama sen ara demlenme süresini bilirsin yoksa teknik düzenleme vs. değil :)

  Talebelerin arkandan koşmaya başladı! Dikkat...
 • yağız / 24 Haziran 2013 10:05

  vatansever rumuzlu kardeşim gibi düşünüyorum

  adın Türk ve islam hatta insanlık tarihine altın harflerle yazılacak bu bir ilk.
 • Omer Akyildiz / 24 Haziran 2013 10:04

  Harika bir baslangic

  Kitabi daha yeni okuyabildim ilk 50 sayfasi cok guzeldi,zaten basindaki olaylardan itibaren bendeki tarih sevgisi bir anda kabarmaya basladi yine,bu tur gizli seyleri hep bilmek ,ogrenmek istemisimdir su arkeolojik kazi orneginde oldugu gibi,cunku bunlar medyaya yansimiyor gecen bir sitede girip gordugum resimlerde kucuk 15 cm lik bir humanoid iskelet vardi,guney amerikada bulunmus,insan genlerine sahip ama garip bir gorunuste isteyen bakabilir.Adina Atcama Humanoid I koymuslar Atacama colunde bulundugu icin
  http://www.siriusdisclosure.com/evidence/atacama-humanoid/

  Oktan abi kitabin devamini sabirsizlikla bekliyoruz,bolumler haftalik mi yoksa aylik mi cikacak onu belirtirseniz seviniriz hocam.Selametle..
 • nizamettin tanrıverdi / 24 Haziran 2013 08:36

  şoklardayım

  sadece şoklardayım.
  bu ne ya?
  Allah ilmini arttırsın.
 • Serhat Turkmen / 24 Haziran 2013 07:38

  Elif Lam Mim

  okudum Allah idaragini hepimize nasip etsin, cok saolun OAY.
 • birisi / 24 Haziran 2013 05:21

  gözyaşları

  şuan ne yazacağımı bilmiyorum,kelimeler düğümlenip kaldı, 17.sayfadaki selzenişte ''Ey ahmak hepimiz biliyormuşuz,sadece bildiğimizi bilmiyormuşuz,düşünmemişiz'e geldiğimde gözlerimden akan yaşmıydı,kan mıydı bilemedim,erkekler ağlar mı diceksiniz ama,bir his sanki bana, o cümlede bu gerçekleri yüzüme vurdu ''Ey ahmak'' diyerek,yaratılışımın hikmetini zerre kadar düşünmememin cezasıydı sanırım,Allah için gözyaşlarımı akıtıyordum ilk defa..berat gecesinden sabahına kadar bağıra bağıra okuyordum yaratılış hikayemi.. inşaallah bu gözyaşlarımız beratımıza vesile olur,bilcümle kardeşlerimin ve bizde bu duyguların açığa çıkmasında vesile olanların.. cümlelerim devrik olabilir affola.. AFFF YA RAB AFFF
 • Ceyhun NURAL / 24 Haziran 2013 03:52

  Tarifsiz.

  Ada(e)m'sın Oktan abi...Tüm emeği geçenlerden Allah(cc) razı olsun. Senden gelen yazı vb herşeyin en kötü tarafı bitiyor olması Oktan abi.
 • Fahrettin OĞUZ / 24 Haziran 2013 02:09

  Allahım sana sonsuz hamd olsun oktan abiyi bana tanıttın onu okumayı nasip eyledin bu güzellikleri hekese nasip eyle amin.
 • m.muhammed kara / 24 Haziran 2013 02:00

  ilminize saglik

  yine eminim cok basarili ve dikkat buyurulmasi gereken bir eserdir. bu arada Melekler Aglarken -3 adli kitabinizi internette bulamadim.yayinevi tekrar baskisinin cikacagini soyledi..kitaplariniz bizler icin cok degerli, ciddi anlamda her calismanizin arsivlenmesi gerekiyor.tesekkurler hayirlara vesile olsun insallah..
 • Serkan ÖDEMİŞ / 24 Haziran 2013 01:15

  Parmak neden yok

  Selamlar Oktan Kardeşim. Kitap müthiş açılımlarla dolu devamını bekliyoruz fakat haberin sunumundaki resimde sizin imzanızı gördüm ve serçe parmağın silik olması dikkatimi çekti. Bir mesaj içerdiğinden eminim. Açıklarsanız sevinirim.
 • cem aktürk / 24 Haziran 2013 00:22

  Bir solukta okudum o ne hazine o ne mukaddes bilgiler, doymak mümkün değil devamını heyecanla bekliyoruz gönlünüze sağlık hocam
 • kırmızı gelincik / 23 Haziran 2013 23:45

  Ademin ant

  Adem kardeşim evvala onaltı yıldz ailesinin ve emeği geçen kardeşlerimin beraat kandili kutlu olsun..Yayınlamş olduğunuz bölümleri sevgi ve muhabbetle okudum...Sizleri canı yürekten tebrik eder irfana susamş gönüllere bir zevk pınarı olmasnı Cenabı Hak tan niyaz ederim Gördüm ki Kapak resminiz başlı başına bir kitap olmuş ...ve yutımunetteame ala hubbihi miskinen ve yetimen ve esira...selam sevgi muhabbetle lutfedip bizlerle paylaştğınız için....
 • furkan b. / 23 Haziran 2013 23:36

  Okumalara Doymuyorum

  Selamunaleyküm,

  Oktan abim konulara bakış açınla beni o kadar çok aydınlatıyorsun ki bu muazzam bilgiye bu kadar kolay başka nasıl ulaşabiliriz diye düşünmeden kendimi alamıyorum. ALLAH senden razı olsun, sayende çok şey öğreniyorum iyi ki varsın. Cuma günü istanbuldaydim bugün trabzona dönüş yaptım. Seni görmeyi çok istedim ama nasibim de yokmuş. İnşallah Allah izin verir de bir gün tanışma fırsatımız olur. Seni ve Erol abimi seviyorum. Hayırlı geceler dilerim.
 • yasin taşcı / 23 Haziran 2013 23:18

  ant kitabı

  güzel bilgilerdi abi eline sağlık kitap toplam kaç sayfa?
 • Serhat Turkmen / 23 Haziran 2013 22:46

  Allah Oguzkaganin ve onun erelerinin yolunu acik etsin

  Derhal okuyacami Saolun OAY
 • Barış / 23 Haziran 2013 22:36

  Allah Razı Olsun Hocam. Bize bu mübarek günde güzel bir hediye verdiniz. Kandiliniz Mübarek Olsun.
 • ateş / 23 Haziran 2013 22:25

  Allah(c.c.) razı olsun...

  Selam üzerinize olsun,
  Faydalı ilim nedir? Neden ilmin faydalısını isteyiniz buyuruldu? Bu suhuf bana, bu soruların cevabını hatırlattı... Allah(c.c.), gani gani razı olsun Oktan hocam...Bunu okumayı nasip eden alemlerin Rabbi'ne sonsuz hamd-ü senalar olsun! Berat gecesinde, tüm kirlerimiziden arınmayı nasip etsin, amin!
 • ugur coskun / 23 Haziran 2013 22:18

  dem

  oku oku demlen.demlen demlen kaybol.kaybol kaybol kendini bul.bir daha bul yine bul yine yine defalarca bul..Oktan Abi ve OAY ekibi ve gonuldaslari sahsinda butun Islam Aleminin Berat Kandili hayirlara vesile olmasini guzel Rabbim'den niyaz ederim.
 • Oya Kisir(Oya Kara) / 23 Haziran 2013 21:54

  Hayirli Kandiller

  Hatirlasak da hatirlayamasak da ' Bela '...
  Topragin hakikati,suyun hakikati,hakikatin hakikati...
  Bu mubarek gecede cok guzel bir hediye oldu,Allah razi olsun Oktan abi...Cooook tesekkur ederiz paylastiniz bizimle bu cok degerli bilgileri...InsaAllah idrak ederiz,insiraha ereriz...
  'Oku'mali tekrar tekrar ...
  Muziklerin hepsi birbirinden muhtesem olmus. Gonlunuze,sesinize,nefesinize bereket,saglik...Taa derinlere goturuyor muzikler,dinlemeli...
  Bu mubarek gecede insaAllah ,kurtulusa erenlerden oluruz....Bizi bize birakma Ya Rabbim...Berat gecemiz kutlu,seferimiz mubarek olsun...Selametle kalin...
 • BARIŞ / 23 Haziran 2013 21:46

  kandil

  Oktan reis Allah razı olsun bir büyük eserle daha bizleri mutluluğa boğdun. sizin ve Türk İslam aleminin Berat kandili mübarek olsun.
 • mehmet akdaş / 23 Haziran 2013 21:42

  sol el

  sol elin tercih edilmesinin ve belli bir sebebi var mı acaba?
 • Cihan Turan Yatagan / 23 Haziran 2013 21:30

  Allah bolca razi olsun!!

  Önceden hepimizin Berat Kandili hayirlara vesile olmasini dilerim!!
  Oktan Agbeyimin Kitabi hayirli olsun,Cenabi Yaradan bolca razi olsun!Cok ama cok bilgilendirici bir cali$ma olmu$ degerli Agbeyim!!Yüce Allah ilmini arttirsin ellerine Aklina daimi saglik olsun!!
  zaten 16 Yildiz sitesini herkese tavsye ediyorum,ama bu cali$manifacebookta payla$a bilirmiyim iznin ile!?!?Bir arkada$ta sormu$tu da ondan sordum degerli Agbeyim!!Yeniden Allah daima illmini ve sirrini arttirsin!Allaha emanet kalasin,selam ve Dua ile sag ol var ol,Bilgekaanim!!!NMTD
 • hasan / 23 Haziran 2013 21:05

  Hayırlı olsun.
 • BEKİR ÖZTÜRK / 23 Haziran 2013 20:47

  ANT 'mız hatırlıyoruz inşallah

  ant çok güzel derin düşünme ve rahmetli Münir DERMAN hocamızın anlatımı uslubu var. ALLAH RAZI OLSUN. bu akşam BERATIMIZI alanlardan olma dileğiyle... dua ve secde kardeşlerim birbirimize dua ya devam inşallah. BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.
 • Vatansever / 23 Haziran 2013 20:38

  ANT! ANT İÇTİK BİZ DE!
 • Vatansever / 23 Haziran 2013 20:38

  Şoktayım! Bu bir ilk! Türk tarihine adın altın harflerle yazılacak Oktan Abi!
 • ty@istanbul / 23 Haziran 2013 20:26

  Okuma..

  Kitabın ilk kısmını soluksuz okuduk,devamını sabırsızlıkla bekliyoruz, Oktan Usta'nın ellerine, emeğine sağlık,herkese hayırlı kandiller..
 • Ali Topal / 23 Haziran 2013 20:16

  ANT olsun BERATIMIZA

  52. Sayfanın Hepsinide okumaya fırsatım olmasada Allahım okuduğum kadarıyla beratımı kabul buyursun Başta Oktan Hocam ve tüm gönül erlerinin ve sıratı müstakim yolunu tutanların Mübarek Berat Kandilleri hayırlara vesile olur ve tüm İslam alemine ferahlık getirir İnşaallah..Amin.. Saygılar ve selamlar..
 • yahya sahin / 23 Haziran 2013 20:04

  mobil

  artık telefonu değiştirme vakti gelmiş anlaşılan bizim hurda bu işlerde zayıf kalıyor anlaşılan ant'ı okuyamadık maalesef :)
 • mehmet / 23 Haziran 2013 19:40

  ant

  abi 52. sayfada bitti :( devamı ne zamana
 • münüfe ayyıldız / 23 Haziran 2013 19:20

  ...

  52 değil 52 milyon sayfa olsun bir solukta okurum yeter ki oktan abimiz yazsın.çok şükür RABBİM nasip ediyor da okuyorum.ALLAH cümlemizi ıslah eylesin. hamd olsun
 • KAHRAMAN / 23 Haziran 2013 18:45

  BERAT-ANT

  Öncelikle tüm Türk ve İslam Aleminin berat kandili mübarek olsun.Ant kitabıda, serinin diğer kitapları gibi,hikmet deryası. Doğru okuma ve hayatımıza geçirme konusunda,inşALLAH gereken gayreti gösteririz.Oktan Hocamıza bu güzel günde,bu güzel kandil hediyesi için,teşekürlerin en güzeli olan ALLAH razı olsun diyorum ve kandillerini tebrik ediyorum.Kitaptaki müziklerde,Oktan Hocamızın bilgeliğinin diğer bir yönünü bizlere göstermiş.
 • Samet / 23 Haziran 2013 18:40

  Çok teşekkürler

  Kitabı okuduk hocam çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık.

  Bu arada tüm insanların kandinili kutlarım. Bu gece 3 te 24 haziran 3:00 da Ay nomalden %12 daha büyük ve %30 daha parlak görülecek kandil gününe denk gelmeside çok anlamlı
 • M.Fatih İncegül / 23 Haziran 2013 18:04

  SERİ

  Seri gittikçe daha deruni oluyor ABİ ellerinize sağlık içimizde garip bir duygu beliri verdi Hamdüsenalar olsun Allah razı olsun Manalar Manalar
 • Elmas / 23 Haziran 2013 18:03

  Oktan abi bu mubarek gunde boylesine degerli bir eser paylastigin icin cok tesekkur ederim.Bir solukta okudum ama bu derinliginde derininde bilgiler iceren yaziyi anlamak icin defalarca okuyup tefekkur etmeli.Allah razi olsun senden.Tum herkesin de kandilini kutluyorum.
 • Baran Aydın / 23 Haziran 2013 17:43

  ANT-1

  ELHAMDÜLİLLAHİ RABBÜL ALEM'İN...

 • Hüseyin Eroğlu / 23 Haziran 2013 17:23

  Tefekkür

  Öncelikle Oktan Keleş Hocamızın şahsında tüm On altı Yıldız ailesinin Berat Kandilini kutlarım. Kitaba gelince, her cümlesinden onlarca kitap çıkacak bilgiler var. Rabbim gerçek anlamda "Oku"mayı ve anlamayı, anladığımızla da amel etmeyi hepimize nasip eder inşallah. Rabbim Sırrınızı artırır İnşaallah. Selam Selam Selam
 • orkun akar / 23 Haziran 2013 16:59

  Ne guzel bir bekleyisti kavustuk hamdolsun...

  Evvela selam selam...Hocam.Kalperenim...Senin hakkını nasıl odeyecegiz.....Bu hazineleri bize actıgın icin bize SEBEP leri gosterip yureklendirdigin icin Rabbim senden razı olsun....Bizi oyle bir sarstınki titremelerimiz hala durmadı...Askolsun size....Gayretiniz emeginiz kutlu olsun...Dizinizin dibi bize nasib olsun.....Tum kardeslerimin kandilide basta oktan hocam erol abim tarık c. kardesim olmak uzere mubarek olsun...Selametle...
 • yavuz özüdoğru / 23 Haziran 2013 16:43

  Üstadım,

  cepten okunmuyor bir çözüm lütfen.
 • Sevan / 23 Haziran 2013 16:39

  Eyvallah

  Ellerine sağlık Oktan Abi.
 • Kendal Ali / 23 Haziran 2013 16:24

  TESEKKÜRLER

  Inanilmaz ,,üzerimizdeki örtüyü kaldiriyor adeta,bu kitabi facebookta paylasmak istiyorum,herkesin okumasi gereken bir kitap,müsade varmi acaba?Birde bunu ingilizciye tercüme edebilecek arkadaslar lütfen cevirisini yapin,bu kitabi paylasmamiz lazim,okunmasi lazim..Allah a emanet olun.

  NOT: Faceebok da paylaşılabilir (16 yıldız)
 • semender / 23 Haziran 2013 16:10

  Oncelikle dostlara gönülden Selamlar.. Hâyırlı kandiller... Bu mübârek günde kitabin ilk bölümünü okumak farklı tefekkür deryalarına sürükledi.. Rabbim derecenize derece katsın...
  En etkilendiğim gunumuze bakan yönleri bu fakir iki satır paylaşsın;

  - Övene dikkat et
  - yaratılışa dikkat et.. GDO, temiz yiyecek, singul
  arity,
  - 2 doğu 2 batı -ki bir toplantida fakir sormustu..bu kadar acik olmasada anlatmistiniz..
  - koç , hep koçun neden geldiğini merak etmişizdir..
  - evlilik
  ...
  Sorularına cevap arayanlar kitaba...
  Velâkin bir taraftan da düşünmeden edemiyorum. . bu sırların açıklanmasının vâkt-i verhûnu mudur?
  Selam ve Dua ile
 • yedi dokuz yedi / 23 Haziran 2013 15:59

  müzik

  kendimizi özümüze döndürdü vallahi
 • solmaz / 23 Haziran 2013 15:55

  seyrüsülük yaptırıyor

  ne diyeceğimi bilemiyorum,Allah sizden razı olsun,bu bilgiler gönül dünyamızda ruhi her anlamda seyr ettiriyor.
  Allah için devamını sıklıkla verin.
 • Ay-Nur / 23 Haziran 2013 15:49

  MaşaAllah

  Yine ne hakikatlere açıldı kapılar hakikaten düşünmüyormuşum...
 • AHMET ESER / 23 Haziran 2013 15:43

  BERAT KANDILI

  KALP AYNASINDA GORUNENI GOZLER GORMEZ,
  DIL LAL, KULAKLAR SAGIRDIR ,
  AMA ARADA BIR GORUSME OLUR,
  ASLINDA AYETIN ACILIMI YERINE GELIR,
  ”BEN SIZE SAH DAMARINIZDAN DAHA YAKINIM”. ”KAF 16”
  BIRAK NASIL DUA EDILECEGINI OGRENMEYI,
  KIMSEYE DANISMADAN GONLUNCE SOYLE HERSEYI,
  SADECE ISTE GONLUNDEKINDEN,
  NASIL DERSEN,
  BASLA SIMDI,
  BIR BISMILLAH YETER,
  HERSEY DILINDEKI BESMELE ILE BASLAR,
  CUNKU ARTIK SUSMUSTUR HERSEY,
  BIR BEN KALIR BIRDE KENDINI!!! BEN SANAN,
  UNUTMA SAKIN,
  ANAHTAR SAMIMIYETIN !!!, KILIT ISE SENSIN…
  BERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN…
 • M.Fatih İncegül / 23 Haziran 2013 15:36

  EyvAllah Abi

  Sizinde kandiliniz mübarek olsun abi müzikle beraber olması çok güzel olmuş tefekkür denizinden nasibimizi bekliyoruz siz vesile oldunuz denize olta atmaya EyvAllah Allah razı olsun.
 • Ali gungor / 23 Haziran 2013 15:25

  ANT

  Sevgili Okatan sultanimiz kitabınızı bugün sitede paylaşmanızla Kandilimizi süslediniz. Onaltı yıldız ailesi için cok güzel Kandil hediyesi oldu. Sultanımız sizin kitaplarınız , videolarınız ve güzel sohbetleriniz sayesinde aklımıza önceden yüklediğimiz yalnış bilgilerden Berat ettik ve himmetinizle etmeye devam ediyoz inşAllah. Sultanım ellerinizden öper sizlerin ve bütün islam aleminin kandilini kutlarım. RAHMANIN sonsuz rahmeti üzerinize daim olması nıyazıyla. ALLAHA emanet olun
 • Hüseyin BULDUK / 23 Haziran 2013 15:22

  Baştan sona soluk soluğa okudum, eserinizin çıkmasını büyük bir merakla bekliyorum. Oktan Abi, Allah ilmini arttırsın, Allah seni bu milletin başından eksisk etmesin.
 • yedi dokuz yedi / 23 Haziran 2013 15:18

  sol elde kalem

  :) solak olduyum içim sadece öylesine yazayim dedim derya derin mevzu derin vallahi şimdiden ademogluna safine hayırlı olsun
 • BÜYÜK YÜCE TÜRK / 23 Haziran 2013 15:10

  BÜYÜK YÜCE TÜRK

  (TEŞEKKÜRLER) ELİNİZE SAGLIK BU YAZIYI BÜTÜN OKULLARDA İNSANLIK NAMINA DERS OLARAK İŞLEMEK LAZIM YANİ DİNİMİZ İSLAMI HER ŞEYİYLE YAŞAM TARZI OLARAK YAŞAM TARZIMIZ OLARAK İNSANLIK NAMINA İNSANLIGIN VADESİNİ UZATMAK İÇİN
  SADECE CAMİDE MEZARLIKTA YAŞANMAMASI GEREKTİGİNE İNANLARDAN BİRİYİM BÜTÜN ALEMDE İNNED DİNİ İNDALLAHİ VEL İSLAM BAŞKA DİYECEK SÖZÜMÜZ YOKTUR. BİRDE BU YAZIYI HİRİSTİYAN & YAHUDİ& VESAİRE VAR OLAN BÜTÜN GEÇERSİZ DİN MENSUP LARININDA OKUMASI GERKTİGİNE İNANIYORUM BİRDE ABİ ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİ ŞEYTAN DESEKİ YIL 2013 BEN ALLAHA İMAN ETTİM ADEME SECDE ETTİM DESE!! VARMI BÖYLE Bİ DURUM? TÖVBE TÖVBE YARABBİ SEN BİZİ DİLİMİZİ BOYUMUZDAN BÜYÜK LAFLARA MUATTAB ETME (SAYGILAR BİZDEN)

 • Selim Turan / 23 Haziran 2013 15:08

  ....

  52. Sayfalık küçücük bir kısımla dahi bu alemde bir çok perdeyi kaldırmamıza sebep ve yol gösterici olduğunuz için size teşekkürlerimizi sunuyorum. Kandiliniz Mûbarek Olsun!
 • Faik Sarıkaya / 23 Haziran 2013 14:44

  Devamını Bekliyoruz..

  S.Aleyküm. Hocam kaleminize gönlünüze ve emeğinize sağlık. Allah razı olsun.Ben yeni kitabın siparişini vermek için bekliyordum ama buda güzel bir uygulama olmuş Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • a.ateş / 23 Haziran 2013 14:36

  Evet seferi, önemli olan sorduklarında kimin neferi.!!!

  Abi tek nefeste okudum Allah senden razı olsun...Evet seferi, önemli olan sorduklarında kimin neferi.!!!
 • Sırrî / 23 Haziran 2013 14:05

  Allah Razı Olsun

  Allah hizmetinizi mübarek, sırrınızı mukaddes eylesin. Amin.
 • Kendini Arayan / 23 Haziran 2013 13:53

  Berat Geceniz Mubarek Olsun

  Allah Oktan abiden, Erol abiden ve bu vesile ile bize bu bilgilerin gelmesinde vasıta olan herkesden razı olsun. Gerçekten bilmediğimiz kökenlerimizi bize Allah' ın izniyle bildiriyorsunuz. İnsanın amacının ne olduğunu bildiriyorsunuz.


  Bu vesileyle, tüm OnaltıYıldız gönüldaşlarının Berat Gecelerini tebrik ederim.


  Kalın sağlıcakla.
 • Serdar Aydogan / 23 Haziran 2013 13:24

  ANT Kitabi

  Öncelikle Oktan Bey abimize ve tüm ekibine selam olsun. Insallah ANT Kitabi biran önce piyasa cikar ve bizler onu bu sene okumak serefile nail oluruz. Degerli Oktan Bey abi ve tüm ekibine, dualarimiz daima sizinle. Rabbim her daim yar ve yardimciniz olsun. Allaha emanet olun, selametle kalin
 • Kamil Türk / 23 Haziran 2013 13:23

  Herkese hayırlı okumalar Eyvallah Oktan baba...
 • Korkut Ata / 23 Haziran 2013 13:22

  Ant

  Gercekten harika bir konsept olmus. Resimler, yazilar, sesler ve daha bircok degisik teknik ilk defa bir arada. Ilklerin insani Oktan Beye selamlar.
 • tolga Ertürk / 23 Haziran 2013 13:17

  muhteşemsiniz

  Gerçek bir müslüman Türk entellektüeli,tüm meziyet ve marifetlerini toplumu aydınlatmak için kullanan gerçek derviş.Allah senden ebeden razı olsun,sanki sinama seyrett,im,billgiler kalbimde aklımda nükler bomba etkisi yaptı,bir müzik açılmadı,Ancak emeği geçen herkesin elinden öpüyorum.Devamını çok bekletmeyin ne olur.
 • Ahmet SOYLU / 23 Haziran 2013 13:12

  Berat

  Berat'ımıza vesile olur inşallah.

  Şu an sadece ilk eseri dinledim. ANT "Bela" mı?
 • salih eroğlu / 23 Haziran 2013 13:08

  elhamdülillah
 • IK / 23 Haziran 2013 13:02

  Allah razı olsun
 • fatih / 23 Haziran 2013 12:32

  Allah razı olsun

  Günün müjdesi...ilk fırsatta okuyacağım...çok heyecanlıyım emeği geçenlere çok teşekkür ederim...mobil sürüm için ayrıca....teşekkür.
 • zeki dagasan / 23 Haziran 2013 12:32

  Allah diyorum...

  Haydi Bismillah!