En Sıcak Konular

10 Bin Yıllık Mağara Resimlerindeki Dünyadışı Varlıklar

14 Mart 2019 07:21 tsi
10 Bin Yıllık Mağara Resimlerindeki Dünyadışı Varlıklar Hindistandaki 10 Bin Yıllık Mağara Resimlerindeki Dünyadışı Varlıklar


Hindistandaki 10 Bin Yıllık Mağara Resimlerindeki Dünyadışı Varlıklar

Hindistan’da bir mağarada bulunan karmaşık mağara resimleri, en az 10.000 yıl öncesine dayanarak, insanları, hayvanları ve günlük hayatı göstermektedir, aynı zamanda Hindistan’a özgü olmayan kangurular ve zürafaları göstermektedir. Bununla birlikte, mağara resimlerinin en çarpıcı kısımları, esrarengiz Uzaylı diye tabir ettiğimiz dünyadışı varlıkların ve temasının kanıtı olan UFO’lardır.

   

Hindistan’daki Chhattisgarh mağarasında bulunan çeşitli kaya resimleri, uzaylılarla ilgili sayısız komplo teorisine yol açtı. Birçoğu, bu eski resimlerin yabancı temasın kanıtı olduğuna ikna olmasada, yerli halk ve hatta araştırmacılar bunun mümkün olduğunu söylüyorlar.

Resimler, 10,000 yıldan fazla bir süre önce boyanmış, birkaç garip varlığın (ve UFO’nun nesneler gibi) gökyüzünden aşağıya geldiği düşünülen sahneleri gösteriyor. Mağara resimlerinde bilim adamlarının tespit edemediği birkaç “alan” bulunmaktadır.

 

Mağara resimleri bu dünyadan.

Bölgedeki arkeoloji bölümünün, ISRO uzay ajansından resimlerin garip doğasını belirleme konusunda yardım istediğine inanılıyor.

Bu, dünyayı ziyaret eden ve antik ve tarih öncesi zamanlarda insanlarla temas Kuran akıllı dünya dışı varlıkları öngören eski astronot teorisini destekleyen nihai kanıt olabilir mi?

JR Bhagat tarafından yapılan yorumlara göre, bu resimlerin dünya dışı varlıklar dışındaki herhangi bir şeyi sembolize etmemektedir.

Arkeologlar, yalnızca taşla yazıldığı için hayatta kalan yasak bir tarihin kanıtlarına inanırlar.

Ödül yaratıklarına ve disk şeklindeki nesnelere ek olarak, resimlerin çoğu M. Ö.8.000’de insanların, hayvanların ve günlük yaşamın olağan çizimleridir. -Yaratıklar gibi-Hindistan (tüm yerli) bazı tasvir kanguru ve zürafa ve balık da çok şaşkın.

“Bulgular, tarih öncesi çağlardaki insanların, insanlar ve araştırmacılar arasında hala merak uyandıran diğer gezegenlerden varlıkları görüp hayal edebildiklerini göstermektedir. Daha fazla bulgu için kapsamlı araştırmalara ihtiyaç vardır. Chhattisgarh’ın şu anda konuyla ilgili netlik kazandırabilecek herhangi bir uzmanı yok. Resimler yıllara rağmen neredeyse hiç solmayan doğal renklerle yapılır. Tuhaf şekilde oyulmuş figürler silah benzeri nesneleri tutuyor ve net özelliklere sahip değiller. Burun ve ağız eksiktir, ve birkaç fotoğrafta, hatta boşluklar giyilir. Tarih öncesi insanlar tarafından hayal edilme ihtimalini reddedemeyiz, ancak insanlar genellikle böyle şeylerden hoşlanırlar, ”diyor arkeologlar JR Bhagat.

The Times of Times, komplo teorisine boyun eğmez gibi görünmüyor ve pek çok diğer okur olarak, eski zamanlarda yabancı temasın gerçek ve kesin kanıtlarına sahip olduğumuz konusunda ikna oluyor.

 

İnternette yayınlanan bir makale “Bu köylerde yerliler arasında birkaç inanç vardır. Birkaç kişi resimlere ibadet ederken, diğerleri “rohela halkı” ile ilgili küçük hikayeler anlatıyorlar " küçük boyutlu olanlar" yuvarlak şekilli bir uçan cisimde gökyüzünden inmek için kullanılan ve hiçbir zaman köyde bir ya da iki kişiyi götürmeyen küçük ölçekli insanlar iade.”    

Ama bu hikayeyi belki de daha da ilginç kılan şey, benzer antik mağara resimlerinin dünyanın her yerinde bulunduğudur. Sanki dünyadaki eski kültürler, küresel ölçekte bir şey gördü, sanki gökyüzünde, hatta belki de onlar arasında, bir gün, hikayelerinin deşifre edilmesini umuyorlardı. 

Bu, Kimberley, Avustralya’da bulunan bir mağara resim. Yaklaşık 5000 yıl önce yerli Aborijinler tarafından boyanmışlardı.    

Bunlar Barrier Kanyonunda Utah’da bulunan antik petrogliflerin bazıları. Diğer birçok mağara resimlerinde olduğu gibi, bunlar da Avustralya’da ve dünyanın diğer bölgelerinde bulunan benzer şekilli kafaları olan bir dizi uzun boylu varlığı tasvir ediyor.

 https://www.kozmosungizemleri.com/2018/12/14/hindistandaki-10-bin-yillik-magara-resimlerindeki-dunyadisi-varliklar.htmlBu haber 2,978 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  7,478 µs