En Sıcak Konular

Küçük İsrail

18 Eylül 2017 08:33 tsi
Küçük İsrail İsrail uşağı Barzani'yi Türkiye'de hala farklı değerlendirenler var. Allah akıl fikir versin.


Küçük İsrail

Barzani- İsrail ortaklığı referanduma destek gösterilerinde de kendini gösteriyor. Erbil’deki gösteriye katılanlardan bir bölümünün İsrail bayrağı taşıması dikkat çekti. 


IKBY lideri Mesud Barzani’nin ‘Kürtlere bağımsızlık’ vaadiyle 25 Eylül’de yapacağı referandum öncesi başta Irak’ın kuzey kentleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde ilginç manzaralar yaşanıyor. Sözde ‘bağımsız Kürdistan’ için düzenlenen mitinglerde boy boy İsrail bayrakları dalgalanıyor.

İsrail’in güvenliği adına Irak ve Suriye’de milyonlarca kişinin tehcir edilmesi sonrası düğmesine basılan ‘bağımsızlık’ bombasının aslında neye hizmet ettiği, gösterilerde çekilen fotoğraflarla daha iyi anlaşılıyor.

Barzani kontrolündeki Duhok ve Erbil’deki mitinglerin katılımcıları İsrail bayrakları taşırken, Türkmen yurdu Kerkük’te de ‘Davud yıldızlı’ bayrak taşıyan araçlar konvoy halinde tur atıyor. Avrupa’nın birçok başkentinde düzenlenen ‘Kürdistan’a destek’ mitinglerinde de yine İsrail bayraklarıyla benzer manzaralar yaşanıyor.


http://www.yenisafak.com/dunya/kucuk-israil-2795427

 

 Oktan Keleş başından beri Barzani'nin  İsrail'in gözetiminde Kürt Devleti peşinde olduğunu kitaplarında ve yazılarında 10 yıldır anlatıyordu. Barzani ile iş tutanlar bugün acaba ne düşünüyorlar?

 Kitaplardan ve yazılardan alıntılar: 

Barzani eskiden beri hep bağımsız Kürt devleti peşindeydi. Bunun için fırsat kolluyordu ve  bunu sağır sultan dahi bilmekteydi.

"İlhami  Abi Gözlerimin içine derin bir mana ile bakıp tebessüm etti ve şunları söyledi:  

Tüm bu anlattıklarımı Saddam'ı astıkları zaman açıkla. İnsanların ne olduğunun önemi yok, neye hizmet ettiklerine bak dedi ve tekrar sustu. Aklıma Saddam'ın geçmişi, sebep olduğu hadiseler ve bunların sonuçları geldi ve bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Dünya onu nükleer ve kimyasal güçlere sahip, insanlık düşmanı bir diktatör olarak tanımıştı. Hayret edilecek bir olaydı Saddam'ın da Hitler gibi bir  Yahudi düşmanı olarak anılması. İsrail'i yok etmeye çalışan bir düşman. Politikalar bunun üzerine kurulmuştu. Hatta  İkiz Kulelerin yıkılması ile irtibatlandırıldı. Tabi bugünün teknolojisiyle ne gösterildiyse insanlara öyle algılatıldı. Saddam hiç şüphesiz zalimdi, diktatördü. Ama onun bu özellikleri birilerinin işine geldi ve o da aynen Hitler gibi kullanıldı. Kürtlere zulmediyor denilerek, tıpkı İsrail devletinin kurulması gibi bir Kürdistan projesi uygulandı.  

Bu kurulacak sözde Kürt Devleti İsrail'in bir uydusu olacak ve bölgede kurulması planlanan Büyük İsrail projesinin bir parçası olacaktı. Şimdi teknolojinin ileri olmasından dünyada düşünen beyinler de Saddam ve emperyal güçlerin planlarını görsel medyada, televizyonlarda sızdırmalarda iyi görebiliyorlardı

Ama bugün, bu çağı yaşayan bizler akıl gözlerini iyice çalıştırmalıydı. Çünkü bu oyunların sonu olmayacaktı.

O yüzden burada kurmak istedikleri gölge devleti Kürdistan'dır. Gölge devletin amacı tamamı ile İsrail'e hizmet etmek amacı ile kurdurulmuştur. İşte ABD ve AB bölgede Kürt devletini kurdurmak istiyor bu tür iddialarının temelinde de Şeytaniler bulunmaktadır. Kürdistan'ın kurulması için İsrail büyük faaliyet içindedir. Birçok Kürdü İsrail vatandaşı olarak göstermektedirler. Barzani ailesi hakkında da bu tür iddialar ortaya atılmıştı. Evet onlar yakında yok olacaktır. 

Neden? 

Çünkü İsrail kuracağı Kürdistan için kendi kadroları ile gelecektir. Kürtlerin, Yahudiliğin bir kolu olarak gösterme faaliyetleri içerisindeler. Zaten Yahudileşmiş Kürtler ile çalışacaklardır. İsrail, bir de asla misyonerlik yapmaz. Kendi dinlerine bir insan sokmak gibi bir dertleri yoktur. Çünkü İsrailoğulları'na göre kendi ırkından olmayan tüm insanlar, hayvan ve köle olarak görülmektedir.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=3748Bu haber 3,717 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler

  1. Deruni Devlet'te Kerbela

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  21650 µs