Adnan Menderes'in Saatindeki Sır!

Adnan Menderes'in Saatindeki Sır!

Oktan Keleş yine tarihin sırlı olaylarını açıklamaya devam ediyor. Bu millet alayhine yapılan hainliklerin hiçbiri gizli kalmayacak!


30 Haziran 2010 22:36
font boyutu küçülsün büyüsün


 

ADNAN MENDERES'İN SAATİNDEKİ SIR

 

Menderes için Özel olarak yapılan, üzerindeki kadranında da altın harflerle ' Menderes ' yazan bir saat hediye edilmişti bana. Saatin çeşitli yerlerinde masonik semboller olması ve Menderes için özel olarak yapılıp, ona hediye edilmesi bu saati oldukça ilginç kılıyordu . 

 


 

(Saatin 12 rakamının altında MENDERES yazmaktadır .) 

 


  

 
 
 

 Bundan 4 yıl kadar önceydi. Bu masonik sembollerle dolu saat elime geçtiğinde, 'bu saati haber yapayım mı ?' diye düşünmüştüm. Sonra, 'daha zamanı değil' demiştim kendi kendime.

Sonra bu saati bir gazeteci arkadaşıma hediye ettim. 'Artık bu saatin deşifre edilme zamanı geldi' diye kendisinden saatin resimlerini yayınlamak için istediğimde, saatin oldukça yıpranmış olduğunu gördüm, üzüldüm ama olsun...


 


(Sağ alt köşedeki ' ÖL ' yazısı oldukça belirgin şekilde görülmektedir.)

Saatin metal kapağının içinde; siyon yıldızı, kuru kafa şekli ve lütfen dikkat buyurun 'ÖL' yazısı vardı.

Bu saat Menderes için özel olarak yapılmış, ve ona hediye edilmişti. Muhtemelen merhum Menderes'e bir mesaj verilmek istenmişti. Bu mesajı Yahudi uşağı bir Mason Locası vermişti.

Bu saati ilk incelediğimizde 'büyü de olabilir' demişlerdi. Fakat daha sonra bu saatin büyü amaçlı olarak değil, sadece mesaj verilmek üzere, özel olarak yapılıp hediye edildiğini anladık.

Masonların bilinen taktiklerinden birisiydi bu şekilde mesajlar vermek....

Saati arkadaşıma hediye ettikten yaklaşık 3 yıl sonra bir haber çıktı basın yayın organlarında: 'Lincoln'un Gizemli Saati' diye...

http://www.haberler.com/lincoln-un-saatindeki-gizli-mesaj-haberi/

 Haberin devamında  da şu bilgiler ve resimler vardı:

"Amerikan iç savaşı sırasında başkanlık yapan Abraham Lincoln'ün köstekli cep saatinde 'gizli' mesaj bulunduğu anlaşıldı.

Washington'daki Tarih Müzesi yetkilileri, eski başkanın 1850'li yıllarda satın aldığı saatin mekanizmasına, bir tamirci tarafından yazı yazıldığının anlaşıldığını bildirdi.

Saatin altın mekanizmasına işlenen yazıda, iç savaşta atılan ilk kurşuna atıfta bulunuluyor ve ülkenin başında bir başkan bulunmasından duyulan memnuniyet dile getiriliyor: "13 Nisan 1861: Sumter kalesi isyancıların saldırısına uğradı. Allah'a şükür, başımızda hükümet var."

Saat çarkına minnacık harflerle gayet ustalıkla işlenen yazının, 1861 yılında tamirci Jonathan Dillon tarafından kazındığı bildirildi. Saat, arızalanınca o tarihlerde tamir için saatçiye gönderilmişti.

Müze müdürü Brent Glass, "Lincoln cebinde böyle bir mesaj taşıdığından tamamen habersizdi. Anlaşılan, tamirci tarihi bir olayı kaydetmek istemiş..." dedi.

Saat, 1958 yılında müzeye verilmişti ve içindeki mesaj şimdiye kadar fark edilmemişti."


  


 

 

 

Gazeteci arkadaşım, bu haberler çıktıktan sonra; " Oktan abi, Menderes'in saatini de haber yapalım mı?" diye heyacanla sormuştu.

'Hayır daha zamanı var' demiştim... Aslında ben de bu saatin yayınlanmasını arzu ediyordum ama yine de 'zamanı var' demiştim.

Şimdi artık zamanı geldi ve yayınlamaya karar verdik.

Saati arkadaşıma hediye ettiğim gün alelacele saatin kapağındaki bu gizli mesajların resimlerini cep telefonu ile çektim. İyi ki de çekmişim, 4 yıl sonra kapaktaki sembollerin bir kısmının silindiğini fark ettik...

Yüzbaşı Kazım Çakır'ın günlüğünde, merhum Adnan Menderes'in idamından sonra kalan eşyalarının listesi tutulmuş, resimleri çekilmiş, fakat bu saat o listede yoktu. (muhtemelen cellada geçmiş olabilir.)

Ancak biz, merhum Menderes'in infaz edilmeyi beklerken, bu saatin kolunda olduğunu delillendiriyoruz. İşte 18 Eylül 1961 Pazartesi Hürriyet ve Dünya Gazeteleri'nde tam sayfa çıkmış manşet resimler; Menderes'in idam edilmeyi beklediği anın resmi. Bu resim çekildikten 30 dakika sonra, Menderes idam edilmiş ve kolunda yine o saat var

  

 

 
(Saat merhumun sol kolunda )
      

     ( Saat sol kolda yine, elin altındaki atındaki kuru kafaya dikkat! İşaretlediğimiz alanın içinde)

Yine yukarıda 9 Haziran 1960 Kim Dergisi'nin kapağını görüyorsunuz... Merhum Menderes ve kolunda yine o saat. Çok ilginç bir ayrıntı, merhum Menderes'in boynundaki atkının üzerinde yine saatteki  o sembol var. (işaretli alanın içinde)

Acaba bu resim bilinçli mi seçilmişti? Dergi 9 Haziran 1960 tarihli. Bundan bir yıl sonra, Adnan Menderes, 1961 yılının 9. ayında asılmıştı. 9'lara dikkat!                        

Acaba bizlere  kabalastik mesajlar mı veriliyor?

Saatin kapağının içindeki mesajı, merhum Menderes nerden bilsin, diyenler meseleyi bu kadar basit düşünmesinler...

  Tehlikeli bir gelişmeye dikkat çekmek istiyorum: Son günlerde İsrail ile yaşanan gerilim dolayısıyla, bazı gazeteler şu başlıkları atıyorlar: Ya bizim hükümet düşecek ya İsrail'in...

Demokratik ülkelerde hükümetler seçimle gelir, seçimle gider. Önemli olan Türk Devletidir.

Şimdi, ilk seçimde hükümet gitse, İsrail mi bunu yapmış olacak? İsrail mi hükümetimizi düşürmüş olacak? Bunu kabüllenip siyaset malzemesi yapanlar, unutmamalıdırlar ki, İsrail Devleti Türk Devleti'nden büyük değildir ve Türkiye ile kıyas dahi yapılamaz!

Bir Türk Başbakanını asmak ve hükümeti düşürmek kimsenin haddi değildir. Buna güçleri de yetmez!

Bu tip saat oyunları ile bakın biz bunları yapıyoruz, demek istiyorlar. Bu psikolojik oyunun deşifresi için bu yazıyı hazırladık.... Bunu bilmeyenler bu psikolojik savaşın bir aracı haline gelmektedirler.

Saatin üzerinde kuru kafa ve kemikler teşkilatının amblemi var, bunlar illegal diplomatik mesajlardır... Sadece daha bilinçli ve uyanık olmalıyız diyoruz.

Menders'in saatindeki sırrı yazmamız, bunların güçlü olduğu anlamına gelmez. Sadece her işte parmakları olabileceğini vurgulamak ve uyanık olup, bunların oyunlarına düşmememiz gerektiğini vurgulamak içindir.

Sık sık, 'sonunuz Menderes gibi olur' tehditleri yapılmaktadır hükümetlerimize. Psikolojik harb yürütülmektedir adeta... Bu psikolojik tehditlerin neler olduğunu göstermek için yazdık bu saat meselesini.

Saatin hikayesi bu kadar değil, biz bu bilgilerin bir kısmını kamuoyunua sunuyoruz, karar sizlerin...

Alçak İsrail uşakları, acaba yine böyle hediye veya takılarla mesaj veriyorlar mıdır? Bilinmez...

 

Şimdi buna benzer başka tarihi vakadan sözedelim:

Osmanlıdaki saat meselesinin sırrı:

  "Peçevi tarihinde yazdığına göre, 17. Yüzyılda yaşayan Kapı Ağası Gazanfer Ağa, içi değerli taşlarla süslü çok kıymetli bir saat yaptırmıştı.

Osmanlı döneminde, idam edilenlerin üzerinden bir eşya çıkarsa, bu çıkan eşyalar, cellâdın malı sayılır ve cellât mezadında satılırlardı. İdam edilenlerin bu eşyaları, çok ucuz fiyata alıcı bulurdu.

Gazanfer Ağa, İstanbul’da çıkan bir isyan sonucunda cellât elinde can verdi. Koynundan çıkan saati cellât mezadında satın alan Tırnakçı Hasan Paşa da bir müddet sonra idam edildi.

Saati bu sefer Kasım Paşa aldı ve o da cellât elinde can verdi. Saat son olarak Sadrazam Derviş Paşa’ya geçti. Paşa saati kardeşi Civan Bey’e hediye etti.

Eğriboz Sancakbeyi olan Civan Bey, saati taşıyanların başına gelenleri duyunca hemen saati parçaladı. Saati parçaladıktan yarım saat sonra İstanbul’dan gelen bir atlı Civan Bey’e azledildiğini (görevden alındığını) bildirdi.

Civan Bey neden azledildiğini sorunca, “Beyim, Ağabeyiniz Derviş Paşa idam olundu. Sizin de idamınız için ferman çıktı. Lakin dostlarınızın yardımı ile karar geri alındı. Ben cellâttan yarım saat önce geldim de bu sayede idamdan kurtuldunuz” cevabını aldı
."

 O saat de bir nişandır, bu saati kim alırsa öldürülecek mesajı taşıyordu. Yahudi teşkilatının bunun gibi taktikleri vardır. Bunlar mesaj verirler... İleride zamanı geldikçe hepsini inşallah açıklayacağız.

Sizlere yine arşivimizden, Merhum Menderes ve Celal Bayar'ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış resmini sunuyoruz . 

 

 
Saygılarımla ...
 
 
 Oktan KELEŞ / On Altı Yıldız
 


 
Bu haber 38,704 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (94)
 • selim keleş / 5 Aralık 2010 22:50

  Karaköyde bulunan ziraat bankası ve yok edilen camii

  Merhaba Oktan bey, Programlarınızı ,videolarınızı ve yazılarıznızı dikaktle takip ediyorum ve arkadaslarıma öneriyorum.. Çalışmalarınızdan dolayı Allah yardımcınız olsun.. Lütfen karaköyde bulunan Hiram usta ve dul kadın heykelli ziraat bankasının binasını incelemeye alınınız... Tesekkürler
 • nuran / 15 Ağustos 2010 14:50

  teşekkürler

  sitenizi 1 haftadır abonesi oldum
  daha önce farketmediğme üzüldüm
  saygılar
 • Efehan Ulusoy / 9 Ağustos 2010 01:44

  Ramazan ayında DEPREM?

  HaberTurk proğramında bir açıklama yapılacaktı arada kaynadı.çok yerde araştırdım sorular sorulmuş ama yanıtı hiç yok?ramazan ayında bir musluman şehrinde deprem olacak......Ankara...ENKARA...gibi sözler sarf edildi merak ediyorum benim gibi bir çok kişide ediyordur diyede duşunuyorum bir açıklama bekliyorum Sayın KELEŞ.........ALLAH RIZASI için.
 • akın g. / 31 Temmuz 2010 00:29

  pazarlık

  yurt dışından icazet almaya başlamışsa bir başbakan,sonucunda bunlarla karşılaşması doğal oluyor.. amerika-rusya arasında geliş gidişi ölümünü hazırladı,,başka iktidarların ise devrilişini..sözüne ve seçtiği tarafa ihanet etmeyen iktidarlar yaşarlar,şu andaki gibi..pazarlık yapmayan iktidarlar daha çok yaşarlar ama onlarda iktidar olamaz
 • sıtkı / 15 Temmuz 2010 20:54

  turna yıne gözünden vurulmuş elinize sağlık.
 • koca sinan / 12 Temmuz 2010 11:00

  oktan bey mason teşkilatını çökerti

  Anlamadığım muhafazakar kanallar neden ürktü?
  tv net haricindekiler sus pus.
 • FEVZİ / 11 Temmuz 2010 00:00

  İNANILMAZ BİŞEY.
 • yusuf / 10 Temmuz 2010 22:02

  oktan keleş ve tüm onaltıyıldız camiasına çok teşekkür ederim.
  ilgi ile yeni araştırma ve deşifrelerinizi beklerim.
  Allah yar ve yardımcınız olsun.
 • sevda / 10 Temmuz 2010 16:36

  oktan keleş yüzyıllın araştırmalarıyla tarihe damga vurdu kendilerini kutlarım.
 • seyfo(İnşaallah Hilali) / 8 Temmuz 2010 13:04

  ABİ haklısın

  Abi saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum sana,miraç kandilini tebrik ederim ABİ,yine senin "Kaynak" açıkla demiş açıklamışsın ABİ,(Kaynağına ve sana bu can kurban olsun ABİ),İnşaallah "o gün" geldiğinde senin gibi bizde o mübareğin yanında olan az kişilerden oluruz İnşaallah,Allaha emanet ol ABİ.
 • Serdar Ş / 8 Temmuz 2010 11:28

  Allah kuvvet versin

  Ömrünüze sıhhatinize gücünüze allah kuvvet versin.
  Sizinle gurur duyuyoruz Tekrar sağolun
 • azerbaycan / 7 Temmuz 2010 01:44

  millet uyuyor uyumayanlara selam olsun.
  oktan bey devamını bekliyoruz ellerinize yüreğiniğze sağlık.
 • NEDRET / 6 Temmuz 2010 14:49

  GELİN CANLAR BİROLALIM

  OKTAN BEYİN ARAŞTIRMALARINDAN ÇIKAN GERÇEK:BİRLİK VE BERABERLİĞE ACİL İHTİYAÇIN VAR OLDUĞU.
 • İLHAN YELKEN / 5 Temmuz 2010 19:56

  TÜRKİYE

  ARTIK BIRAKIN BİRBİRİNİZLE UĞRAŞMAYI SİZ (İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET, VE BİRÇOK DİĞER PARTİ) BİRBİRİNİZİN KUYUSUNU KAZARKEN BAŞKA MİLLETLERDE BİZİM KUYUMUZU KAZMAKTA BUNUN FARKINA VARIN ARTIK.
 • ali zafer / 4 Temmuz 2010 20:18

  bugün tv nette oktan keleş i izledim sanırım sonuna denk geldim kesik başlaın sırrı nın sonunu seyredebildim tesadüfen gördüm bundan sonra gelişmeleri buradan takip edeceğim. nihayet benim düşüncelerimi paylaşan lar olduğunu bilmek güzel
 • halit / 4 Temmuz 2010 12:48

  bu deşifrelere çok kızanlar vardır kendinize dikkat edin Allah cc yar ve yardımcınız olsun.
 • Murat Galip / 3 Temmuz 2010 22:47

  18+

  Rahmetli Menderes'in ayın 18'nde asıldığı gün 1+8 değilde 6+6+6=18'i yani 666'yı aklımıza getirdi.18'e başka bir örnek vermek gerekirse, ingiliz halfabesindeki R harfi 18.harfe denk düşmektedir. Aynı şekilde uluslararası marka tescil ettirdiğinizde R harfiyle damgalanırsınız. Yani 6+6+6 ile ! Yazılarınızı dikkatle takip etmekteyiz Oktan Bey. Allah yardımcınız olsun...
 • RAMAZAN KARAKOYUN / 3 Temmuz 2010 21:34

  oktan hocam Allah senden razı olsun bizleri aydınlatıyorsun dualarımız sizlerle tüm 16yıldız ailesinden Allahım razı olsun.
 • varol tekin / 3 Temmuz 2010 20:59

  kimbilir daha neler neler vardır ama olsun hiçbir şey gizli kalmıyor oktan keleşi kutlarız.
  Bu arada sitenizi çok beyendim.
 • bekir ince / 3 Temmuz 2010 20:17

  mason locaları neden halahazırda açık.
  kanımca rahmetli menderes dosyası şşimdi açılacaktır.
  araştırmacıya ödül verilmeli.
 • hollandalı / 3 Temmuz 2010 18:11

  çok ilginç bir site açıktan yazılanlar sonradan gerçekleşmiş
  volkan porojesi çok ilginç bende size takılacam hayırlı olsun.
 • ö.g / 3 Temmuz 2010 18:09

  onaltıyıldız ekibini kutlarım.
 • adamın biri / 3 Temmuz 2010 18:03

  masonik işaret

  Evet , dikkat ettim ve gördüm ki bilerek veya bilmeyerek Menderes iki eliyle üçgen işareti yapıyor. Bu acaba illuminatinin sembolu müydü yoksa istem dışı bir hareket miydi?
 • adamnın biri / 3 Temmuz 2010 17:55

  Masonik iz

  Bir ufak ayrıntı çarptı gözüme. Adnan Menderes asılmadan önce bir işaret (mi!) yapıyor. Elleri ile üçgen işareti yapıyor aslında. bu da masonik bir işaret olması lazım. Alman Angela Merkel de devlet başkanlarının toplandığı bir ortamda bu işareti ile eliyle yapmıştı. Merkel örneği sadece bir tanesi. Bu işaretin anlamını araştırıp yazacağım inşallah. Menderes in eli göğsünde resmi varsa o da masonlara katıldığını ispatlar. (bknz. Napolyon bonaparte, Stalin, KArl Marx vs. resimkeri)
 • ENGİN GÖKSU / 3 Temmuz 2010 17:15

  MERHUMA ALLAHTAN RAHMET DİLERİM OKTAN KELEŞ BEYFENDİYEDE BU BİLGİLERİ TÜRK KAMUOYUNA SUNDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
 • TURAN / 3 Temmuz 2010 13:38

  oktan keleş bu ülkenin gerçeği,bu ülkede artık bir,
  oktan keleş vakası var ve biz bununla gurur duyuyoruz..
  sağda solda oktan keleş şöyle yazmış böyle demiş diyenlerin sayısı arttığını görüyorum.Araştırmalarının herbiri tarihi önem arzeden nitelikte, kendisine saygılarımı sunuyorum.on altı yıldız ekibine başarılar diliyor aman ha yol arkadaşlarınızı iyi seçin diyerek endişemi dile getirmek istiyorum.TÜRK DEVLETİ VE MİLLETİ ORDUSU ÇOK YAŞA.
 • şadan / 3 Temmuz 2010 02:53

  kitaplaştırılmalı

  oktan beyi epeydir takip etmekteyim
  gerçekten türkiyenin medarıiftiharı kendileri ,yalnız,iyi analiz edilip bu yazılar kitap olmalı.
 • tandoğan / 3 Temmuz 2010 02:42

  çok ilginç masonik oyunlar her çağda kendini gösteriyor.
  araştırmacı büyük bir iş yapmış detayı varsa merakla bekliyoruz..
 • cengaver / 3 Temmuz 2010 00:54

  yakın tarih bir anlaşılsa bu milletin üzerinden ölü toprağı kalkar.
 • perspektif / 3 Temmuz 2010 00:25

  harikasiniz

  harika bir arastirma bence hemen bir kitap yazin bu konulari aydinlatan isleyen ,
  basarilar.
 • Her sey vatan icin / 3 Temmuz 2010 00:21

  Her kotulugun bir hesabi vardir.

  Arkadaslar oncelikle bu desifreleri yayinladiginiz icin size tesekkurler.Osmanlinin son 200 yili bu gizli orgutlerin hakimiyeti altinda ve yenilgiyle son buldu ve Turkiyemizin kuruldugu yillardan beri bu ulkenin ustunde elleri olan ekonomisini hortumlayan terorunu kurup bu ulkeye bela eden bu gizli masonik orgutler ulkemizde okullariyla ve uyeleriyle, zengin is adamlari ,siyasetci,burokratlariyla halen aktif ve gizli bir sekilde insan yetistirip bu ulkenin basina hain yetistiriyorlar ornekleri ortada yarginin baslarinda suclular oturdugu muddetce,adaleti teror olaylarina karismis avukatlar savandukca,ulkeyi teroru kuran olusumlarin adami pasalar korudukca varin gerisini siz hesap edin ama Allah c.c bir hesabi vardir bekleyip gorecegiz insaallah.

 • mmmmm / 2 Temmuz 2010 23:59

  vay be

  şok oldum gerçekten süper bir haber helal olsun
 • oktankolik / 2 Temmuz 2010 22:18

  bazıları kesin mosmor olmuştur
  oktan baba saygılar.
 • HAYDAR GÜNŞIRAY / 2 Temmuz 2010 22:14

  karanlıklar aydınlanıyor

  bunun bir hikmeti olmalı sayın keleşten Allah razı olsun bundan sonra benim sitem burası.
 • İSMET / 2 Temmuz 2010 21:59

  POZUNDAN BELLİ

  MERHUM ADNAN MENDERESİN KİM DERGİSİNDEKİ POZU KAPAK OLACAK BİR POZ DEĞİL,RESMİN BİLİNÇLİ SEÇİLDİĞİ AÇIK ...BİRTAKIM .TARİHÇİLER UTANIR UMARIM.YAZARA TEŞEKKÜR BORÇLUYUZ.
 • HANDE / 2 Temmuz 2010 21:53

  OKTANIMIZ VAR ÇOK ŞÜKÜR

  Türkiyenin tek ciddi araştırmacısını yürekten kutlarım.
 • Tahir SABUNCU / 2 Temmuz 2010 21:51

  Hiçbir zulum gizli kalmaz bunu kıymetli araştırmacı oktan keleş ispatladı
  ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
 • ŞABAN TAŞ / 2 Temmuz 2010 21:08

  BÖYLE VATAN PERVERLER OLDUKTAN SONRA DEGIL İSRAİL İTLERİ DEĞİL MASONLAR BU VATANA BİŞEY YAPAMAZLAR TEŞEKKÜRLER BU BİLGİLER İÇİN
 • mehmet yavuz / 2 Temmuz 2010 20:32

  devamını mutlaka bekleriz

  sitenizin ismini bundan sonra hiç unutmayacağım ve bilgisayardaki en önemli işlerimden biri sizi izlemek olacak gönülden teşekkürler
 • osman 55 / 2 Temmuz 2010 19:55

  hep şüphelenmişimdir şimdi gerçekler çıkıyor

  yazara siteye teşekkürler.
 • H.HÜSEYİN BİRCAN / 2 Temmuz 2010 19:51

  BU SİTE DAHA ÖNCE NEREDEYDİ?
  TÜM YÖNETİMİ KUTLARIM MENDERESİN ÖLÜMÜ TESADÜF ZATEN DEĞİL YILLARCA SORU İŞARETLERİ VARDI ŞİMDİ CEVAPLAR GELDİ.OKTAY BEYİTEBRIK EDRİM.
 • ünsal pala / 2 Temmuz 2010 19:48

  bu siteye bayıldım müthiş bilgiler donanımlı
  teşekkür.
 • muzaffer yeniçeri / 2 Temmuz 2010 19:46

  Bu ülkede oktan keleş gibiler olmasa kimsenin ağzını açıp birşeyler söyleme arzusu olmayacak.
  gerçekler tarihin tozlu sayfalarında küflenecek,kendilerini kutlarım.
 • yüksel YURT / 2 Temmuz 2010 19:42

  şimdi başka siteden girdim etkileyici yazı ve yazar ve site,herkese tavsiye edeceğim Allah razı olsun.
 • sinan u.oğlu / 2 Temmuz 2010 19:39

  şimdi haberlerde tvde gördüm birkere daha gerçekleri korkmadan yayyınlamanızdan dolayı teşekkürler.
 • arzu / 2 Temmuz 2010 19:37

  kapansın

  Vallahi şok edici peki bu ülkede neden şer odakları halen cambazlık yapar,kapatılsın şu mason tarikatı.siteniz güzelmiş.
 • GÖKHAN TULUMCU / 2 Temmuz 2010 19:34

  AMAN OKTAN BEY KENDİNİZE DİKKAT EDİN,BİZE LAZIMSINIZ ÇOK KİŞİNİN UYKULARINI KAÇIRIYORSUNUZ SİZ VE EKİBİNİZ.
 • AYHAN A. / 2 Temmuz 2010 19:32

  şimdi masonlar kudurur.
 • AYLA / 2 Temmuz 2010 19:12

  GÖNÜL İNSANI

  OKTAN BEY SİZİ SEVİYORUZ GÖNÜLLERİMİZE TAHT KURDUNUZ ALLAH SİZİ BAĞIŞLASIN.
 • BARBAROS / 2 Temmuz 2010 19:10

  tebrikler

  Bunlar tesadüf olamaz
  kimbilir masonlar bu ülkede daha nelere el attılar,biran önce mason locaları kapansın.
  değerli oktan keleş büyüğümüzüde saygı ile selamlıyor on altı yıldız sayfasının dünya sayfası olacağını görüyorum.Tüm camiaya selamlar.
 • hedıye kelmur / 2 Temmuz 2010 18:37

  ayrıntıları farketmek

  bızlerı bılınçlendırıp bazı şeylerı doğru algılamamızı sagladığınız ıçın sağolun.Allah razı olsun deşıfrelenızı sabırsızlıkla beklıyoruz.sırada ne var acaba:-)ALLAHA EMANET OLUN HER TURLU ŞERDEN SIZI KORUSUN BIZE LAZIMSINIZ....
 • NECİP SAĞDIÇ / 2 Temmuz 2010 18:33

  HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU OKTAN HOCAMA HÖRMETLER.
 • GÜNGÖR POLAT / 2 Temmuz 2010 18:27

  harika bir siteymiş yeni öğrendim.
  Araştırmacı oktan beyi kurtlarım.
 • şehrazat / 2 Temmuz 2010 18:25

  mason localarını neden muhafazakar hükümetler kapamaz anlamıyorum.
  sayın oktan keleşi tebrik ederim,bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz inşaalah.saygılar.
 • cengiz UZUNALİ / 2 Temmuz 2010 17:39

  OOOH

  16yıldız siyonistlere kök söktürüyor bende helal olsun diyorum,başka yerden girdim siteye oktan bey erol bey tarık bey müthiş.
 • cahit sayar / 2 Temmuz 2010 17:34

  yav çok gülüyorum oktan keleş Allah senden razı olsun yine kuyruklarından yakalamışsın şeytanileri.Ekibinde sende varolun.
 • çetin 52 / 2 Temmuz 2010 17:31

  araştırmacıya bravo bundan sonra bizde bu sitedeyiz.
 • ahmet erdaş / 2 Temmuz 2010 16:52

  tesadüf değil

  olanların hiçbiri tesadüf değil. asılan üç kişide tesadüf değil son anda celal bayarın idamdan kurtuluşuda tesadüf değil.çünkü bayar ailesi masonluğa çok yakındı.sanırım bayarın oğlu masondu.rahmetli menderesten sonra demirelin türk siyasetine girişi ve bu kadar kalışı da bence tesadüf değil.gerçekten çok ama çok uyanık olmalıyız.
 • TUĞRUL ŞEN / 2 Temmuz 2010 14:13

  PENDİK SENİNLE GURUR DUYUYOR.

  ALLAH SENDEN RAZI OLSUN OKTAN BABA.
 • deniz / 2 Temmuz 2010 14:06

  inanılmaz bir deşifre oktan keleşi kutlamak kılasik bir seronomi oldu ama kutluyorum kutluyorum.
 • m.inançer / 2 Temmuz 2010 13:58

  tüm bunlar unutulmamalı,unutturulmamalı,yeni nesil olup biteni bilmeli saygılar.
 • MUHİTTİN ÇERÇİ / 2 Temmuz 2010 00:24

  OKTAN ABİ MÜTHİŞSİN BUNLARIN DEĞERİNİ BİLMEK ANLAMAK GEREK BENİM TORUNLARIMA ANLATACAĞIM HİKAYELERDE OKTAN KELEŞLE ÇAĞDAŞTIM DEME ŞEREFİ TAŞIMAM OLACAKTIR.
 • ERCÜMENT ATA / 2 Temmuz 2010 00:19

  inanılmaz belgeler oktan baba Allah razı olsun dualarımız seninle ve onaltıyıldız ailesiyle.
 • CAVİDAN PINAR / 1 Temmuz 2010 19:31

  OKTAN ABİM ellerinden öperim tüm bu yazıların tarihe geçiyor ama bunlar kitaplaştırılmalı her kitaplıkta yerini almalı,ASA ,SIRDAŞI BEKLİYOZ.
 • CEM / 1 Temmuz 2010 19:21

  TEBRİKLER OKTAN BABA

  TÜM DÜNYA DUYSUN İSRAİLE KAPAK OLSUN.
 • kanadalı / 1 Temmuz 2010 19:12

  oktan keleşe teşekkürler

  gerçekler çıkıyor piskolojik şantajlarla türk başbakanlarını sindirmeye kalkışıyorlardı akılları sıra .şimdi yemezler.
  bu bilgiyi veren oktan keleşten Allah razı olsun.
 • E.G. / 1 Temmuz 2010 19:04

  Bu necip millet nice yiğit evlatlar çıkarmıştır işte ispatı oktan keleş.tüm ekibi saygı ile selamlarım.
  Bu deşifreyi duymayan kalmamalı görev bizlere düşüyor çok yakında tüm türkiyede gündem olacak inşaallah.
 • ORHAN / 1 Temmuz 2010 19:00

  O günkü mihrakların bugünkü adamları artık rahat edemezler.israil bitmek üzere TÜRK DEVLETİNE BOYUN EĞİP KÖPEK GİBİ ÖZÜR DİLEMELİ.
 • BÜLENT KUZU / 1 Temmuz 2010 18:55

  oktan bey sizleri ve ekibinizi kutluyorum.
  karanlıkta kalan bir gizli operasyonu daha gün yüzüne çıkardınız.onaltıyıldız ailesine selamlar.
 • nedim sarıbaş / 1 Temmuz 2010 18:53

  sözün bittiği yer.
  oktan abim Allah razı olsun merhum MENDERESİ rahmetle birkere daha analım.
  masonik yapılanmalara göz açtırmayalım.
 • Anahtar / 1 Temmuz 2010 17:58

  Geçmişimizi Doğru Bilmek.

  Sayın Oktan Keleş, gönlünüze ve sözünüze sağlık. Birileri tarafından karanlıklarda kalması istenilen geçmişimizi en önemli noktalarını böyle gözler önüne çıkarttığınız için Allah sizden ve size yardım eden herkesden razı olsun.
 • KILIÇARSLAN / 1 Temmuz 2010 17:20

  ALLAH RAZI OLSUN

  BU YAZIYI YAZANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN. OKUYAN HERKESİ DE ONLARA DUA ETMEYE DAVET EDİYORUM
 • ihsan avcı / 1 Temmuz 2010 17:08

  tebrik ediyorum hakkı savunuyorsunuz herkes onaltıyıldızı örnek almalı.Allah yar ve yardımcınız olsun bizlere düşenleri söylemeniz yeter.
 • ABDULHAMİD / 1 Temmuz 2010 16:46

  MENDERES

  ACABA MENDERES MERHUM BUNU BİLMİYORMUYDU VEYA GÖRMEDİ,FARKETMEDİMİ BU MÜMKÜN DİĞİLKİ YOKSA BAŞTAN BU İKTİDARI VEREN BU GÜÇLER HERŞEYE HAZIRLIKLI OLMASINI BAŞTAN BERİDİR HATIRLATMAK MI İSTEMİŞLERDİ Kİ.?
 • 70LİK İŞİ BİTMİŞLİK / 1 Temmuz 2010 15:16

  TÜRK SİYASİ TARİHİNİN EN BÜYÜK DEŞİFRESİ ALNINDAN ÖPERİM SAYIN OKTAN KARDEŞİM.
 • H. / 1 Temmuz 2010 15:13

  DOST

  merhum menderese neler yapılmıştı,her muhafazakar hükümete belkide hepsine piskolojik korkular vermeye çalışıyorlardı,son günler bunun ispatı.oktan keleşe minnet borçluyum en azından kendi adıma.
 • gizem / 1 Temmuz 2010 15:11

  Adem abi

  Müthiş bir yazı,
  şaşırmadım.çünkü oktan bey imzalı.
  SIKLIKLA bilgilerinizi istirham ederiz.dularım sizle.
 • MAHMUT / 1 Temmuz 2010 15:08

  ONALTIYILDIZ PARIL PARIL PARLIYOR MAŞALLAH.
  OKTAN HOCAM YESEVİ DERGAHI BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM ERENLERİN DUASI ÜZERİNE DOĞSUN.
 • MERVE / 1 Temmuz 2010 15:07

  sayın oktan bey gönlümüzdesiniz.
 • nizam çapoğlu / 1 Temmuz 2010 15:05

  oktan hocam ALLAH CC seni korusun sayılarını artırsın.
 • uygur / 1 Temmuz 2010 15:04

  Aksakallar kolay yetişmez.

  TÜRKİSLAM DÜNYASININ AKSAKALI SAYIN OKTAN KELEŞ BEYİMİZİ SELAMLAR ELLERİNDEN ÖPERİZ.
  Ülkemizin piskolojik kuşatma altında olduğu şu günlerde karşı tokatı atmış eller dert görmesin.
 • tuncer / 1 Temmuz 2010 15:02

  ipliklri pazara çıktıkça batıyorlar,mossadın başındaki şeytanide görevden alınmış,16yıldızı selamlarız.oktan beyi sıklıkla görmek isteriz.
 • Erdem / 1 Temmuz 2010 15:00

  tüm dünya duymalı bu bilgileri bizlerle paylaşan sayın oktan keleşe binlerce teşekkürler.
 • Erdem / 1 Temmuz 2010 15:00

  tüm dünya duymalı bu bilgileri bizlerle paylaşan sayın oktan keleşe binlerce teşekkürler.
 • DARICALILAR / 1 Temmuz 2010 14:29

  TEK YILDIZ ONALTIYILDIZ

  Sabah yayında yoktu birşeymi oldu diye korktum Allah sizi korusun oktan baba ve ekibini TEK YILDIZ ONALTIYILDIZ.
 • NİHAT SERBETÇİ / 1 Temmuz 2010 14:19

  DEŞİFRELERİN EFENDİSİ

  OKTAN KELEŞİ OKUMAK AYRICALIKTIR,
  TARİHİN DEŞİFRELERİ,DEŞİFRELERİN EFENDİSİ OKTAN KELEŞTEN SORULUR,SIKI TAKİPÇİNİZİM,
  ALLAH SİZİ BU NECİP MİİLETE BAĞIŞLASIN.
 • K.ELMAS / 1 Temmuz 2010 13:31

  GERÇEKLER OKTAN ABİDEN

  ALLAHA BİNLERCE ŞÜKŞÜR OKTAN ABİMİZ VAR GERÇEKLERİ ONDAN ÖĞRENİYORUZ.SELAM SİZLERE VE ONALTI YILDIZ AİLESİNE
 • HİLALİ / 1 Temmuz 2010 13:10

  MELAMİLER İŞ BAŞINDA.

  Allah razı olsun BU MİLLET ÇOK ÇEKTİ,
  Artık bilinçli olmak geçmişten tecrübe etmek geleceğe aktarmak gerek.İSLAM DÜNYASI DOSTUNU DÜŞMANINI TANIMALI.
  TÜRK DEVLETİ DÜNYA DURDUKÇA DURACAKTIR
  İsrail böceği yok olacaktır.
  OKTAN BABA,SENİNLE GURUR DUYUYORUZ.
 • MENDUĞ Akçağ / 1 Temmuz 2010 13:00

  HELAL OLSUN.

  oktan bey dünya tarihini ve türkiye tarihini yeniden yazıyor,
  çığır açıyor uyayanlar uyunıyor.Bu yazılardan sonra uyumak mümkündeğil.
  kendilerini kutluyorum.
 • R.Elmas / 1 Temmuz 2010 12:19

  Allah`in koruduklarindan,gozettiklerinden olasiniz,Elleriniz dert gormesin,muthis bir yazi
 • CENGİZ SİLAHTAROLU / 1 Temmuz 2010 03:26

  ATOM BOMBASI

  MUHTEŞEM!!!!!!!!
  Allah cc zalimlere fırsat vermesin.
  Oktan ağabeyim seni çok seviyoruz.
 • NEDİM GÖKTÜRK / 1 Temmuz 2010 01:36

  GECE GECE NUTKUM TUTULDU,OKTAN BEY ALLAH SİZE GÜÇ KUVVET VERSİN DUALARIMIZ SİZLERLE İYİKİ VARSINIZ.
 • SERVET ÖZDEMİR / 1 Temmuz 2010 01:04

  TEK KELİME.

  Allah razı olsun .
 • Serdar A. / 1 Temmuz 2010 00:32

  Zavallılar....

  Ölümsüzlüğü elde edebileceklerini sandıkları gibi, olayları kendi iradeleri doğrultusunda tamamen kontrolları altında tutabileceklerini de zannediyorlar....Gözlerindeki perde de, kumda oynadıklarını görmelerine engel.Allah Razı Olsun Oktan Ağbi, sözümüz tükenene nefesimiz bitene kadar ; orada da Allah var...


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar