İşte Bu

İşte Bu

Oktan Keleş yazdı: İşte Bu


16 Mayıs 2018 08:16
font boyutu küçülsün büyüsün


İşte Bu

İslam dünyasının ve ülkemizdeki sözde ümmetçilerin tv’lerinde ortak manşet:  "İsrail vurdu, dünya seyretti."

Yazıklar olsun, dünya seyretmişmiş. Sana ne dünyadan, nerede bu ümmet, 2 milyar Müslüman? Onlar bu dünyanın parçası değil mi? Şimdi mitingler yapılır, o da siyasi iç politikaya alet edilir, gazlar alınır vs. Reis kraliçeye ayar vermeye gitmiştir, mutlaka bağırır çağırır eğer AKP seçimleri kaybederse Filistin gider saçmalıkları oradaki şehitlere hakaret edercesine Türkiye’deki seçimlere alet fırsatı vs.  Olan Filistinlilere olur.

Yazdım, çizdim, bas bas bağırdım kitaplarımda “Şeytan’ın yeryüzündeki devleti İsrail” diye. Tv’lerde anlattım, merak edenler arşive ve kitaplara bakabilirler. "Bronz Çocuk Obama", "Sarkozi Şeytanı" dediğimde içerideki başta muhafazakarlar zıpladı komplocu diye. Şimdi bakıyorum da benim söylemlerimle programlarda sloganlar atıyorlar. Geçin bunları, çare TÜRK BİRLİĞİ! NERDE BU ÜMMET?

ÜMMETÇİLER, ÇARE TÜRK BİRLİĞİ!

DÜNYA SEYRETSE DE SEYRETMESE DE, TÜRK TURAN’I; İSRAİL'İ DE, BÜTÜN İNSANLIK DÜŞMANLARINI DA YOK EDECEK, MAZLUMLARIN İNTİKAMINI ALACAKTIR!

ZAVALLI ÜMMETÇİLER, SİZİ DE KURTARACAK TÜRK BİRLİĞİ, UYANIN!

FİLİSTİNLİ ŞEHİTLERİ RAHMETLE ANIYORUZ...

Ramazan başladı. Magazinci hocaları tv’lerde cirit atar, malı götürür, oh ne ala. Filistinlilere hadi sadaka yardım çağrıları.

Anlayın devletin kutsal olduğunu, Ordu’nun ne kadar önemli olduğunu! Vesayetçi yaftasıyla Ordu’yu zayıflatmaya kalkan bu AKP’ydi. Anlayın, uyanın:  Filistin’de devlet güçlü, güçlü  bir ordu olsaydı bunlar olmazdı! Ha sahi İslam ordusu kurmuşlardı, hadi İsrail’e yürüsün, ne bekliyorlar?

Geçin bunları, bırakın münafıklıkları ey dinci sözde politikacılar.

Yaşasın yüce TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, YÜCE TÜRK MİLLETİ, YÜCELER YÜCESİ ŞANLI TÜRK ORDUSU.

SAYGILARIMLA…

Oktan Keleş 


oktankeles@gmail.com 

onaltiyildiz@gmail.com 

Twitter:@oktankeles

Bu haber 5,352 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (28)
 • UFUK YILMAZ / 22 Mayıs 2018 12:54

  MADEM ÖYLE

  SELAMIN ALEYKÜM. ONALTIYILDIZ KARDEŞLERİM ADIM MÜSLÜMAN SOYADIM TÜRK DÜR. ÇOK UZUN YILLARDIR OKTAN BEYİ TAKİP EDERİM. BELKİ SİZDEN BİLE DAHA ESKİ. SÖZLERİNE DEĞER VERİRİM. FAKAT NE YAPALIM . TÜRK ORDUSUNA EMİR VERİRSİN İSRAİLİ HARİTADAN SİLER. BU GÜCE SAHİP ÇOK ŞÜKÜR. PEKİ YA SONRA BÜTÜN DÜNYAYI KARŞIMIZA ALDIĞIMIZ DA NE OLUCAK. OTURDUĞUMUZ YERDEN AHKAM KESMEK KOLAY. MADEM ÖYLE OKTAN BEY SÖYLEYİNİZ GÖKTÜRK ATALARIMIZA İSRAİLİ ONLAR SİLSİN HARİTADAN. BİZDE BUNLARIN MİTOLOJİ OLMADIĞINI GERÇEKTEN GÖRÜR BİLİR VE GEREKİRSE O ZAMAN TÜM DÜNYA YA SİZ HEPİNİZ BİZ TÜRK DERİZ.
 • BOZKURT / 19 Mayıs 2018 11:56

  neden AKP israille olan anlaşmaları iptal etmedi ticareti kesmiyor bunların hepsi tiyatro çok kötü kandırıldınız RTEciler.birde ülkeme yneticilerine saygı duyun diyen bir okuyucu var TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR o anladı.
 • mete / 19 Mayıs 2018 04:04

  Musul ve Kerkük Kahraman Türk Ordusunu Bekliyor

  19 Mayıs 99 yılında kutlu olsun...
 • Efe kurt / 19 Mayıs 2018 01:07

  Yinemi akp

  Her konuyu akp bağlamak doğru değil.Rte yerine kim gelecektir başka bir şey yapacaktı oktan bey dünyada en fazla tepkiyi gösteren devlet el jazeera el araziye izleyin kimi konuşuyorlar.Ya devlet başa ya kuzgun leşe. Ülkeme ve yöneticilerine saygı duyun.Allaha emanet olun
 • Onur Arslan / 18 Mayıs 2018 21:42

  Tek Yol Turan Ama...

  Genelde Türk cumhuriyetlerinde bizi pek sevmiyorlar, Rusları daha çok seviyorlar (tuhaf ama gerçek)

  https://www.youtube.com/watch?v=xKlNGA0cPWY

  KIRGIZLARA SORDUK TÜRKLERİ SEVİYOR MUSUNUZ ( ŞAŞIRTICI !!! )

  Orada okuyan Türkiye'den bir kardeşimiz sormuş %80'i hayır sevmiyorum diyor, ben rusları seviyorum diyen de var

  Türkiye'den oralara okumaya giden bazı dengesizler kötülük etmiş olacak ki hemen ön yargı oluşmuş, orada kötülük yapanları savunmuyorum lakin aynı önyargının onlara 100 misli büyük kötülük yapan ruslara karşı oluşmaması enteresan gerçekten. Ruslar nasıl bir propaganda yapmışsa artık büyülenmiş gibiler öyle bir durum var.

  Bir de devletimizden ricam Kırgızistan'daki ve Kazakistan'daki Türk devletinin orada ortak olarak açtığı Manas ve Hoca Ahmet Yesevi üniversitelerine Türkiye'den gönderilen insanları çok çok özenerek göndersinler, sonuçta bizi temsil ediyorlar ve bazılarının çok kötü temsil ettiği açık yoksa bu kadar ezici çoğunlukta sevmiyorum demezlerdi, Sovyetler kurulma ihtimali olsa da şuan bunu çoğunluğunun kabul edeceğini düşünüyorum, Türkiye'nin de karşı propagandayla gerçekleri paylaşması ama o insanların psikolojilerini anlayarak yaklaşması gerekir bunu yaparken yoksa ters teper.

  Rusya orada varken bence Turan hayalden bile öte. Ama ben Rusları bir süre daha kullandıktan sonra şeytanilerin atacağını düşünüyorum, İngiltere ve ABD Skripal davasını bahane ederek beraber yüklenmişti bu iki şeytani karşıysa, Rusya'yı bitireceklerdir demektir zaten Rusya'ya gücünü veren bu ülkeleri yöneten karanlık odaklardı ve şimdi almak istiyorlar sanırım ama ne zaman olacağı konusunda emin değilim ama bence orada Rusya varken Türk birliği olmaz, 2023 yılında Türk birliğini beklediğimize göre inanılmaz konjonktürel değişimler bizi bekliyor demek ki.
  Hayırlısı

  Oktan abi lütfen devletimize oralara öğrenci ve öğretmen gönderirken çok titiz davransın bizim orada çok iyi temsil edilmemiz son derece önemli.
  Ve oradaki halklarla yakınlaştığımız dönemde umarım Türkiye'de iktidarda bilim zihniyetli,milliyetçi karizmatik akıllı bir lider olur. Arapçı kafayla işleri daha da berbat ederiz çünkü.

  İnşallah başarırız Büyük Türkiye hayalini
 • Gökhan Demircan / 18 Mayıs 2018 21:10

  Ancak Türk egemenliğinde ferahlayacak ve huzur bulacak arap dünyası. Tengri biz menen.
 • Zeytin / 18 Mayıs 2018 13:13

  İnsana bakış

  İsrail yönetiminin insanlığa bakış açısına göre hizalanmak çok mu zor.İşte size bakış açısı: Ramazandan hemen önce katliam bugün ördek dansı.https://www.cnnturk.com/video/dunya/netanyahunun-dansi-sosyal-medyada-tepki-gordu
 • Gülen Bakkaloğlu / 18 Mayıs 2018 02:34

  Yıllarca....

  Tamamen katılıyorum efendim. Biz de yıllarca haykırdık, en azından yakın çevremize ama nafile , ne sizi ne de bizi duyan olmadı: Ama İlahi Adalet elbet doğruyu görüyor ve nihai sonuç NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
 • MEHMEDİ / 17 Mayıs 2018 16:07

  AHMEDİ AKP TROLÜ GİBİ

  POROBAGANDA YAPMA
  AKP MESELESİ DEĞİL KONU.
 • Ahmedi / 17 Mayıs 2018 13:32

  Durum değerlendirmesi

  Yani şu anda Devletin başındaki yöneticilerimiz bu kadarını yapabiliyorlarsa onları desteklemek lazım değilmi? Onlardan öncekiler daha iyi yapmışlarda şimdikiler bozmuş olsalar anlarım.Ancak şimdikiler hem ordu olarak hem teknoloji olarak hem de devletin genelin anlamında baktığımızda terakkiyi öncekilerden daha iyi bir noktaya getirdikleri aşikar. Evet arada politik mülahazalardan kaynaklı çıkar ilişkilerine giriliyor doğru ancak yiğidi öldürelim fakat hakkını da vermemiz lazımdır.
 • Ö.kubilay / 17 Mayıs 2018 00:13

  Ağzına sağlık abimm ellerinden öperim... şu ümmetçilere desek haydi Filistin’e,Türkistan a Balkanlar a kısaca mazlumlar ın yanına gidiyoruz desek hiçbiri süslü sofralarını jiplerini...... bırakıp gelmez ama bir Türk ‘e söyle kundaktaki bebeğini bırakır haydi hodri meydan siz süslü sofralarınızı biz bebeğimizi bırakıp geleceğiz samimiyetinizi görelim...son olarak TURK mazlumun yanında olan beklenilendir beklenilen bekleyenin duasındadır...ALLAH TURK ‘U korusun
 • noyan 55 / 17 Mayıs 2018 00:03

  taraf

  Devlet kudus te taraf oldugunu ilan etsin tabii filistinliler isterse o zaman goruyum ben o israili
  Bu kadar basit
 • Yücel Özkan / 16 Mayıs 2018 18:11

  2023`ün ılık bir ekim sabahında
  Bacaklarımda hafif bir uyuşma ile uyandım
  Ve sanki yüz yıllık ulu bir çınar gibi
  Kök salmaya başladım o sabah
  Ve ilk kez sağımda solumda asırlardır
  Durmakta olan diğer çınarları farkettim
  Doğudan hafif bir seher yeli yükseldi
  Ve asırlık çınarlar benide aralarına aldılar
  Ve 2023`ün ılık bir ekim sabahında
  Yeni bir kayaların oğlunun doğuşunu
  Beraberce seyre koyulduk...
 • Özlem Genç / 16 Mayıs 2018 15:37

  politikacilar

  Bizim sözde dinci (dini bir meta gibi kullanan) politikacılar ancak Israile çok güzel kınama yapabilme becerisine sahiptir. Bir de sözün bittiği yer meselesi var tabi. Tek çözüm Türk Birliği. Gözünün önünü göremeyenler at gözlüğünü bir çıkarsın bakalım da saygıdeğer Oktan Keleş pirimin ve Kalperenlerin gösterdiği hedefi görsünler.
 • Turan Kagan / 16 Mayıs 2018 15:32

  Avustralyadan Dua ile

  evanjelistler Isayi indermek icin ellerinde geleni yapacaklar bu coktan basladi yakinda ortadoguda buyuk bir savas olasi isin kotu tarafi son zamanlarda bu kiyamet seneryosunda Turkiye ve Cumhurbaskanimizi en buyuk dusmanlari ilan etmeleri yani en son kale biziz... Hak ve Batil savasi

  Oktan abinin dedigi gibi cozum Turan ama nasil olacak bu denklemde Allah yar ve yardimcimiz olsun
 • volkan kaya / 16 Mayıs 2018 13:21

  Yazıklar olsun bize

  Yazıklar olsun bizlere ki dünya nimetlerine kapılıp kalmışız,kimse rahatını bozmuyor, bu kadar din kardeşimiz eziyet görürken birlik olamıyoruz.Allah bunun hesabını sorunca hangi yüzle cevap verebileceğiz acaba?? Bin kere yazıklar olsun. Mitinglerde bağırıp çağırarak,kınayarak,beddua okuyarak hallolacak işler değil bunlar.Devletimizin başında bulunanlardan somut adımlar bekliyoruz.Aksi halde miting malzemesi olmaktan başka bişeye yaramıyor söylenenler.
 • Turan / 16 Mayıs 2018 11:45

  Israilin yaptigi isler cok programlamli, yani su bizim secim tarihi gibi baya hesaplanmis. Baya hesaplanmis derken bilerek 70inci yilin tamamlanmasina denk getirdiler. Az biraz videolarda gordugum ve anladigim kadariyla 7 yil icinde Messiah'nin gelmesini bekliyorlar. Calismalari o yonde. Bu cercevede dunyanin baskenti Kudus olacak. Gecenlerde Tayyip Erdogan'da mujde siiri okuyarak iste mehdi tarzinda
  birisinin gelecegini ima etti. Aslinda bu soylem cok buyuk bi olay.
  Turk devleti bu dusuncenin neresinde? Yani Erdogan'la ayni dusuncede mi? Erdogan'in mehdi dusuncesi Israil'in messiah dusuncesinden farkli mi?

  Bu konular onumuzde ki zamani belirleyecek gibi. Gorulen onemli sahislar yani dunyayi yonetenler bu zihniyetle karar veriyorlar.
  Suriye karisirken de samdanli resimle poz verilmisti.

  Tayyip Erdogan'da bu konuyu bizlere ufledigine gore, sizlerden bu konular hakkinda detayli bilgi ve yorumlar bekliyorum.
  Saygilarimla.
 • Konuk / 16 Mayıs 2018 11:31

  Haklı Olmak Yetmiyor

  Farklı konularda , kitaplarınızda , onaltıyıldızda ve çıktığınız Tv. programlarında halkımızı bilinçlendirdiğinize şahidim. Değişik vesilelerle çevremizdeki insanlarla sohbetimizde , konu siyasete gelince ; yıllardır her seçim öncesi iktidar sahiplerinin yaptıklarını dillendirdiğimde hak vermeyen yok ama sanki hipnotize edilmiş ve tek merkezden yönetiliyormuş gibi aynı söz. Yalnızca şirk ehlinin söyleyeceği bundan başkası yok. Hem yapılardan şikayetçi hem de değiştirmek istemeyen bir çoğunluk. Başkası yapsa söylemeyeceğini bırakmayanlar ,her yaptığını savunuyor. Bu uykunun sonu kabus olmasın.
 • Dromer / 16 Mayıs 2018 11:08

  Kısaca işin özü NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
 • Hamdi Cenk Düzgit / 16 Mayıs 2018 10:49

  Sultan'ım her zaman ki gibi haklı

  Sultan'ım her zaman ki gibi haklı.
  tv,radyo,gazete,dergi,youtube ,diğer sosyal medya üzerinden görünür olarak ; uydulardan ,gıdalardan,ilaçlardan,aşılardan,vs görünmez olarak dünyaya ilüzyon seyrettiren şeytaniler!!! sizi mutlaka ama mutlaka YENECEĞİZ!!!
  Ali imran 12:
  Kul lillezîne keferû se tuglebûne ve tuhşerûne ilâ cehennem, ve bi’sel mihâd
  O, inkar edenlere de ki: «Siz mutlaka yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. O ise ne kötü döşektir!

  Ayette, muhatap alınan inkar edenlere "keferu" denilmiş.Yani kafirler yani gerçeği hakikati örtenler! Dikkat ediniz ey Türk Milleti!
  GERÇEK ÖRTÜLÜYOR HEM DE HER AN HER SANİYE
  HER SABAH YENİDEN RESETLENİYORSUNUZ SAHTE ALGILAR DÜNYASINA
  Sultanım'ın dediği gibi, bize Türk Turan Birliği yeter! İnşallah,Türk Gençliği de "damarlarındakş asil kanın" hakkını verecek,Turan Birliğini kuracağız...
  Türk Milleti şimdi Bilge Kağanın şu sözlerini daha iyi anlayacak:
  Ey Türk; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe,senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön."

  Bırakın bu ümmetçilik safsatasını da artık öz ayarlarınıza geri dönün.Turan Birliğini kurunca zaten tüm mazlumları kurtarıcaz.
  Sözlerim az bile,Ruhumdaki ateşi anlatmaya,
  Gözlerim ilerde,düşmana bakmakta,
  Parslardan biriyim,pençelerimden tanırsın,
  Okyay'ı bekliyorum,Kıyamet koptu sanırsın...
 • Zafer YAVUZ / 16 Mayıs 2018 10:18

  işte bu

  Ne Mutlu Türküm Diyene... Türk devleti var olsun,Türk milleti var olsun...Ordumuza şan olsun... Tengri biz menen...
 • Serhat Turkmen / 16 Mayıs 2018 10:12

  iyi ki varsin oktan abi

  tebbet suresini okuyalim elleri kurusun bu Turk dusmanlarinin ve Turkiye cumhuriyeti kutlu olsun. Tengri Biz Menen.
 • k.ş / 16 Mayıs 2018 09:28

  Ya Allah Bismillah..

  Sultanım artık bıkmışlığın son noktasındayız. Bardak dolmuştur. Yay iyice gerilmiştir. Bizlere hedefi gösterecek, okun yönünü tayin edecek sizler gibi Kaanlar gerekmektedir. Hiç şüpheniz olmasın ki, ok yaydan çıktıktan sonra yorulmayacak, gece gündüz demeyecek, yılmayacak, korkmayacak, Türk birliği için, Türk'ün yükselmesi için, insanlığın huzuru için, hiç durmadan ilerleyecek, bizler bunun için ant verdik. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Türk milleti varolsun. Türk birliği varolsun. Allah bu mübarek günlerde, bizleri doğru yoldan ayrılmayanlara dahil eylesin inşallah. Mübarek Ramazan ayının hayrı ve bereketi hepimizin üzerine olsun.
 • metin / 16 Mayıs 2018 09:26

  Sende biliyorsun

  Oktan keleş, sende müslüman denilen zümrenin aslinda nekadar ne olduğunu ve takiyyeci siyasetçileri gayet iyi biliyorsun.Ben inanç yönüyle bakmiyorum mazlum ve aciz insanlari hiç bir hakli sebep olmadan öldurenleri vatandaş olarak esefle seyrediyorum maalesef.Fakat karar mercii olan ve elinde devlet gücü bulunan siyasiler ve burokratlarin seyretmesi ve olaylar olup bittikten sonra ahh vahh etmesi olenler uzerinden siyasi rant devsirmesi hic bir sekilde mazur görülemez.Ustelik danisikli dövüş kabilinden ticari ilişkiler olanca hiziyla surup gittigini bilmeyen yok.Bu arada uctu kaçtici seyh molla takimi nerdesiniz ulaa, sagir mi oldunuz yoksa sahtekarsinizda ondan mi susuyorsunuz o ustun guclerinizle...Anlayan anlamistir heralde.Halkimiz artik gozunu acsin bos insanlarin pesinde gitmesin, bos vaadlere kanmasin...Selametle.
 • Bekir Öztürk / 16 Mayıs 2018 09:13

  Ne diyorsa O

  Yine önceden gelen müthiş gerçekler
  Ama anlayacaklar nerede?
  Aylar yıllar öncesinden tek tek anlatılan olayların
  Sanki suprizmis gibi sasiranlara inanmıyorum.
  Bu iş içerde siyasete alet ediliyor.
  Bel hasıl her Ramazan olduğu gibi pisrail yine azgınlığını yaptı.
  Ümmet, Araplar yine haince tarafsız kalıyor
  Sultan babam ne diyorsa O!
 • kayseri / 16 Mayıs 2018 08:56

  yürekleri yetiyorsa ülkedeki nato üssleri kapatsınlar haçlı askerlerini kovulsunlar
 • mete / 16 Mayıs 2018 08:39

  Arslanlar gibi yazmışsınız...

 • SİNAN YILDIRIM / 16 Mayıs 2018 08:34

  Sultanım siz yıllardır dillendiriyorsunuz ama dinleyen kim. Tüm mazlumlar için acilen Türk birliği kurulmalıdır.
  İşte bu kadar altına imzamı atıyorum.
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara