Kam Ayininde Neler Yaşandı?

Kam Ayininde Neler Yaşandı?

Kam Ayininde Neler Yaşandı?


10 Mayıs 2018 09:55
font boyutu küçülsün büyüsün


Bu hafta yaptığımız etkinliğimizde Sultanımızla yaptığımız uzun sohbetlerin sonunda konu Kam Ayinine geldi. Kam Ayini bir süre nedir, ne değildir, diye konuşulduktan sonra Sultanımız Kam Ayini yapmak ister misiniz diye sordu ve tabi doğal olarak herkes isteriz dedi. Sultanımız bunun üzerine ocağımızın zeminine tahta kalemiyle geniş bir yuvarlak çizdi ve seçtiği iki kişiyi bu dairenin içinde dışına çıkmadan belli ritüellerle ve zikirle dönmesini istedi.

Tabi bizde Kam Ayininin bitiminde, Ayini yapan iki Koldaşımızla röportaj yaptık ve siz değerli Kalperenlerin izlemesi için yayınlıyoruz.

 https://kalpoder.com/28-04-2018-roportaj-kam-ayininde-neler-yasandi/

 

 
Bu haber 4,689 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (12)
 • mete / 14 Mayıs 2018 16:16

  Bilgide en ileri Oktan Bey'e saygı ve dua ile...

 • Birtan ÖZTÜRK / 14 Mayıs 2018 06:03

  Metod nasıl?

  Bizde yapabilirmiyiz?Yada herkes yapabilirmi?
 • cem aktürk / 12 Mayıs 2018 22:31

  :)

  Gerçekten inanılmaz bir şey keşke bizede nasip olsa ... Gavur yapar sanal gerçeklik cihazı ile izletir ama oktan keleş KAM-al GERÇEKLİK ile gerçekten yaşatır. Ne mutlu doktor beylerimize.Bu arada son yazan kardeşime katılıyorum DÜZ DÜNYA koca bir SAÇMALIKTIR!
 • Zeytin / 12 Mayıs 2018 20:53

  Akay

  Programın sonuna yetiştim.Tv de ayarlamayı bilemediğimden internetten seyredebildim. O da sonunu. Buraya koyarsanız çok sevineceğim. Türklerin inancı çok mantıklı, hani bir söz türemiştir.Deyim değil de nerden çıktığını bilmediğimiz. Ama yanlışlıkla kullandığımız. İsyan noktasında. Kötülere bişi olmaz. Lafı. Aslında kötü düşünen ve davrananların kendi soyunu da lekeyeceği, bir nevi kişi ne yaparsa kendine yapar gerçeği. Manevi boyutu da ayrıca öyledir diye düşünüyorum.Programın tamamını yayınlamanız dileğiyle. Saygı ve sevgilerimle.
 • ihtiyar / 12 Mayıs 2018 01:17

  Düz Dünya Saçmalığı

  Pek çok yorumu yayınlamaz iken, düz dünya propagandasına alet olmak niye? Hitler ve SS'lerin dar bir kadrosu da, dünyanın içinde yaşadığımıza inanıyorlardı. Rügen adası deneyi diye ararsanız bazı bilgileri bulacaksınız. Ne yazık ki Almanya'nın 1930-1945 lerde yaşadığını yaşıyor gibiyiz.
 • mete / 11 Mayıs 2018 18:48

  ???

  Bu ne Size ne oluyor??? Bir de dünkü program neydi öyle???
 • Mehmet G. / 11 Mayıs 2018 07:50

  Antartika

  Antartika ötesini anlatıyor. Gerçekler çok yakın. Antartika ötesi yaşam ve dünyanın düz olduğu açığa çıkacak.
 • Dromer / 10 Mayıs 2018 17:46

  Selam. Dostlar bu ayin sonrasında narkoz yemiş gibiydik. Detaylar sonradan dahada netleşmeye başladı. Konunun çok daha detaylı olduğunu belirtmek isterim. Özellikle ikinci ayin hayatım en anlamlı demi oldu.
  Selam olsun kalbi erenlere.
 • alaca / 10 Mayıs 2018 17:39

  Teşekkür..

  Çok ilginçmiş. Teşekkürler paylaşım için.
 • metin / 10 Mayıs 2018 16:58

  tayyi zaman yapmışlar

  Arkadaşlar baya yorgun ve bitkin görünüyorlar.Gece geç saatte yapılmış bu röportaj galiba.Kam ritüeline başlamadan bu iki arkadaş bir şeyler içmiş mi onu sorsaydınız keşke.Ruh bilinç sahibi asıl varlıkdır.Beden sadece bu yaşadığımız boyutta iletişim ve fiil için kullanılan araç hükmündedir.Algılayan şey beden değil ruhtur.Rüyalarda gittiğimiz alem ruhun mekanıdır.İster uyurken ister trans halinde olalım ruh vücudu terk edip istediği yere zamana gidebilir.Buna benzer bir hali yaşayıp kitaba dönüştüren bir yazar var.Amakı-hayal isimli kitapta kahraman ve onu transa sokan aynalı babayı düşünerek okumanızı tavsiye ederim.Bilinç altı bilgiler kullanılarak üretilen ortamlar ve düşünceler insana gerçek gibi gelir.Herşeyi şekillendiren ve somutlaştıran beyin denilen organımızdır.Onun ürettiği bir ortamda yaşıyoruz ve buna gerçek hayat diyoruz...Acaba öyle mi ? Gerçekler bazen sadece bir algıdır...
 • Kıbrıs Fatihi / 10 Mayıs 2018 15:34

  Kutlu olsun

  Röpörtajı seyrederken öyle heyecanlandım ki. Çok güzel anlatmış doktorlarımız. Kutlu olsun. Darısı başımıza..
 • ahmed hilmi / 10 Mayıs 2018 13:33

  amakı hayal

  AMAK-I HAYAL kitabındakilerin benzeri. Ben o kitaptakilerin de gerçek olabileceğini düşünüyorum.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara