Makarios’un Çocuğu Mustafa Akıncı

Makarios’un Çocuğu Mustafa Akıncı

Oktan Keleş Yazdı: Makarios’un Çocuğu Mustafa Akıncı


4 Mayıs 2018 01:16
font boyutu küçülsün büyüsün
Makarios’un Çocuğu Mustafa Akıncı

 

Dedelerinin kökeninden, dedelerinin bir kız kardeşi (Helana Kostas Çorbacıgil) Makarios’un metresiydi. İngilizler ellerindeki belgeyi Mustafa Akıncı hainine göstermiş olsa gerek. “Türkiye’nin Kıbrıs üzerindeki garantörlüğünün kalkması” yönündeki Rum lidere yapmış olduğu cüretkar teklifin mutlak bir bedeli olacaktır. Rum lider, Türk devletini ve Ankara’yı iyi tanıdığı için Ankara bu konuda görüş belirtmezse çekimseriz beyanatında bulunuyor da bu hain, şehitlerin kanıyla sulanmış vatan toprağını ve Ana Vatan Yüce Türkiye Cumhuriyeti Devleti garantörlüğünü kaldırmaya çalışıyor.

 

Ne Zannettin; Türkiye’de seçimler var, olası kaotik belirsiz bir hava var, Türk Milleti birbirleriyle meşgul diye zaman kollaman seni Türk’ün töresini göz ardı etmeni efendilerinle sağlamıştır. Kıbrıslı bütün şehitlerin, gazilerin, ki  bu gazilerden savaş pilotumuz Merhum Cevat Kurt babamızın ruhaniyetini çiğnetmeyerek bütün bu hengamede Türk milleti birbirleriyle ne kadar meşgul de olsa söz konusu vatan toprağıysa ki Kıbrıs da bir vatan toprağıdır, her şey teferruattır demeyi bilmez mi sandın?!

 

Yazmıştık; Yunanistan cüret alıp bu dönemde Türkiye’ye sözde zehirli dilini uzatacak!  Ve Yunanlılar demiş ki: “Yunanistan Afrin değildir” Evet, bu söz çok doğrudur. Yunanistan Afrin değildir, Afrin’den daha kolaydır bizim için. Bu sefer Türk atasözü “İt Ürür, kervan yürür” demeyeceğiz, itleri de boğacağız!

 

Umarım efendileriniz sizleri korur. Kıbrıs Türk’tür Türk kalacak, Mustafa Akıncı İTTİR, İT kalacak!

 

Gök Börüler de itleri boğacak. Haddinizi bilin, ayağınızı denk alın.


Yaşasın Yüce Türk Milleti

Yaşasın Yüce Türk Devleti

Yaşasın Yüce Türk Ordusu

Yaşasın Kıbrıs Türk Vatanı

 

Saygılarımla.


Oktan Keleş 


oktankeles@gmail.com 

onaltiyildiz@gmail.com 

Twitter:@oktankeles


Bu haber 4,468 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (18)
 • EMİNE ÖNİZ / 12 Mayıs 2018 21:02

  İŞTE BUDUR. BEN DE OZUMDEN DE GELEN HİSSEDİŞLE TÜRKÜM. SAVAŞCIYIM. VE OKTAN KARDEŞİMİZİ VE KALPERENLERİMİZİ GÖNÜLDEN KUCAKLARIM. TANRI YARDIMCINIZ OLSUN.....
 • Abdulvahap Ünalmışer / 5 Mayıs 2018 07:09

  Adamın ham maddesi= Oktan Keleş

  Sen konuş herkes sussun.
 • Mehmet burak / 5 Mayıs 2018 00:14

  Oktan abi son gelismeler ile alakalı secimlerle alakalı goruslerinizi merak ediyoruz programdada yoksunuz iki haftadir özledik
 • Kıbrıs Fatihi / 4 Mayıs 2018 18:55

  Helal olsun sultanımıza

  Akıncı ulusada kendi başına bi halt edemeyeceğini bizde rumlarda biliyor. Ama beni üzen, akıncı ve onun gibi düşünen rum dölü siyateçilerin tuzağına düşmüş Kıbrıs Türk gençleri. Ne dolaplar döndüğünün farkına varamayan, basiretsiz Türk lüğünü unutmuş nesil. Allah yardımcımız olsun. Elinizi Kıbrısımızın üzerinden çekmeyin eren babalar. Bizleride inşallah, onlara layık kişiler haline getirsin Allah. Onların yüzlerini yere düşürmeyi nasip etmesin bizlere. Selam ve dua ile. Hu..
 • Turan / 4 Mayıs 2018 16:49

  Haddini ve kimligini bilmek

  Para ilgi AB ABD derken havalananlar olabilir, sanki cok onemli biriymis gibi.
 • Said Naim Harici / 4 Mayıs 2018 11:42

  İçimdeki Yara

  Ağzına sağlık Koldaşım

  Kıbrıs'ta askerlik vazifesini ifa etmiş ve bu arada, nice hainleri içerden görmüş biri olarak, bu mesele yıllardır içimde bir yaradır. Derdime tercüman oldunuz. Beşparmaklarda kanını ve canını veren nice babayiğitlere selam olsun. Ailemden de gaziler ve şehitler var orada. O yüzden de bir kalbi yakınlığım vardır.

  Güngör Komandoları sabırsızlanıyor olmalı şimdi!!!

  Hürmertler
 • ihvan / 4 Mayıs 2018 11:10

  MaKariosun çocuğu!

  iste böyle bir cümleyle adamin belini kirarlar. Ingilizlerin bildigini, TÜRK DEVLETI bilmiyormu zannetin, makariosun çocuğu!
 • Tolga AKIN / 4 Mayıs 2018 09:53

  Eski LiDERLER...

  Rauf Denktaş'a selam olsun ...
 • Hamdi Cenk Düzgit / 4 Mayıs 2018 09:39

  Helal olsun Kağanım

  Helal olsun Kağanım.
  ite çakala hak ettiği konuşmayı yapmışsınız
  Her an Türk'üz Türk'ün yanındayız
 • Özlem Genç / 4 Mayıs 2018 09:33

  Haddini aşanlar

  Guterres Çerçevesi diye uyduruk bir toplantının peşinden gidip de haddini aşan kişilere Türk Devleti tarafından haddi ve yeri bildirilir.
 • Zafer YAVUZ / 4 Mayıs 2018 09:02

  KIbrıs

  Kıbrıs Türk tür Türk kalacak gerisi it'tir it kalacak... Cevat Baba nın tini şad olsun...
  Ey AKINCI şunu da bilmende fayda var... Biz Kıbrıs a tatile parolasıyla geldik... Bir gece ansızın gelebiliriz... Tengri biz menen...
 • Bekir Öztürk / 4 Mayıs 2018 07:15

  Sorosbu çocuğu

  Umarım efendileriniz sizleri korur. Kıbrıs Türk’tür Türk kalacak, Mustafa Akıncı İTTİR, İT kalacak!
  Sultan babam son sözü söylemiştir
  Gerisi hikayedir.
  Ve son söz olarak diyorum ki, hainler sıra size gelmiştir.
  Tengri biz menen.
  Yaşasın Türk milleti
  Yaşasın Türk devleti
  Yaşasın Türk ordusu
  Gök börü ve Gök parslar hazır, inşallah
  Okyay kağan ve sevenleri, kalperenleri hazır evelAllah
 • Serhat Turkmen / 4 Mayıs 2018 03:18

  Cikar bir karaoglan yine

  Korkma Sonmez Bu Safaklarda Yuzen Al Sancak,

  KKTC TC'nindir. Nokta.


  Tengri Biz Menen
 • Onur Arslan / 4 Mayıs 2018 03:07

  Oktan Babaya Katılıyorum

  Oktan Babaya Katılıyorum

  Aynısını dün babama söyledim

  Yunan bakan ''Yunanistan afrin değil'' demiş dedim ve ekledim adam doğru demiş bence haklı çünkü Afrin'de gerilla tarzı savaşan bir örgüt vardı. Gerilla savaş tarzı normal savaştan daha zor ve bizim ordumuz bu konuda 2015 yılındaki tecrübesi ve El bab- Afrin operasyonları sonrası dünyanın en donanımlı sahada en tecrübeli ordusu haline geldi. Hem ek olarak orada ki sivillerin minimum kaybı için ordumuz samanlıkta iğne aramaya benzeyen bir operasyon yaptı ki bu ekstra zorlaştırdı ama yinede ordu kasırga gibi üzerlerinden geçti. Türk ordusu çok yaşasın.

  Yunan bakan unutmasın ki yunanistan açık hedeftir gerilla savaşı olmayacak normal savaşta düşmanın olduğu yer bellidir Türkiye istese orayı darmaduman edecek güce sahiptir, savunma sanayisinde çok önemli gelişmeler oluyor (çok daha iyileri lazım)
  Akıllarını başlarına almaları lazım. Yunan halkı dua etsin Türkiye agresif değil diye. Tam tersi durum olsa onlar bizdeki güce sahip olsalar bizi yok ederlerdi ama biz onlar rahat dururlarsa, bir şey yapmıyoruz.
  Susup oturacaklarına aynı bakanları gibi kendileri de tuhafça provoke ediyorlar youtube videolarında görüyorum ya rüya görüyorlar Türkiye'yi yeneriz sanıyorlar çünkü yada ki bence bu daha doğru gerçekleri yediremiyorlar onlarda biliyor durumu. Ama AB ve Rusya bize arka çıkar sanıyorlar.

  AB korkaktır onlar bir şey yapamaz ve bence sizin babanız Rusya'nın da önümüzdeki dönemde kendi sorunları olacak

  Skripal davasının bazı şeylerin başlangıcı olduğunu düşünüyorum. Rusya tarihte hiç bir şeyken bence karanlık bir yapı onları bir anda tarih sahnesine güç olarak çıkardı kullanmak için aynı Amerika'yı güçlendirdikleri gibi ve şimdi Rusya ile işleri bitti gibi geliyor bana. Stalin siyaseti yapmaya çalışan Putin ülkesini felakete götürecek bence parçalanacak Rusya bunu iyi kullanırsak, karlı çıkarız Türkistan coğrafyasından Rusya etkisi kalkar ve biz o bölgeye gönül bağımızı dil ve din birliğimizi kullanarak girer çok büyük bir güç olarak çıkarız. ''Tarih bizi çağırıyor''
  Erdoğan'ın Özbekistan ziyareti sonrası youtube videolarına göz gezdirdim Özbek kardeşlerin çok hoşuna gitmiş gibi geldi bana. İlişkileri arttırıp meramımızı doğru anlatırsak, ortak bilinç oluşur ama her şeyden önce şu ortak dile bir sahip olsaydık çok daha iyi olurdu. Arapça ve farsça gereksiz kelimelerden arınmış, Türkistan Türklerinden alınmış Türkçe kelimelerle donatılmış Türkiye'de konuşulan Türkçe ortak dil olarak çok yerinde olur.

  Gördüğüm kadarıyla bu insanlar birliğe dostluğa istekli ve Türkiye'nin uzattığı el hoşlarına gitmiş devamı gelmeli. Bunlar ruslaşmış ya , rus köpeği bunlar ya vs demeyip işin kolayına kaçmadan rusların yaptığı şeytani asimilasyon politikalarına set olmak ve onlara dost ve kardeş elini uzatmak lazım gerisi kendiliğinden gelir zaten.

  Tekrar dönelim hadsiz yunanlara BORA balistik füzemiz test edilip envantere girdiğinde yunan kanalları bunları yayınladı biraz yusuf yusuf ettiler. İşte bu yüzden diyorum kıtalararası balistik füze şart ve atom bombası oraya buraya atalım diye demiyorum ben istemem insanlara böyle zararlar vermek ama; tek isteme sebebim caydırıcılık yapalım dursun kenarda.Bu tür caydırıcı silahlar savaş önler,düşmanları korkutur taviz almanı sağlayabilir vs bir sürü avantajı olur. Şuan bile Türk ordusu korkutucu bu bahsettiğim 2 teknolojiyede erişirsek düşünemiyorum...

  Şimdide bu füzenin daha gelişmiş daha uzun menzillisi geliyor. Allah daha da kalitelilerini versin

  Son olarak inşallah bu Mustafa Akıncı denen soysuza haddi bildirilir
  Kıbrıs hem stratejik konumundan dolayı önemli hemde orada gaz yatakları var. Oraya konmak isteyen küresel şeytaniler piyon yunanları kullanıyor. Ama oradaki gazları İngiliz ve Amerikalı şeytanilere bırakmamak lazım
  Oradaki gaz, Türkiye'deki Bor,Toryum ve Türkistan'daki Azerbaycan'daki yeraltı kaynakları zenginliğiyle olası bir Turan çok zengin olur ve bunu bilim aklıyla birleştiren bilim üreten bir toplumla pekiştirirseniz dünyanın en zengin en güçlü ülkesi olursunuz, şeytanilerin düzenine hançeri vurmak budur işte

  O yüzden bu koca milletin geleceği Mustafa Akıncı ve onun gibi soysuz çapulcuların elinde olamaz derhal haddi bildirilmeli

  Bu arada Oktan abi selamlar yazılarını özlemişiz, bizleri mahrum bırakma abi bilgilenmek istiyoruz gündeme dair vs
 • alaca / 4 Mayıs 2018 02:15

  Kıbrıs Türk'tür Türk Kalacak

  Makarios'un çocukları Türk Mülkünü sömürerek bitiremediler.
 • Ali Can / 4 Mayıs 2018 01:54

  Kıbrıs

  Ağzınıza sağlık.
  Güzel bir yazı.Güzel bir tepki.
 • Orkun Akar / 4 Mayıs 2018 01:47

  Senide biliyoruz çorbacı

  Selam selam.Yüce Türk devleti hainleri çok iyi bilir.Merak etmeyiniz bunu da biliyor.Çok gördük böylelerini...Açın bakın tarihe...Türk devleti tavşanı kağni arabasıyla yakalar...Akıllı ol corbaci....
 • Sener Evcil / 4 Mayıs 2018 01:47

  Gözünü seveyim

  Evet sayin asrimizin Dilmülkünün Sultani Kulbak Bilge Sayin Oktan Keles senin gözünü seveyim, Allah diline zeval vermesin bir Ite böyle cevap verilebilinir ancak fazlasi laf salatasi demis denmesi gerekeni Aziz Sultan diline saglik.
  Allah sana dursun dursun iyilik güc ömürler versinndiline yüregine saglik Aslan Sultan Oktan Keles Dilimize gönlümüze Tercüman oldun sag ol sag ol sag ol


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara