9'lar

9'lar

Bazıları daha yeni keşfetmiş 9'ları...


13 Mart 2018 08:26
font boyutu küçülsün büyüsün


 Bazıları daha yeni keşfetmiş 9'ları...Oysa Oktan keleş 10 yıl evvel kitabında bunları yazmış ve delillerini göstermişti.

 

Melekler Ağlarken Kitabı'nda 9'lar

.... 

"Neden 9'a ulaşmak için gayret gösterilmektedir.9 sayısı bu grup için neden bu kadar önemli? Bu soruların  cevabı kitapta şu şekilde açıklanmaktadır : " İlk  insan, ilk peygamber Hz. Adem (As) kadar gitmektedir. İblis üstünlük taslayıp cennetten kovulunca, insanoğluna düşman oluyor. Hz. Adem'e düşman olan iblis,bu düşmanlarının sayısının ne zaman artacağı endişesi içindeyken, o dönemde şeytani bir cin olan W şeytan ona şu cevabı veriyor; 3. düşmanın 9 ay sonra  gelecek.İnsan 9 ayda doğduğu için, iblis için  bu durum düşmanlarının çoğalması demekti.Bunu engellemek için her ay bir cini Hz. Adem'in eşine musallat ederek yeni bir insanın dünyaya gelmesine mani olmak istiyor.İblis her ay bir cini Hz. Adem'in eşine yolladı ama Allah'ın izni ile bu planlar tutmadı ve doğum gerçekleşti. (9 canlı deyimi de bu olaydan gelmektedir.) Bu arada Hz. Adem'in eşine verilen vesveseler arasında şunlar vardı: 'Bunu dünyaya getiriyorum, ama bakabilecek miyim? Ya asi olursa Rabbine…vs..Sonraki Ademoğulları için de aynı planlar işledi, doğumlara engel olunmak istendi ama bu çabalar boşa çıktı. Ta ki Ademoğullarından biri karnındaki çocuğu, cenini düşürerek(öldürerek) dünyaya gelmesini engelleye kadar. Bu durum iblis için milat oldu ve artık bu iş için cinlere ihtiyacım kalmadı, insan bu işi artık kendi yapıyor diyerek sevindi"

... 

Kod ismi: DÜRBÜN

“Bütün insanlığın eline dürbün verin ve sistemimize eline verdiğiniz dürbünle baksın. Böylece sistemimizi büyük görsün.”


Bu cümleleri Firavun, dokuz keşiş kılıklı şeytanîye şöyle yazdırmıştı:

* Dürbün operasyonu, bütün insanlığa yaptığımız her şeyi zihnine büyük göstermek.

* Filmlerle, psikolojik söylemlerle -Hollywood başta- bütün birimler kullanılacak.

* İnsan herhangi bir sistemimize baktığında zihni bu sistemi çok büyük ve erişilemez gibi algılayacak ve bu psikolojiye ya hayran olacak ya da bu psikolojinin altında ezilecek.

...
Firavun daha sonra şöyle devam etti dokuzlara:

* Erotik, pornografik reklamlar, şehveti azdıracak, Efendimize can verecek söylemler...

Bu kelimeyi anlamamıştım. Daha sonra bunu İlhami Abi’ye sorduğumda şöyle demişti:

- Şeytan insanın zihninde şehvetle can bulur.

2000’li yıllarda “9 rakamı”nı dünyaya “Efendi” olarak yaymak.

Nasıl mı?

Şöyle:

Onlar bu konuda 7 rakamına ulaştılar. Bunlar G 7’ler. G 7’ler; yani sözde gelişmiş ülkelerin 7 tanesi. Bazen ayrılmak isteyen, bazense 8’e, 9’a çıkarmak isteyen güçler var. Amaç 9 rakamına ulaşmak.

Bu G 7’ler, kuruluş felsefelerini Kur’an’ın bir ayetindeki gibi şöyle belirtiyorlar:

“Yeryüzünde adalet sağlamak. Huzur inşa etmek.” Ve bunun gibi... Oysa bunlar bozguncudur. Bunlar yeryüzünde huzuru bozarlar, savaş çıkarırlar, insanlığa zulüm getirirler, silah üretirler.Afrika’yı aç bırakırlar değerli taşlar yüzünden. Lüksleri için tüm enerji kaynaklarını sömürürler. Tüm insanlığın ortak unsurlarını gasp ederler. Daha binlerce olumsuz örnek verilebilir.

Anlatmak istediğim şu ki bunların amacı G 7’leri G 9’lara ulaştırmak. İleride gelişmiş ülkeler anlamına gelen G’sini kaldırarak Kutsal 9’lar anlamına ulaştırmak.

O gün İlhami Abi şu ayeti de okumuştu:

“O ŞEHİRDE DOKUZ KİŞİ (ELEBAŞI) VARDI Kİ BUNLAR YERYÜZÜNDE BOZGUNCULUK YAPIYORLAR, İYİLİK TARAFINA HİÇ YANAŞMIYORLARDI.” Neml / 48

Tefsirlerde bu ayetle ilgili şu yorum vardır: Buranın Semudluların Hicr adlı şehri olduğu; 9 kişiden kastedilenin 9 insan olabileceği gibi 9 grubun da olabileceği. O gün İlhami Abi’ye bu konuyla ilgili kaygılarımı belirtmiş, şunları sormuştum:

- Bunlar G 7 iken dünyayı zulümle doldurdular. Ya 9 olunca kim bilir neler olacak?

Bu sorumun cevabında da şunları öğrenmiştim kendisinden ve bu öğrendiklerimde bir müjde vardı. İlhami Abi önce Neml Suresi’nin 48. Ayeti’nden sonraki ayetleri okudu. Özellikle 50-51-52 ve 53. Ayetleri müjde olarak nitelendirerek şunları söyledi:

Neml / 50:
“ONLAR BÖYLE BİR TUZAK KURDULAR. BİZ DE KENDİLERİ FARKINDA OLMADAN ONLARIN PLANLARINI  ALTÜST ETTİK.”Neml / 51:

“BAK İŞTE TUZAKLARININ AKİBETİ NİCE OLDU.ONLARI DA (KENDİLERİNE UYAN) KAVİMLERİNİ DE NASIL (TOPTAN) HELAK ETTİK.”
Neml / 52:

İŞTE HAKSIZLIKLARI YÜZÜNDEN ÇÖKMÜŞ EVLERİ.ANLAYAN BİR KAVİM İÇİN ELBETTE BUNDA BİR İBRET VARDIR.” Neml / 53:


İMAN EDİP ALLAH’A KARŞI GELMEKTEN SAKINANLARI İSE KURTARDIK.”

Bu ayetler ışığında verdiği müjde anlayabildiğim kadarıyla şuydu: Bu Şeytanîler G 9’lara ulaşarak yeryüzünde bugünkünden daha da büyük tuzaklar kuracak ve daha korkunç zulümler yapacaklardı. Ancak sonunda Yaradan onların bütün planlarını altüst ederek insanları kurtaracak, insanlığa nefes aldıracaktı. Allah bu grupları helak edecek ve onların dünya hakimliklerine son verecekti.

Burada şifre şuydu:

Bütün bunlar 9’lara ulaşınca olacaktı. Allahu alem. O zaman bunlar bir an evvel 9’lara ulaşmalıydılar diye düşündüm. Hak ettikleri cezayı böyle bulacaklarına göre dua mı
etmeliydik gayelerine ermeleri için?

Aklım bunlarla meşguldü ki Dabulyu konuşmaya başladı:

- Efendimiz, Tanrı’yı hatırlatacak her türlü klasikleşmiş  cümle ve obje sloganların egemen güç olan ülkeden silinmesini emrediyor. Önce oralarda silinmeli ki sonra diğer ülkelerde de silinebilsin.

Tam bu sırada Firavun 9’lara dönerek:

- Kesit x operasyonu ne oldu diye sordu.
(Kesit x bir plan koduydu.)

9’lardan birisi:

- Bu konuda Amerika’da planımız deneniyor. Tanrı ismini silmek için en büyük sembolleri olan dolardan başladık. Adamlarımız merkez bankalarına sızdı. Şu anda başarıyla devam ediyor.  Yukarıda belirtilen bu plandan yedi sene sonra 9 mart
2007’de gazeteler ve haberler şunun ile çalkalanacaktı: Dolarlar

..... 
Bu haber 6,368 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (11)
 • ercan koçak / 24 Mart 2018 15:15

  sık sık

  dizilerde filmlerde sık sık kullanılan ve genelllikle suçlu vb rollerdeki kişilerin ağzından çıkan selamün aleyküm eyvallah vb kelimeler de soğutturma amaçlı ve başarılı malesef..
 • Veysel / 19 Mart 2018 01:39

  Tezat bir durum var

  Oktan beyi uzun zamandan beri takip eden kurt bir vatandasim burda tezzat bir durum var iblis soruyor 3.dusmanim ne zaman gelecek diye oysa adem ille havva nin ilk cocuklari ikiz di diye biliyorum bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim
 • Zeytin / 17 Mart 2018 19:57

  Bulutlar gerçekten bulut mu?

  http://www.aksam.com.tr/dunya/nasa-onlar-icin-gokyuzune-bakmanizi-istiyor/haber-717690
 • Gökmen / 14 Mart 2018 18:38

  Sembol savaşlarına devam, figürün sırtında 19, arkada planda caminin üstünde 1 rakamı ve onun üstünden tüten dumanlar, figürün elindeki asa başında ufo onun üstünde yanmakta olan dünya, şimdilik bunları göre bildim
 • Vahit CelilKARA / 14 Mart 2018 16:33


  Oktan hocamızın kitaplarını hangi sırayla okumalıyım cevaplarsanız sevinirim kardaşlar
 • noyan 55 / 14 Mart 2018 12:25

  resim

  resimdeki arep yazısı ne demek resimde bircok figürler ve kelimeler ne anlama geliyor acıklarsanız sevinirim
 • feylesof / 13 Mart 2018 23:06

  ...iman edip Allah'a karşı gelmekten sakınanları...

  9'lar en büyük desteği ve gücü yine bizden alıyorlar maalesef. İşin sırrı Kuran'da açıkça verilmiş. "Kişiye gayretinden başkası yok".
 • aylin / 13 Mart 2018 19:55

  kimler

  9ları kimler yeni farketti?
  İsim vb. verin.
 • Mehmet Ziya / 13 Mart 2018 13:56

  9 Haneli Köy

  https://www.takvim.com.tr/yazarlar/ergundiler/2018/03/13/9-haneli-koy
 • Orkun akar / 13 Mart 2018 11:33

  Kesit X

  Selam selam...Uygulamaya koyduklari plan yeni degil muhtemelen...Defalarca deneyip farkli farkli uygulamalarla tabi,yenildikleri tek plan...Bakalim mi planin hakikatine verilen yeni isim uzerinden:Kesit x ....

  KeSiT X --- SiX KeT : 6 ya ket vurma, Hızıri bilgiye ulasmayi engelleme...Bu birinci yönü,

  TeK SiX--- TeK=1 ,SiX=6 ------ 16. Hedeflerindeki sistem....
 • mete / 13 Mart 2018 09:18

  Sefahat Düşkünü

  Ve ennehu kâne yekûlu "sefîhunâ" alâllâhi şetatan

  Cinlerin inananları böyle demişler.