Öğrenciler JÖH Ve PÖH'e İşte Böyle Destek Oldular!

Öğrenciler JÖH Ve PÖH'e İşte Böyle Destek Oldular!

Öğrenciler JÖH Ve PÖH'e İşte Böyle Destek Oldular!


9 Mart 2018 08:10
font boyutu küçülsün büyüsünGümüşhane’nin Kelkit ilçesindeki 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Afrin operasyonu için izleyenlerin tüylerini diken diken eden bir video hazırladıHava görüntüleriyle desteklenen ve “Bil oğlum” türküsü eşliğinde yayımlanan video paylaşım rekorları kırıyor. Okulda bulunan 270 öğrencinin tamamının katıldığı, öğretmen ve diğer personellerinde destek verdiği video da öğrenciler PÖH ve JÖH yazısı yazdıktan sonra ay-yıldız ve zeytin dalını içeren kareografi gösterisini, dev Türk bayrağı açarak sonlandırdı.

Öğrenciler final sahnesinde de hep birlikte asker selamı vererek "Ol deyince olduran, gönüllerimizi iman nuruyla dolduran, Allah’a, Kur’an’a, Bayrağa, vatana ve silaha yemin olsun. Şehitlerim rahat uyusun. Gazilerim emin olsun. Türk gençliği olarak hainlere bölücülere, teröristlere ve her türlü küffara karşı mücadelemiz son nefer, son nefes, son damla kana kadardır. Mücadelemizde kaçanlardan, satanlardan, yılanlardan olmayacağız. Yılmayacağız, yıkılmayacağız. Başaracağız, başaracağız. Allah Türk milletini korusun ve yüceltsin" ifadelerini hep bir ağızdan okudu.
Çocuklara milli ve manevi değerleri kavratmayı amaçlayan çalışma sosyal paylaşım platformlarında paylaşım rekorları kırarken, Mehmetçiğe ve polise destek olmak için gerçekleştirilen etkinlik büyük beğeni topladı.
GÜMÜŞHANE/İHA

 

  https://www.youtube.com/watch?v=hJIZS7UYJtY

 

Bu haber 1,788 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (2)
  • mete2 / 9 Mart 2018 23:42

    Ahmet Altiparmak'ın Paylaşımıyla: Bayrağa bakın Bunlar Vallahi Muhammedin ordusu saklanmaya gerek yok.. Cana, mala namusa dokunmazlar....

    https://twitter.com/a_altiparmak/status/972152308669829121?s=20

  • mete / 9 Mart 2018 22:07

    TÜRKLÜĞÜN UMUDU GENÇLERİMİZ ☪ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar