Yıllardır Yazıyoruz, Siz Şimdi Söylüyorsunuz

Yıllardır Yazıyoruz, Siz Şimdi Söylüyorsunuz

'İstanbul'un siluetini bozduk'


7 Mart 2018 08:24
font boyutu küçülsün büyüsün


Bu konuda daha bozulma başlamadan şehrin siluetinin nasıl değiştirileceğini yazdık. 2006'da yazdık. Şimdi İktidar mensupları da söylüyor . Eee bu şehrin dokusunu kim bozdu? 

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2321

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2342

 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2319

Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti'de yapılan yanlışlar dile getirildiğinde yapılan 'ihanet' ithamlarının yanlışlığına dikkat çekerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un siluetine dair yaptığı açıklamaları hatırlattı ve "Bunu kim yaptı?" diye sordu.


Gazeteci İbrahim Haskoloğlu'nun programına konuk olan eski Meclis Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, partisi içerisindeki 'ihanet' söylemlerine dikkat çekti.

İktidarlarından önce doğru, yanlış ve eksik yapılanlar olduğuna dikkat çeken Çiçek, "Bize düşen doğru yapılanları devam ettirmek, yanlış yapılanları düzeltmek. Bizim doğru yaptığımız işler var, yanlış yaptıklarımız var, eksik yaptıklarımız var" dedi.

'Yanlış yaptık' diyebilmek için kişilerin aklını öne çıkarması gerektiğini ifade eden Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul siluetine dair yaptığı "Biz bu şehrin kıymetini bilmedik, biz bu şehre ihanet ettik, hala da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum" ifadelerini hatırlattı.

"Cumhurbaşkanımız zaman zaman söylemiyor mu? 'İstanbul'un siluetini bozduk' diyor. E kim bozdu? Amerika mı, Rusya mı bozdu? E demek ki biz dikkat etmedik. Burada bir kısım yanlışlıklar yaptık. E görülüyor da zaten. Minare sayısından fazla gökdelen var. Demek ki yanlış yapmışız. E buna partici gözüyle bakmaya gerek yok. Birisi bana şöyle mi dedi, böyle mi dedi…"


https://tr.sputniknews.com/turkiye/201803071032529676-cemil-cicek-istanbul-siluet-akparti-ihanet/
Bu haber 2,152 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (3)
 • kul-er / 8 Mart 2018 08:57

  kul

  işine gelmezse neyi yıkacak ,kim neyi duyuyoooooor
 • ASMD / 7 Mart 2018 12:46

  Gereken

  REİS İ CUMHUR Türkiye Devletinin başıdır. Bu vasıfla Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Türk Halkının Birliğini Temsil Eder, Buna Rağmen İlgili Firmalar Cumhurbaşkanının Sözünü Dinlemiyor İlgili Katları Traşlamıyor. Duygusal Davranıyor O Zaman Neyse Parası Verilir Alınır ve Yıkılır O Binaların Tamamı...
  Çıkar Elbet Muhsin Çelebi Ruhiyetinde Bir Babayiğit (Ömer Seyfettin /Pembe İncili Kaftan)

  RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN...
 • neriman / 7 Mart 2018 12:03

  oktan keleşten özür dilerim

  bu itiraf karşısında diyecek yok


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar