KAMBALA-5

KAMBALA-5

Oktan Keleş'in romanının 5. Bölümü


3 Mart 2018 09:16
font boyutu küçülsün büyüsün


Bu Bir Romandır....

Yazan ve çizen: Oktan Keleş

KAMBALA  Roman'ındaki resim, yazı ve bilgilerin izinsiz olarak roman, belgesel, kitap ve film yapılması yasaktır!

1. Bölüm:  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6564

2. Bölüm:  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6570

 3. Bölüm  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6573

4. Bölümhttp://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6576

5. BÖLÜM 

 

      

    

    

 

    

 

        

     

    

     

    

     

    

     

 

 

 

 

 

    

 Oktan Keleş    

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

Twitter:@oktankeles

 
Bu haber 39,945 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (87)
 • kara / 26 Nisan 2018 16:37

  16

  61 deki sima dede korkut barış mançoya benziyor
 • sergen / 6 Mart 2018 06:16

  cnn türk haber
  antalyada bir ses bana gel dedi denizde buldum kendimi falezlerde 6 saat yaralı ilginç olan ses ve komut
  otobüste herkes ruh gibiydi mola verdi kimse inmedi muavin bile şaşırdı abdde ışıklar elçilik kapatılması
 • Gamsız Baykuş / 6 Mart 2018 00:43

  Erenler

  Çok şükür 5 martı büyük bir felaket olmadan atlattık.16lar ve Erenler anlaşılan yine gelenleri alt etmişler.Hayır ve Şerrin savaşında bizde 16larla beraber savaşmak isteriz Deruni babam kısmetimizde var ise tabiki.Lütfen bizlere yardımcı ol yol göster Deruni babam.Artık büyük bir aşk ve şevkle Kambala 6 yi bekliyoruz
 • zeliha koşar / 6 Mart 2018 00:24

  anlamak

  herhangi sıradan bir gündü bir şey olduda bizmi hissetmedik neden daha açık yazmıyorsunuz amaç bilgilendirmekse saygılar
 • ercan / 6 Mart 2018 00:04

  durum

  Hiç kızgınlık,ruhi bunalım olmadı.
 • feylesof / 5 Mart 2018 23:08

  Cinlerin insanları konak olarak kullanması

  Benim anladığım tekdüze bir şekilde bir çeşit cin ırkı yok. İçinde yaşadığımız dünyada insanla en çok temas eden Adem ile birlikte dünyaya indirilen Şeytan'ın nesli. İşte bu ırkın bazı nesilleri insanı konak olarak kullanabiliyor.

  Şeytan'ın kendisinin cinsiyetinin olup olmadığı kesin değil; bir tür her iki cinsiyeti kendi içinde bulunduran bir varlık ya da eşeyli üreyen bir varlık olduğuna dair düşünceler yorumlar var. Ama benzetmek gerekirse bir kraliçe arıdan türeyen nesiller gibi türediğini söylemek çok yanlış olmaz. Yani Şeytan'ın neslinin bir kısmı erkek arı, bir kısmı işçi arı, bir kısmı kraliçe adayı dişi arıya benzer şekilde farklı bazı özelliklere sahip. Bu nesillerin bazıları havada uçabilirken bazıları suda yaşayabiliyor bazıları da kara canlısı gibi. Her ırkın yaşamını devam ettirebildiği ortam diğeriyle birebir aynı değil. Bu nesiller yapıları gereği birbirlerine karşı da saldırganlar ve bölgelerini diğerlerine karşı düşmanca koruyorlar. Kendi cinslerini insan karşısında kolay kolay satmıyorlar ama ruhaniyeti güçlü bir Adem'in karşısında da pek direnebildikleri söylenemez.

  Yazarken aklıma düştü. Oktan bey bir makalesinde evrim teorisi hakkında son derece ilginç ve kesinlikle eşelenmesi araştırılması gereken bir sav ortaya attı. İnsanların haddi aşarak kendi genetiklerine yakın hayvan ırklarıyla cinsel ilişkiye girdiklerinden söz etti. Bu bana hiç olmayacak bir olaymış gibi gelmiyor. Hatta kesin derecesine çok çok yakın bir olasılıkla olmuştur diyebiliriz çünkü herkes bir şekilde duymuştur köpeğe tecavüz eden insanlar, tavuğa tecavüz edenler, ata eşeğe tecavüz edenler vs. Yani imkansız değil. Benzer şekilde yeryüzüne indirilen Şeytan yeryüzünde kendi metafizik aleminde bulunan diğer varlıklarla böyle bir haddi aşma yaşamış olabilir ve cin ırklarının çeşitliliği bundan kaynaklanabilir. Bu da bir teori.

  Genel olarak dünyaya bağlı olan cinlerin 7 ana ırk olduğuna dair söylentiler vardır. Sözü edilen bu ırklar anladığım kadarıyla yerçekimine tek yönlü olarak tabiler. Yani yer onları çekiyor; ama onlar yeri çekemiyor. Çünkü onların kütle çekimlerini hissetmiyoruz/ölçemiyoruz. Dolayısıyla dünyanın radyal (yarıçapsal) olarak belirli bir mesafesinin dışında çıkamıyorlar. Bu dünyada hapisler (habisler).

  Ama dünyada yalnızca bu metafiizik varlıklar yaşamıyor. Başka yaşam düzeyleri de var ve bu düzeyler birbirinden belirgin şekilde yalıtılmış değil. Mesela cin ırkına yakın ama ondan farklı metafizik varlıklar da var: pericanlar, perihanlar, ... Oktan beyin Kulbak Bilge'sinde ve diğer çizgi romanlarında bunlar anlatılıyor.

  Bunun dışında bir de şu anda üzerinde yaşadığımız dünyaya girme izni olmayan yüksek ruhaniyetli metafizik ya da fizik varlıklar ve yine benzer şekilde habis ruhaniyetli metafizik ya da fizik varlıklar da var. Biz "insan" olarak herşeyin odağına kendi türümüzü koyma eğilimindeyiz. Ama büyük fotoğrafta durumun farklı olduğu anlaşılıyor. İşte bu gruplarla olan mücadele işi biraz daha karmaşık sanırım.

  Çok derin konular. Girince insan yolunu da şaşırabilir. Benim görüşüm düz yaşamak, duru ve uyanık akıl, üstün cesaret ve korkudan arınmış bir ruh yapısı, düzgün bir yaşam sürme, çalışkanlık, helal yemek, zulme taraftar olmamak gibi Hüseyni ahlak unsurları insanın manevi kalkanını / aurasını güçlü kılar. Eğer bu yollarda Ali sırrından nasiplenip görev almak olursa da o da zaten biraz nasip işi sonuçta.

  Konak olarak kullanma meselesine geri dönersek. Bu varlık içeriye girdi diye dışarıya hiç çıkmayacak diye birşey yok. İyi ve salih işler, tevbe, diyet/bedel ödemek ve bunun gibi işler vesilesiyle bu şerli varlıkların canına okunur diye düşünüyorum.

  Konak olduklarında insanın düşünce kontrolünü, hormonal kontrolünü, sinirsel kontrolünü vs ele alabiliyorlar ya da bunlara ortak olabiliyorlar. Halk ağzında bunun aslında çok ünlü bir deyimi de var: "cinnet getirmek". Yani kişinin sahip olduğu aklın geçici olarak kişinin kontrolünden tamamen çıkarak bunlara kaptırılması. İnsanın biri "cinnet getirip" bir başkasını öldürüyor; çok değil 50-60 saniye sonra ben ne yaptım deyip pişman oluyor. Her iki işi de işleyen aynı beden. Burada insanın kendi suçunu da görmesi gerekiyor tabi.

  Uzun yıllardır dost olduğunuz ve sevdiğiniz bir insanın kişiliğinin aradan geçen yıllarca istikrarlı bir duruşu varken bakıyorsununz birkaç hafta içinde o kişi tamamen değişiyor ve adeta içinde "cin oynuyor".

  Her neyse çok uzun oldu. Bilmeyenden bu kadar. Bilenler daha iyi analatabilir bu konuları. Bizimkisi yalnızca akıl yürütme.
 • Fhrettin OĞUZ / 5 Mart 2018 18:31

  Rüya

  Bu gece rüyamda bayağı kalabalık bir halka içindeydim Oktan baba bize marş gibi birşey söyletiyordu ama söylenenleri hatırlamıyorum Sanırım bir saldırıya geçecektik o ara uyandım. O kadar Çok mutlu oldumki orda bulunmaktan neresi hiç hatırlamıyorum.
 • ASLI HANZADE / 5 Mart 2018 17:16

  Türkiye

  Bir süre önce rüyamda Türkiye üzerinde zombi salgını başlamıştı . bir zaman sonra ise oktan beyi görmüştüm bir çeşit yemek yapmayı oğretiyordu bana kalabalık insanların olduğu bir yerde. Bugün şunu düşünüyorum acaba bu saldırı sadece ülkemiz üzerinde mi gerçekleşiyor. Bu saldırı cinlerle alakalimi bizi onlar için konak olmak üzeremi hazırlıyorlar yoksa nanoteknoloji ile hastalandirip şuursuz varliklaramı dönüştürüyorlar. Cevabı olan ??
 • Zarife Eren / 5 Mart 2018 16:46

  Müthiş

  Yeni çağın bilgesi sayın Oktan Hocam; yine müthiş sırlarla dolu çizgi romanınızı heyecanla takip ediyorum. Bizleri bu çağları aşan sırlardan mahrum etmediğiniz için binlerce teşekkürler size. İyiki varsınız, bu millete Allahın bir lütufsunuz.
 • Mehmet G. / 5 Mart 2018 16:02

  KAOS

  "K"ambala elinde asası oturuyordu.
  "A"ksakallardan bir kısmı etrafında
  "O"nu dinliyorlardı. Kambala şunları
  "S"öyledi.
 • ceyhun nural / 5 Mart 2018 13:57

  kambala ve cemre

  Harika bilgilerle bizi mest ettin Oktan beyim. Allah(cc) razı olsun. Bugün toprağa düşen cemre ile bir bağlantısı varmı acaba bu operasyonun?
  Saygılar.
 • Gamsız Baykuş / 5 Mart 2018 12:51

  Kambala serisi

  Tüm Erenler ve 16'lar teyakkuzda olduğu için ve bugünde haliyle yoğun bir gün olduğu için Deruni babam Kambala 6 yi yayınlamaya fırsat bulamadı heralde
 • Atatan, Battal / 5 Mart 2018 11:47

  The man who rode the horse already passed Üsküdar

 • B.Özge MURATHAN / 5 Mart 2018 09:29

  TEFEKKÜR

  Selam;
  KAMBALA -5 Sayfa 57

  Aksakal Söze Girdi ;Şeytanilerle
  Trump Anlaştı, El Sıkıştı.
  Nasa Da Rahatsız Bu
  Anlaşmadan.

  Bazı Gerçekleri Örtecekler
  Kontrolsüz Teknoloji Alacaklar

  A k sakal
  T r ump Anlaştı, El Sıkıştı.
  N a sa Da Rahatsız Bu
  A n laşmadan.

  Ba 21
  Yukardan Aşağıya ilk sütun ATNA
  ATNA= ETNA
  ETNA= Etna Yanardağı, Sicilya'nın doğu kıyısında, Messina ve Catania'ya yakın aktif yanardağ. Avrupa kıtasındaki en yüksek yanardağdır. Şu anki yüksekliği 3.326 m olmakla beraber zirvedeki püskürmelerle bu yükseklik zaman zaman değişmektedir(vİKİPEDİ)

  İkinci Sütun: Yukarıdan Aşağıya Kran = Kuran
  BA 21 GERÇEKLER burda dikkali bakılırsa bazı değil bir kodloma var ba 21
  Ba 21 ( bakara suresi 21 ayet : Ey insanlar! Sizi de sizden öncekileri de yaratan Rabbinize ibadet edin ki, korunabilesiniz.)
  sayfa 61 de ; pazartesi yayılımcılar uzaydan, yerden frekanslarını birleştirecek, insanlarda ruhi bunalım ,asabiyet çıldırma hali hat safada olcaktır.
  sayfa 67:Latif baba düşünceli bir ifadeyle ; onlar insanların midesindeki besinleri emiyorlar bir tür mayalanma onlar için o gun oruç tutsalar ıyı olur dokuz saat önemli ve ekledi.
  acaba yerdekiler yayılımcılar etna yanardağından çıkıp yayılacaklarmı? uzayla frekans saglıyacak nokta veya başlangıç yeri etna yanardağımı? etna yanardağı uzaylıların iz düşümü olan yermi?
  ikinci sütundaki kuran =Bakara 21 ayetteki ibadet edinki korunasınız özelikle vurguluyor yaradan ibadet edinki korunasınız diyor.
  latif baba bu gün için oruç tutup dua edin ibadet yapınkı korunasınız.
  acaba bu kadar tesadüf olablirmi
  Gönlümüzün sultanı, Ok-Yay Kaganımız ellerinden operim. Kalperenlere selam olsun
  Ne Mutlu Türküm Diyene
  Tengri Biz Menen

 • cihan Günday / 5 Mart 2018 07:09

  BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR

  GÖSTERDİNİZ KOCA SÜPER GÜÇ DENİLEN ABDYİ KORKUTTUNUZ BENCE TARİHE GEÇTİNİZ BU İLERİDE BELGESELLERDE KONU EDİLİR YAŞAYIN VAROLUN
 • xastrana / 5 Mart 2018 05:45

  enteresan bir tesadüf olsa gerek

  http://m.ensonhaber.com/abdnin-ankara-buyukelciligi-1-gunlugune-kapandi.html
 • Mustafa Doğanay / 5 Mart 2018 05:25

  abd büyükelçiliği

  ABD Ankara da ki Büyükelçiliği kapattı.

  http://www.haberturk.com/son-dakika-abd-ankara-daki-buyukelciligini-kapatti-1862673
 • Mustafa Doğanay / 5 Mart 2018 05:16

  abd büyükelçiliği

  ABD Ankara da ki Büyükelçiliği kapattı.

  http://www.haberturk.com/son-dakika-abd-ankara-daki-buyukelciligini-kapatti-1862673
 • asım can gürbüz / 5 Mart 2018 03:42

  TEBRİKLER

  oktan keleşin verdiği bütün tarihler bire bir çıkıyor habertürk canlı yayında tarih verdi yine çıktı yıllardır takip ederim milim şaşmaz bence zaman yolcusu,birde taklitçileri türedi bizde biliyorduk falan filan intermilan tiviter soytarıları bırakın biraz ilim öğrenin tebrikler oktan bey veya takipçilerinizin deyimiyle DERUNİ BABA
 • Deli Dumrul / 5 Mart 2018 03:17

  Emrindeyiz Okyay baba.
 • Ahmet ülker / 5 Mart 2018 02:41

  http://www.haber3hilal.com/m/gundem/abd-turkiye-buyukelciligini-kapatiyor-h34422.html
 • Emrullah / 5 Mart 2018 01:21

  5 Martta abd, Türkiye büyükelçiliğini kapatıyor

  https://www.haberler.com/abd-ankara-daki-buyukelciligini-kapatti-10623849-haberi/
 • Huseyin / 4 Mart 2018 23:58

  Hayrola

  Abd ankara buyukelciligi guvenlik tedbirleri gerekcesiyle 05.03.2018 tarihinde 1 gun sureyle kapatildi...
  Sebebi ne ola ki...
 • erdal kalender / 4 Mart 2018 23:51

  Konuyla alakalı ilginç bir haber daha.

  ABD Pazartesi günü için vatandaşlarına güvenlik uyarısı yaptı. Ankara'daki ABD Büyükelçiliği yarın kapalı.

  https://tr.usembassy.gov/security-alert-u-s-diplomatic-mission-turkey/
 • ihtiyar / 4 Mart 2018 23:45

  05.03.2018

  ABD Ankara elçiliği yarın kapalı!
  http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/son-dakika-haberi-abd-ankara-buyukelciliginde-guvenlik-alarmi-2264354/

  neler oluyor şu sitede açıklama yapacak kimse yok mu?
 • Hasan Ö. / 4 Mart 2018 23:35

  abd'nin 1 günlüğüne önlem alması

  http://www.haberturk.com/son-dakika-abd-ankara-daki-buyukelciligini-kapatti-1862673
 • Akın GÖKTAŞ / 4 Mart 2018 23:15

  Türkiye deki Abd büyük elçiliğin kapatılması

  ankara büyükelçiliği ankara'daki abd büyükelçiliğinin güvenlik tehdidi nedeniyle 5 mart 2018'de kapalı olacağını abd vatandaşlarına bildiririz. hizmetler yeniden başladıktan sonra büyükelçilik yeniden açıldığında duyuru yapılacaktır.
  Allah hayra çıkarsın.
 • AYYILDIZ TARİH / 4 Mart 2018 21:48

  KAMBALA İÇİN SİTEDE NÖBETTEYİZ

  KAMBALA 6 YI BEKLİYORUZ HER KALPEREN GİBİ YARIN KAMBALA 5 DE İŞARET EDİLENLER BİR BİR ÇIKIYOR

  09.16 ZATEN AYRI BİR İŞARET


  Yarın herkes ORUÇ tutsun.

  Çevredekilere de açıklama yapmadan başka bir bahaneyle oruç tutturalım.

  Gerekirse şehitlerimiz için veya başka bir bahane söyleyelim

  ayyildiztarih/Utku
 • Halil Can Doğan / 4 Mart 2018 20:27

  Duacıyız inşallah

  Allah muvaffak etsin inşallah dua edicez bol bol
  Tengri biz menen
 • ziyaeddin çörekçioğlu / 4 Mart 2018 19:51

  Çoğu tanidiklarima oruc tutmalarini tavsiye ettim.Sıkıntı bunalım için iyi dedim.
 • Okan balci / 4 Mart 2018 18:59

  Kambala6

  Kambala6 yıl bekliyoruz
 • Özlem Genç / 4 Mart 2018 17:26

  Kambala

  Kambala 6'da O'nun izniyle Türk'ün zaferini kutlarız inşallah.
 • Taner Kösemen / 4 Mart 2018 17:25

  Elimizden bir şey gelmiyorsa onu yayalım...

  Tuva' daki kutsal kurganın kamıyla iletişime girdi. Her yer uyarıldı.Başta Türk illeri .Geçen yıl da gelmişlerdi. Tbi Göktürkler de peşlerinden. Yani her zaman arkamızda gerçek atalarımız bizi halen görüp izlemekteler ve bizim beka mız için uğraşıyorlar. Allah yardımcımız olsun.
 • feylesof / 4 Mart 2018 16:10

  Sayın Ahmed / 4 Mart 2018 12:28

  Oruç tutamayanların çörek otu yemesinin sağlık açısından yararı olur. Batıni etkisi nedir bilmiyoırum. Ama iyi niyet, iyi ve salih işler işlemek kesinlikle yararlı olur. İnsanın içini bulandırmaması, düz olması, Hakk'a dayanması son derece yararlı olur.

  Şunların yararı olabilir düye düşünüyorum:
  1 - Ailedeki ve iş yerindeki insanlar dahil tüm insanlarla iletişimden pazartesi günü kaçınmak.
  2 - İletişim kurulan insanlara karşı sabırlı, güleryüzlü ve düşük gerilimli yüksek enerjili pozitif davranışlar sergilemek.
  3 - En önemsizinden en önemlisine hangi nedenle olursa olsun insanlarla tartışmaktan kaçınmak.
  4 - İhtiyaç olmadıkça kalabalığa karışmamak. Dışarıya sakin yerde temiz hava almaya, toprağa basmaya çıkmak. Mümkünse evde oturmak. Evde tıkılmak iyi gelmiyorsa hemen kendinizi dışarı atınız. Aile bireyleri ile tartışmaktan ve kalp kırmaktan özellikle kaçınınız.
  5 - Abdestli gezmeye çalışmak.
  6 - Mümkünse pazartesi günü gelmeden; mümkün değilse pazartesi günü içinde sadaka vermek.
  7 - Başta televizyon ve internet olmak üzere "elektrik" tüketimini minimize etmek.
  8 - Yoğun zihinsel ya da bedensel işlerden kaçınmak. Duru bir akıl ile günü geçirmeye çalışmak.
  9 - Kedi, köpek, kuş gibi hayvanlara yem desteği yapmak.
  10 - Kişinin bugün yaptığı her iyi ve salih işin dünyada ahirette karşılığını başta tüm milletimize ve müminlere olmak üzere tüm insanlığa ve tüm insanlığın yedi ceddine hediye etmek.
  11 - v.b.

  Yani kişisel düzeyde hem kendimizde hem de tüm toplumda ve civarında birikmiş olan şeytani/olumsuz enerjiyi olabildiğince düşürmek. Böylesinden şeytanın kendi de kaçar zaten, o kişinin uğradığı semti sokağı da rahat bırakır inşallah.

  Allah yardımcımız olsun.
 • Bondo / 4 Mart 2018 15:48

  Kambala

  Kambala nedir şambala ve kabala arası birşeymi
 • Mücahit Çelik / 4 Mart 2018 14:06

  Yerdeki metafiziki olayların artması şimdi anlaşıldı...

  Kambala serisi tam zamanında yayına girdi..Son yıllarda toplumsal cinnet vakaları,uyuşturucu,alkol tüketimi,zina,fuhuş,şiddet,tahammülsüzlük,bereketsizlik,öfke kontrol kaybı,boşanmalar,sakat doğumlar,azalan maneviyat,psikolojik hastalık diye tabir edilen vakaların artması,kaybolan erdemler ve davranış bozuklukları iyice artmıştı..Bunlar için yerdeki habisler -metafiziki unsurlarla sıkı bir işbirliğine girilmesi gerekirdi..Ülkede bu anlamda olan ve artan hareketleri görebiliyorum....Çevremdeki insanlarda daha önce yapmadıkları davranış biçimleri gözlemliyorum..Özellikle son 1 yıldır..İnsanlar şuursuzlaşıyor,sık sık müdahalelere uğruyor..Demek ki bu süreç içinmiş,yerdeki metafiziki etki ve olaylarda artış gözlemlenmesi..Biliyordum;son yıllarda acayip işler olmaya başladı,sebebini buradan öğrenmiş oldum..
  .Artık bu sitenin amaç ve görevinin, burada yapılan ve yazılan uyarıların ne anlama geldiğini anlamayanlar,anlamış olması gerekir..
 • Yasin / 4 Mart 2018 13:00

  Bu oruc meselesi neden devlet tarafindan aciklama yapilmadi.hadi 8000 okuyucu tuttu diyelim.diyer 80milyon noldu.

 • Ahmed / 4 Mart 2018 12:28

  Oruc tutamayacak olan varsa corekotu yemesinin bir faydasi olur mu
 • efkar / 4 Mart 2018 11:02

  oruç

  Haberin saati 9'u 16 geçiyor.

  Yarın herkes ORUÇ tutsun.

  Çevredekilere de açıklama yapmadan başka bir bahaneyle oruç tutturalım.

  Gerekirse şehitlerimiz için veya başka bir bahane söyleyelim.
 • Abj / 4 Mart 2018 07:26

  Kambala

  Abiler bu yazılanlar ne Allah aşkına dogrumu bunlar
 • sinan Doğuş Akbay / 4 Mart 2018 01:02

  ABD DE NELER OLUYOR

  2binden fazla uçuş iptal edildi ülkenin 4de 3 ü nde elektirikler kesildi tren seferleri durduruldu,cuma günü dahil bütün devlet kurumları kapatıldı bütün bunlara sebeb 110 km küçük ölçekte fırtına sebeb gösteriliyor newyork waşilton ve bostonda kırmızı alarm insanlar yiyecek kuyruğunda ,BEYAZ SARAYDA KIRMIZI ALARM SİLAH SESLERİ kaynak CNN ilginç kambal 5 yayınından 14 saat sonra gerçekten ilginç..kambala 6 ne zaman?
 • Zeytin / 4 Mart 2018 00:54

  Kalbe ermek

  Kalbim kızıl elma marşındaki ritm gibi atıyor. Allah Türk milletini muvaffak eylesin.Pazartesi de önce de sonrada tüm tuzaklardan kurtulmayı Türk milletine ,Türk ordusuna, Türk devletine nasip etsin. Allah dualarımızı,oruçlarımızı kabul eylesin.
 • Nihal Kaya / 4 Mart 2018 00:51

  kulbak bilge sayfa 359. resim ; önce Var ı bil Varın içindekilerin hepsi birbirile temastadır bir ismi de İÇ GÖK tür.kitabın bu bölümündeki var dairesinin içinde çizilen kızılgök,mavigök, ve uzay birbirıyle temasta ,KIZILGÖK acaba sultanın yeraltında resmetti güneş mi, kızıl renkte olması bende bu fikri uyandırdı. Zaman kızıl gök te farklı ,ama uzayla temasta aynı zamanda .

  Hadid suresi 4. ayet >O, odur ki, göklerle yeri altı günde yarattı, sonra arş üzerinde egemenlik kurdu. Yere gireni ve ondan çıkanı, gökten ineni ve onda yükseleni bilir. O, nerede olursanız olun sizinle beraberdir. Allah, işleyip üretmekte olduklarınızı en iyi şekilde görmektedir. • erdal kalender / 4 Mart 2018 00:19

  Kambala yazı dizisi gerçekten birçok sırrı içinde barındırıyor. Özellikle 5. bölüm çok önemli konulara dokunmuş. Bu bölümde ayın 5 inde metafizik olaylar ve abd ye dikkat çekmişken bugünlerde olan haberlerde sanki bunun habercisi. nette dolaşırken aşağıdaki gibi bir haber gördüm yine abd de olmuş
  http://www.technolabs.net/amerikada-gokyuzunde-beliren-isiklar-herkesi-korkuttu
 • Atatan, Battal / 3 Mart 2018 22:46

  Nöbet Kutsaldır, Görev Yeri Terk Edilmez, Emrinizdeyiz Tengri Savaşçısı Kağan Okyay Atabegimiz

  "Vatan sevgisi, ruhları kurtaran en kuvvetli rüzgardır"
  "Ya Istiklal, Ya Ölüm!" ■2●2■23●3■
 • yusuf karaca / 3 Mart 2018 22:29

  BEYAZ SARAYDA SİLAH SESLERİ

  http://www.milliyet.com.tr/beyaz-saray-da-silah-sesleri--dunya-2620584/
 • sabriemre / 3 Mart 2018 22:13

  pradüksiyon

  beklenen zaman.elbette gelenlere ve kandaşlarına süprizimizolacak.muhakkak.
 • Yedi nur / 3 Mart 2018 22:11

  Uyari

  Vay be uyari hemen geldi!
 • yasin murat / 3 Mart 2018 21:25

  turkuaz

  Kambala yazı dizisinde 1. Bölümden 5. Bölüme kadar olan tüm resimlerde Kulbak Bilge, Tengri’nin Türkü ve Kopuz Ata dizilerindeki resimlerinden daha farklı olan bir şey var. Fark aslında resimlerin içinde değil, dışında... Kulbak Bilge, Tengri’nin Türkü ve Kopuz Ata’daki her resmin çerçevesi kızıl renkte, ancak Kambala’daki her resmin çerçevesi turkuaz renkte... Ayrıca resimlerde gri-karanlık tonlar hakim.

  Kulbak Bilge dizisi içinde turkuaz ve gri hakimiyetinin olduğu tek yer ise benim görebildiğim kadarıyla 14.bölümdeki “Türk’ün Yasak Kitabı” bölümü... Bu bölüm, Kulbak Bilge’nin diğer kısımlarındaki çizimlerdeki renk birlikteliklerinden ayrılıyor. Tamamı turkuaz ve gri renkte. Her resmin en dış çerçevesi kızıl renkte olsa da iç resim çerçeveleri, Kambala’daki resimlerin çerçeveleriyle aynı renge sahip: turkuaz... Çerçevelerdeki kızıllıktan başka mana olarak da bu bölümün özü “kızıl“, çünkü “Kızıl Elma Sırrı”nı betimliyor... Latif Baba kitap okunmaya başlanmadan önce şöyle diyor: “Ne zaman meydana çıksa, Türk Milleti şaha kalkar; ta ki unutulana kadar. Kayıtlar dünyanın çeşitli yerlerinde, ya unutulmuş, ya da unutturulmuş, örtülmüş diye duymuştum.”

  Turkuaz, aynı zamanda Ay’ın rengidir. Gri, karanlık kısım ise Ay’ın karanlık tarafına işaret olabilir. Kambala 5’te, 63.sayfada “80 kadar yiğit, 1800m yükseklikteki Ötüken’in iz düşümünde siper oldu şerre. Unutulmuş kadim Türk ateşini uyandırdılar.” ifadesi var. Burdaki unutulmuş kadim Türk ateşinin uyandırılması, unutulmuş Türk’ün Yasak Kitabı’nın meydana çıkmasına benzer bir durum mudur?.. Bu ateşin uyandırılması, Türk’ün şaha kalkmasına giden yollardan birini açmış mıdır?..

  Turkuaz ve kızıl rengin Türk’ün Yasak Kitabı’nda anlam olarak birleşmesine benzer bir şekilde, fiziki bir şekilde bir araya geldiği başka bir mecra da Amerika’da en az 1000 yıllık Kızılderili yurdu olan ve şu an da bir Kızılderili kabilesinin kontrolünde olan “Havasu Şelalesi”dir. Havasu, şelale isminin Türkçe’ye çevrilmiş hali değildir, orijinal uluslararası ismi Havasu’dur (Havasu Falls). “Kızıl”derililer, “kızıl” kayalar arasındaki “turkuaz” renkli bu dünyaca ünlü şelaleye gök renkli su anlamına gelen “havasu” ismini vermiştir. Türk’ün şaha kalkmasında Kızılderililerin de rolü olacak mıdır?.. Bu bağlamda Komutan’ın “Milli Mücadelede Kızılderililer” adlı makalesi onaltıyıldız’da tekrar incelenebilir.
 • Mustafa bitiş / 3 Mart 2018 20:57

  Bizimkiler işe başlamış

  Bizimkiler işe başlamış şimdi trup düşünsün http://m.haberturk.com/son-dakika-beyaz-saray-da-kirmizi-alarm-1861689
 • TİGİN / 3 Mart 2018 20:48

  ZAHİRİ BAKIŞ

  Nesnel bakış açısı:6. filonun 4 gemisi, 05.03.2018 de doğu Akdeniz'de tartışmalı 10. parselde sondaja başlayacak olan Exxon' un yanında destek verecek!...Durum ciddi.
 • İbrahim Kcby / 3 Mart 2018 20:27

  Rüya

  Bu sabaha doğru bir kabus gördüm. Bir bebeğin hastanede tekrar ederek hep suya konup çıkarılması ve suyun içine girdiği an bir cihazdan ağzından burnundan soluk verilmesi ve her çıktığı an ağlaması ve daha karışık görüntüler..

  Sonra bir evdeyim ve çok rüzgar var, eski bir pencere yanları tahtadan sağlam olmayan bir pencere. Dışarıya baktığımda gökte şimşekler çakıyordu. Fark ettim ki pencere yanlış kapatılmış, arkadaki pencereyi öne çektim ve kapattım çünkü çok rüzgarlıydı hava.

  Başka bir yerdeydim otobüs gibi. Birisi bana sataştı ve cinmiş meğerse. Evdeyim bu sefer. Anneme ve babama olayları anlattım cin gördüğümü vs. Onlar garip bir tavırla "ya öyle mi..?" Dercesine sırıttılar. Bir anda kendileri cine dönüştü ayak bölgeleri tuhaftı kırmızı ışıklı gibi.. yavaşça üzerime doğru yürümeye başladılar..

  Çoktan beri bu derecede olan cinli bir kabus görmemiştim. Uyandığımda hani insan korkunca bacakları titrer ya benimde bacaklarım titriyor gibiydi. Çok etkilenmiştim..

  Sıralamada hata olabilir ama hatırladıklarım bunlar.

  Şimdi de pazartesi cinlerin/uzaylıların saldıracağını okuyunca tuhaf oldum. İnşallah oruç tutalım pazartesi günü.

  TENGRİ BİZ MENEN
 • Serhat Turkmen / 3 Mart 2018 20:03

  Ay Teberler devrede

  Huuu
 • Adsız, Namsız, Nişansız / 3 Mart 2018 19:45

  Kainat için Nöbet Saati: 08:00 - 17:00

  Tek Tengri Adına, gazamız KUTlu, kılıcımız keskin ola.
 • Mehmet / 3 Mart 2018 19:19

  Aksakallı

  55 nolu resimde kolunda IYI damgası olan Aksakallıyı bir arkadaşım Muhsin Yazıcıoğlu'na benzetti. Acaba Muhsin başkan ölmedi de Aksakallılara seçildiği için devletin gerçek sahipleri tarafından öldü süsü mü verilerek yer altına mı çekildi diye soruyor arkadaş??
 • Rıfat Kutay Karanis / 3 Mart 2018 18:37

  Yakmak

  Ramazan sözünün kökü Ramada dır, Ramada Arapça yakmak demek ,oruçla habis olan her şey yakılır.
 • feylesof / 3 Mart 2018 18:17

  5 martta bir saldırıdan söz etmişsiniz. Bu saldırı anladığım kadarıyla metafizik bir saldırı. Yani cin türü bir ırkın saldırısı. Dolu midelerle ilgisi ancak böyle kurulabilir...dolu midelerle ve "kalın bağırsakla"...
 • Dromer / 3 Mart 2018 17:30

  Mesele buysa yapılacaklar teferruattir. Huuuu
 • merak / 3 Mart 2018 17:21

  okyanus dibinde ne var

  http://www.hurriyet.com.tr/okyanus-dibindeki-cisim-ufo-mu-18388121
 • varlıklar gizemi / 3 Mart 2018 16:48

  FARAH YURDÖZÜ DERİN PLAN UFOLAR DURU GÖRÜ 28 02 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=9G75qscRdJY&feature=youtu.be
 • Gamsız Baykuş / 3 Mart 2018 16:08

  Kambala serisi

  Deruni babam eğer hazırsa Kambala 6 yi yayınla bugün olmaz mı? Meraktan uyuyamadım yemin ederim.Kalperenliğe talip olanlar olarak bilgiye öyle susamışız ki biran önce Kambala 6 yı da okumak istiyoruz.Bu heyecanımızı lütfen mazur deruni baba zira şeytan uzun yıllar bizi öyle aldatmışki hakikati hep yanlış yerlerde aramışız.

  Bu arada Kambala 5 09.16 yayınlandı.16 lar hain 9lara açıkça meydan okudu.Bakalım pazartesi ne olacak inşallah insanlık alemi çok zarar görmez.Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin.Düşman pazartesi hakikatin ruhuna saldıracak
 • Şaşkın / 3 Mart 2018 15:05

  Selam olsun. Emrinizdeyiz.
 • Volkan Dönmezer / 3 Mart 2018 14:43

  MEVLAM HAYRA ÇIKARSIN İNŞAALAH

  Şerlilerin şerleri geri tepsin kendilerini bulsun İnşaallah.Sonu Allah'ın izni ile hayırlara vesile olsun.
 • Volkan Ç. / 3 Mart 2018 14:06

  Eyvallah

  Pazertesi günü Allah Rıza'sı, vatanımız, milletimiz ve tüm insanlık için oruç tutarız. Maksat hasıl olur inşaAllah. Yapılacak başka şeyler varsa, üstümüze düşen vazife neyse yaparız evvelAllah.
  Selam ve dua ile...
 • Ugur Coskun / 3 Mart 2018 14:00

  Kuru canım bin feda olsun.
 • alaca / 3 Mart 2018 13:15

  Onaltı

  Bu ay çok önemli bir ay anlaşılan.Bundan sonra görürüz bazı şeyleri.
 • Nilay Can / 3 Mart 2018 12:40

  Ne kadar kısa olsa da bölümlerin bu kadar hızlı yayınlanması ve 5 Mart uyarısının Kambala 5'te işlenmesi...

  İşin ciddiyeti aşikar. Belki olur belki olmaz orasını Allah bilir lakin erenler, Melamiler, Kambala iş başında çok şükür, bize de nasibimizde varsa görev payı düşer inşallah zamanı gelince.

  Türk uyumaz. Uyuma gafletine düştüyse derhal silkinmesi şarttır. Türk emanetine sahip çıkar.

  Uzak takipçiler olarak, bulunduğumuz yerlerde, her türlü olay anında sakinliği koruma adına tetikte olacağız. Allah insanoğluna, içteki ve dıştaki tüm düşmanlarına karşı mücadelesinde yardım etsin. Tengri biz menen!
 • Gökmen / 3 Mart 2018 12:23

  Kambala romanının bu kadar kısa zaman da arka arkaya yayınlanmasında bir tuhaflık vardı, birşey olacak onu haber edecek diyordum, doğru düşünmüşüm, şimdi önlem için oruç tutma tasfiye ediliyor, şöyle bir durum da var, ilaç kullananlarımızda var, başka tasfiyeler varmı oruç haricinde?
 • mete2 / 3 Mart 2018 12:20

  İki mavi ay

  Son üç ayda yaşanan iki mavi dolunay zengin plazma oluşturdu uzayda ve fizik - meta fizik boyutta enerjileri arttı.

  Hayvansal gıdadan uzak mümkün olduğunca çok az iftar sahur edelim.
 • Zeliha Türk / 3 Mart 2018 11:59

  Allah Allah!

  La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez-zalimin.
  O gece 80 kalperen Oktan Hocamın önderliğinde ve Kambala'daki isimsiz kahramanların ve dahi ordumuzun güzide erlerinin de sayesinde, biz yeryüzünde yaşayan her şeyden habersiz insanlar, büyük bir beladan kurtulmuşuz. Kendilerinden Allah razı olsun.Ahir zamanda diğer boyutta yaşayanların bizim dünyamıza intikal edecekleri bilgisi vardı. Tabi şeytaniler de bunun alt yapısını oluşturuyorlardı. Savaşlar, kan,göz yaşı (şeytan insan göz yaşı ve kanı karıştırıp içiyor. Eski mezar kazılarında eşyaların yanında göz yaşı kaseleri bulunmuş), kin, öfke, haset vb. habis cin-şeytanların bütün bu olumsuz enerjilerden beslendiğini biliyoruz. Bebekler bunun için ölüyordu. Karı koca arası açılıyordu. Kundalini yoga buna hazırlıktı. İnsanların maneviyatı bırakıp, vaktini deli gibi alış veriş yaparak, saçma sapan tv.dizi, yarışma, dedikodu; olumsuz düşünceye iletecek ve sonucunda kötü enerjiyi oluşturacak ne varsa yapılması için alt yapı oluşturuluyordu. En kötülerinden biri de çocuklar için özellikle yapılan savaş,şiddet içerikli bilgisayar oyunları. Daha birçokları sayılabilir. Oysa Yüce kitabımız Kur'an bütün bunlara karşı uyarıyordu bizi. Uyanık olmalıydık. Hilelere kanmamalıydık. Ama şeytan dünya süsüyle aldatıyordu işte.
  BAKARA-120: Sen onların dinlerine uymadıkça, yahudi ve hristiyanlar senden kesinlikle hoşnut olacak değillerdir. De ki: "Şüphesiz doğru yol, Allah'ın (gösterdiği) yoludur." Eğer sana gelen bunca ilimden sonra onların heva (arzu ve tutku)larına uyacak olursan, senin için Allah'tan ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı.
  ÂLİ İMRÂN-118: Ey iman edenler. . . Sizden olmayan kişilerle (inancınıza, itikadınıza uymayanlarla) dostluk kurmayın. (Onlar) size zarar vermek için fırsat beklerler ve sizi sıkıntı içinde görmekten mutlu olurlar. Görmüyor musunuz düşmanlıkları ağızlarından taşıyor! İçlerinde sakladıkları ise daha büyüktür. İşte gereken işaretleri size apaçık bildirdik. Aklınızı kullanın (değerlendirin)
  HİCR-74: Ülkelerinin altını üstüne getirdik, üstlerine balçıktan meydana gelmiş taşlar yağdırdık.
  NAHL-90: Haberiniz olsun ki Allah, size adaleti, iyi davranmayı ve yakınlara yardımda bulunmayı emrediyor; hayasızlığı, fenalığı ve azgınlığı yasaklıyor; dinleyip anlayıp tutasınız diye size öğüt veriyor.
  MU'MİN-58: Kör ile gören; îmân edip sâlih ameller işleyenlerle kötülük yapan bir olmaz. Ne kadar az ibret alıyorsunuz!
  ANKEBÛT-41: Allah'tan başka dostlar edinenlerin durumu, örümceğin durumu gibidir. Örümcek bir yuva edinir; halbuki yuvaların en çürüğü şüphesiz örümcek yuvasıdır. Keşke bilselerdi
  KAF-38: Andolsun, gökleri, yeri ve ikisi arasında bulunanları altı günde (altı evrede) yarattık. Bize bir yorgunluk da dokunmadı.
  İSRÂ-82: Kur'an'dan mü'minler için şifa ve rahmet olan şeyleri indiriyoruz. Zalimlerin ise zarardan başka bir şeylerini artırmaz.
  TEVBE-14: Onlarla savaşın ki, Allah onları sizin elinizle cezalandırsın, rezil etsin onları, yardımıyla sizi onlara karşı zafere erdirsin, mü'min bir topluluğun yüreklerine su serpsin
  ŞUARÂ-221-222: Size, o şeytanların kime indiğini haber vereyim mi? “Onlar, günaha, iftiraya düşkün olan herkesin üstüne inerler.
  A'RÂF-200: Şeytan seni dürtecek olursa Allah'a sığın, doğrusu O işitir ve bilir.
  İSRÂ-63-65: «Benim kullarım; senin onlar üzerinde hiç bir zorlayıcı gücün (hakimiyetin) yoktur.» Vekil olarak Rabbin yeter.
  NİSÂ-119: 'Onları başlarına buyruk hale getirerek hak yoldan uzaklaşmalarına dalâleti, bozuk düzeni, helâki tercihlerine imkân sağlayacağım. Mutlaka onları boş kuruntulara sevk edeceğim, kesinlikle onları idare edeceğim, sağmal hayvanların kulaklarını yaracaklar, putlar için bel yapacaklar. Şüphesiz onlara emredeceğim de, Allah’ın koyduğu dini, düzeni, yaratılışa uygun özellikleri, kanunları, safiyeti, masumiyeti, yapılan taahhüdü, kurulan düzeni bozarak değiştirecekler.' dedi. Kim Allah’ı bırakarak kulu durumundaki şeytanı, şeytan tıynetli ahlâksız azgınları, şeytanî güçleri dost, veli, koruyucu edinir, hâkimiyetine girerse, apaçık bir zarara, ziyana uğramış olur.

  İnsanın süsü haya duygusudur.
  Dil ile öğüt verene uyma.
  Fiili ile öğüt verene uy.
  Nefsinle hasımlaşma o senin değildir.
  Sahibine bırak.
  Halini gizleyen velidir.
  Gıpta,haset,tamah hisleri ile fazilet, doğruluk, adalet,şefkat süslerine toz kondurma.
  Dünyada tek bir mabet vardır; insan vücudu. Bu vücut bir mekandır.Kendini temiz tut.
  İspata uğraşma inançlarını.
  İspat varlığından şüphe edilen meçhullerin aranma yoludur.
  Kireç taştır.
  Su da sudur,
  Fakat su onu eritir,
  Su yumuşaktır,
  Taş serttir,
  Sen de yumuşak ol.
  Sertler geç de olsa önünde diz çöker.
  Sabır, hilesi olmayanın hilesidir.
  Sabırlı ol...
  Yaptığımızdan utanırız, elimizde bir ihtiyar olduğunun delilidir.
  Söze dikkat edin. Gelişi güzel lakırdı değildir. Op.Dr. Münir DERMAN
 • mete / 3 Mart 2018 11:47

  ORUÇ ORUÇ ORUÇ

  Karagözlü Nefsi güçlere karşı Pazartesi ORUÇ TUTALIM ... Bu sefer göründüler....
 • ali küçük / 3 Mart 2018 11:31

  yorum

  Erenlerin ve Kağanımızın emrindeyiz Tengri Biz Menen
 • Behlül / 3 Mart 2018 11:30

  Acil kod mesaj

  Herkese selamlar
  Durum çok ciddi.
  Bütün arkadaşlara sesleniyorum.
  PAZARTESI SEHITLERIMIZ ICIN ORUC TUTMAYI VE MEVLÜT VE BENZERI AKTIVITELERIN yapılmasını ivedilikle tüm çevremizdeki insanlara din adamlarımıza söyleyip ısrarla isteyelim.
  Bu bir vatani bir mesele, hatta dünyayı kurtuluşu için çok önemlidir....

  Saygılarımla
 • Ötüken Çocuğu / 3 Mart 2018 11:29

  ALLAH KERİM gardaş...

  Tutarız inşallah orucumuzu, yapacak başka şeyler varsa da buradan uyarı gelir sanırım. • Yasin / 3 Mart 2018 11:26

  57 resme dikkat.

  El sıkışma. 3tanesi kalın diyeri ince çizilmiş ve karartilmis. Bu oluyor 03.
  Diyerin tum 5 parmakları belirtiliyor. Buda oluyor 05-03. Oktan hocamızın sayesine öğrendik neye nasıl bakılaçagını. Allah tum milletleri korusun. Çünkü seytan insan oğluna düşman. O gun oruçluyuz anlaşılan.
 • ilknur / 3 Mart 2018 11:07

  Pazartesi oruç tutmaları için uyarıyoruz öyleyse çevremizi.Bolbol da dua ederiz.Yapacağımız başka şeyler varsa da yaparız hocam.
 • Gökhan / 3 Mart 2018 10:55

  Kız kulesi  Türkistandan esen yeller
  Şimdi sana selam söyler
  Vefalı türk geldi yine
  Selam sana türk’ün bayrağına..

  Uyanma zamanı geldi ise bir uyandıran olur elbet.
  Asıl kan kendine gelir elbet!

  Şerli ler! Emellerine ulaşamıyaçaklar!
  Biz Türkler yanlız değildik ve yanlız birakılmadık.

 • Göktay / 3 Mart 2018 10:54

  Okyay Kağanım
  emrindeyim hazırız.Allah'ın izniyle, Erenlerin Gök Ataların himmeti ile hazırız.
  Tengri biz menen
  Huuuuuuu
 • nuri çetin / 3 Mart 2018 10:08

  ALLAH ALLAH neler oluyor ...
  bizde o gün oruç tutmalımıyız ...
 • Pazartesi oruc tutalim / 3 Mart 2018 10:01

  Oktan Abi biz oruc tutalim ama ya kucuk cocuklarimiz?
 • ziyaeddin çörekçioğlu / 3 Mart 2018 09:54

  Oruc ile birlikde kulbak bilge kitabindaki tavsiye ayetler okunmalimi?
 • Ö.kubilay / 3 Mart 2018 09:53

  Neler yapmışız ... Allah Allah hu hu ... elhamdulillah...
 • Gamsız Baykuş / 3 Mart 2018 09:50

  Kambala serisi

  Deruni babam yüreğine bizlere yine hazinelerden değerli bilgiler verdin. pazartesi muhakkak oruç tutmalıyız ve sevdiklerimize de oruç tutturmalıyız.Tehlike her zamankinden daha büyük anlaşılan şer ile hayrın savaşında kısmetimizde varsa bizlerde görev almak isteriz deruni babam
 • Bekir Öztürk / 3 Mart 2018 09:48

  Tehlike buyuk

  Pazartesi hep beraber
  Orucluyuz insallah
  Peygamberimiz in sunneti pazartesi ve persembe orucunuda hiya ediyoruz insallah
  Ey Türk uyan uyan uyan
  Sen sadece senden degil tum insanliktan sorumlusun
  Sen atan Oğuz (Zulkarneyn) a.s gibi şerrin onundeki sed sin.
 • Serkan şentüzen / 3 Mart 2018 09:45

  Her yeni bölümde şaşkınlığımız artıyor her nekadar yıllardır alissakta oktan hocamızın yazılarına ALLAH yardımcımız olsun Tanrı Türk'ü korusun
 • Zafer / 3 Mart 2018 09:40

  09:16

 • Zafer / 3 Mart 2018 09:38

  DEHŞET İÇİNDEYİM!

  TAVSİYENİN NE OLDUĞU BELLİ: ORUÇ!

  SAKİNLİK VE SÜKUNET TAVSİYE EDİLECEK, SİNİRDEN ÖFKEDEN UZAK DURULACAK!

  ALLAH ALLAH!


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara