Ah Siz Akıllanmazsınız Ümmetçiler

Ah Siz Akıllanmazsınız Ümmetçiler

Arap ihaneti, günümüzde de ABD, PYD/PKK bloğuna hizmet etmeye devam ediyor.


9 Şubat 2018 17:46
font boyutu küçülsün büyüsün


 http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=286

 

ABD'li General Münbiç'te aşiretleri ziyaret etti

ABD'nin Suriye ve Irak'taki operasyonlarından sorumlu Generali Paul Funk, teröristlerle yaptığı görüşmelerin ardından PYD/PKK'ya destek veren Arap aşiretlerine de teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


Irak'ı, Afganistan'ı karıştıran ABD bu sefer de kirli planlarını Suriye üzerinde uyguluyor. Daha önce Orta Doğu'yu bataklık haline getiren ABD, şimdi de Suriye'de PYD/PKK ve Arap aşiretlerini kullanarak çirkin emellerini hayata geçirmeye çalışıyor.

ABD'li General Münbiç'te aşiretleri ziyaret etti

ARAP AŞİRETLERİNE ZİYARET

ABD'nin Suriye ve Irak'taki operasyonlarından sorumlu Generali Paul Funk, çarşamba günü üst düzey komutanları ile birlikte Münbiç'e gelmiş, beraberinde getirdiği basın ordusu ile propaganda faaliyetleri gerçekleştirmişlerdi.

Bölgede hayata geçirilmeye çalışılan kirli plan, plan ortaklarının birinin PYD birinin PKK olmasından zaten ortaya çıkıyordu, ancak bugün ortaya çıkan bir detay, bu kadarı da olmaz dedirtti. ABD'li General Funk'ın PYD/PKK'ya destek veren ve destek vermesi istenilen aşiretleri Münbiç'te bir araya getirdiği ve istişare toplantıları yaptığı ortaya çıktı.

ARAPLAR'DAN TÜRKİYE KARŞITI PROVOKATİF HAREKETLER

Amerikalı general Paul Funk başkanlığında bir heyet Münbiç'te terör örgütü PYD/PKK ve ona destek veren aşiretleri ziyaret ettiği ortaya çıkarken, bu durum "Araplar Türkleri yeniden sırtından vurdu" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Birinci Dünya savaşı'nda İngilizlere Orta Doğu kapısını aralayan Arap ihaneti, günümüzde de ABD, PYD/PKK bloğuna hizmet etmeye devam ediyor.


http://www.ensonhaber.com/abdli-general-munbicte-asiretleri-ziyaret-etti.html
Bu haber 4,922 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (5)
 • mete / 13 Şubat 2018 00:52

  Allah Suyunuzu Kesse kim yağdırarak...?

  http://m.ensonhaber.com/suudi-arabistanda-yagmur-duasi.html
 • Atilla Murathan / 12 Şubat 2018 12:54

  Akıl var mı idi

  Evladı resule ihanet edenlerin torunları tarih boyunca İslama sancaktarlık yapan Türk Milletini de arkadan vurmuş ve vurmaya devam etmekteler. Kur'anı Kerim "Aklı sahipleri ibret almaz mısınız" diyor. Hiç ibret alsalar ümmetçilik yaparken yol arkadaşlarının ne kadar hain ve kalleş olduğunu görürlerdi Akıl sahibi olmadıkları Kuran hükmü ile sabit.
 • nzp / 12 Şubat 2018 09:27

  Çünkü emanetin gerçek bekçisinin kim olduğunu biliyorlar. Hazımsızlık
 • emmi / 11 Şubat 2018 22:58

  Araplar'ın ihaneti ayrı bir tartışma konusu. Her Arap ihanet etmiş midir? Hangi aşiretler neden ihanet etmiştir hangileri neden ihanet etmemiştir? Uzun uzun konuşulmalı şüphesiz.

  Ama şu anda biz kendi kendimizi bitiriyoruz. Tarım arazilerine betonları döküyoruz. Üretimimiz çok zayıf. Bunlara kafa yromak gerekiyor. Araplar'ın ihanetinden daha önemli bunlar.
 • Turan / 11 Şubat 2018 02:28

  Kuvvet

  Ummetcilikten ayri olarak su anda orada silah gucu kimdeyse onu mecburen destekliyor olabilirler. Mecburen derken savasmak istemeyenler ve kuvveti olmayanlar.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara