ÇALIŞTAY: Kalpoder 14. Çalıştayı

ÇALIŞTAY: Kalpoder 14. Çalıştayı

ÇALIŞTAY: Kalpoder 14. Çalıştayı


8 Şubat 2018 17:02
font boyutu küçülsün büyüsün
Bu haber 2,815 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (4)
 • Mücahit Çelik / 15 Şubat 2018 15:10

  Bios Hdd'yi görmüyor hatası-çözüldü..

  Çalıştayların işlenen konularına girmeyeceğim...Nasibi olan,isteyen açıp zaten dinliyor...Şuna adım gibi emin ki!..İblis'in uykuları kaçıyor...Şifreledikleri dosyaların -karartıkları sokakların ,yavaş yavaş kilitleri kırılıyor,sokaklar ışıklara kavuşuyor...Çalıştaylar sadece ülkemiz insanı için değil ,dünya insanlığının hafızası için adeta kurtarma diski gibi..Ruh =bios ise ...beyin=harddisktir... Çağımız insanına uygulanan sistematik kirli projelerle,artık insanlar kendisini ve hayatı değil,sistemin gerçeklerini düşünmeye ve yaşamaya programlanıyorlar..Bu da, ruh ile birlikte çalışmayan,hatta aksine çatışan bir beyni meydana getiriyor...Kısaca ruh( bios) -hdd(beyni )görmemeye başlıyor...bilgisayar açılmıyor,hardisk yok ki!...
  Çalıştayları, bütün dünya adına son derece önemsiyor-adeta bir kurtarma diski gibi görüyorum...Hatta Çalıştay başlangıç tarihlerinin bile;insanlığın en kötü günü gelmeden-arefesinde devreye girdiğini,geleceğe yatırım yaptığını düşünüyorum...Çalıştaylar sayesinde ;hdd yi görmeye başlayan sistemlerimiz(kendi adıma)artık işlemeye başladı...sistem ,her Çalıştayda yavaş yavaş geri geliyor...Şunu da çok iyi biliyorum;şu an dünyada, bu şeffaflıkta,tüm dünya insanlığına açıktan evrensel bilgiler veren başka bir oturum yok...Bilen link atsın(aynı birikim ve kalitede),öğrenmeyi seviyorum...Emeği geçen herkese teşekkürler..Rahmet-bereket içinde olsunlar...saygılar..
 • Zarife Eren / 12 Şubat 2018 16:43

  ÇALIŞTAY

  Her işte bir hayır vardır derler ya, geçmiş olsun diliyorum Yener Beye ama onun gelmemesi Oktan Hocamızın çalıştay başkanlığına sebep oldu, bir başka güzeldi bu çalıştay. Saatler bitmesin istedim. Hocamız öyle güzel yönlendirdi ki arkadaşları. Hepsi o gece aldıklaro o feyizle çok bereketli yorumlar yaptılar. Hocamızda o gece açtıkça açtı sırları. Ne olur hocam çalıştaylara siz başkanlık yapın. Videoyu üst üste iki kez izledim, izledikçe doyamadım size. Bu çalıştayın tadı bir başkaydı inanın. İzlemeyen çok şey kaybetti. Bu arada sohbette bahsettiğiniz videolarda inşallah en kısa sürede yayınlanır. Bizleri oradaki muhteşem sohbetlerden mahrum bırakmayın. Ellerinizden öpüyorum hocam, sizi çok seviyorum, bu millete Allahın bir lütfusunuz. Sizi başımızdan eksik etmesin. Oradaki arkadaşlara da selam olsun. Ellerindeki hazinenin kıymetini bilsinler.
 • ASLI HANZADE / 12 Şubat 2018 02:53

  TEŞEKKÜRLER

  Çalıştaylarda yaptığınız tefekkürler çok değerli ALLAH razı olsun cümlenizden .Kendi adıma bir ricam olacak Anunakiler le ilgili çok derin bilgilere ihtiyacımız var Oktan hocamdan rica ediyorum bu konuyla alakalı bir çalıştay yapması zihnimizde oluşan sorulara cevap olacaktır .Selam olsun kalperen kardeşlerime.
 • kadir sevencan / 9 Şubat 2018 00:57

  Teşekkür..

  Öncelikle bize tefekkür metodlarını öğreten şu anki Baş Öğretmenimiz Oktan Abi’ye biz teşekkür ederiz. Biz ne yaparsak yapalım bize öğrettikleri şeyler için ne hakkını ödeyebiliriz, ne yaparsak yapalım ne de öğrendiğimiz şeylerin şükrünü yerine getirebiliriz. İnşallah hakkını helal eder. Göbeklitepe’yi zaten Oktan Abi çok önceki bir videosunda kendisi Yusuf AS’ile bir bağlantı kurmuştu. O video hep kafamızın bir kenarındaydı. Sürekli onu referans alarak düşüncemizi oturttuk. Zaman konusundaki düşüncelerimiz de aynı şekilde videolardan aldığımız ilhamla şekillendi. Çalıştayda Hanif konusu çok güzel işlendi. İbrahim Milletini temsil edenin Türkler olduğu çok bariz ortaya çıkmıştır. Hanif kelimesi Kuran da 12 kez kullanılmıştır. 1 den 12 ‘ye kadar geçen ayetlere baktığımızda Hanif’in yakın olma durumu zamanla Yakin olma durumuna döndüğü görülmektedir. Örneklendirirsek Bakara 135 ve Ali İmran 67’de Yahudi veya Hıristiyan olmaktansa İbrahim AS’ın Milletinin inancı Müslümanlığa daha yakın bir din olduğu söylenmektedir. Ali İmran 67’de Müslümandı deniyor. Yani inanan teslim olandı. Ve bu 12 aşamanın son noktası da zannediyoruz yani yakınlıktan Yakin olma halinde oluşu Rum Suresi 30’da
  “O halde yüzünü dine bir hanîf olarak tut: o Allah fıtratına ki insanları onun üzerine yaratmıştır, Allah yaradışına bedel bulunmaz, doğru sâbit din odur, velâkin nâsın ekserisi bilmezler”
  Kayyum olan din odur deniliyor. Bu konuda Rabbaniler olunuzla da birleştirilebilir. Yön doğru fıtrat üzerine çevrilecektir. Bunun halden okunması Fatiha 1 ayet olabilir. Mealen; Alemleri yaratan, terbiye eden Allah’a hamd ederim. Yine Mitlere bakarsak Herakles’in 12 görevinden 11. Görevi Elmaları çalmaktı fakat kendisi almamalıydı onları Atlas’a aldırmıştı. Atlas kendi görevini geçici olarak Herakles’e vermişti. Gök kubbeyi taşıma görevi Atlasındı. Yani Herakles Gök Kubbeyi taşımıştı. Tekrardan herkese çok teşekkür ederiz.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara