Suriye sınırında Mehmetçik'e Sevgi Seli

Suriye sınırında Mehmetçik'e Sevgi Seli

Suriye sınırında Mehmetçik'e Sevgi Seli


28 Ocak 2018 10:55
font boyutu küçülsün büyüsün



Suriye'de yıllardır devam eden iç savaşa kendi menfaatleri doğrultusunda yön veren Amerika mazlumların gözyaşlarına aldırmadan bölgedeki tüm teröristlerle kol kola girdi.

AMERİKA'NIN OYUNU BOZULDU

Türkiye'de kanlı saldırılar düzenleyen kanlı terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantılarına silah ve mühimmat desteği sağlayan Amerikalılar, bölgede yeni bir kukla devlet kurulabileceğinin hayallerini kurdurdu.

ZEYTİNİ HALKA, DALI TERÖRİSTLERE

Terör örgütlerinin Türkiye sınırında oluşturmak istediği terör hattına karşı harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri Zeytin Dalı Harekatı için düğmeye bastı.

Suriye sınırında Mehmetçike sevgi seli


HAVA VE KARA OPERASYONLARI

Tarihte görülmemiş şekilde, 72 uçakla birlikte terör hedeflerini bombardımana alan Türk jetleri örgüte büyük bir darbe vurdu. Hava operasyonlarının ardından kara operasyonları da başladı.

Suriye sınırında Mehmetçike sevgi seli


MEHMETÇİK'E SEVGİ SELİ

Bölgeye giden Türk askerine halk da sevgi gösterilerinde bulundu.

Suriye'deki iç savaştan gelerek Türkiye'deki çadırlara yerleştirilen mazlumlar da Türk askerine dua için ellerini semayı kaldırdı.

Ellerindeki ay yıldızlı bayraklarla yol kenarlarına doluşan vatandaşlar, Mehmetçik'i selamladı.

HEDEF AFRİN MERKEZ

Halkın dualarını aldıktan sonra sınırı geçen Mehmetçik, Afrin merkezine doğru ilerlemeye geçti. Bölgedeki köyleri tek tek terörden temizleyen Türk askeri ve ÖSO, örgütü köşeye sıkıştırdı.

 http://www.ensonhaber.com/suriye-sinirinda-mehmetcike-sevgi-seli.html








Bu haber 1,493 defa okundu.





Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • Mücahit Çeik / 28 Ocak 2018 20:20

    Ordumuz büyük iş yapıyor...

    Şu günlerde hangi kanalı açsam,hangi yazılı basın yada internet haberini açsam,nerede bir konuşma görsem....Hep naklen;Afrin,Suriye,Öso,Savaş v.s..Bu artık TÜRKİYE'nin yeni ve tek gerçeği oldu...Elbette Askerimiz-ordumuz-ülke tek yumruk,elbette kalbimiz orada,şimdi çağırsalar koşa koşa giderim...Ama bizler de buradayız...SURİYE'de başkaldıran kim varsa başı ezilsin, evet ama...Suriye ülkemizin tek gerçeği değildir,bu büyük çaplı bir operasyondur...Savaş ise çok başka bir şeydir...Suriye'de olan bitenin ,halka aleni olarak, durup durup anlatılmasını doğru bulmuyorum...O işi,komutanlar ve devlet büyüklerimiz kendi aralarında istişare etmeli diye düşünüyorum...Millet aslında hayatın başka gerçeklerini de merak ediyor ve kaygısını yaşıyor...Ben bu anlayıştan aşırı derecede rahatsız oluyorum...Bir zamanlar da aynı olay,doğu ve g.doğu operasyonlarında olmuştu...Sonra ne gelecek merak ediyorum...Gündemi kimler belirliyor?..Bu anlayışı, ülkem ve milletim için;son derece yanıltıcı ve zararlı görüyorum...Sadece fazla açmadan hislerimi bildiriyorum...saygılar...






ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara