Oktan Keleş'ten Açıklama

Oktan Keleş'ten Açıklama

Oktan Keleş, On altı Yıldız okuyucularına kısa bir açıklama yaptı: Kendimin açmış olduğu faceebook, twitter vs. gibi sitelerde HESABIM YOKTUR.


10 Nisan 2011 10:53
font boyutu küçülsün büyüsün


Değerli On Altı Yıldız Okuyucuları,

Beni yakından takip edenlerin bildiği gibi, yazılarımı sadece onaltiyildiz.com sitemizde yayınlamaktayım. Bunun dışında başka bir yerde yazmıyorum. Son zamanlarda internette bazı  sosyal paylaşım sitelerinde  yazılarımdan alıntılar yapıldığı da bilinmektedir. Yazılarımızın orijinal halini korumak ve kaynağını göstermek şartıyla yayınlamalarında bir sakınca görmüyoruz.

Ancak kendimin açmış olduğu faceebook, twitter vs. gibi sitelerde HESABIM YOKTUR. Sadece onaltiyildiz.com sitesindeki yazılarımı esas alınız.  Zira bazı art niyetli kişiler yazılarıma eklemeler yaparak bahsi geçen sitelerde yayınlamaktadırlar.

Yazılarımızın orijinal  için lütfen sadece sitemizdekileri esas alınız. Çünkü, başkalarının görüşleri ile bizim yazdıklarımızı birleştirerek ( bizim yazılarımıza eklemeler yaparak) sanki ben bazı kişileri doğrulamışım gibi bir izlenim oluşturulmak istenmektedir.

Saygılarımla.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

 
Bu haber 7,099 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (5)
 • mikail / 12 Nisan 2011 00:36

  ALLAH yardimciniz olsun!!!

  Bunu daha once Oktan baba soylemisti,onaltiyildizdan baska bir yerde yazmiyorum diye,demek ki art niyetli insanlar bos durmuyor, kendi adima soyleyeyim kaynak suyu icmek varken ne diye musluk suyu icelimki???
 • bekir ozturk / 11 Nisan 2011 07:58

  eyvallah

  bizi sizi biliyor ve takip edilmesi gereken yerden takip ediyoruz abi, selam ve dua ile saadetle kalın
 • ateş / 10 Nisan 2011 23:03

  selam...

  ' Bilmeyen ne bilir bizi, bilenlere selam olsun!'
 • hakan / 10 Nisan 2011 18:00

  kaynak vermek

  Kaynak vererek bazı paylaşımlarda bende bulundum. mesela sn. dr. Münir Derman'ın yazılarından küçük paragraflar alıp. ""dr.Münir Derman"" diye belirtmişimdir. Bu tür paylaşımları hoş görüyormusunuz acaba? yoksa kendi adıma yazıyorum, bir daha alıntı yapmayacağım...
  iyi çalışmalar.

  NOT: KAYNAK GÖSTERMEK VE YAZIDA OYAMA YAPMAMAK ŞARTIYLA ALINTILARA İZİN VERİYORUZ.
 • faustt / 10 Nisan 2011 11:23

  devam

  aynen devam inş,selamlar.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar