Rahatsız Olanlar Ortaya Çıktı!

Rahatsız Olanlar Ortaya Çıktı!

Rahatsız Olanlar Ortaya Çıktı!


29 Kasım 2017 08:03
font boyutu küçülsün büyüsün


Oktan Keleş, derin analizleri ile her gün yıldızlaşıyor. Pek çok yorumcu, yazar Oktan Keleş'in yazdıklarını birebir alıntılayarak, kendi görüşü gibi sunuyor. Biz alıştık artık. Hatta bazı analizlerini başka yerlerde kendi fikri gibi paylaşanlara da rastlıyoruz.

Ne diyelim? Orijinal fikir ve analiz üreten  bir Oktan Keleş var, siz merak etmeyin....

Oktan Keleş'in 22 Kasım 2017 tarihinde yazdığı, NATO TOTO OYNAMIYOR başlıklı analizinde:

 ...

"Türkiye, İran, Rusya ve bölge ülkelerinin ekonomik -güncelde olsa menfaatleri-doğrultusunda beraber hareket etmeleri elbette ki birilerini rahatsız edecektir. Bu birlikteliğe dinamit koymak için;  Suudi Arabistan,  İran ve İsrail biçilmez kaftandır.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6401

 Analizde belirtilen rahatsız olanlar ortaya çıktı:

ABD'den Türkiye'ye İran ve Rusya uyarısı


ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson Washington’daki bir düşünce kuruluşunda yaptığı konuşmada, Türkiye’ye İran ve Rusya’yla yakınlaşması konusunda uyarıda bulundu.

Amerika'nın Sesi'nin haberine göre, Tillerson, “NATO müttefiki olarak Türkiye’den, NATO müttefiklerinin ortak savunmasına öncelik vermesini istiyoruz. İran ve Rusya, Türk halkına, Batı ülkeleri camiasına üye olmanın sağladığı ekonomik ve siyasi faydaları sunamaz” diye konuştu.


http://odatv.com/abdden-turkiyeye-iran-ve-rusya-uyarisi-2911171200.html
Bu haber 4,836 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (2)
 • seyhan baş / 30 Kasım 2017 02:29

  Yersek

  Sayın yüce büyüğümüz yıllarca bu amerika denen katillerin peşinde gittik ne gördük bu batı bize ne verdi dünyada nerde göz yaşı varsa arkasında amerika ve onun sarsılmaz müttefikleri çıkıyor bizi şunu yapma bunu alma diye dikte ediyor biz tam bağımsız olabilmemişiz malesef atatürkden sonra bizi batının kucağına itmişler yeter artık diyoruz rusyayla türkiyenin arasını bozmak için yeni yeni planlar ortaya çıkaracaklar devleti yönetenler dikkatli olsun bir gölde iki ördek didişiyorsa bilinki oradan ya ingiliz ya amerikalı geçmiştir türkiye'yi ekonomik yönden ve suriyeden pydyi saldırtırarak tuzağa çekecekler diyorum.saygılar sunuyorum
 • Bekiroglu Özgen / 29 Kasım 2017 12:13

  WW2 filminin restorasyonlu 4K kalitesinde paketleyip bize yutturmaya mi calisiyorlar

  https://www.facebook.com/SilahveSavasTeknolojileri/posts/1583890004980492

  Türkiye bu "oyunun" neresinde ?


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar