ABD Dizisinde Türkiye'ye Şok Saldırı Mesajı!

ABD Dizisinde Türkiye'ye Şok Saldırı Mesajı!

ABD'de yayınlanan Family Guy'da Türkiye'ye şok saldırı mesajı!


9 Kasım 2017 10:56
font boyutu küçülsün büyüsün


ABD'de yayınlanan Family Guy'da Türkiye'ye şok saldırı mesajı!

ABD'de FOX kanalında yayınlanan ve 16. sezonu çekilen Family Guy adlı animasyon dizisinin 5. bölümünde Türkiye'ye saldırı mesajı verildi.

5. Bölümde bir sahnede Peter adlı karakter, ABD yönetiminin talimatıyla Ayasofya'yı decepticonlardan kurtarmak için İstanbul'a gidiyor ve 15 Temmuz köprüsünü havaya uçuruyor. Bu sahnenin, 12 Kasım'da 15 Temmuz köprüsünde başlayıp Sultan Ahmet'te, yani Ayasofya'da bitecek olan Avrasya Maratonu öncesi yayınlanması sosyal medyada saldırı mesajı olarak yorumlandı.
Bu haber 4,719 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (4)
 • Kaşif seyyar / 13 Kasım 2017 16:45

  Deception

  Deception kelimesi aldatma yalancılık hile manasında yani deccal le aynı manada.robot da tek gözlü.kendi iç savaşları olabilir.veya olayları ters düz ediyorlar. Yani Ayasofyayî kurtaran müslümanlara karşı deccal saldırıyo
 • c.d / 11 Kasım 2017 03:51

  :)
 • ilknur / 10 Kasım 2017 08:22

  reina

  Çizgifilmin sonundaki sakallıyı reinadan hatırlıyorum.onlarca kişi gözünün önünde öldürülmüş.Adam gayet rahat ülkesine dönüyor vede kahraman gibi gönderiliyor. Giderkende yine geleceğim diyordu .Benim bildiğim insan şok yaşayınca rahat olması imkansız bu işin içinde olabilir mi dedirtiyor insana..
 • Mücahit Çelik / 9 Kasım 2017 13:41

  Kilise&Cami

  Filmde git kiliseyi kurtar diyor,halbuki orası bize göre Ayasofya Camisi.Demek ki saldırıyı müslüman maskesiyle yapmayı planlıyorlar.Git camiyi kurtar diyemez ,film ABD yapımı.Saldırının şekli ve patlayıcının yapısına kadar işlemişlerdir,EYP ve İNTİHAR şeklinde işlenmiş.Saldırgan geri dönmüyor,diğeri saldırganın öldüğünü ve geri dönmeyeceğini belirten di li geçmiş zaman kullanmış.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar