Mars'ta Yaşadığını İddia Eden Çocuk

 Mars'ta Yaşadığını İddia Eden Çocuk

Mars'ta Yaşadığını İddia Eden Çocuk


7 Kasım 2017 16:50
font boyutu küçülsün büyüsün Mars'ta Yaşadığını İddia Eden Çocuk


Önceki yaşamında Marslı olduğunu iddia eden Rus bir çocuk, kızıl gezegen hakkında bilgi verdi.
 
Rusya’da yaşayan bir genç, önceki hayatında Mars’ta yaşadığını iddia ederek herkesi şaşırttı. Rusya’nın Volgorad şehrinde yaşayan Boriska Kipriyanovich, bir önceki yaşamının Mars’ta olduğunu açıkladı.

Kipriyanovich’in iddiasına göre Mars’lılar hala varlar, ancak gezegen nükleer bir facia sonucu mahvolduğu için herkes yerin altında yaşıyor. 2 metrelik boyları olan ve 35 yaşından sonra yaşlanmamaya başlayarak ölümsüz olan komşularımız, gezegenler arası seyahat edebilecek kapasiteye ulaşmış bir ırk.

Doktor olarak görev yapan Kipriyanovich’in annesi, çocuğunun ilk günlerden beri bazı farklılıklar gösterdiğini belirtiyor. Sadece birkaç aylıkken konuşmaya başladığını söyleyen anne, bir buçuk yaşındayken okuma-yazmayı söktüğünü belirtiyor. Çocuğunun konuşmaya başladığı dönemlerden beri uzaydaki medeniyetlerden bahsettiğini söyleyen anne, bu konularla ilgili hiç konuşmamalarına rağmen Kipriyanovich’in bunları bildiğini söylüyor.

Mars Medeniyeti

Kipriyanovich’in açıklamalarına göre Mars medeniyeti, nükleer bir savaştan dolayı gezegenlerinin dış kısımlarını harap etmiş ve bu yüzden toprağın altında yaşamaya başlamışlar. Kızıl gezegen halkının karbon dioksit soluduğunu belirten dahi çocuk, bireylerin 2 metre boyuna ulaşabildiğini ve 35 yaşından sonra yaşlanmadığını belirtti.

Nükleer felaketin, o sırada kırmızı gezegende yaşayan iki varlık arasında yaşanan bir savaş sonucu oluştuğunu açıklayan Kipriyanovich, hayatta kalan çok az kişinin olduğunu, onların da mecburiyetten toprakların altında yaşadığına değindi.

Marslıların gezegenler arası yolculuk yapabildiğini ve o toplumda yaşarken Dünya’yı pilot olarak ziyaret ettiğini de açıklayan genç, Giza’daki Büyük Sfenks anıtında çok büyük bir sır saklandığını savundu.


http://www.webtekno.com/bir-onceki-yasaminda-mars-ta-yasadigini-iddia-eden-cocuk-h36111.html


http://www.haberturk.com/rus-cocuk-bir-dahi-mi-mars-ta-dogdugunu-iddia-etti-1703919
Bu haber 3,461 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (10)
 • Musa Neş / 14 Kasım 2017 18:10

  Klasik bir cin vakası.. Reankarnasyon olayı da, ölmüş birinin vücüdunndaki musallatlı cinin, ölen kişinin vücudundan bir çocuğun bedenine girerek onun ağzından konuşması ve ölen hakkında her detayı bilmesidir..
 • x / 10 Kasım 2017 01:59

  UZ AY lı

  Marslı mı bilmem de Uzaylı olduğu kesin...
  Ve...
  Dünya nın, bi Dünya insanın da tabii...
 • Mücahit Çelik / 8 Kasım 2017 21:00

  MARSLI MI? BENCE LABARATUVARLI...

  Ben bu çocuğun MARSLI olduğuna inanmıyorum..Hemen aylar içinde konuştuğuna,hiç inanmıyorum, iddia eden sadece babası(gerçekse),biz o sırada orada değildik,kimse de değildi...Çocuğa biçilen ; esrarengiz bir hayat hikayesini,ilginç ve sıradışı bir senaryoyla şişirip toplumlara sunmuşlar.....Mısırda piramit bölgesinde, bir eserin içinde oda-yol-yapı olması sır değil-günümüz ve yıllar öncesi teknikleriyle bulunması gayet normal bir olaydır..Artık gezegenlerin jeolojik haritasını çıkartıyoruz,piramit'in sırrı mı kaldı?...SIR dedikleri,kendilerine açık-dünyaya SIR..Yıllar önce yayınlanmış bir haber;neden hiç yayınlanmamış gibi bütün dünya yada belirli bölge ülkelerinin basınına servis edilsin ki?Ne zaman dünya insanlığına MİSTİK bir proje sunacak ,bir algı yapacak olsalar;hemen -UZAY-GEZEGEN(mars)-PİRAMİT üçlemesi karşımıza çıkıyor...Bana göre MISIR, SİYONİZMİN MİSTİK KALESİDİR-KURTARILMIŞ BÖLGESİDİR.....
  .Acaba birileri; dünün küçük BORİS'ini -UZAYDAN GELEN REANKARNETİK-SÜPER PSİŞİK-MİSTİK-KUTLU- YÜCE BİLGE gibi mi tanıtma gayretinde?..Bu çocuğun gelecekteki görevi neleri kapsıyor?..BORİS gibi kaç çocuk yetiştiriliyor?..Kimine; sen MARSLISIN-kimine TANRISIN-kimine İSA'sın v.s..Bakalım bu BORİS haberi yada karakteri başka ne zaman ve hangi şartlarda karşımıza çıkacak?...Bu tip çocuk projeleri uzak doğu-ÇİN-HİNDİSTAN tarafında da var...Ancak oraların dini ve kültürel değerlerine göre(buda-şiva v.s.)oluyorlar..İşte !.dünden kalma BORİS pilavını ısıtıp,şimdi de bize kakaladılar ..
  Sonuç olarak;BORİS gibi topluma kapalı devre büyütülmüş ve yetiştirilmiş proje çocukları, ALLAH kulu olduğu için,evrensel mimiklerinde;duygu sapması-içsel savunma mekanizması-suçluluk duygusu-pişmanlık-doğrudan gözlere uzun süre bakamamak gibi EVRENSEL VE KULSAL duygularını saklayamıyor...Bunlar naçizane bana göre böyle,herkes olayları farklı algılayabilir...Herkese saygılar
 • nokta.x / 8 Kasım 2017 17:05

  Güzel Hikaye

  Reenkarnasyon olayı dinimizde yoktur. Bunu biliyoruz, ayrıca bu sözde Marslı neden Marsta değil de Dünya'da sözde reenkarne olmuş acaba?
  "2 metrelik boyları olan ve 35 yaşından sonra yaşlanmamaya başlayarak ölümsüz olan komşularımız, gezegenler arası seyahat edebilecek kapasiteye ulaşmış bir ırk." Bir de ölümsüzlermiş haaa :)
  Bunlar tamamen cinlerin programlaması, anlattıklarından bazılarında doğruluk payı olabilir belki, ama istisnalar kaideyi bozmaz, cinlerin oyuncağı olmuş maalesef.
 • ASMD / 8 Kasım 2017 12:49

  ALTIN BOYNUZ

  Rusların bu haberi yaymasının Altın Boynuzla Alakası Varmıdır. Rusların Bu Haberinden Sonra Abd nin karşı atak olarak vereceği haberi kamuoyuna duyurmasını merakla bekliyorum...

  RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN...
 • Yasin / 7 Kasım 2017 21:10

  Reinkarnasyonmu??

  hocam bende kendi hikayemi anlatayim. cok cok kucuk oldugum kesin 2 veya 3 yasindayim. ruyamda gordugum cocukken yuksek apartmandan dusup oldugumu,bu beynime kazindi cikmiyorda hicbir zaman.bu yasdaki cocuk boyle bir ruyayi nasil gorebilir. cunku o yasda daha apartman gormedim, gene o yaslarda bizim ev 2 katli. merdivenlerden suzulerek asagiya indigimi biliyorum, hicbir yere temas etmeden. 79 dogumluyum. belki baskalarina usuduk gelebilir amma oluyor iste. bu yasadigimiz ne olabilir hocam. cunki bizim inancimizda reinkarnasyon yok deyilmi. bu konu uzerine fikrinizi alabilirmiyiz. saygilar sevgiler. ellerinden opuyorum.
 • x / 7 Kasım 2017 20:46

  Helal Olsun be

  Anahtarı da ver tam olsun gari...
 • İ. Akgün / 7 Kasım 2017 19:56

  Araştırılmalı

  Evet bende gizimli bir şey olduğunu hissediyorum içinde bir oda varmı acaba ışınsal bir silah olabilirmi rüyalarıma bir şeyler görüyorum bunula ilgili
 • Murat Birkent / 7 Kasım 2017 19:54

  .....

  O cocuk su an 20li yaslarinda ve 25 yildir bu olayi biliyoruz....
 • orhan şahin / 7 Kasım 2017 18:50

  yakın zamanda bu piramitte gizli bir oda bulunmuştu. acaba varmı bir alaka.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar