82 Uzaylı Türü Dünyada Dolaşıyor!

82 Uzaylı Türü Dünyada Dolaşıyor!

Kanada Eski Savunma Bakanı: "82 Uzaylı Türü Dünyada Dolaşıyor!"


6 Ekim 2017 08:02
font boyutu küçülsün büyüsün


Kanada Eski Savunma Bakanı: "82 Uzaylı Türü Dünyada Dolaşıyor!"

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, uzaylılar hakkında ilginç açıklamalarda bulunurken, yayınlanan videolar da tartışma yaratacak türden.

Dünyadaki bazı komplo teorisyenleri her zaman uzaylıların varlığı, hatta dünyada dolaştığına dair bilgiler verir. Ancak bu sefer iş biraz daha ciddiye binecek gibi. Çünkü eski Kanda Savunma Bakanı olan Paul Hellyer'e göre, şu anda gezegenimizde temas halinde olan 82 uzaylı türü mevcut. Sınıflandırılmamış belgeler, resimler ve videolar gibi ögeler, teorisyenlerin hipotezlerini güçlendirmek için kullanılıyor.  


Aynı zamanda YouTube'da bulunan Alien Races adlı video serisi ile kanıt niteliğinde olduğu değerlendirilirken, bu videodaki içeriğe göz atabilirsiniz


İlk kaynak, uzaylılar tarafından kaçırılanlar, onlarla temas kuranlar ve UFO olgusuna ilk elden şahit olanları, ikinci kaynak ise eski askeri personeller, hükümet yetkilileri ve emekli olmuş bilim adamlarını ele alıyor. Sözde belgeleri işleyerek bu garip ve ürkütücü seriye nokta konuluyor.

İnternet gibi muazzam bir bilgi kaynağımız olsa da; uzaylıların varlığını ispatlayacak bir veriye ulaşamadık. Büyük bir bilgi kirliliği mevcut. Belki de gerçek olaylar ve kanıtlar, dolandırıcıların laf salataları yüzünden güme gidiyor bile olabilir. Ancak bu paylaşılan videolara bakacak olursak sahte ya da saçma olan videolara göre çok daha gerçekçi ve inandırıcı olduğunun altını çizmek gerek. Videodaki en çarpıcı bölümlerden birini, eski Kanada savunma bakanı Paul Hellyer ve açıklamaları oluşturuyor. Hellyer'e göre, uzak geçmişte Dünya'yı ziyaret eden 82'den fazla yabancı tür vardı ve bu uzaylılar, şu anda da aramızda yaşamaya devam ediyor. 
Bu haber 4,310 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (5)
 • necdet / 7 Ekim 2017 22:01

  Lost Dizisinde Kullanılan Fransızca Yardım Çağrısı Bu Mağarada Sürekli Tekrar Ediyormuş,

  Lost Dizisinde Kullanılan Fransızca Yardım Çağrısı Bu Mağarada Sürekli Tekrar Ediyormuş,Sesin Anlaşılabilir Hale Gelmesi İçin Mağaranın Derinliklerine Girmek Gerekiyormuş Acaba Doğru mu...

  Sonu Bulunamayan Mağarada Kaydedilen Sesler
  https://www.youtube.com/watch?v=DI4HQY8A1Ig
 • Mücahit Çelik / 7 Ekim 2017 13:03

  KANADA devleti az bile açıklamış..

  Sonsuz galaksi ve gezegenin olduğu evrende;dünyada 82 tür uzaylı dolaşıyor demek,aslında 82 türün belgelenmiş,ispatlanmış olduğunun göstergesidir..83-95 v.s.demiyor..Anlaşıldığı gibi,ellerindeki kanıtla konuşuyorlar...Ancak unuttukları UZAYLI bir tür daha var(İNSAN)...Oldu 83 tür..Ya tespit edilemeyenler?.. Birçok video paylaşım sitesinde çeşitli görüntüler var...Gerçek olan var sahte olan var.....Birileri ispatlamak-birileri de karartmak peşinde...İşin en kötü tarafı, teknoloji çağında olmamız sebebiyle;acaba efekt mi? acaba montaj mı?gibi sorular akla geliyor..https://youtu.be/UMVZzyV2Hn4....Bu görüntü gayet doğal vatandaş çekimi, sesler ışık ortam,hepsi gerçek...Bu olay 2017 de KAYSERİ'de oldu..ilginç olan yanı;aynı bölgede 2013 yılında görülen UFO ve benzeri olaylar var...Neden özellikle aynı bölge,onları oraya çeken nedir?..İnsanlar,YARATAN'ın kulluk deryasının sonsuz çeşit ve özellikte KULLARINI tanımlayamadıkları için;CİN-HAYALET-PERİ-HORTLAK-YARATIK-CANAVAR v.s.diyorlar..Videoda camları açık bırakmayın diyorlar...Onların mevcut teknoloji ve yaratılışları gereği cam-kapı-kilit açık yada kapalı fark etmiyor...doğrusu kimi maddenin engeline takılırken,kimisi hem madde-hem enerji boyutuna geçebiliyor...Kimisi kapının kolunu çevirmeye çalışıyor,kapalıysa ısrar hiç etmiyor..Sadece merak ediyor ve araştırıyor......Ancak asıl olan;bu bölgede açıklanamayan ölüm-kaçırılma-rahatsızlık -v.s. olmaması da niyetlerinin kötü olmadığını ispatlıyor..
  İnsanların asıl korkması gereken tür gene insandır...ŞU AN DÜNYADA TESPİT EDİLMİŞ EN ZARARLI UZAYLI TÜRÜ İNSANDIR... IRAK-SURİYE-VİETNAM-BOSNA-AFGANİSTAN gibi yerlerde,İNSANLARI BOMBALAYAN-LAZERLERLE YAKAN-URANYUM MERMİLERİ ATAN-SONİK SES SİLAHLARI DENEYEN-BİYOLOJİK- KİMYASAL SİLAH KULLANANLAR- İSTİLA EDEN UZAYLI TEK TÜR İNSAN TÜRÜYDÜ...Evet videoda dedikleri gibi -camları kapatalım da;evlerimiz NATO bombardımanından korunsun...saygılar..
 • metin / 7 Ekim 2017 12:49

  YALAN !!!

  Aynı iddialar ama milyarlarca insan görmüyor bukadar türü çeşiti.Nerde bunlar ya ? Arada uçan dairede gelen giden olduğu söyleniyor bunların ne olduğu belli değil.Robot mu yoksa canlı türü mü belirsiz...Uçan daire bir araçtır ve insanlar yapabilir ve yaptılarda...İçindekileri alıp inceleyen yok.Sadece gözlerine inen akılla youm yapılıyor.Kardeşim varsa bunlar al birini getir koy ortaya...Bir tane yok uyduruk resimler hikayelerle var kabul ettiriliyor.Nedir bu giz nedir bu saklama aşkı ? Herşeyin farkındayız ferasetimizle ve ilhamla kimseye muhtaç olmadık hiçbir zaman...Gerçekse ortaya koyacaksın yada susacaksın.Eski devirler bitti koyunlar da öldü.Mantığını ve bilimi kullanan insanlar yaşıyor dünyada.UYANIN insanın insandan başka ne dostu nede düşmanı var...Bilmediğiniz çok farklı hizmet gören insanlar var bu dünyada.Hiç bir şey bilmiyorsunuz...Fıtratı bozmayın vicdanı dinleyin mantığınızı kullanın önünüzde kimse duramaz...
 • orhan şahin / 6 Ekim 2017 19:40

  https://onedio.com/haber/sasirtan-kesif-9-yuzyildan-kalma-viking-mezarlarinda-allah-ve-ali-yazan-giysiler-bulundu-789580
 • / 6 Ekim 2017 08:40

  Tasavvuftaki "don degistirme"nin bununla ilgilisi ne acaba?


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar