Küçük İsrail

Küçük İsrail

İsrail uşağı Barzani'yi Türkiye'de hala farklı değerlendirenler var. Allah akıl fikir versin.


18 Eylül 2017 08:33
font boyutu küçülsün büyüsünKüçük İsrail

Barzani- İsrail ortaklığı referanduma destek gösterilerinde de kendini gösteriyor. Erbil’deki gösteriye katılanlardan bir bölümünün İsrail bayrağı taşıması dikkat çekti. 


IKBY lideri Mesud Barzani’nin ‘Kürtlere bağımsızlık’ vaadiyle 25 Eylül’de yapacağı referandum öncesi başta Irak’ın kuzey kentleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde ilginç manzaralar yaşanıyor. Sözde ‘bağımsız Kürdistan’ için düzenlenen mitinglerde boy boy İsrail bayrakları dalgalanıyor.

İsrail’in güvenliği adına Irak ve Suriye’de milyonlarca kişinin tehcir edilmesi sonrası düğmesine basılan ‘bağımsızlık’ bombasının aslında neye hizmet ettiği, gösterilerde çekilen fotoğraflarla daha iyi anlaşılıyor.

Barzani kontrolündeki Duhok ve Erbil’deki mitinglerin katılımcıları İsrail bayrakları taşırken, Türkmen yurdu Kerkük’te de ‘Davud yıldızlı’ bayrak taşıyan araçlar konvoy halinde tur atıyor. Avrupa’nın birçok başkentinde düzenlenen ‘Kürdistan’a destek’ mitinglerinde de yine İsrail bayraklarıyla benzer manzaralar yaşanıyor.


http://www.yenisafak.com/dunya/kucuk-israil-2795427

 

 Oktan Keleş başından beri Barzani'nin  İsrail'in gözetiminde Kürt Devleti peşinde olduğunu kitaplarında ve yazılarında 10 yıldır anlatıyordu. Barzani ile iş tutanlar bugün acaba ne düşünüyorlar?

 Kitaplardan ve yazılardan alıntılar: 

Barzani eskiden beri hep bağımsız Kürt devleti peşindeydi. Bunun için fırsat kolluyordu ve  bunu sağır sultan dahi bilmekteydi.

"İlhami  Abi Gözlerimin içine derin bir mana ile bakıp tebessüm etti ve şunları söyledi:  

Tüm bu anlattıklarımı Saddam'ı astıkları zaman açıkla. İnsanların ne olduğunun önemi yok, neye hizmet ettiklerine bak dedi ve tekrar sustu. Aklıma Saddam'ın geçmişi, sebep olduğu hadiseler ve bunların sonuçları geldi ve bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Dünya onu nükleer ve kimyasal güçlere sahip, insanlık düşmanı bir diktatör olarak tanımıştı. Hayret edilecek bir olaydı Saddam'ın da Hitler gibi bir  Yahudi düşmanı olarak anılması. İsrail'i yok etmeye çalışan bir düşman. Politikalar bunun üzerine kurulmuştu. Hatta  İkiz Kulelerin yıkılması ile irtibatlandırıldı. Tabi bugünün teknolojisiyle ne gösterildiyse insanlara öyle algılatıldı. Saddam hiç şüphesiz zalimdi, diktatördü. Ama onun bu özellikleri birilerinin işine geldi ve o da aynen Hitler gibi kullanıldı. Kürtlere zulmediyor denilerek, tıpkı İsrail devletinin kurulması gibi bir Kürdistan projesi uygulandı.  

Bu kurulacak sözde Kürt Devleti İsrail'in bir uydusu olacak ve bölgede kurulması planlanan Büyük İsrail projesinin bir parçası olacaktı. Şimdi teknolojinin ileri olmasından dünyada düşünen beyinler de Saddam ve emperyal güçlerin planlarını görsel medyada, televizyonlarda sızdırmalarda iyi görebiliyorlardı

Ama bugün, bu çağı yaşayan bizler akıl gözlerini iyice çalıştırmalıydı. Çünkü bu oyunların sonu olmayacaktı.

O yüzden burada kurmak istedikleri gölge devleti Kürdistan'dır. Gölge devletin amacı tamamı ile İsrail'e hizmet etmek amacı ile kurdurulmuştur. İşte ABD ve AB bölgede Kürt devletini kurdurmak istiyor bu tür iddialarının temelinde de Şeytaniler bulunmaktadır. Kürdistan'ın kurulması için İsrail büyük faaliyet içindedir. Birçok Kürdü İsrail vatandaşı olarak göstermektedirler. Barzani ailesi hakkında da bu tür iddialar ortaya atılmıştı. Evet onlar yakında yok olacaktır. 

Neden? 

Çünkü İsrail kuracağı Kürdistan için kendi kadroları ile gelecektir. Kürtlerin, Yahudiliğin bir kolu olarak gösterme faaliyetleri içerisindeler. Zaten Yahudileşmiş Kürtler ile çalışacaklardır. İsrail, bir de asla misyonerlik yapmaz. Kendi dinlerine bir insan sokmak gibi bir dertleri yoktur. Çünkü İsrailoğulları'na göre kendi ırkından olmayan tüm insanlar, hayvan ve köle olarak görülmektedir.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=3748
Bu haber 3,629 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (11)
 • karayipli / 2 Ekim 2017 15:51

  kürt devleti planı

  Kürt devletinin yani gelecekteki büyük israilin kurulması için, orada kürtleri birleştirmeleri gerekmektedir. Eğer hep kavgalı olurlarsa, kurulması zora girecektir. olay işte buradan düşünülmelidir. İsrail açıkça referanduma evet derken, abd buna karşı çıkıyor görüntüsü verdi. Danışıklı dövüş burada. Şimdi arabulucular devreye girip barzani ve ibadiyi barıştırmaya çalışacaklar. barış olunca,ortak yatırımlar ortaklılar vs..birde bakmışsın birleşme zaman içinde gerçekleşmiş orada kürt görünümlü büyük israil kurulmuş. Plan bu. Şimdiden Fransa arabulucu olmak için davrandı zaten. İran ve Turkiyenin burada yapabileceği birşey yok elleri kolları bağlanacak barışı istemeyen taraf olarak görülmek istemeyecekler.
 • Vedat / 29 Eylül 2017 02:51

  Kucuk iSRAIL

  Ne kucugu, Israil isgal devletinden 4 kez daha buyuk bahsettiginiz bolge. ''Buyuk Israil'' demeniz lazimdi.
 • / 27 Eylül 2017 13:47

  Bayraklardaki iki şerit (2)

  Suriye Türkmenleri'nin bayrağı ise gök zemin üzerine kan kırmızı iki şerit ve aralarında ay yıldız.

  Böylece kesintisiz bir coğrafyanın mesajı açık açık veriliyor...beklendiği gibi...Hun'un Allah ömrünü ver...
 • / 27 Eylül 2017 10:56

  Bayraklardaki iki şerit

  Üç bayrakta iki tane belirgin şerit var: Türkmeneli, KKTC, İsrail.

  Türkmeneli bayrağı gök renk (başka bir mavi ton değil özellikle gök) zemin üzerine ak iki şerit ve aralarında ay yıldız.

  KKTC bayrağı ak zemin üzerine kan kırmızı iki şerit ve aralarında yine aynı ay yıldız.

  Diğer türk bayraklarında bu biçimde belirgin iki şerit yok. Yalnızca bu ikisinde var. (Yanılıyorsam düzeltiniz.) Bu iki devletin coğrafi olarak hangi bölgede olduğu da açık.

  İsrail bayrağında ise beyaz zemin üzerine iki mavi şerit ve aralarında Davud yıldızı olarak adlandırılan yıldız.

  Türk devleti mesajı çok net bir biçimde veriyor bence. Hangi ırktan hangi dinden olursa olsun bölgedeki tüm insanların mutluluğu ve kıvancı için Türk devleti her daim var olsun inşallah.
 • mete / 23 Eylül 2017 08:57

  Kehf 82 - sabredemediğimiz şeylerin içyüzü

   "Duvar ise şehirde iki yetim çocuğun idi. Altında onlara ait bir hazine vardı. Babaları da iyi bir kimse idi. Rabbin istedi ki onlar (büyüyüp) güçlü çağlarına ersinler ve Rabbinden bir rahmet olarak hazinelerini çıkarsınlar. Bunları, ben kendiliğimden yapmadım. İşte senin sabredemediğin şeylerin içyüzü budur."
 • mete / 21 Eylül 2017 09:33

  Musibet olmasın...

  Ola ki kasırga, hortum vb fırtına olursa Kalperenler küçük küçük kağıt parçalarına kan emdirsin. Subhan Allah nidalarıyla hortuma salsınlar. Hallac-ı Mansur'dan esin ile yazdım. Çare olsun istedim...
 • mete / 18 Eylül 2017 21:03

  Öte yandan...

  Vallahi ABD depreminden çekilmeden sonra bir anlaşma olmazsa musibetler bizi de vurabilir. Demedi demeyin. Bu sefer de güçlüyken biz bu küçüğü ezer duruma düşebiliriz...
 • ASMD / 18 Eylül 2017 18:28

  HANGİSİ YAPIYORUZ, yapabiliyoruz

  ALLAH KELAMINIMI ?

  “Düşmanlara karşı gücünüz yettiği kadar kuvvet hazırlayın. Savaş atları yetiştirin ki bu hazırlıkla Allah’ın düşmanlarını, sizin düşmanlarınızı ve onların ötesinde sizin bilemeyip de ancak Allah’ın bildiği diğer düşmanları korkutup yıldırasınız. Allah yolunda her ne harcarsanız, onun karşılığı size eksiksiz ödenir, size asla haksızlık yapılmaz.”(Enfal, 8/60)

  Alman Yahudisi Bir Yazarın Dediklerinimi

  Düşmanınızın neden korktuğunu anlamak için, sizi ne ile korkuttuğuna bakın.” Eric Hoffer

  Gelişmek Büyümek Güçlü Olmak İçin , Çok İnce Çizgileri Detayları ve Dengesi (Kuralları) Olan Binlerce Renkli Renksiz Canlıyı Cansızı Bir Arada Tutan Tabiat Gibi Olmamız Gerekir. Yani Ahenk Düzen ve Süreklilik...

  Bizler Bunların Neresindeyiz (İğneyi başkasına Çuvaldızı Kendimize Bakalım). Düşmanın Suçu Yok, Düşman Düşmanlığını Yapar Yapar da Ah Keşke Bizde En Az Düşman Kadar Bizliğimizi Yapabilsek....

  RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN...
  (yoksa bize bizden hiç fayda yok ve malesef bizleri hiçliği yanlış algılıyoruz....) (bunları yazarken hiç keyf almıyorum aksine içim kanıyor ve tüküremiyorumda nedenmi kızılcık şerbeti bile bulamıyoruz artık..)
 • mete / 18 Eylül 2017 12:41

  Kendileri olmaları insan olmaları gerekiyor...

  Kimsenin izinden gitmesinler. Bunca beladan sonra ve gelecek depremden sonra biraz akıllarını çalıştırsınlar...
 • konuk / 18 Eylül 2017 10:17

  Hedef 3 K

  Bir yerde okumuştum israilin hedefi 3 K diyordu. Bunlar Kahire, Kerkük ve Kıbrıs.
 • Hamdi Cenk Düzgit / 18 Eylül 2017 08:51

  Buna bilinçli müsaade edenlerin de ,israilin de amerikanın da kim şerliler ile ittifaksa onların başına taş yağsın inşallah.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar