15 Temmuz

15 Temmuz

Tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz...


15 Temmuz 2017 07:16
font boyutu küçülsün büyüsün


15 Temmuz 2016'da  FETÖ denilen hain terör örgütünün  Türkiye üzerinde emeli olan ülkelerin taşeronluğunu üstlenerek kalkıştığı ülkeyi işgal etme ve kaosa sürükleme planı  Türk Ordusu ve Türk Milleti tarafından durdurulmuştur.

16 Yıldız'da bıkmadan usanmadan  defalarca Tanrı Ceketli Adamları ve Herkül Projesini yazdık. Ülkemizi işgal etme planı Türk Ordusu ve Türk milleti tarafından engellenmiştir. Balyoz, Ergenekon safsataları ile Türk Ordusu tasfiye edilmeye çalışılmıştı. Şimdi de Türk Ordusu'nu  yani Mehmetçik'i küçük düşürücü afişler yayınlanıyor. Yanlıştır! Unutulmamalı ki Ömer Halis Demir'de bir Türk askeridir ve  FETÖ'cü generali vurarak, darbe girişiminin seyrini değiştirmiştir. Ordu içerisine sızmış hainler Türk Ordusu'nu temsil etmez. Türk Milleti=Türk Ordusudur.

 Bu vesile 15 Temmuz'un 1. yıl dönümünde tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı arz ediyoruz.

Kulbak Bilge'nin 19. ve SON bölümü bittiğinde aslında pek çok şey anlatmıştı...Hain kalkışmadan tam bir yıl evvel olanları ve sonucunu yazmıştık. Tabi anlayana...20 Haziran 2015 tarihinde yayınladığımız bölümü tekrar okumanızı rica ederiz.


 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=4210


 

 

  

 
Bu haber 5,044 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • alaca / 15 Temmuz 2017 12:14

    15 Temmuz

    23 Nisan19 Mayıs ve 29 Ekim Günlerine de böyle hazırlıklar yapılmalı o günler sayesinde bu günlere geldik. Kıymet bilen bir toplum olma dileklerimizle. Tüm Şehitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar