Çıkacaktı Elbet

Çıkacaktı Elbet

Çıkacaktı Elbet


13 Temmuz 2017 18:28
font boyutu küçülsün büyüsünBermuda Şeytan Üçgeni'yle alakalı yeni bir "sır" ortaya çıktı


ABD'nin Miami eyaletinin güneyinde bulunan, gemi ya da uçak kazalarına basında yer bulan Bermuda Şeytan Üçgeni'yle alakalı yeni bir "sır" ortaya çıktı.

Hakkında onlarca film yapılan, sürekli gemi ya da uçak kazalarına basında yer bulan Bermuda Şeytan Üçgeni bir kez daha gündemde. 

Zira Bermuda Şeytan Üçgeni olarak bilinen bölgede daha önce orada olmayan bir ada ortaya çıktı. 

Yaklaşık 1600 km uzunluğunda ve 120 metre genişliğinde olan adanın bir anda yükselmesiyle alakalı kesin ve net bir bilgi henüz yok. 

Bugüne kadar onlarca filme konu olan 'Bermuda Şeytan Üçgeni'ni mercek altına alan ABD'li bilim insanları ülkenin Miami eyaletinin güneyinde bulunan anormal bölgenin varlığına geçtiğimiz aylarda olası bir açıklama getirmişti. 

İngiliz Independent gazetesinde yer alan habere göre, bu bölgedeki anormalliğin nedeni bölgenin üzerinde 'uçak bombası' etkisi yapan altıgen bulutlar. 

'Uçak bombası' etkisi yapan bu bulutlar okyanusa doğru düşen güçlü hava akışlarına sebep oluyor. 

Başka bir deyişle bugüne kadar yaşanan onca kaza ve kayıp haberinin nedeni bu ani hava değişimleri olabilir. 

Bermuda Şeytan Üçgeni'nde iz bırakmadan kaybolan araçların sayısı 200’ün üzerinde.

Bu güne kadar kayda giren tüm vakalar göz önüne alındığında toplam 8127 kişi kayboldu.


http://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/bermuda-seytanucgeniylealakali-yeni-bir-sirortaya-cikti,TTZ5S6zkqEu5FMRSZwgKdA/v6j4MczG7kCLLve8YaIDhA

 

 

Kopuz Ata'nın saklanan bilgileri açığa çıkaracağını söylemiştik. Son yayınlanan bölümde:

Yine dünyanın dönüş hızından dolayı uzaydan çekilen fotoğrafların tam manasıyla gerçek olmadığını, 30-40 uydunun çekmiş olduğu resimlerin birleştirilmiş hali olduğunu, bu yüzden bulutlar, atmosferin yer kürede bulunan kara parçalarının dönüş hızının flu, sarmal oluşturmasından dolayı aslında net haritalandırılamadığı ve bir de haritalarda yansıtılmayan kara parçalarının bulunduğunu, bu kara parçalarında da bir medeniyetin yaşadığının gizlenmekte olduğu bilgisi. Egemen güçler bu bilgiyi insanlığa sunmamak adına o medeniyetle anlaştıklarından dolayı bugünkü dünya haritası ve kara parçaları insanlığa öğretilmekte, diğerleri ise gizlenilmekteydi" denilmektedir.

 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6102
Bu haber 2,872 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (3)
 • Yasin / 13 Temmuz 2017 21:58

  Nasil bir uygarlık bu.anlasma yapıliyor.amerika veya baska gucler neden o uygarligi yok etmedilerde anlastılar.o uygarlarda bilinmeyen gucmu var.
 • İbrahim / 13 Temmuz 2017 20:30

  Onaltiyildiz amblemine dezenformasyon

  Google store da oyunlara bakarken yeni bir oyun direkt gözüme çarptı ismi "Plague Inc." Oyunun resmi de biyokimyasal tehlike sembolü olarak kullanılan iç içe geçmiş 3 hilal.. Şeytaniler boş durmuyor
 • SİNAN YILDIRIM / 13 Temmuz 2017 19:25

  Daha neler çıkacak bakalım. Sultanımıza Tüm kalperenlere gönül dolusu selamlar.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar