ABD İran Kartını Açıyor

ABD İran Kartını Açıyor

ABD İran Kartını Açıyor


20 Nisan 2017 08:51
font boyutu küçülsün büyüsün


Oktan Keleş 2006 yılında planı adım adım açıklamıştı. ABD  Suriye'den sonra İran'a göz dikecekti. ABD'nin  esas amacının TÜRKİYE olduğu yıllar evvel açıklanmıştı.

ABD şimdi İran'ı hedef alarak TÜRKİYE-İRAN arasında kavga çıkarmak istiyor. ABD'nin şimdiki hedefi İran ama esas hedefi TÜRKİYE'dir!

2006 yılında yayınlanan kitaptaki o bölüm: 

 

 

  http://www.ensonhaber.com/trumptan-iran-nukleer-anlasmasi-aciklamasi-2017-04-21.html

 http://www.milligazete.com.tr/abdden_irana_sert_ifadeler_/462464

 http://www.haber7.com/amerika/haber/2310443-abdden-iran-uyarisi-sular-yine-isiniyor
Bu haber 4,435 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (6)
 • cem gerçek / 21 Nisan 2017 12:20

  rüya

  Selamünaleyküm hayırlı cumalar yıllar önce bir rüya görmüştüm devasa bir köprü çok uzun merak ettim nerden başlıyor nerde bitiyor diye bakıyorum bir ucu abd de bir ucu iranda o zaman bir anlam yükleyememiştim şimdi anlıyorum iran abd güdümünde kavga eder gibi görünüp ırak suriye türkiye kontrole alınacak gibi duruyor en doğrusunu Allah c.c. bilir
 • mete / 21 Nisan 2017 08:52

  114w

  Buralardan ABD ve İngiltereye göçenlere soruyorum.ABD ve Ingilterenin  kuklası Diktalardan kaçıyorsun madem,  Niye ABD ve Ingiltere'ye gidiyorsun? Zulümden kaçmak olmuyor ... zulmü ihya etmek oluyor. Bu vatan toprağı seni okuttu, yetiştirdi.. Bari savaşın olmadığı ve savaşın destekçisi olmayan, ortalama bir ülkeye gitseydin. ABD yarıldığı İngiltere battığı zaman ne yapacaksın... 1945'te insanlığı  atomlarına ayırma cesaretini gösteren ve sonrasında kıyımı kendine hak sayan jandarma kıyafeti giymişler ve ortaklarının sonunu Adl Allahım gösterir. Sabırla bekliyoruz...
 • suat erdogan / 20 Nisan 2017 18:06

  Kur'an da seytani işi suni deprem

  İbrahim, 46. Ayet: Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah, onu bilir).

 • Sadık Hoca / 20 Nisan 2017 13:50

  Meczubub Rüyasındaki DEPREM

  Bir meczubun rüyasındaki "depremi" unutmayalım. ABD İran'a, Türkiye'ye insan elinden çıkmış suni bir deprem ile girmeye çalışıyordu. Bu güne kadar şu yada bu sebeple bunda başarılı olamadı. Ama ABD deprem silahından kolay kolay vazgeçmeyecektir. Yeni başkan Trump ayağının tozuyla, George W. Bush ve Obama döneminde yapılamayan çetrefilli işlere büyük bir sürat ile el atmış durumda. Önümüzdeki günlerde Tahran'da, İstanbul'da ya da Hatay'da çok büyük bir deprem yapmaya çalışabilir, o yüzden millet olarak çok dikkatli olmalıyız, İnşallah şer güçler planlarında başarılı olamazlar ama her şeye rağmen yukarıda sayılan şehirlerde yakında büyük bir deprem olursa sebebi bellidir. Müsebbibi de bellidir. Meczubun rüyasındaki ABD'deki çok büyük iki depreme gelince tabi ki bu depremler insan eli ile yapılmayacaklardır. Cenab-ı Allah yeryüzünü yaratırken gerekli yerlere fay hatlarını ve yanardağları sebepsiz olarak yerleştirmemiştir. Sırası ve zamanı geldiğinde biç şüphe yok ki bu fay hatları ve yanardağlar azgınlık yapanları cezalandırmak için kullanılacaktır. Lut kavminin başına gelenleri unutmayalım. Vakti zamanında Lut kavmini helak eden fay hattı bugün İsrail sınırları içinde sesiz sedasız uyumaktadır. ABD'nin korkudan bir azizin adını verdikleri meşhur San Andreas fayı depremini beklemektedir. Yine ABD sınırları içindeki Yellowstone süper volkanı patladığında ABD topraklarının % 60' ı kullanılamaz duruma gelecektir. Her şeyin bir zamanı var. Rabbim ne eylerse güzel eyler.
 • BİR VATANDAŞ / 20 Nisan 2017 12:17

  BÜTÜN TÜRKLER VE MÜSLÜMANLAR BARIŞ İÇİNDE OLSUN.ES-SELAM ES-SELAM

  YAVUZ SULTAN SELİM TÜRKÜN CENGAVER,HAŞİN YÜZÜ İSE ŞAH İSMAİL YANİ ŞAH HATAYİ DE ERENLERİN YÜZÜDÜR.İKİSİ DE BİZİZ.İRAN'DA MİLYONLARCA TÜRK VAR ,MEZHEP FARKI UMURUMDA DEĞİL.HATAYİ MAZLUMDUR.37 YAŞINDA HAYATA VEDA ETMİŞ HALA DEYİŞLERİYLE YAŞAYAN ULU OZAN VE TÜRK ERENİDİR.ALEVİ VEYA KIZILBAŞ YAD AŞİİ DEĞİLİM ,DEYİŞLERİ DİNLİYORUM ,IŞIĞA UÇAN PERVAN GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ.ŞAH HATAYİ SIRADAN BİR İNSAN DEĞİL,GÖNÜLLERDE YAŞIYOR.DEYİŞLERİ DİNLEDİKÇE DİNLEYESİM GELİYOR.
  Aman hey erenler mürüvvet sizden
  Öksüzem garibem amana geldim
  Şu benim halime merhamet eylen
  Ağlayu ağlayu meydana geldim

  Şahın bahçesinde men garip bülbül
  Efkarım artmakta halim pek müşkül
  Koparmadım asla kokladım bir gül
  Kafir oldum ise imana geldim
  BAŞKA BİR DEYİŞİNDEN:
  özün eğri ise yola zararsın
  derdini yetişmiş dermân ararsın
  maslâhatın nedir şârı sorarsın
  sarraf olmayınca girme şâra sen
 • Fahri Meteorolog / 20 Nisan 2017 11:52

  Yaklaşan İran Seçimleri Çok Önemli

  İran'da 19 mayısta yapılacak C.Başkanlığı seçimleri yaklaşıyor. Bu seçimlerde en şaşırtıcı gelişme dini lider Ali HAMANEY'e rağmen eski cumhurbaşkanı Mahmud AHMEDİNEJAD'ın adaylığını koyduğunu açıklaması oldu. Mevcut cumhurbaşkanı Hasan RUHANİ'nin ılımlı (küreselci) idaresinde küresel güçlerle işbirliği ve İran'a uygulanan ambargoyu kaldırmayı sağlamasına rağmen ülkedeki muhafazakar kesimi memnun etmediğini ve ülkenin gelirinde azalmaya yol açarak, İran'ı hedef alan güçleri durdurmaya yetmediğini anlıyoruz. Oktan abimizin 2006'da yazdıkları "Bir Meczubun Rüyası" adlı kitabında ifade ettikleri çok isabetli öngörü gibi şeytani kehanetleri gerçekleştirmek isteyenlerin İran ve Türkiye'yi hedef almaya başladıkları aşikarken, hatta İran ve Türkiye''yi birbirine düşürecek planlar içerisinde oldukları belliyken Türkiye ve bölge ülkeleriyle işbirliği içerisinde hareket etmeyi düşünen muhafazakar (ulusalcı) M.Ahmedinajad'ın veya onun görüşünde bir adayın seçilmesi ihtimali kuvvetle muhtemeldir diye düşünüyorum Allahualem.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar