KRT Kültür Tv 4. Sezon 19. Program

KRT Kültür Tv 4. Sezon 19. Program

KRT Kültür Tv 4. Sezon 19. Program


4 Nisan 2017 05:42
font boyutu küçülsün büyüsün


KRT Kültür Tv 4. Sezon 19. Program

 Gönül Mimarları 03.04.2017

 https://vimeo.com/211412834

 

Gönül Mimarları 03.04.2017 from kalpoder on Vimeo.
Bu haber 3,542 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (5)
 • mücahit çelik / 11 Nisan 2017 09:10

  ILDUZ kızdan anladığım hissettirdiği..

  bir gün emenat geldiğimiz bu emanet dünyadan yıldızlara akın akın çıkışlar başlayacak...çıkmamamız da gerekecek..dünya eskiyor ,kaynakları tükeniyor,zaten çok yaşlı...bilindiği gibi her şeyin sonu vardır...ben bu eserde;dünyadan gidenlerin ,dünyaya ait hüzünlü ve özlem dolu anılarını gördüm...iyi kötü günler zamanlar geçirdiğimiz dünya...iş dünyadan çıkmayla bitmiyor,gene iblis e uyanlar olacak,yıldızlarda da savaşlar devam edecek...orada birileri tekrar iblis e uyanlarla ortaklıklara girecekler...şu an aramızda ittifak olan diğer ILDUZ kızlarda ki dostlarımıza var olsunlar.....UZAYDA(başka gezen ve galaksilerde) ŞEYTANLIK yapmak DÜNYAYA BENZEMEZ...ADAMI GEZEGENİYLE BERABER CEHENNEME YOLLAYACAK BİLGELER VAR ORALARDA...
 • kazım yılmaz / 9 Nisan 2017 23:31

  her sey cok guzel olacak

  program gercekten cok guzel hele kı oktan beyın yazıp soyledıgı parca gercekten ınsanı alıp otelere göturuyor.
  derunıdevlet kıtabında bır bolumunde sahte cennet olayı vardı ve singularıty felsefesı bölum vardı bır dızıyele karsılastım ıron fist -demır yumruk bır dızı oktan beyın yazdıklarıyla okadar cagrısıyorkı olumsuzluk buyusu ve sahte cennet hımayalar dagında 7 boyut bır sahte cennet yazmak ıstedıgım kıtap 2014 1 baskı yazılmıs ve bu dızı 2017 allah razı olsun oktan abıme sevgıler vesaygılar gercege sadece gercek gözlerle bakan görebılır vesselam.
 • alaca / 5 Nisan 2017 20:44

  Teşekkür..

  Bizler siyasetten pek anlamıyoruz açıkçası tarihi daha çok seviyoruz. Tarihin derinlerine baktığımız zaman Türkler doğru yolu bulmuşlardır. Ya bedel ödeyerek o doğru onlara kendini buldurmuştur, ya da bedel ödeterek kendileri bulmuşlardır. Bir an önce gözlerimizde ki perdenin kalkması bizim HAYIRımızadır!..
 • EMİNE ÖNİZ / 4 Nisan 2017 15:38

  PROGRAMINIZ VE ESERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HAVANIN ÇOK AĞIR OLDUĞU BUGÜNLERDE TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ, VATANIM İÇİN ÇOK DERTLENİYORUM. OKTAN BEY SİZİN GÖKLERDEN BAKIŞLA BİZLERİ FERAHLATAN SÖZLERİNİZ, ÇALIŞMALARINIZ İYİ Kİ VAR. ILDUZ KIZ ÇOK AMA ÇOK DUYGULANDIRDI. NAMIK KEMAL ZEYBEK BEY DE DEĞERLİ YORUMLARI, BİLGİSİ İLE ÇOK DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZ. TANRI SİZİ KORUSUN. SAYGILAR.
 • Zerrin Ayman / 4 Nisan 2017 07:28

  ILDUZ KIZ BESTENİZ

  Tek kelime muhteşem ötesi
  gönül tellerimiz titredi zihin muhtevamız yuvasından inledi
  teşekkürler OKTAN KELEŞ BEY büyük TÜRKÇÜ.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar