Benefşe'den Şehit Polis İçin Eser

Benefşe'den Şehit Polis İçin Eser

Benefşe'den Şehit Polis İçin Eser


9 Ocak 2017 08:13
font boyutu küçülsün büyüsünHat ve seramik sanatının usta ismi Yusuf Coşkun Benefşe; İzmir’deki hain terör saldırısında şehit düşen ve birçok insanın hayatını canı pahasına kurtaran Fethi Sekin için eser hazırladı.


 


  

RAB Bu ne şereftir. Gel de gıbta etme,... AMA bizde senin kulunuz.  


Hz.  MUHAMMED (s.a.v) Efendimizin ağuşundalar. Ne Saadet YÂRAB  Ah NİYET Ah Olmazsa olmaz. NİYETE bakıyorlar.  ''Her insanda her sahada bir mükemmeliyet için kabiliyet mevcut olduğuna inanmaktayım. Yeter ki O insanda çalışma zevki iyi NİYET olsun''. Yusuf Coşkun BENEFŞE 1986  


Savaş onurunu bilmeyen haçlılar ve satın aldıkları hain caniler fitne peşinde koşuyorlar. En büyük atom silâ dünya Müslümanları ve Türklerin birleşmesidir. Tek amaçları MORALLERİMİZİ bozmak.  İnadına dik dura bilmek canilere azâb olaçaktır.    ''Bizlerden çıkan kahramanların zerresi onlardan çıkmaz! Bunun ince sırrı ALLÂH aşkı PEYGAMBER Sevgisidir''Bu hususta Diyarbakırlıların hassasiyetleri tepkileri tebrike şayandır.  Başta  soysuz teröristlerin büyük babaları amerika ve emperyalistler çeşitli vesilelerle ülkemizi işgal ettiler. Yerli hanin kriptolarla sömürdüler alın teri kanımızla beslendiler .Halkı birbirine düşürdüler. Çin zul yaptılar. Ülkeyi ihya edecek DENETİM mekanizmasını YOK ettiler. Denetim olmadığı içinde bu durumlara düştük. Fetöş hain teröristleri canavar oldular. DENETİM mekanizması oturursa Ülkemiz feza hızıyla dünya ülkelerini geçer. DENETİM, DENETİM, DENETİM.  

 

Batı çok Şaşkın bunların Çanakkale ruhlarını daha hala öldüremedik. Hayıflanma yazıları yorumları aleni yazmalarını yurt dışındaki basını takip edenler görmüşlerdir. Dünyanın her ülkesinde terörü öven meşru gösterenleri vatan haini ilan edip ağır cezalar uygulandığı halde biz neden ağır cezalar getirmeyiz.?  Neden geç kaldık? Bu hainlere hanım iğnesi gibi davranırsak  ŞEHİTLERİMİZİN, Yetimlerimizin Gazilerimizin  AHI  bizleri ülkemizi yakar! VATAN HAİNİNLERİNE MERHAMET OLMAZ. Dost acı söyler düşman tatlı biber gibidir...! 

 


''Kalbiniz kışa dönmüşse İSLÂM dinini Osmanlı alimlerin kitaplarını okuyarak bahara döndüre bilirsiniz''. Ülrich Könik (HAMZA)     


 Kürtler Osmanlı müslümanıdır. İnsan öldürmez.müslümanıdır. Müslüman İLÂHİ Adalette ŞEHİTLERİMİZ tüm faili meçhul cinayetlerin, mağdurların intikamını alacak...!  HAK katında Ölmeyen diri kalan ŞEHİDLERİMİZ şimdi melekler ordusunda  Dinleri, Vatanları, İnsanlık için savaşıyorlar.  O Şeref onlara yeter. 


Gençlik için ROL MODEL olan polisimiz ŞEHİT Fetih Sekin kardeşimizi Tüm ŞEHİTLERİMİZİ iftiharla anıyoruz.  ALLÂH'ın Rahmeti  PEYGAMBER Efendimizin Şefaati üzerlerine olsun. Ailesine sabırlara vesile olur .İN-ŞA ALLÂH (AMİN) ALLÂH Dostlarının Şehitlerimizin ,mağdurların hayvanların , fiili DUALARI red olunmaz!... Yusuf Coşkun BENEFŞE 2017 


Bu haber 2,270 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamışON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara