Kamuoyuna Saygıyla ve Önemle Duyrulur

Kamuoyuna Saygıyla ve Önemle Duyrulur

Kamuoyuna Saygıyla ve Önemle Duyrulur


28 Aralık 2016 10:16
font boyutu küçülsün büyüsünKAMUOYUNA SAYGIYLA ve ÖNEMLE  DUYRULUR


Kalperen Ocağı Derneği kurulduğunda  tüzük  amaç ve faaliyetleri kamuoyuyla (onaltıyıldız.com) paylaşmıştı.

Özetle tekrar edecek olursak; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bağımsızlığı ve Milleti ile Bölünmez Bütünlüğü, Kadim Türk  Ülküsü, Türk Birliği, Milli ve Manevi Değerlerimizin önemi ve  önceliği’ne  önem vermek,yaşamak, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Aziz  Türk Milletinin her alanda gelişmesine  üzerine düşen sorumluluğu anayasamızın çizdiği kanunlarımız içerisinde yerine getirmek amacı ile kurulmuş bir STK’dır.

Tüzük amaç ve  faaliyetlerine  bakıldığında çok açık olarak bir yardım kuruluşu olmadığımız anlaşılacaktır. Elbette ki sosyal sorumluluk projeleri yardım faaliyetleri tüzük amaç ve faaliyetlerimiz içindedir.

Kalperen  Ocağı Derneğimizin ve  kurucu banimiz Oktan KELEŞ Bey ‘in yapmış olduğu faaliyetler, güncel ve gelecek projeksiyonları, hedefleri kamuoyumuz tarafından heyecanla ve önemle takip edilmekte büyük bir hüsnü kabul ile karşılık bulmaktadır.

Milletimizin gönlünde deruni yer alan derneğimiz  güvenilir ve bilinir olmuştur. Bunun içinde Türk Milletine engin sağduyusuna ve alicenaplığına  şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu  güvenilirlik  ve bilinirlik bazı art niyetli kişiler ve çevreler tarafından su istimal edilmek ve itibar suikastine uğratılmak istenmektedir.

Kalperen Ocağı Derneği Genel Merkezi’nin bilgisi ve dahli olmaksızın bir takım yardım faaliyetleri için derneğimizin adı kullanılmak istenmiştir. Bunu yapanlar tespit edilecek gerekli  uyarılar ve haklarında kanuni işlemler  yapılacaktır.     

 Böylesine bir  suiistimale  asla ve kat’a meydan vermeyeceğiz.

Derneğimizin adı  ve idealleri  Yüce Türk Milletinin inançsal, ülküsel  ve insani değerlerinin  suiistimal edilmesine  hangi şartta olursak olalım asla tevessül etmeyeceğimizin bilinmesini önemle ve özellikle arz ederiz.

Dernek faaliyet ve duyuruları resmi sitemiz olan www.kalpoder.com sitemizden ayrıca www.onaltiyildiz.com sitesinden yapılmaktadır.    

Bunların dışında yapılan duyurular, çağrılar ve faaliyetler hangi ad ve kişilerce yapılmış olursa olsun dikkate alınmamalıdır. Aksi halde hiçbir sorumluluğumuzun olmayacağını açıkça beyan ediyoruz. 

Yüce Türkiye Cumhuriyeti Devletimize ve Aziz Türk Milletimize olan bağlılığımız ve saygı değer kamuoyuna verdiğimiz önem ve sorumluluğumuz gereği bu açıklamayı yapıyoruz.

Önemle ve saygılarımızla


Yener DURSUN        

                                                                                                                                         KALPODER Gnl. Bşk.

Bu haber 2,701 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (3)
 • Yasin / 28 Aralık 2016 21:00

  Turk olmasi gerekmezmi.???

  Son dakika gelişmesi... Yeni anayasada 8. madde de geçti. Buna göre, Cumhurbaşkanının doğuştan Türk olma şartı tekliften çıkartıldı. Öte yandan Cumhurbaşkanının kararname yetkisi maddesi de çıkarılacak
 • ateş / 28 Aralık 2016 13:11

  Eyvallah...

  Gözümüz ve gönlümüz hep açık olsun, inşaallah.
 • Gökhan / 28 Aralık 2016 12:22

  Kız kulesi

  Değerli Başkanımız Yener beye,
  Değerli büyüğümüz Oktan beye,
  Değerli kardeşlerim Kalperenlere,

  Duyuruyu okuyunca çok müteessir olduğumu bilmenizi isterim. Ne yazıktır ki ülkemizde önemli değerlerin kıymeti pek anlaşılmaz. Yapılan hizmetin ne kadar önemli olduğunu bilseler bu safsata ve oyunlara girisilmezdi.Kalpler kilitli olunca göz ne yapsın.

  Unutulmamalıdır ki Türk Ataya sahip çıkar, Türk insanı asildir.
  Türk ırkı bütün beşeritten üstündür.

  Zatiallerinizi en icten sevgi ve muhabbetle selamlarım.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar