Turan Para Birimi

Turan Para Birimi

Doların Şeytani Çöküşü Ve Turan Birliğinin Rahmani Kurulusu


19 Aralık 2016 17:07
font boyutu küçülsün büyüsünDoların Şeytani Çöküşü Ve Turan Birliğinin Rahmani Kurulusu


Son günlerde ülkemizde döviz kurlarındaki aşırı artış ve Türk Lirasının değer kaybı her ne kadar bazı çevrelerce 15 Temmuz olayına bağlansa da arkasındaki gerçekler çok daha korkunç ve tehlikelidir.

Küresel bağlamdaki faaliyetleri görmeden ülkemizin durumunu ve geleceğini doğru anlayamayız.

Küresel aktörler ki biz bunlara Şeytaniler diyoruz kurdukları finans sistemiyle tüm dünyayı köleleştirip sömürmektedirler.

Lakin bu sömürü planı aslında bir perdelemedir, gerçek hedefleri ise insanlığın çoğunluğunu çeşitli vasıtalarla, savaş hastalık afetler ekonomik kriz vs. yok etmektir, öldürmektir.

Bu sistemin en önemli para birimi Amerikan dolarıdır su an.

Dünya Bankası IMF ve Uluslararası Ödemeler Bankası BIS, Amerikan doları vasıtasıyla IMF’ye bağlı olan ülkemizin de dahil olduğu G20 kararıyla kurulan  VARLIK FONLARINI sömürmekle görevlidir.

Ülkemizde de kurulan Varlık Fonlarının amacını alttaki iki yazıda okuyabilirsiniz.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5365

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5374


Gelişmiş ülkelerin büyük bölümü su an bu sisteme dahildir.

Son günlerde ülkemizdeki iktidar hükümeti Avrupa Birliği ile restleşmeleri ve Şanghay işbirliği örgütüne dahil olmak istemeleri bize kurulan tuzağın tam ortasına girmek demektir.

Avrupa Birliği olsun Şanghay İşbirliği örgütü olsun Amerika Rusya veya Çin olsun hepsi ayni yapılanmanın emrindedir, yani şeytanilerin örgütleridirler.

Amerika’da bulunan Goldman Sachs bankasının desteği ile kurulan BRICS örgütü-Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika’dan oluşan üye devletler vasıtasıyla Amerikan dolarının çöküşünü tamamlamak için görünürde güya Rusya ve Çin Amerika’ya karşı düşmanı tutum içine girdiler.

Amerikan ekonomisi çoktan batmıştır ve iflas etmiştir , bitkisel hayattadır su an.

Amerikan dolarını da Avrupa Birliği Euro’sunu da Rus rublesini de Çin yunanını da ayni yapılanma kontrol eder.

Ülkemizin bir şeytani yapıdan(AB) vazgeçip diğer şeytani yapıya (Shanghay örgütü)geçmek istemesi kurulan tuzağı görememektir.

Parasal sistem küresel anlamda çökecektir yakında. Bu çöküşün ilk belirtileri döviz kurlarındaki aşırı dalgalanmalar olacaktır, su an yaşadığımız gibi…

Görünürde dolar aşırı değer kazandı. Oysaki dolar aslında çökmüştür ve sanal ayakta tutuluyor ve çok kısa zaman içinde bu durum tersine dönecek ve aşırı değer kaybedecek , tabii ki bu para birimine endeksli olan diğer para birimleri de ayni şekilde hareket edecek.

Aşırı dalgalanmaların neticesi olarak (aslında netice değil plan bu)dünya ülkeleri vatandaşlarını son günlerde ülkemizde de olduğu gibi ellerindeki dövizleri satmaya teşvik edip altın aldırmaktır, vatandaşlara diyecekler ki aşırı dalgalanmalardan korunmanın tek yolu güvenli liman olan ALTIN’a yatırım yapmanızdır.

Altına yatırım yapmak karlı olabilir mi, sanmıyorum:

Sebebine gelince altın yarı değerli metaller sınıfına sokulacak.

Emir Yıldızdan-Kimler Altın vuruş yapmak istiyor makalesinden alıntı:

“Bugün altının yükselişi dünya ekonomisini elinde tutan ailelerin geçici bir süre için insanlığı altın ve diğer değerli metallere yönlendirmesidir. Sebebi çoktur, fakat en önemli ve can alıcı sebebi:  Amerika karşılıksız olarak dolar basmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi doların karşılığı konjonktür gereği bir değeri olmadığından, artık eski gücünde değildir. Sembol olma özelliğini kaybetmiştir.

Çin, bilindiği üzere dünyanın tüm ürünlerinin birebir taklidini yapan ve dünya piyasasına süren bir ülkedir. Çin, artık dünya ekonomisinde birinci sıraya yükselmiştir. Beyaz Saray, bu işi engellemek için dünya piyasasına durmadan dolar sürmektedir. Gelişmiş ülkelerin, “bu dolarların karşılığı nedir?” sorusuna Amerika; silah sektörünü, elinde bulundurduğu enerji sektörünü ve depoladığı madenleri göstermektedir. Gelişmiş ülkelerin, ekonomist şeytanileri, gösterilen bu karşılığa zaten ortak oldukları için, bu teminattan tatmin olmuyorlar. Bunun için dolardan memnun olmayan bu şeytaniler, dünyadaki halkları altına yönlendirmektedirler.

 İşte burada yine dünya halkı kandırılmaktadır! Neden mi? Paranın firavunu Wall Street’te, “dokuzlar” toplantısında birtakım karar alınmıştır: Dünya halkları, altına yönlendirilip, altın aldırılacaktır. Sonra ne yapılacaktır? Altın fiyatları belirli bir düzeye gelince satılacaktır. Yani, yine paraya dönüştürülecektir. Bu zaten yapıla gelen bir aldatmacadır.

Şimdi gelelim asıl plana: Yeni dünya ekonomik sisteminde altının değeri: Orta sınıf metaller sınıfına alınacaktır. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi; tarih içinde hisse senedi ve para gibi değersiz konuma gelecektir.  Büyük bir ekonomik güç olarak değer gören, büyük önem atfedilen altın, yerini yeni bir “materyale bırakacaktır.” Çünkü dünyada ihtiyaçtan fazla altın rezervlerinden çıkarılmıştır.”

Yazının tümü alttaki bağlantıdadır:

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1020


Bu bilgiye ek olarak iki Rus araştırmacısı  Tamara Sahno ve Victor Kurashov,  her türlü elementleri diğer elementlere çevirebilme tekniğini bulduklarını söylemeleri , yani demirden altın yapılabilir gibi…

http://bt-isotopes.com/

 

Bu bilgiye de ek olarak su makale:

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1872 

Şayet Türkiye derhal bu oyunu terk etmezse ülkemizi çok zor günler beklemektedir.

TURAN BIRLIGININ ACİLEN KURULMASI

Askeri açıdan hiç kimseden çekinmemize sebep yoktur acil olarak 7 bağımsız Türk Devletleri "Türkiye,Azerbaycan,Kazakistan,Türkmenistan,Özbekistan,Kirgizistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti toplanmalı ve TURAN BIRLIGINI DEKLARE ETMELI.

İnsanlığın kurtuluşu için milletimiz için bunun acilen yapılması şarttır!

Turan Birliği kendi para birimini kurup bu şeytani sisteme ivedilikle DUR DEMELI. Turan ülkelerinde yeraltı yerüstü zenginlikler  yeni kurulacak TURAN PARA BIRIMINI çok zengin karşılığı olan bir para birimi haline getirecektir.

Hiç bir ülkeden çekinmemize gerek yoktur, hepsi manen ve madden bitmiş tükenmiş ve sanal olarak karşımızdadırlar, kendilerini gösterdikleri kadar güçlü değildirler.

Dünyaya adalet nizam insan sevgisi için, ama her şeyden evvel Allah’ın emrettiği    İ'lây-ı Kelimetullahı  gerçekleştirmemiz için TURAN BIRLIGI DERHAL KURULMALI. İhtiyacımız olan her şey elimizde.

YÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

TENGRI BIZ MENEN


Murat Birkent

 

 

NOT: Sitemizde yayınlanan tüm tefekkürler, kişilerin kendi görüşleridir. 16 Yıldız'ın görüşü olarak değerlendirilmemelidir. 
 

 

Bu haber 7,202 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (13)
 • / 25 Aralık 2016 19:18

  Element değil, bir tür taş/alaşım. Alaşım/taş türü olunca basınçla etkileşime girmiş olmalı. Örneğin kömür elmas topaz gibi. Yoksa özellikli bir şey olmaz...
 • / 25 Aralık 2016 19:16

  Bekir beyin görüşüne katılıyorum. Herkes değerli gördüğü yani hazine olarak gördüğü en az 10-20-30-40.. tane kitabı ya da benzeri eseri saklamalı ve kendi kendine yetecek bir şekilde medeniyetten uzak yaşayabilecek yeteneği, donanımı (silahı) ve olanağı kazanmalı.
  Kente bombalı saldırı oldu mu musluklar çalışmaz, tuvalet-kanalizasyon çalışmaz, elektrik çalışmaz... Yani kent medeniyeti (uzun) bir süreliğine ortadan kalkar. Kendinize yakın hissettiğiniz hakkı bilen riayet eden bir grup insanla örneğin 30-40 kişi ile bir dayanışma (klan) sistemi içerisinde yaşayabilecek olanağı oluşturmak lazım. Böylece sayı az olduğundan salgın hastalıktan, tek kişi olmadığınız için de eşkıyanın ya da devlet otoritesi ortadan kalktığında hırsız arsızın kastetmesinden korunmuş olursunuz.
  Ekonomi alt üst oldu mu dünyada herşey altüst olur. İş olacağına varacak. Akıl, hakka riayet, doğaya ilişkin bilgi ve yetenek. Bu zamanda insana en çok bunlar lazım.
 • Zeliha / 20 Aralık 2016 21:51

  Dengel

  Paranın yerine kullanılacak olan materyal gümüş mü? Gümüş para?
 • Yasin / 20 Aralık 2016 10:02

  Ah birde hangi element dense millet simdi ucuzken alsa.seytani pilan cökse.hocam biliyorsunuz hangi element
 • BEKİR ÖZTÜRK / 20 Aralık 2016 07:58

  taşınmazlar ve toprak

  insanlar kendine yetecek kadar ekilebilir toprak sahibi olmalılar,sahip olduğu toprağı da ekip bicecek kadar emek ve bilgi sahibi olmalılar.
 • ilker.c / 19 Aralık 2016 20:40

  Dolar

  sıkıntı belli peki sıradan vadandaş için ne yapılmalı bu mevcut tl demi kalınmalı yoksa yatırımmı yapılmalı dolar ve altın çökerken devletimiz bu durumdan ne kadar haberdar sanırım tam çöküş abd de beklenen depremle beraber tamamen başlıyacaktır turan para birimine geçmek uzun vadede olacak iş kısa vadede bu sıkıntıyı atlatmak için sıradan vatandaş neye yönlenmeli ve altının yerine geçecek metaryal nedir belkide kimse dönüp bile bakmadıgı birşeydir ve devletimiz bu elementi el altından stoklamalıdır saygılar.
 • Taner Çiğdem / 19 Aralık 2016 20:07

  umut

  onaltiyildiz.com da yazılanlar bize karanlık gecede açılan aydınlık bir pencere gibi. başka pencereler de var bu gecede amma onlar daha fazla karanlık döküyor içimize. bizlere umut olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
 • Zeliha Türk / 19 Aralık 2016 19:29

  Can Koldaşım

  Allah emeklerini boşa çıkarmasın. Teşekkür ederiz. Sağlıklı, güzel günler dilerim.
 • Orkun akar / 19 Aralık 2016 19:26

  Kalperenler her alanda...

  Selam selam.Murat kardeşim tum hatlari ile konuyu özetlemiş.Durumun ciddiyeti ortada.Adeta bir isaret fisegi.Umarim gormesi gerekenler gorur...Varol kardesim...
 • beklenen / 19 Aralık 2016 19:15

  turan birliği tamamda asıl sıkıntı değerin tanımında. Değer nedir? Altın mı, elmas mı, demir mi, dahası değer bu tür metal veya kavramlarla ifade edilebilir mi? Öyle bir değer kavramı bulalım ki hiç bir fiyat insan hayatına denk gelmesin. Saçma gibi görünse de aslında değerin en önemli tanımı olacaktır. satın alınan nedir tam belli değil. İnsan hayatını ortaya koyduğunda aslında satılan ve satın alınan hayatın ta kendisidir. Kişi hayatından verdiği ödünle başkalarının verdiği ödünleri satın alıyor . 1 saatlik emek dünyanın neresinde olursa olsun aynı değerde olmalı. birinde 10 tl iken diğerinde 10 krş olmamalı. olduğunda aslında hem başkasının hemde kendi hayatını ucuzlatmış olursun.

  öyle bir tanım bulalım ki herhangi bir metaya endexlenmesinin anlamı yok. zira şeytan mutlaka o metayı insan hayatına nemalandıracaktır.
 • Konuralp / 19 Aralık 2016 18:07

  Bileşik turan devletleri

  Bu para biriminin kurulması demek aynı zamanda rezerv para statüsünüde beraberinde getirir çünkü yeraltı ve yerüstü zenginliği olarak başka böyle zengin bir coğrafya yok.
 • mete / 19 Aralık 2016 18:00

  Kurşun elementini Altına çevirdiler...

  Evet videosu burada. Mikropları elektrik ile yükleyip, mikropların bir maddeden diğer maddeye proton veya elektron taşınmasını sağladılar...

  http://simplecapacity.com/2016/12/russian-scientists-just-exposed-the-most-powerful-discovery-in-the-history-of-mankind/
 • BEKİR ÖZTÜRK / 19 Aralık 2016 17:34

  Para, paralanırken

  paralar paralanırken (parçalanırken) yol gösteren çözüm üreten değişik bir bakış acısı kesinlikle değerlendirilmelidir. Para sistemi faiz ile çoğaltılırken sistem eninde sonunda kendini yok edecek döndürülemeze giderken çare bulmak gerekiyor.
  sistem fakiri orta gelir grbunu ve temiz servet sahiplerini soymak üzere kurulmuştur.
  İnsanlığın taşınmazlarına el koyma derdindeki şer cephe top yekün bir saldırı öncesinde dir. Onaltıyıldız takipçileri her şeyi herkesten önce görme ayrıcalığında akıllı ve basiret sahibi insanlardan oluşuyor. her biri kendini değil vatanını insanlığı düşünen ve çözüm arayan değerlerdir.
  onaltıyıldız sultanımın önderliğinde bir okul, medrese, akademi olmuşturç kalperenlerde bu okulun çalışkan çözüm arayan öğrencisi ve talebeleridir.
  Hocalarımızın ellerinden öpüyor. talebe kardeşlerime teşekkür ediyorum.
  İyi ki varsınız...
  Murat kardeşim emeğinize sağlık.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar