Anka Yazımız Yine Manşetlerde

Anka Yazımız Yine Manşetlerde

Belgeleremize iftira atanların karşımıza çıkacak yüzleri yok!


9 Aralık 2016 20:12
font boyutu küçülsün büyüsün


ATATÜRK’ÜN VASİYETİ: ANKA-HERON PROJESİ

 

 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=188

Bu yazımız oldukça ilgi çekmiş, pek çok gazete ve haber sitesine konu olmuştu. Sonra yönlendirmeye açık  kişiler üzerinden bu yazımız aleyhinde kampanyaya başladılar. Biz ne yaptığımız gayet iyi biliyoruz ve hangi taşların yerinden oynadığını da farkındayız. O yazmızda anlattığımız konuyla ilgili olarak; Photoshop yapıldığı, bunların önceden yayınlandığı iftiraları atıldı. Sistemi ve savaşı bilmeyenler bu iftiraların üzerine sazan gibi atladılar. Bizim yayınladığımız o belgeleri  bu sazanlara istedikleri kuruma inceletmeleri için -bizimle beraber- verebiliriz. Buyrun Hodri meydan. Öyle çamur atmakla kurtulacağınızı mı sandınız!

O yazımızda da özellikle vurguladığımız; daha önce Osmanlıca mecmualarda bu resimler yayınlandı daha sonra da kriptolandı dememize rağmen, aynı dergileri yine örnek gösterdiler. Çünkü bu kişiler kriptoloji nedir bilmiyorlardı.  Bunlara gerekli cevapları vermiştik:

 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=234

 http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1546

Sazanlar aynı derginin (Şehbal) kriptolanarak yeniden basılabileceğini akıllarına getirmekten uzaklar. Tuğla gibi kitap yazanlara kendileri üzerinden cevap verelim: Bir kitap yazdınız, ardan bir zaman geçti yazdığınız kitaba 2. baskıda bazı şeyler ilave ederek yeniden yayınladınız. Sizin birinci baskı kitabınızı okuyanlar, ikinci baskıdaki ilavelerinizi görmedikleri için, sizi yalancılıkla suçlayacaklardır. Oysa 2. baskıda yeni ilaveler var, o ahmaklar hala 1. baskı üzerinden size saldırıyorlar...Bu basit şeyleri bile düşünmekten uzak insanların olması üzüntü verici...

Neyse biz yürüyoruz...

Enteresandır iki gündür bu haber, başta Vatan Gazetesi olmak üzere birçok sitede yer almaya başladı ve kaynak yok. Allah'tan belgelerin üzerinde isimlerimiz var:

http://www.gazetevatan.com/ataturk-un-bilinmeyen-ozellikleri-43500-galeri-yasam-fotogaleri/?Sayfa=1

http://www.webtekno.com/ataturk-tarafindan-kuruldugu-soylenen-gizli-birim-ve-anka-projesi-h22848.html

https://onedio.com/haber/ataturk-un-kurdugu-iddia-edilen-gizli-bir-birim-hakkinda-ortaya-atilan-sira-disi-iddialar-743365
Bu haber 5,496 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (7)
 • Semih Adamlık / 11 Aralık 2016 17:48

  İstikbal Göklerdedir !

  İnşallah ! Türk Hava Kuvvetleri Anka, Göktürk uyduların dan sonra da 2017 yılında insanlı uzay uçuşunu gerçekleştirir...
 • Yusuf / 10 Aralık 2016 17:04

  Hatırlatmanız iyi olmuş...

  Anka yazınıza istinaden yapılan eleştirileri bir sitede okumuştum ve bilimsel bir yaklaşımla ispat yoluna gidilmişti. Sizin bu haberler karşı verdiğiniz cevapları görmemiştim ve acaba! diyordum. Ancak sıkıntı olmadığını anladım şimdi. Benim gibi ıskalayanlar için bu tarz konuları tekrar tekrar vermekte fayda var.
 • Taner Çiğdem / 10 Aralık 2016 09:33

  inci

  karanlıklar çökmüş ne çıkar elimizde inciden bir lamba,
  üflesen sönmez daha çok parıldar ...
 • Baturay Atabek / 10 Aralık 2016 00:28

  16lara selam olsun

  https://img-s1.onedio.com/id-5846d1955d395a4f0e6982cc/rev-0/w-635/f-jpg-webp/s-722768db577f5f7ccdb12814d4f445c2c76fcc55.webp
  Ucagin gövdesinin solunda bulunan gökbörüyü gösteren fotografi sabirsizlikla bekleyisimiz sürüyor.
 • alaca / 9 Aralık 2016 23:59

  Anka

  Ben bu konuda şunu demek istiyorum Benim Oktan Abi yi takip etmem zaten bu Anka Projesi ile ilgilidir. İnternette bir forumda bu konuda atıp tutuyorlardı ve Oktan Abi için yalan yanlış şeyler yazıyorlardı. Sonra Onalyıldız da bu konuyu teferruatlı okuyunca yalan olduklarını anlamış oldum. Şu anda Öteki Gündem’de de http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5611 Ekonomist dergisinin 2017 yılı kapağı konuşuluyor. Bunu da ilk Onaltıyıldız da gördüm ben. Site herkesçe takip ediliyor ve Gündem oluşturuluyor. Tabi Sezar’ın hakkı maalesef Sezar’a verilmiyor. Allah Biliyor..
 • bekir düzdiker / 9 Aralık 2016 21:28

  onedio

  onedio haberi yapmışta kaynak vermiş mi vermemiş mi göremedim.sanki kaynak vermemişler gibi geldi bana
 • ada / 9 Aralık 2016 21:03

  ...

  Var olun Oktan Abi.Ne enteresan, ilgi göstereceğini umduğum medya bile paylaşımlarınızı ısrarla görmezden geliyor. Kitlelerin sizden ve verdiğiniz bilgilerden haberdar olmaları istenmiyor. Twitter da tesadüfen kaynak belirtilmeden iki kişi arasında bu bilgi ve fotoğraf üzerinde yaptıkları dialoğa şahit oldum.Soruya muhatap olan kişi,"evet bu doğrudur "cevabı verdi.Sayenizde çok daha önceden haberdar olduk.ALLAH DEVLETİMİZİ VE ONUN NAMSIZ NİŞANSIZ NEFERLERİNİ KORUSUN ,BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar