Meczup Kelim -14: Bahçeli

Meczup Kelim -14: Bahçeli

Meczup Kelim -14:Bahçeli


2 Kasım 2015 13:24
font boyutu küçülsün büyüsün


Meczup Kelim

Meczup Kelim Amca, kel olmasına keldir de; yaşı yetmiş mi desem, yedi yüz mü desem, yoksa yedi mi bilemedim. Kimisi deli, kimisi evliya muamelesi yapar. Çoğunun görmediğini görür, duymadığını duyar, gözlük takar ama gözlüğün camları yoktur. Tezatları gösterir, düşündürür, güldürür. Bazen de kızdırır. Ama iyi niyetlidir. Eski kafadır. Televizyonu bile eski, siyah-beyaz.

Kulağına çamaşır mandalı takar, küpe olsun diye. Çok bilmiştir haa. Kül yutmaz, yutturmaya kalkanlara; ‘sen onu benim kelime anlat!’ der eliyle kelini işaret eder. Deli demeye dilim varmıyor… Belki seversiniz Meczup Kelim’i. 

 Meczup Kelim -14:Bahçeli 

 

 

 

NOT.Bu karikatürler seçimden önce hazırlanmış olup, seçim nedeni ile yayınlanmamıştır. 
Bu haber 11,003 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (11)
 • özcan ayaz / 5 Kasım 2015 04:12

  Bahçeli Milli felakettir

  bu ülkeye bir tane hayrını göstersin 17 yıl geçmiş bir tane icraatı yok
  ben 12 eylülde darbe yiyen ülkücü ailenin evladıyım
  bahçeli bu davanın başına gelen en büyük talihsizliktir.
  ülkücü camia bu yükü sırtından atmazsa ilk seçimde barajı geçemeyen bitmiş bir MHPile başbaşa kalacağız
  üstelik bunun vebali hepimizin olacak.
 • B.Melis Elaçmaz / 3 Kasım 2015 19:15

  Sabır Kalmadı

  Bir seçimide hüsranla noktaladık.4yıldır muhalefet yattı seçime az kala ancak başlayabildiler.Tabiki millet samimi bulmadı.Değişim nezaman başlıycak bu milletin sabrı kalmadı.Tek genç lider DP başkanı Gültekin Uysal idi fakat sansürlü medya nedeniyle oda kendisini göstermedi.Artık muhalefet partilerinin başında yıllardır zorluklarla okuyan ,iş bulmakta zorlanan,askere gidip bu ülke için canını seve seve veren , heryıl değişen eğitim sistemine rağmen bir meslek sahibi olmayı başaran gençlerimizi görmek istiyoruz.Bu gidişle bu milletin gerçek dini değerleride , manevi değerleride kalmıycak korkarımki.Adalete güvenimiz kalmadı,işin ehline verilmemesi nedeniyle yaşadığımız sorunlar,hergeçen gün artan uyuşturucu bağımlısı gençler, kadına şiddet, ağaç katliamı, milletin arazilerinin yandaşlara satılması, hırsızlar ama çalışıyorlar söylemleriyle biten geleceğe dair ümitlerimiz.Oktan Bey daha bunlar ne kadar sürecek dayanacak bir avuç ahlaklı insan kalmadığı zamanmı?2019dan önce birşeyler değişirmi lütfen birşey söyleyin.
 • ihvan / 3 Kasım 2015 17:30

  oktan basbugum cok dogru

  basbugum dogru söylüyor ... akpartiye dayimiz, abimiz, belkide annemiz babamiz secti. önce onlardan baslamamiz gerek.

  Ben aile ici yapilan tartismalarda edindigim tecrübeye göre, sadece bir faktörün oy vermek icin yeterli olmadigini teshis ettim ve ayni anda bahcelide hic bir faktörün bulunmadiginida teshis ettim.

  Sifir arkadas.. neyle carparsan carp sifir! diyorumki bahceliye degil partiye verilmesi gerek oy diyorum. Ama gel görki partinin yüzü, bahceli! yine 0

  neyse.. basbugumuz insAllah hayirli haberlerle müjdeler bizi. Zeybek Bey ve Basbugumuz bu isin üstesinden gelecek gücte ve seviyedeler!

  Hadi hayirlisi

 • Gö_Türk / 3 Kasım 2015 09:51

  benzetme

  Geçmişteki bir seçim öncesinde Anap ile Dyp yi oldu bittiye getirip yok ederek RTE nin ekmeğine yağ süren adam Erkan Mumcuyu hatırlatıyor bana bu Bahçeli
 • BÜYÜK YÜCE TÜRK / 3 Kasım 2015 07:41

  BÜYÜK YÜCE TÜRK

  aynen :))
 • ibrahim / 3 Kasım 2015 07:11

  Bahçeli işini iyi yaptı

  Herkese selam geçen seçimde Akp lilerin bir geyiği vardı her iki kişiden birisi akp ye oyverdiğine göre Bahçeli'mi Kılıçtaroğlu'mu akp ye oy verdi diye anlaşılan o ki Bahçeli vermiş bu dönemde de verdirmiş oldu artık emininki en az Erdoğan kadar kendisi akp'lidir. Yazıklar olsunki Barajı geçmeyi başarı sayıyor.
 • k.Amasyalı / 3 Kasım 2015 00:24

  az bile

  bu mesajları anlayacak bahçelimi
  mhpyi mafetti iyi oynadı.
  ozan arifin dediği gibi adam sanmıştık.
 • Ömer Faruk Gümüşer / 2 Kasım 2015 23:44

  Allah plan kuranların en hayırlısıdır.

  Söylenecek fazla söz yok
 • Emine Gencoglu / 2 Kasım 2015 19:44

  Secim sonuclari

  Yalniz ÜZGÜNÜMMMMM

  Sayin Oktan bey bizi teselli edecek birkac cümle yazin ne olur.
 • zeynep / 2 Kasım 2015 17:35

  akpye oy veren bir arkadaşım bahçeli çok somurtkan diyo.
 • alaca / 2 Kasım 2015 14:26

  Bahçeli'nin bilinçli bir şekilde seçimde Milliyetçiliği sabote ettiği çok açık ayan beyan ortadadır. Türk toprağı şehit kanlarıyla sulanırken samimi insanları ustalıkla frenlemiştir. bunu MHP'de ki gerçek Milliyetçiler görmüştür fakat çok azı elini taşın altına koyabilmiş ciddi irade beliremediği için onların solukları da silik kalmıştır. bir Milliyetçi olarak Bahçeli'nin derhal istifa etmesini beklemekteyiz.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar