EMİR YILDIZ'DAN 4. Bölüm: SU PERİLERİ (2. ŞİFRE)

EMİR YILDIZ'DAN 4. Bölüm: SU PERİLERİ (2. ŞİFRE)

Erol Elmas, Emir Yıldız'dan romanında yine önemli bir konunun perde arkasını anlatıyor.


30 Aralık 2010 09:38
font boyutu küçülsün büyüsün


SU PERİLERİ  (2. ŞİFRE)

   

4. BÖLÜM

   

Zekeriya Bey, yıllar içersinde, bana hissettirmeden benim yetişmemi sağlamış. Onunla beraberken, bana her şey olağan geliyordu. Geriye dönüp baktığımda ise aslında bir çok ayrıntıyı kaçırdığımı fark ettim. Dergiler, paneller, ziyaretler vs. birçok faaliyetin içinde aslında biz, bir eğitimden geçmişiz. Şimdi düşünüyorum da, Zekeriya Bey kendini göstermeden, bize yeni bir dünyanın kapılarını açmış.

 

Zekeriya Bey’in sıradan bir insan olmadığını şimdi şimdi daha iyi anlıyorum. O zamanlar da bir farklılık olduğunu seziyordum ama “bu farklılığı” adlandıramıyordum. Bir gün şöyle bir şey olmuştu:

 

Zekeriya Bey ile ben zamanın kudretli bakanlarından birinin yanına gitmiştik, herkes o bakandan çekinirdi. Zekeriya Bey ile bakanın arasındaki ilişkiye çok şaşırmıştım. Sanki görevleri değişmişti: Zekeriya Bey bakan, bakan da Zekeriya Bey idi. Gittiğimiz bakan Zekeriya Bey’e o kadar saygı gösteriyordu ki, bunu neden yaptığını hep merak etmiştim.

 

Şimdi geriye dönüp baktığımda, gösterilen bu derin saygının anlamını daha iyi anlıyordum. Zekeriya Bey’in sıradan bir kişi olmadığını o Bakan biliyordu ama en yakınındakilerden biri olan ben ise bilmiyordum.

 

Sırları ile beraber mi Hakk’a yürüdü Zekeriya Bey? Yoksa bildiklerini, beni ‘emanet’ ettiği Osman Baba’ya mı anlatmıştı? Osman Baba’da bu konuda “ser veriyor sır” vermiyordu. Görünen o ki, olayların perde arkasını öğrenmek için biraz daha bekleyecektim.

 

Gerçi Zekeriya Bey, bana yazdığı son mektupta, birtakım ip uçları vermişti. Hatta bu konunun biraz daha ayrıntısını, Osman Baba ile karşılaştığımız ilk günün akşamında, Osman Baba bana birşeyler anlattı ama anlatılanlar benim merakımı gidermedi. Flu bir camdan bakıyordum hala.  Ömer Efendi bana; “hadi YILDIZ ol!” derken neyi kastetmişti? Kafamda bir sürü soru vardı?

 

Osman Baba, bu kadar bilgiye nasıl sahip olmuştu? Bu kadar belge onun eline nasıl geçmişti ve onda ne arıyordu? Bu tarihi belgeler acaba Devlet’in elinde var mıydı? Osman Baba, “Türkiye’de DERUNÎ BİR DEVLET  var derken ne demek istiyordu?

 

Gazetelerde okuduğumuz; Derin Devlet ile bu DERUNÎ Devlet  arasında ne gibi farklar vardı? Belki bir gün, bunların tüm ayrıntılarına sahip olacaktım ama şimdi sadece bildiklerimle yetinmek zorundaydım. Bu bildiklerimde aslında bana göre, oldukça “fazla” bilgilerdi. Sadece Türkiye’yi değil, tüm dünyayı etkileyecek bilgileri, yeri ve zamanı geldiği için “ifşa” ediyorduk. Bu hizmetimden dolayı da oldukça memnundum.

 

Osman Baba bana, Konstantin’in mezar yerini gösteren fotoğrafı verdikten sonra Ankara’ya geldim. O fotoğrafla ilgili şöyle bir şey olmuştu: Bir gün o fotoğrafla ilgili yazıyı yazmak için çalışıyordum, fotoğrafta yanı başımda duruyordu. Birden yanımdaki fotoğraf kendiliğinden yırtılmaya başladı. Bir cm kadar yırtılmıştı ki, hemen üzerine atladım ve fotoğrafı elime aldım. Hemen dışarı fırladım bir fotoğrafçıya giderek, birkaç kopyasını çıkardım. Bu iş nasıl oldu anlamadım? Böyle bir şey olabilir mi, nasıl yırtılır? Başkası anlatsa, asla inanmazdım ama yaşadım ve gördüm...

 

Bir gün, cep telefonumdan bilmediğim bir numaradan aranmıştım. Telefonu açtığımda;

 

- Abi, ben Süleyman, Osman Baba tanıştırmıştı... Hatırladınız mı?

 

- Evet,evet nasılsın, Osman Baba nasıl?

 

 Bir sürü soruyu arka arkaya sıralamıştım. Çünkü hiç beklemediğim bir telefondu ve bu beni oldukça heyecanlandırmıştı.

 

Süleyman telefonda, Osman Baba’nın selamını iletti. Osman Baba, Süleyman’a bazı notlar ve resimler vermiş, bana ulaştırması için.

 

Süleyman:

 

- Abi,  gönderdiğim konu acilmiş, ben dün kargoya verdim. Bugün elinde olur.

 

-Tamam Süleyman, Osman Baba’nın ellerinden öperim, selamlarımı ilet lütfen, dedim.

 

Telefonı kapattıktan sonra hemen Süleyman’ın dediği kargo şirketini aradım. Kargom gelmiş, "gün içinde elinizde olur" dediler. Ama benim beklemeye hiç niyetim yoktu, kargoyu almak için hemen kargo şirketinin bürosuna gittim.

 

Heyecandan ölüyordum. Acaba kargoda ne vardı? Paketi, kargo şirketinden aldım ve hemen iş yerime gittim. Masama oturur oturmaz, poşeti açtım. İçinden resimler ve 3 sayfa not çıkmıştı. Notları aceleyle okudum. Anlaşılan Osman Baba söylemiş, Süleyman’da hızlı hızlı not almıştı. Yazıları bazen zor okuyordum, ama okunmayacak gibi de değildi. Notların en altına; "gereğini yap" yazılmıştı. Artık sıra bendeydi.

 

Bana gelen notları okuduktan sonra, Türkiye için önemli bir konu olan, “Su Perileri” meselesini daha iyi anlamıştım.

 

Zaman kaybetmeden, bana gönderilen notlardan yola çıkarak, "Su Perileri" meselesini bir makale haline getirip, yayınlanması için arkadaşlara teslim ettim… İşte o makale:

 

Su Perileri 2. ŞİFRE

 

Bilindiği gibi Ankara’da 18 yıl depoda kalan “su perileri” olarak bilinen heykel, onarılıp, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımıyla  Cer Modern Sanatlar Merkezi'nin bahçesine konuldu. (Tıpkı Akdamar Kilisesi, Sümela Manastırı açılışlarında olduğu gibi…)

 


Ankara'daki "su perileri" heykeli.


 


1924 yılında İtalya’dan gelen bu heykel, aslında VATİKAN’IN bir eseridir. VATİKAN'ın hediyesi olduğu ise sonradan anlaşılacaktır.

 

Bu “su perileri” heykelleri, kendilerince, 2.şifre’dir. Ayasofya’daki Meleklerin yüzünün açılması birinci şifredir. (Bu konuda Sayın Oktan Keleş’in yazmış olduğu “Ayasofya'daki Meleklerin Sırrı” isimli makalesini okumanızı tavsiye ederim. http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=78)

 

Bu heykelin “yeniden” dikilmesi –kendilerince- 2. şifrenin ilk adımıdır. Esas şifre İzmir, Allianoi’deki "su perilerinde" gizlidir.

 

Ankara’daki bu heykel, aslında VATİKAN tarafından, İzmir’e gönderilmek için tasarlanıp, hazırlanmıştır. Ancak, Ankara’nın Başkent olması nedeniyle -sözde hediye olarak- Ankara’ya gönderilmek zorunda kalınmıştır. Burada heykelin yönünün, İzmir’den Ankara’ya  çevrilmesinde, Gazi Paşa’nın dahli olduğunu hatırlatalım. Gazi Paşa; "madem hediye gönderiyorlar, o zaman İzmir'e değil, Ankara'ya göndersinler" diyerek, heykeli İzmir'e göndertmemiştir.

 

Sakın bir yanlış anlama olmasın. Bizim bu veya başka heykellerle bir alıp veremediğimiz yok. Bizim işimiz, bu heykelin ardında yatan gerçeklerle. Bizim işimiz, bu heykeli sembol olarak gören  bazı art niyetli kişilerle. Bu heykelleri bahane ederek; Türk Devlet’inin gücünü sınamaya kalkışanlarla bizim işimiz.

 

Kendi pagan kültürlerini bizim üzerimizden gerçekleştirmelerine bu DEVLET izin vermez!  Onlar işte bunu bilmiyorlar, ama öğrenecekler. Zaman zaman ilerleme kaydetseler de, asla hedeflerine ulaşamayacaklar!

 

Neden bu heykelin Türkiye’ye asıl gönderiliş yeri İzmir olduğu  gizlenir ve neden İzmir özel olarak seçilmiştir? İzmir’in seçilmesinin nedeni masallarda anlatılan hikaye yüzünden mi?

 

Bu işin sırrı, antik Allianoi kentinde gizli. Buradaki sır -sözde- kendi inanışlarından kaynaklanmaktadır.

 

Geçtiğimiz günlerde, yazılı ve görsel basında oldukça geniş şekilde yer alan bir haber çıktı: “Allianoi  antik kenti, baraj suları altında kalacak” diye.

 

Yapılan kazılarda bir adet "su perisi" heykeli çıktığı açıklanmış, daha iki tane daha su perisi olduğu ise neden  açıklanmamıştı? Yani diğer iki heykel ise çıkarılmamıştı. Çıkarmak için neyi bekliyorlardı?  

 

Bunlar, Türk Devleti'ni ne sanıyorlar? Bu Devlet, tarihin ilk zamanlarından beri, DEVLET’TİR!

 


Allianoi'de çıkarılan 1. Su perisi heykeli.


Allianoi’deki mabed'de 3 gözü olan bir yer var.  Bu 3 gözün her birine, bir adet su perisi konulacaktı.  Çünkü kendi inaçları gereği asıl yerleri orası olmalıydı. Su perisi heykellerinden, birini gün yüzüne çıkardılar. Sonra diğer iki  su perisi çıkarılıp,  o gözlere yerleştirecekti.


3 gözlü mabed ve ortasındaki sembolik su perisi heykeli. (Ortadaki göze yerleştirilen  su perisi heykelinin resmi.)


Yukarıdaki resimde bu 3 gözlü mabedin ortasındaki göze, çıkarılan su perisinin resmini – sembolik olarak – koydular. Diğer gözlere, diğer heykelleri koyup, şifreyi tamamlayacaklarını sanıyorlardı. Ama bunu başaramadılar.

 

Su perisi heykelinin gerçeğini oraya koymayı başaramayınca, müzede, aynı mabedin benzerini yapıp, 3 gözüne de 3 heykeli yerleştirdiler.

 

Onlar da kendilerini öyle avutuyorlar.


 

Müzedeki mabedin bir kopyası...3 göze de 3 heykel yerleştirmişler...


 Bunda ne var demeyin? Mesela Milliyet Gazetesi’nde (07 Ocak 2008)  şöyle bir haber vardı:

 

Allianoi Bilimsel Kazı Başkanı Yaraş ise, şöyle konuştu: "Türk Avrupa Delegasyonu'ndan 3 milyon euro kazı çalışmaları için yardım aldık. Ancak bakanlık kazı için izin vermedi.” Diye.

http://www.milliyet.com.tr/2008/01/07/guncel/axgun03.html

 

Neden bu kadar para veriliyor? Kamuoyu bunun nedenlerini bilmeli. Neden İzmir ve Allianoi?  Bu kadar oyun ve yaygara neden? Bu iş neden Avrupa başta olmak üzere dünya gündeminde tutulmaya çalışılıyor? Buranın önemi ne?

 

İşin mihenk noktası şu:

 

Burası Vatikan’ın kayıtlarında, Meryem Ana’nın, Hz. İsa’yı yıkadığı ilk yer (şifalı su) olarak biliniyor. Bu gerçek, Türk Milleti’nden neden gizleniyor? Burası Hıristiyan inancında, Selçuk’taki Efes’ten daha önemli bir yer olarak kabul ediliyor.

 

Yani konu basit bir  “arkeolojik konu” meselesi değil. Meseleyi arkeoloji meselesi olarak görenler fena halde yanılıyorlar. Bu işin perde arkasını bilenler elbette var. Ama bizim bazı iyi niyetli insanlarımız, işin gerçeğini bilmedikleri için, bilmeden VATİKAN’a hizmet etmektedirler. Onlar da şimd saflarını belirlesinler... Türk Devleti mi, Vatikan mı?

 

3 heykel bulunup, gözlere konulacaktı. Sonra da Avrupa Birliği sahneye çıkacaktı. “Burası tüm Hıristiyanları ilgilendiren bir yer” diyeceklerdi. "Dinlerin mabedleri eski sahiplerine iade edilsin" masalını anlatmaya başlayacaklardı. Bütün Hıristiyanlar; Katolik, Ortodoks, Protestan… Türkiye’ye karşı bu konuda birleşeceklerdi. Çünkü -sözde- Hz. İsa orada yıkanmıştı… Orada vaftiz edilmişti.  AB'nin gücünü arkasına alacak olan bu güruh, fütursuzca Türk Devleti'ne saldıracaktı.Türkiye’nin topraklarından, toprak almaktı amaçları. Türkleri o bölgelere sokmayacaklardı. Bütün kanunları hazırlamışlardı.

 

AB’nin buraya  olan ilgisi neden?  AB'nin şartlardan biri de burası değil mi?

 

Yunanlıların İzmir’i işgal ettikleri zaman, İngiliz arkeologların o bölgede araştırma yaptıkları neden dile getirilmez? Niye bunları açıklamazsınız?

 

Ankara’daki "su perisi" olarak bilinen heykele baktığımızda, su perisi dev bir kaseyi tutar. O kase, Hz. İsa’nın yıkandığı kaseyi sembolize eder? Ankara’daki su perisi heykeli, Allianoi su perisi  heykeli… Güya şifreler peş peşe açılacaktı…

 

Ayasofya’daki Melekler yüzünü açtı. Buradaki melekler, Tanrının tahtını tutan melekler olarak biliniyor. Tıpkı Hz. İsa’nın  su kasesini tutan melekler gibi… Bunlar, onların –sözde- inançları. Bizim inancımızda bu tür adlandırmalar elbette yok. Bu şifrelerin peşinde asırlardır koşanlar, kutsal bir kehaneti gerçekleştireceklerine inanan zavallılar...

 

İşte Allianoi gerçeği. Şimi öğrendiniz mi orada neden bu kadar gürültü kopuyor? Bu gizli savaşın sebepleri ve taraftarları kimler, sanırım şimdi daha iyi anladık. 

 

Bu sıralar bu heykelin taklidi Avrupa’da sergileniyormuş. Orada da boş durmuyorlar, bu seriye, yeni heykeller  eklenecekmiş söylentilerini yayıyorlar. Yani Avrupa gündeminde "su perileri" meselesini diri tutmaya çalışıyorlar.  

  

Bunların Hıristiyanlıkla alakası yok demeyin. Bunlar pagan sembollerdir. Vatikan’ın bahçesinde de bu pagan heykellerden vardır. Hatta Vatikan’ın bir projesidir Avrupa’yı bu tür heykellerle donatmak. Fransa’da Latin Havzası’na baktığımızda bunların benzerlerini görürsünüz. Bunları Vatikan, projelendirip, oralarda uygulamıştır.Osman Baba'nın gönderdiği eski bir resim...Yukarıdaki renkli resim bugünkü halini göstermektedir.


Bunlar, işin bir de Nostradamus'un Kehanetleri ile bağlantısını kurarlar. Uyuyan kahin Edgar Cayce "Arethusa" adli bir yerden de söz etmektedir. Bu isim Yunan Mitolojisi'nin ünlü bir su perisinin (Nymph) adıdır ve heykeli bugün İtalya Siracusa'da bulunmaktadır yani Etna Yanardağı'nın yakınındadır.

 

Bu kehanetleri psikolojik savaş unsuru olarak kullananlar kimler? Bu kehanetlerde, “büyük bir deprem olacak, gerçek meydana çıkacak” demekle neyi kastediyorlar? Yani -sözde- bu yeri terk edin, kaçın deniliyor. Yani  “su perilerinin” olduğu İzmir’i kastediyorlar. Siz kaçın ki biz gelelim. Son günlerde İzmir’de deprem olacağı söylentisi neden yayılıyor sanıyorsunuz?

 

Dünyada bu kehanetleri gerçekleştirmek için çalışan bir ekip var. Bu kehanetlerin gerçek olması için, hazırlanan bazı oyunlar var. Önceden planlar yapıp, sonra da sanki kehanet gerçekleşmiş gibi, yayınlar yapılmaktadır. Yani bazı mistik hikayeleri gündemde tutmak için, özel olarak çalışan gruplar var. Sanki anlatılan o efsaneler gerçekmiş gibi dünya kamuoyuna sunuluyor. Bütün dünyayı kandırıp, "aaa bakın kehanet gerçekleşti" diye zihinler bulandırılmaktadır. Buradaki oyun büyük bir oyun olup, zaman zaman da insanları öldürmektedirler. Bu oyunlar en çok da Mısır'da yapılmaktadır. Kaza süsü vererek insanları öldürüyorlar, sonra da bunu FİRAVUN'un laneti olarak kamuoyuna sunuyorlar.

 

Şimdi tekrar konumuza dönecek olursak:

 

İzmir üzerinde plan yapanların hesapları tutmadı. Allianoi perileri barajın altında kalıyor. Kumlarla kaplandı oralar. Yakında  birileri çıkıp, "termal sular kaybolacak" diye yaygara koparırsalar şaşırmayın. Baraj yapılmasını engelliyemeyince her gün yeni bir planla karşımıza çıkacaklar. Allianoi'de dönen dolapları biz de biliyoruz. Buradaki olayların; arkeoloji, çevre, kaplıca suyu vs. ilgisi kurulsa da gerçek niyetleri yukarıda anlattıklarımızdır.

 

Bu Devlet, başkalarının pagan inançlarının deneme tahtası değildir.

 

 Bu anlattıklarımızın arkeolojik düşmanlıkla ilgisi yok. Heykellerle ilgisi yok... Biz, bunları ön plana çıkararak, arkasından plan çevirenlere karşıyız.

 

Bu böyle biline…

 

 

                             

Emir Yıldızdan 

                                              

buulkem@gmail.com

 

 Birinci bölümü okumak için: http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=45

İkinci bölümü okumak için :http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=211

Üçüncü bölümü okumak için: http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=237
Bu haber 28,554 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (20)
 • Murat / 20 Mart 2012 14:13

  Bu belgelerin verildiği kişi Eren Erdem midir acabA?

  NOT: HAYIR (16 YILDIZ)
 • Abdulvahap / 5 Şubat 2012 13:17

  Fotoğraf

  Bu arada bu fotoğraf kendi kendine nasıl yırtılmaya başladı?
  Cinler mi ??
 • Abdulvahap / 5 Şubat 2012 12:59

  Periler...

  Adamlar hayal dünyasındaki safsatalarla yaşıyorlar.
  Ve bu safsataları gerçeğe dönüştürebilmek içinde kafalarındaki şeytani planları tek tek uygulama eylemindeler.
  Şükürler olsunki RABBİMİZ Türk topraklarını koruyor...
  Teşekkürler Erol Bey.
 • AlpKurt Hilali / 2 Şubat 2012 12:26

  Bergamalı

  İzmir Bergamalıyım Allianoi denilen yer bizim paşa ılıcası dediğimiz bize 20 km uzaklıkta bir yer

  sıkıntı şu TÜRK milleti bu toprakları fethetmiş ama fethi tam tamamlamamış bir yeri fethettiğinin ve sana ait olduğunun en önemli delili ismidir.

  Bugün TÜRKiyemize anadolu denmekte ki bu kelimenin aslı yunanca anatoliadan gelir. sonra bir çok il ve bölge ismi Türkçe değil yunancadır Bir kaç örnek le

  kayseri yunanlıların kralı demek olan kayzerden gelir ısparta spartadan(spartaküs hatırla spartalı) erzurum demek ise arzıRumdan gelir yani Rum toprağı işte bşiz önce bu isimleri TÜRKçeleştirmeliyz ki bu oyunlar bozulsun
 • F.B. / 25 Temmuz 2011 23:40

  Sizin gibi insanlarin var olmasi bana umut veriyor. Allah sizleri ve Oktan abi gibi insanlari (ben eminim daha nice Oktan abi gibi insanlar var ülkemizde) basimizdan eksik etmesin. Allah sizden razi olsun ve sizleri korusun insallah.
 • E. / 2 Ocak 2011 13:31

  Teşekkürler Onaltıyıldız

  Uzun zamandır Onaltıyıldız'ın takipçisiyim. Sizinle gurur duyuyorum. Açıkçası memleketin hali beni çıldıracak noktaya getirmişti. Yüreklere su serpildi tam anlamıyla. Hz. ALLAH (CC) razı olsun .
 • talip / 1 Ocak 2011 10:13

  bu kitap tarihe not düşüyor Allah cc razı olsun erol bey.
 • Alp Eren / 1 Ocak 2011 01:48

  Tarkan

  Bu antik kentle ilgili sözde sanatcılarımızdan Tarkan'da çıkdı birkaç lav söyledi.Fakat sayın bakanın bir söylemi bu yazıdan sonra çok iyi anlaşılıyor.Bakan Bey sözde sanatcıya şöyle demişti buraya yazacağım tamamen alıntıdır.''Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, ''Allianoi'nin korunması gerektiğine dair alınan hukuk kararının uygulanmıyor olmasına çok üzüldüm'' diyen Tarkan'a yanıt verdi: Sanatçı arkadaş sanatıyla ilgilensin. Herkesin bir ihtisası vardır. Herkesin bilmediği bir konuya burnunu sokarsa çok yanlış olur...'' Evet sayın bakan çok güzel söylemiş.Gerçekden bilmeyen için çevre katliyamı gibi görünen şeyin gerçekde neyi engellemeye çalıştığı bu yazıyla çok iyi anlatılıyor.Allah devletimize ve özellikle bu hükümete yardım etsin.Teşekkürler Onaltıyıldız com.Lütfen yazının devamı hızlı yazılsın beklemek çok zor oluyor hele konular dallandıkca dahada heyacanlı oluyor.Çalışmalarınızda başarılar.
 • Serdar A. / 31 Aralık 2010 20:50

  Dünya Semasının en güzel göründüğü söylenen şehir..... Başlangıç harfleri gibi ; iz in de verir, pek çok yeniliğe........Allanoi, Su Perileri, Şimdilik beklettikleri kibele......pagan bulmacacılar ; hadi medusa heykeli, İstanbul.......İzmir'e bu ilgi niye ?........
 • kadir21 / 31 Aralık 2010 10:04

  pagan kültürünü neden bu kadar seviyorlar..,taşlardan resimlerden, heykellere neden bu kadar önem veriyorlar...bunların başka işi gücü ailesi arkadaşları vb. yok mu?
 • bekir öztürk / 31 Aralık 2010 09:16

  paganlar oyun içinde

  oyunu bozacak olan imanda bizim içimizde inançımızda. ALLAH dostları uyumuyor. memleket sevdalıları uyumuyor.
 • Gurbet Arisi / 31 Aralık 2010 01:53

  Muhur gozlu,Oktan Babam
  Seni elden,sakinirim kiskanirim
  Omrumden omur,canimdan can veririm
  Yuregin Hz Hamza(Ra)
  Kilicin Zulfikar olsun,
  Aski Muhammedi ile purnNur olasin,Bu ihsani lutfeden,Allah a sonsuz hamd ve sukurler olsun
 • özlem öztürk / 30 Aralık 2010 23:03

  milletçe bize ne oyunlar oynanıyormuş da haberimiz yokmuş. erol bey bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
 • Fatih Burak / 30 Aralık 2010 18:36

  Teşekkürler

  ASIL DİKKAT EMEMİZ GEREKEN NOKTA DÜZCE DEPREMİNDE OLDUĞU GİBİ GENE ÇOCUKLARI KAÇIRMASINLAR HALA BULUNAMAYAN ONLARCA ÇOCUK NERDE? SİYONİSTLER BU ÇOCUKLARI KAÇIRIP KENDİ ARALARDA TÜRKÇE KONUŞTURARAK BÖYLELİKLE TÜRK AMA HİRİSTİYAN BİR GRUB AJAN YETİŞTİRMEKTEDİR! eğer söz ettikleri gibi bir deprem olsa dahi ıdş güçlerin hiç birinden yardım almamamız gerekemekte bence ve eklemek isterim ki bunların bütün dertler Türk Toprakları hep aslanın bölgesine gözlerini dikmişler ve bir şekilde almak istiyorlar
 • Hilali Mehmet / 30 Aralık 2010 16:25

  Hele Sükür

  Allah razi olsun. böyle gidalar yainladikca OK abimiz ve OAY ekibi gözlerim parliyor.
  Slmlar & Saygilar

  not: Biliyorum bu yol sabir yoludur, ama Oktan abi cikariver su kitapcigi artik. 1 seneyi gecti :) galiba güncellestiriyosun seytanilerin yenilgilerine göre.
 • StANDby007 / 30 Aralık 2010 14:50

  Paganist Oyun..

  Aynı adlı yorum başlığını "Yerini Değiştirdiler, Lânet Başladı" makalesinde kullanmıştım. Yapbozun parçaları oturmaya devam ediyor.
 • ülkünizam / 30 Aralık 2010 14:42

  su perileri

  selamın aleyküm kardeşlerim
  atalarımız boşa dememiş keser döner sap döner gün gelip hesap döner.Onların bir planı varsa Allah(cc) nunda bir planı var bekliyip göreceğiz ömrümüz olursa Bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler.
  selam ve dua ile.
 • Ali Av / 30 Aralık 2010 11:41

  baraj

  gündemden düşmeyen bir konu. dsi raporlarından bahsediliyor son günlerde...
 • beklenen / 30 Aralık 2010 11:23

  yani deprem konusunda istanbul gösterip izmir mi vuracaklar dersiniz ?

  biz burdayız bekleriz efendim...

  depremin yıkıntılarından çıkar yinede size suyunu bile vermeyiz bilesiniz
 • ercüment BOZOĞLU / 30 Aralık 2010 10:52

  EROL bey kaleminize sağlık bunlar sıradan bilgiler değil yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • NAZİF / 30 Aralık 2010 10:34

  ACI GERÇEKLER

  neden bu ülkenin KÜLTÜR BAKANI rumun ermeninin paganın hırıstiyanın eserlerini ihya eder açar?kültür bakanlığı kendi kültürüne ait değerleride ihya etmek konusunda SINIFTA KALMIŞTIR,
  BU AÇILAN ESRLER DIŞ ÜLKE BAKANLIKLARIN FİNASÖRLÜĞÜ VE LOBİSİ İLE ÜLKEMİZDE HİÇ BİR DÖNEMDE OLMADIĞI KADAR BAŞARI ELDE ETMİŞLERDİR.NEDEN BİZİM BAKANLIK DIŞ ÜLKELERDEKİ ATA YADİGARI ESERLERİMİZİ ONLARIN KÜLTÜR BAKANLARINA AÇTIRAMAZLAR ASIL MARİFET BU YOKSA KENDİ ÜLKENDE BİRİLERİNİN POROJELERİNİ HAYATA GEÇİRMEK DEĞİL.ONALTIYILDIZA SELAM.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar