Hafızayı Tazelemek...

Hafızayı Tazelemek...

Arşive müracaat...


18 Ağustos 2013 13:44
font boyutu küçülsün büyüsün


16 Yıldız takipçileri, sık sık Oktan Keleş'in yeni analiz yazması için yorum yapıyor/mail atıyorlar.

16 Yıldız'ın diğer sitelerden farkı, -Allah'ın izni ile- olaylar olduktan sonra değil, olmadan evvel analizlerini yapmasıdır. Yazdığımız bütün analizler sitemizin arşivinde durmaktadır. Olayların adım adım nasıl buralara geleceği  de yazılıdır.

Sizlerden ricamız, Oktan Keleş'in son iki yıldır yazdığı analizleri tekrar okuyarak, hafızanızı tazelemenizdir.

Yaşananlar sürpriz değil. Şaşıranlara şaşıyoruz...

 

 
Bu haber 5,596 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (10)
 • Vatansever / 20 Ağustos 2013 17:58

  Ant bence kitap halinde yayınlansın. Müzikler için bir cd veya dvd hazırlanabilir. Parçaların ismi veya numarası olur, kitabın o bölümüne geldiğinde de işareti görür dinleriz. Piyasada milat diye bir roman var. Kitaba özel bestelenmiş 10 15 müzik. İlk defa o kitapta uygulandı bu teknik. Benim naçizane görüşüm kitabın e kitap olarak oldukça uzun bir sürede tamamlanacağından dolayı böyle olması daha iyi olur... 2 ay oldu mesela bölüm 2 halen yok.. Çalışmalarınızda başarılar, Allah kolaylık versin.(Sırdaş kitabı da sır oldu bu arada)
 • orhan şahin / 19 Ağustos 2013 23:18

  Kitap ne zaman çıkacak
 • ENDER DEMİR / 19 Ağustos 2013 12:39

  Vakit geldi,İnşaAllah. Küfür topluluğu bozguna uğrayacak. Çekilen çileler ,akan kanlar hiçbiri boşuna değil. Her bir damla alınteri, Gözyaşı ve kan Zafere giden yolda bir kilometre taşıdır. Ben kendime balıyorum, ne kadar alınterim ne kadar gözyaşım var diye. Kafirlerin otuz sene önce biline planlarını tıkır tıkır işletip, amaçlarına yaklaştığını düşünenler , daha fazla çalışalım ki, Şeytanın hilesi zayıftır. Kaybetmeye mahkumdur...
 • TC Abdulvahap Ünalmışer / 18 Ağustos 2013 23:42

  N.kta

  Yaşananlar sürpriz değil. Şaşıranlara şaşıyoruz...
 • Bir Dost... / 18 Ağustos 2013 22:58

  Daha çok şaşıracaklar... Öğrenecekler...
 • kırk / 18 Ağustos 2013 22:36

  bakara 259

  Evet Allah Hocaların hocası,Alimler Alimi ve Komutanlar Komutanından,dörtlerin kutbundan,rical-i ğaybten ve salih kullarından ve Oktan abimizden razı olsun, Allah herbirine güç kuvvet yardım ve zafer ihsan eylesin.

  Çok soru sormayın ümit kesmeyin ayetlerden ayrılmayın her türlü cevap Kur'an-ı Azim de bulunmaktadır. bu memleketler nasıl kurtulur nasıl düzelir bu ülkeler bu şehirler bu insanlar nasıl dirilir? gerçek islam nasıl filizlenir demeyin.sadece OKUYUN.
  Allah hepinizden razı olsun ve hepinizi bağışlasın.

  "Bir de hani yapıları çökmüş, çatıları döşemelerinin üstüne yıkılmış şehre uğrayan, Allah bu şehri, ölümünden sonra nasıl diriltecek ki demişti. Allah, onu tam yüz yıl ölü bir halde bırakmış, sonra diriltmişti de demişti ki: Ne kadar yattın? O da bir gün, yahut günün birkaç saati kadar bir müddet demişti. Allah, tam yüz yıl yata kaldın. Yiyeceğine, içeceğine bak, henüz bozulmamış bile. Eşeğine de bak; bu iş seni, insanlara bir delil göstermek maksadıyla oldu; eşeğin kemiklerini nasıl birleştiriyor, sonra onlara nasıl et giydiriyoruz, hele dikkat et demişti. Bu, ona apaçık belli olunca dedi ki: Bilirim, şüphe yok ki Allah'ın her şeye gücü yeter."
 • orhan şahin / 18 Ağustos 2013 20:47

  Sorun! bu değil bunların çoğunu(unuttuklarımız vardır) bile bile bişey yapamamak sorun
  Belliki ciddiye alması gerekenler almıyor.
  Madem onlar almıyor biz niye bişey yapmıyoruz. Hoş donanınımlı insanlar değiliz.
  Ama olabiliriz Allah ın izni ile!!
 • m.kılıç / 18 Ağustos 2013 18:55

  selamun aleyküm

  oktan beyin yazılarını analizlerini herdaim takip etmekteyiz.. şüphesizki yaşanan bu olaylar bizler için şaşılacak bişey değildir oktan beyin sayesinde bilgilendik.. oktan beyin ant kitabının devamını beklemekteyiz saygılar sevgiler..
 • zeki dagasan / 18 Ağustos 2013 18:37

  "şaşıranlara şaşırıyoruz"

  söz güzel bitmiş! :)
 • mücahit ÇELİK / 18 Ağustos 2013 16:16

  anlayamayanlara

  arkadaşlar!...16 yıldızı eğer takip ediyorsanız;artık bu saatten sonra yorum ve yeni analiz beklemeyin...çünkü burada size dünyanın kuruluşundan ve sonrasında ki evrelerde neler olacak anlaşılabilir bir şekilde anlatıyor...ülke ve dünya siyasetinden ahirete bilim ve sanata kadar...önemli olan olmadan haber vermek uyarmaktır...16 yıldız bunu fazlasıyla yapıyor eee...ha unuttuysanız hatırlatalım babında yazı tekrarları da oluyor...bundan iyisi şamda kayısı...allah kolaylıklar versin...dünyaca ihtiyacımız olan bir site ve emekçileri...allah esirgesin...allah sözlerini geçkin kılıçlarını keskin yapsın...


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar