16 Yıldız Ne Yazıyorsa O!

16 Yıldız Ne Yazıyorsa O!

'Özal'ın kafası kopmuştu' iddiası!


21 Haziran 2013 15:26
font boyutu küçülsün büyüsün


Oktan Keleş Özal ile ilgili iddiayı dünya medyalarında ilk kez açıklayarak, 4 Ekim 2012 tarihinde sormuştu:

"Özal’ın cesedi çıkarılırken, neden akademik, tarafsız gözlemci bulundurulmadı? Özal’ın cesedi  acaba tam mı, nasıl bilecek bu millet? Mesela kafatası var mıydı? Birilerinin açıklamaları tatminkâr olmayacaktır. "

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1868

İşte daha bugün medyaya düşen haber:

'Özal'ın kafası kopmuştu' iddiası!


   


Toksikoloji uzmanı eski İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, iki hafta önce piyasaya çıkan 'Yeraltındaki Melekler, Yerüstündeki Şeytanlar' kitabında feth-i kabir sırasında yaşanan ilginç bir olayı okurlarıyla paylaştı. Atasoy’un rapora dayanarak anlattığı olay, Turgut Özal’ın kafasının, mezardaki suyun ölçümleri sırasında bedeninden ayrılmış olabileceğini akla getiriyor.

Prof. Dr. Sevil Atasoy, kitabında feth-i kabir ekibinin o gün yaşadıklarını şöyle anlatıyor: “Günlerden 2 Ekim 2012’ydi, saat tam 12.30. İşte tam o an, zaman durdu. O gün, o an, orada olanlar çukurun yanında durup aşağıya doğru eğildiler. O güne değin orada bulunanlar, böyle bir şey ne görmüş, ne duymuştu. Çünkü karanlığın içi neredeyse tamamen suyla doluydu. ‘Ölçelim’ dediler. Su biraz hareketlendi. ‘Derinlik, bir metre elli santim’. Sudan örnek aldılar. ‘Kameralardan ikisini kapatın, mola veriyoruz’. Çalışmaları durdurdular. Birkaç nöbetçi bırakıp dağıldılar. 20 dakika sonra ezan okundu. Görev yerinden ayrılamayanlar, bulundukları yerde dua etti”.

‘SUYUN CENAZEYİ NASIL ETKİLEDİĞİNİ ALLAH’TAN BAŞKA KİMSE BİLEMEZ’

Atasoy, kabrin içindeki suyun cenazeyi nasıl etkilediğini Allah’tan başka kimsenin bilemeyeceğini de belirtiyor. Sevil Atasoy, şu ifadeleri kullanıyor: “Doğrusu hiçbiri, suyla karşılaşılacağını öngörememişti. Sözüm ona dinlenmek amacıyla verilen öğlen arasında hepsinin aklında, fikrinde sadece bu konu vardı. Su nereden gelmişti? Topraktan mı sızmıştı? Yağmurla mı dolmuştu? Ne zamandır oradaydı? Dillendirmeye pek cesaret edemeseler de cevabını henüz Allah’tan başka kimsenin bilemeyeceği ortak bir soruları olduğu muhakkaktı:Su cenazeyi nasıl etkiledi acaba?”

‘GÖVDE SUYUN YÜZÜNE ÇIKARKEN KAFATASI BALÇIĞA GÖMÜLÜYDÜ’

Sevil Atasoy, mezardaki suyun ölçümünün ardından yaşanan olayları şöyle anlatıyor: “Önce tahtaların tamamını kaldıralım, sonra suyu boşaltırız’ diye karar verdiler. Dönüp geldiklerinde, planladıkları gibi işe koyuldular ki saat: 14.00’e doğru beklenmedik başka bir durumla karşılaştılar. Suyun yüzeyinde büyük bir cisim belirmişti. Belki o anda emin olamamışlardı ama yüzen cisim, merhumun gövdesiydi. Ölümünden 19 yıl 5 ay 16 gün sonra açılan kabirden sadece kemiklerin çıkması beklenirken, gövdenin çıkmasına hayret etmemek mümkün değildi. ‘Sabunlaşmış olmalı’ dedi bir uzman, haklıydı. Suyu boşaltmak üzere bir pompa getirttiler, hortumun ucuna bir süzgeç bezi bağlayıp çukurun içine yavaşça salıverdiler, ağır ağır suyu boşaltmaya başladılar. Bir ara durdular. Gövdeyi dışarı aldılar, suyu boşaltmaya devam ettiler. Ta ki bir karış derinliğindeki balçığa gömülü kafatasını ve irili ufaklı kemikleri görünceye dek.”

 ‘ÖZAL O GÜN ÇOK FAZLA ATENOLOL YUTMUŞ OLAMAZ MI?’

Adli Bilimler Uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy, Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın ölümüne 'atenolol' adlı tansiyon ilacının yol açtığını yazıyor. Kimya Dairesi'nin hemen her iç organda atenolol bulduğunun altını çiziyor ve bu durumun mutlaka izah edilmesi gerektiğini savunuyor.

 Atasoy’un tespitinin son bölümünde şu satırlar yer alıyor: “Acaba merhum cumhurbaşkanımız o gün çok fazla atenolol yutmuş ve nabzı düşerek kardiyojenik şoka girmiş olamaz mı? Ya da bir kaşık ılık suda bir tablet atenololün kolayca çözündüğünü ancak tadının acı olduğu göz önüne alındığında acılığını örtecek bir sıvıda çözülerek ya da toz halinde katı yiyeceğe katılarak kendisine verilmiş olamaz mı?"

CİHAN

http://www.haber7.com/guncel/haber/1041221-turgut-ozalin-kafasi-kopmus

 http://www.aksam.com.tr/siyaset/ozalin-kafasi-kopmustu-iddiasi/haber-218069

http://www.sondakikahaberleri.info.tr/haber/904806-turgut-ozal-in-kafasi-kopmus

http://www.akithaber.com/turgut-ozal-in-kafasi-kopmus_h159893.html
Bu haber 11,059 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (19)
 • isik / 25 Haziran 2013 00:40

  Anlasilan Atenolol ü yiyecek ve icecegine bol bol katip kalbe sok uygulayarak öldürmüsler.
 • Ömer Faruk / 23 Haziran 2013 07:15

  ılgınc

  Belki de merhum da o grubun ıcındeydı. Yanı vasiyet olarak ritüel yapılmıs olamaz mı? Bır de vehbı koc'un naaşının calınması olayı vardı hıc aydınlanmadı ılgınc olaylar.
 • mustafa / 22 Haziran 2013 22:28

  şüpheli acıklama

  ''Turgut Özal’ın kafasının, mezardaki suyun ölçümleri sırasında bedeninden ayrılmış olabileceğini akla getiriyor.''

  ne kadar inandırıcıki bu ifade , örnek almak için suyun içinde mikser falanmı çalıstırıyorlarki kafatasına kopacak kadar etki edebilsin ayrıca kac saat calısmıslarda yarım saat mola verelım demısler basına da 2 nöbetcı dıkmısler 20 dakıka sonra ezan okunmus nobetcıler mezar basında dua etmıs ne alakaysa ben anlamadım bırsey anlayan varsa banada izah etsin lütfen mezarında cıkarılmayı bekleyen cesed için camiye gidilipte dua edılıp namazmı kılınıyor bılemedım ben eksık veya yanıltıcı bılgıler var gıbı geldı bana
 • Gökhan GENÇ / 22 Haziran 2013 18:18

  Korkut Özalın Oğlu

  aynı haberin gündeme düşmesiyle birlikte Korkut Özal' ın oğlunun havuzda ölü olarak bulunması da ilginçtir ki ikisinde su vardır konuların birbiri ile alakası ne derecededir..
 • bilge kaan / 22 Haziran 2013 16:32

  valla pes

  bu site nasıl bir yer yahu herkese soyluyorum...
 • B.Garip / 22 Haziran 2013 16:31

  Suikast ile şehit edenler bunu yapmış olabilir mi?

  Acaba bir abd başkanının da üyesi olduğu malum örgüt mü bunu yaptı? Ritüelleri için mi yoksa başka bir sebep için mi kafa gövdesinden ayrılmış?

  Emir Yıldız'dan 14.bölümde malum örgütün merhum Cumhurbaşkanımıza olan düşmanlığı belirtilmişti.
  Unutanlar sitedeki Emir Yıldız'dan yazı dizisinin 14.bölümünü okumalılar.
  Selam sevgi ve dualarla..
 • misafir / 22 Haziran 2013 15:10

  inanılmaz

  http://www.haber3.com/ozalin-mezarini-acanlar-soke-olmus-haberi-2038805h.htm
 • ersan / 22 Haziran 2013 15:07

  şüpheli

  kazı sırasında yarım saat mola vermişler mezarın başından ayrılmışlar sonra mezarın başına geri dönmüşler. Neden? o gövde başkasına ait olabilir mi? otopsi o gövde üzerinde yapıldığına göre sonular da şüpheli. yani o gövde o başa mı ait?
 • Elmas / 22 Haziran 2013 00:59

  ...

  Yine dediğiniz çıktı abi şaşırmadım.Peki kim bunu nasıl yaptı? Yani mezar açılıpta başı bedeninden ayrıldı mı? Tüylerim diken diken okudum, bunlar nasıl şeyler böyle...
 • özcan gümüş / 22 Haziran 2013 00:21

  hani cesed tamdı

  onaltıyıldız kafarası yok dediğinde yetkililer tam demişti bende hadi canım demiştim doğrusu,şimdi yetkililer tam tersini söylüyorlar.
  onaltıyıldız en güvenilir kaynak benim için Allah razı olsun oktan bey.
 • Cemil / 22 Haziran 2013 00:12

  Oktan abi arkadaşa katılıyorum bunun üzerine bir yazı yazmanız lazım. Zira bu kafatası olayını nasıl anlamalıyız. Birileri intikam amacıyla mı kesti vs. gibi sorular oluşuyor insanda.
 • abdullah sefa / 21 Haziran 2013 23:45

  oktan abimiz

  oktan abimiz zamani geldimi mutlaka bizi bilgilendirir..
 • DROMER / 21 Haziran 2013 22:35

  oktan baba

  oktan baba ne derse o . ailemden selamlar.
 • Haydar BOZKURT / 21 Haziran 2013 20:45

  Fayda ve Zarar

  Merhum Özal'ın memlekete verdiği fayda ve zararları sayın Oktan Bey kısaca izah edebilirse sevinirim bu konuda(özellikle yalın siyasi tarih Hakkında)oldukça cahil görüyorum kendimi
  Saygılar
 • bahadır / 21 Haziran 2013 20:39

  Kapı Açılır Sen Yeter ki Vurmayı Bil!...
  Ne Zaman?
  Bilmem!... Yeter ki O Kapıda Durmayı Bil. . . !
  Mevlana
  Biz kapıda bekliyoruz BİLGE KAĞANIM…
 • nihal kaya / 21 Haziran 2013 20:32

  aklıma seçilmiş kişilerin kafatasını saklayan şeytani ekip geldi, acaba ilerde güya bilim ilerleyince yeniden diriltmek üzere saklanan kesik kafalar ...,özal ın kafası da bu şekilde mi saklanıyor .oktan abiden bu konuyla ilgili gerçek bilgiyi öğrenmek istiyoruz
 • nesrin söylemez / 21 Haziran 2013 16:23

  net açıklama lütfen

  Sevgili Onaltıyıldız ekibi ve Sevgili Oktan Abim,lütfen Özal'ın kafa tası ile ilgili acabaları silin kafamızdan,net olarak neler olduğunu açıklayın biz takipçilerinize. Lütfen. Bizler biliyoruz ki; Onaltıyıldız ve Oktan Keleş ne derse o. Başka doğruya lüzum yoktur.
 • beklenen / 21 Haziran 2013 16:14

  ne demek oluyor şimdi bu....birileribir şeyin intikamını almak için mezarı kafasını kesip bir ritüel mi gerçekleştirmiş... böylemi anlamamız lazım..
 • Serkan / 21 Haziran 2013 16:11

  Bu Nasıl Bir Site

  Bu nasıl bir SİTE Tırsmaya başaldım


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar