Açıklama-Uyarı

Açıklama-Uyarı

Oktan Keleş'ten açıklama...


16 Nisan 2013 08:47
font boyutu küçülsün büyüsün


 

Facebook Hesabımız Yoktur

 

Son günlerde bazı facebook ve site kullanıcılarının adımızı kullanarak başkalarından sponsorluk istediklerine dair mailler almaktayız.

Oktan Keleş olarak resmi sitemiz onaltiyildiz.com'dur. Bunun dışında hiçbir site ile bağlantımız yoktur. 16 Yıldız sitesi de bağımsız bir sitedir. Şimdiye kadar kimseden sponsorluk almadık, bundan sonra da almayacağız. Adımızı kullanarak bu işe kalkışanlara da hukuki olarak cevap vereceğimizi bildirmek isteriz.

Oktan Keleş olarak sadece twitter'da oktankeles ve trlinkedin de: Oktankeleş bizim kullandığımız hesaplardır.

 

Bunun dışında facebook ve diğer sosyal medyada hiçbir hesabımız bulunmamaktadır.

 

Değerli gönüldaşlarımızdan, bu tür taleplerde bulunanları, hukuki süreç başlatmak için hemen bize ihbar etmelerini rica ederiz.

Saygılarımla.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com

 

 
Bu haber 6,886 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (13)
 • Ahmet SOYLU / 19 Nisan 2013 11:04

  Ek

  Ya da uyarı mesajı yerine direk bu haberin linki verilebilir facebook simgesine. Saygılar.
 • Ahmet SOYLU / 19 Nisan 2013 10:11

  Bir fikir

  Hocam birşey aklıma geldi. twitter ve likedin yanına facebook simgesinide koyunuz. Tıklayanlara "herhangi bir facebook hesabımız yoktur" uyarısı çıksın. Bildiğim kadarıyla facebooka karşısınız. Sizin adınıza hesap açanlar için kalıcı bir cevap olacaktır. Saygılar.
 • Kel Murat Gerçek / 17 Nisan 2013 22:44

  shemson kardeşim,

  Bir öneride bulunmak kötü bir şey olmasa gerek değil mi? Eğer kötü bir şeyse, bu durumda zaten Oktan baba bize kızar veya tepki gösterir. Bir bildiği var ki, bize bir tepki göstermiyor :)

  Bize kızdığına göre :) mutlaka senin de bildiğin bir şey vardır :) Neyse kızma bize :) Mutlaka birilerinin bir bildiği olur, başka birilerinin de bir isteği olur. Bu işler böyledir :)

  Sevgiler
 • zeki dağaşan / 17 Nisan 2013 09:10

  shemsondokuz

  katılıyorum..
 • Ufuk / 16 Nisan 2013 21:36

  facebook sayfasından cevap buymuş

  Açıklama: OnAltiYildiz.com ile SionVadisi.net sitesinin bir biriyle bağlantısı yoktur. SionVadisi.net sitesi sadece haber amaçlı paylaşılmaktadır.

  Resmi site sadece onaltiyildiz.com dur. Bu konuda birçok kez sizleri uyardık. Geçmiş paylaşımlarımızda bu uyarılarımızı görebilirsiniz. Allah'a emanet olunuz.
 • shemsondokuz / 16 Nisan 2013 19:29

  Selam aleyküm

  Yani simdi Hocam hiç düsünmedimi kendi, Facebook hesabi açmayi? Benim haddimemi hesap aç demek, teklifte bulunmak? O kadar okuyoruz, hiç diyemiyormuyuz kendimize: mutlaka bir bildigi vardir diye? ACIKLAMA - UYARI her sey açikça anlatilmis, eee daha?

  Hocamizin tabiriyle: anlayan anladi...

  Selam ve dua ile...
 • Sadık Yaşar / 16 Nisan 2013 17:12

  Cevap

  Facebook sayfasından açıklama geldi, dediklerine göre sayfanın resmi olmadığını tek resmi sitenin analtiyildiz.com olduğunu daha önce açıkladıklarını söylüyorlar.
 • aytekin yuce / 16 Nisan 2013 16:14

  selamlar

  selam abi ne yani o kadar yazip begendigimiz resim bilgi sizin degilmi? ac bi sayfa abi lutfen
 • Kel Murat Gerçek / 16 Nisan 2013 14:37

  Evet Sedat kardeşin dediği gibi, bir facebook hesabı açarsanız, fırsatçıların fırsatını elinden almış olursunuz. Bence güzel fikir :)
 • Sedat Yılmaz / 16 Nisan 2013 12:56

  resmi facebook

  üstadım bunun en ıyı cozumu bır resmı facebook sayfası acmanızdır. boylelıkle tartısmalarımızı da ınteraktıf olarak surdurebılırız.
 • Mikail / 16 Nisan 2013 12:21

  sizin isminizi kullanarak farkli haberlerde paylasiyorlar di hatta bir tanesini uyardim onlarda beni siteden atti.hatta son olarak sponsor bulamazsak site kapanacak diye bir not yazmislardi.suan baktigimda o site yok belki de ben bulamadim..
 • Ahmet SOYLU / 16 Nisan 2013 11:33

  Twitter ve Linkedin

  Resmi hesaplarınızı sitede üst menüye bağlantısını koyarsanız faydalı olacağını düşünüyorum. Siteye bakıp bu iki hesap varmış başka yokmuş diyenler olacaktır. Tabi buna rağmen aldanıp yanlışa inanlarda olacaktır ama siz yinede twitter ve linkedin hesaplarınızı bağlantı olarak üst menüye koyunuz.
 • Ömer Can / 16 Nisan 2013 10:03

  Kendilerini defalarca uyarmamıza rağmen hala sizin adınızı kullanıyorlar abi. Hatta sizin adınızı kullanarak farklı haber ve yazılarda paylaşıyorlar sizin adınıza açtıkları sayfalardan.
  Talu kardeşinizden selamlar.


ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar