Oktan Keleş

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com


27 Şubat 2018
font boyutu küçülsün büyüsün

Sorun; Amerikancı İslamcılar ve Kemalistler


İstisnaları tenzih ederim ama gerçek şu ki;  ne çekiyorsak Amerikancı İslamcılar ve Kemalistler yüzünden çekiyoruz. Atatürkçülüğü tümden tenzih ederim. Atatürkçülük; Komünistlik ve  Maoculuk değildir.

Atatürkçülük; emperyalizme Siyonizm’e karşı olmaktır. Tam bağımsız olmak, dünya gerçeklerinden kopmadan, dengeleri  de gözeterek onurlu durmak; diplomasi, siyaset yapmaktır. Gerektiğinde de çizmeleri ayağa çekmektir.

İslami karakter de emperyalizme karşı olmaktır. Ancak ülkemizde bu iki kesimin ağırlıkta olduğu etkinler maalesef münafıkça ABD ile duygusal bağlarını koparamıyorlar. Gerekeni yapın! Madem   teröre destek veriyor, en üst perdeden de bu dillendiriliyor; İncirlik üssünün ve diğerlerinin bu ülkede ne işi var? Bas tekmeyi gitsin!

Milli meselede -hele beka sorunu zikrediliyorsa- bu ne turşu ne perhiz. Afrin’in içine girilmeli gerektiği kadar, kimsenin sözlerine kulak asmadan gereken yapılmalıdır.

Ülke  içindeki parazit sesler kesilmeli tek vücut olunmalıdır. “Birkaç kaya parçası için savaşalım mı?” diyen AKP’Lİ NEGAHAN’a haddini  bildir.  “Yunan ordusu gelseydi iyi olurdu” diyen sütü bozuklara ve  yüce Türk ismini o yüce ismi kullanıp, Türk devletinin karsısında yer alan mikroplara anti bakteriyel önlemler al. Yüce Türk Ordusu operasyon yapar, tantana yaparlar, operasyon yapmaz neden ordu falan yere girmiyor vs. diye yine   tantana yaparlar. İşin tuhafı hep aynı kesimler bu tantanayı yapanlar.

Efendim neymiş; 25 gün olmuşmuş da  Afrin alınamamışmış. Zaten algılatmak istenilen bu değil mi? “Türk Ordusu PKK karşısında ve PKK direniyor” diyen ahmaklar:  Bakın ulan; biraz ordumuzu tanıyanlar iyi bilir ki Afrin’in iki saatlik işi vardır, haritadan silinir ama bu Tengri Ordusu sivillere olan hassasiyetini tüm dünyaya gösteriyor. Asıl çekemedikleri bu. Aksi olsa borazancılar belli.

Türk milleti kararlıdır, mevzu vatansa herşey teferruattır. Bunu devleti yönetenlerde ciddiye almalıdır, söylemler değil icraat gerek! Afrin, Mümbiç gerekirse her yere girilmelidir. NATO’ya nota ver,  ABD üslerini derhal süresiz kapat!

Şimdi Yunan’ı kışkırtacaklardır tipik ABD şeytanlıkları… Belki ses getirecek suikastalar kaoslar vs.  İsrail, Filistin’i vuracak, Ortadoğu su sorunları alevlendirilecek, Türkiye’ye ambargo konuşulacak! Tam seçimlere doğru kaoslar vs. Ama en önemlisi ABD ve BATI RUSYA İLE TÜRKİYE’NİN geçici bölge üzerinden birleştiği çıkar birlikteliğini ne yapıp yapıp bozmaya tüm gücü ile uğraşacak. Başarılı olma olasılığı yüksek! Çünkü iktidar içe propagandist söylemlerle kendini bağlıyor. Ülke menfaati siyaset üzeri olmalıdır.

Ha unutmadan milliyetçilikte   Vietkong’lardan  örnek vermek değil;  KUVVAYİ MİLLİYEYE’DEN ÖRNEK VERMEKTİR!

GÖKBÖRÜLER YERİ GÖĞÜ İNLETMEYE HAZIRDIR!

YAŞASIN YÜCE TÜRK ORDUSU, YAŞASIN YÜCE TÜRK MİLLETİ, YAŞASIN YÜCE TÜRK DEVLETİ!


 TENGRİ BİZ MENEN.

Saygılarımla.

Oktan Keleş 

oktankeles@gmail.com 

onaltiyildiz@gmail.com 

Twitter:@oktankeles

13.02.2018 
Bu yazı 4,436 defa okundu.Yorum ekleYorum ekle
Yorumlar (2)
  • Serkan Sezgi / 30 Mart 2018 17:03

    Reis

    Oyüzden zaten ülkücüyüm
  • Saim Koçoğlu / 6 Mart 2018 08:02

    nokta atış

    oktan baba çok güzel yorumlar
Bu yazarın diğer yazılarıON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

En Çok Okunanlar