Oktan Keleş

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com


6 Ocak 2018
font boyutu küçülsün büyüsün

Nankör Araplar, Aptal Arapçılar


 


Fahrettin Paşa'nın atının dışkısına kurban olun. (http://www.haberturk.com/birlesik-arap-emirlikleri-disisleri-bakani-nin-fahreddin-pasa-tweet-ine-yanit-1762380 )

Türk'ün iti bile olamayacak kadar aşağılık nankörler. Arap ve Arapçılar'a  hakkında  bu sitede yazdığımızda http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1976  http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=4318 bizleri eleştiren , burnunun önünü göremeyen danışmanlar  vardı.    Devlet erkanını yanlış yönlendirenler şimdi ne düşünüyor? Bakın Cumhurbaşkanı ne diyor:

http://www.hurriyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan-muhtarlarimizi-uzenler-beni-uzerler-o-zaman-ben-de-onlari-uzerim-40684195

Bizi eleştirenler  şimdi görüyorlar ki biz doğruları yazmışız hatta az bile söylemişiz. Bizim dediğimiz noktaya gelmeniz için illa bu musibetleri görmeniz mi gerekiyordu, ey ufuksuz danışmanlar?

Araplara yalakalık olsun diye Diriliş Ertuğrul'u Arapçı yaptılar, Arabi diye  olmayan bir kişiyi Türk tarihine soktular. Sonuç ortada. Bu mahluklar Fahrettin Paşamıza dil uzattılar. O dilleri koparırız!

İşbirlikçi, Siyonistlerin  oyuncağı  bu Araplar  Peygamberimizi (SAV) de sevmezler. Çünkü bilirler ki peygamber Türk soyludur. Yahudilerin yok olması dünyayı, Arapların yok olması İslam'ı rahatlatır. Bu da benden atasözü olsun gelecek nesillere...

 

Saygılarımla.

 

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gmail.com



20 Aralık 2017







Bu yazı 3,001 defa okundu.







Yorum ekleYorum ekle
Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış





Bu yazarın diğer yazıları







ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara