En Sıcak Konular

9'lar

13 Mart 2018 08:26 tsi
9'lar Bazıları daha yeni keşfetmiş 9'ları...

 Bazıları daha yeni keşfetmiş 9'ları...Oysa Oktan keleş 10 yıl evvel kitabında bunları yazmış ve delillerini göstermişti.

 

Melekler Ağlarken Kitabı'nda 9'lar

.... 

"Neden 9'a ulaşmak için gayret gösterilmektedir.9 sayısı bu grup için neden bu kadar önemli? Bu soruların  cevabı kitapta şu şekilde açıklanmaktadır : " İlk  insan, ilk peygamber Hz. Adem (As) kadar gitmektedir. İblis üstünlük taslayıp cennetten kovulunca, insanoğluna düşman oluyor. Hz. Adem'e düşman olan iblis,bu düşmanlarının sayısının ne zaman artacağı endişesi içindeyken, o dönemde şeytani bir cin olan W şeytan ona şu cevabı veriyor; 3. düşmanın 9 ay sonra  gelecek.İnsan 9 ayda doğduğu için, iblis için  bu durum düşmanlarının çoğalması demekti.Bunu engellemek için her ay bir cini Hz. Adem'in eşine musallat ederek yeni bir insanın dünyaya gelmesine mani olmak istiyor.İblis her ay bir cini Hz. Adem'in eşine yolladı ama Allah'ın izni ile bu planlar tutmadı ve doğum gerçekleşti. (9 canlı deyimi de bu olaydan gelmektedir.) Bu arada Hz. Adem'in eşine verilen vesveseler arasında şunlar vardı: 'Bunu dünyaya getiriyorum, ama bakabilecek miyim? Ya asi olursa Rabbine…vs..Sonraki Ademoğulları için de aynı planlar işledi, doğumlara engel olunmak istendi ama bu çabalar boşa çıktı. Ta ki Ademoğullarından biri karnındaki çocuğu, cenini düşürerek(öldürerek) dünyaya gelmesini engelleye kadar. Bu durum iblis için milat oldu ve artık bu iş için cinlere ihtiyacım kalmadı, insan bu işi artık kendi yapıyor diyerek sevindi"

... 

Kod ismi: DÜRBÜN

“Bütün insanlığın eline dürbün verin ve sistemimize eline verdiğiniz dürbünle baksın. Böylece sistemimizi büyük görsün.”


Bu cümleleri Firavun, dokuz keşiş kılıklı şeytanîye şöyle yazdırmıştı:

* Dürbün operasyonu, bütün insanlığa yaptığımız her şeyi zihnine büyük göstermek.

* Filmlerle, psikolojik söylemlerle -Hollywood başta- bütün birimler kullanılacak.

* İnsan herhangi bir sistemimize baktığında zihni bu sistemi çok büyük ve erişilemez gibi algılayacak ve bu psikolojiye ya hayran olacak ya da bu psikolojinin altında ezilecek.

...
Firavun daha sonra şöyle devam etti dokuzlara:

* Erotik, pornografik reklamlar, şehveti azdıracak, Efendimize can verecek söylemler...

Bu kelimeyi anlamamıştım. Daha sonra bunu İlhami Abi’ye sorduğumda şöyle demişti:

- Şeytan insanın zihninde şehvetle can bulur.

2000’li yıllarda “9 rakamı”nı dünyaya “Efendi” olarak yaymak.

Nasıl mı?

Şöyle:

Onlar bu konuda 7 rakamına ulaştılar. Bunlar G 7’ler. G 7’ler; yani sözde gelişmiş ülkelerin 7 tanesi. Bazen ayrılmak isteyen, bazense 8’e, 9’a çıkarmak isteyen güçler var. Amaç 9 rakamına ulaşmak.

Bu G 7’ler, kuruluş felsefelerini Kur’an’ın bir ayetindeki gibi şöyle belirtiyorlar:

“Yeryüzünde adalet sağlamak. Huzur inşa etmek.” Ve bunun gibi... Oysa bunlar bozguncudur. Bunlar yeryüzünde huzuru bozarlar, savaş çıkarırlar, insanlığa zulüm getirirler, silah üretirler.Afrika’yı aç bırakırlar değerli taşlar yüzünden. Lüksleri için tüm enerji kaynaklarını sömürürler. Tüm insanlığın ortak unsurlarını gasp ederler. Daha binlerce olumsuz örnek verilebilir.

Anlatmak istediğim şu ki bunların amacı G 7’leri G 9’lara ulaştırmak. İleride gelişmiş ülkeler anlamına gelen G’sini kaldırarak Kutsal 9’lar anlamına ulaştırmak.

O gün İlhami Abi şu ayeti de okumuştu:

“O ŞEHİRDE DOKUZ KİŞİ (ELEBAŞI) VARDI Kİ BUNLAR YERYÜZÜNDE BOZGUNCULUK YAPIYORLAR, İYİLİK TARAFINA HİÇ YANAŞMIYORLARDI.” Neml / 48

Tefsirlerde bu ayetle ilgili şu yorum vardır: Buranın Semudluların Hicr adlı şehri olduğu; 9 kişiden kastedilenin 9 insan olabileceği gibi 9 grubun da olabileceği. O gün İlhami Abi’ye bu konuyla ilgili kaygılarımı belirtmiş, şunları sormuştum:

- Bunlar G 7 iken dünyayı zulümle doldurdular. Ya 9 olunca kim bilir neler olacak?

Bu sorumun cevabında da şunları öğrenmiştim kendisinden ve bu öğrendiklerimde bir müjde vardı. İlhami Abi önce Neml Suresi’nin 48. Ayeti’nden sonraki ayetleri okudu. Özellikle 50-51-52 ve 53. Ayetleri müjde olarak nitelendirerek şunları söyledi:

Neml / 50:
“ONLAR BÖYLE BİR TUZAK KURDULAR. BİZ DE KENDİLERİ FARKINDA OLMADAN ONLARIN PLANLARINI  ALTÜST ETTİK.”Neml / 51:

“BAK İŞTE TUZAKLARININ AKİBETİ NİCE OLDU.ONLARI DA (KENDİLERİNE UYAN) KAVİMLERİNİ DE NASIL (TOPTAN) HELAK ETTİK.”
Neml / 52:

İŞTE HAKSIZLIKLARI YÜZÜNDEN ÇÖKMÜŞ EVLERİ.ANLAYAN BİR KAVİM İÇİN ELBETTE BUNDA BİR İBRET VARDIR.” Neml / 53:


İMAN EDİP ALLAH’A KARŞI GELMEKTEN SAKINANLARI İSE KURTARDIK.”

Bu ayetler ışığında verdiği müjde anlayabildiğim kadarıyla şuydu: Bu Şeytanîler G 9’lara ulaşarak yeryüzünde bugünkünden daha da büyük tuzaklar kuracak ve daha korkunç zulümler yapacaklardı. Ancak sonunda Yaradan onların bütün planlarını altüst ederek insanları kurtaracak, insanlığa nefes aldıracaktı. Allah bu grupları helak edecek ve onların dünya hakimliklerine son verecekti.

Burada şifre şuydu:

Bütün bunlar 9’lara ulaşınca olacaktı. Allahu alem. O zaman bunlar bir an evvel 9’lara ulaşmalıydılar diye düşündüm. Hak ettikleri cezayı böyle bulacaklarına göre dua mı
etmeliydik gayelerine ermeleri için?

Aklım bunlarla meşguldü ki Dabulyu konuşmaya başladı:

- Efendimiz, Tanrı’yı hatırlatacak her türlü klasikleşmiş  cümle ve obje sloganların egemen güç olan ülkeden silinmesini emrediyor. Önce oralarda silinmeli ki sonra diğer ülkelerde de silinebilsin.

Tam bu sırada Firavun 9’lara dönerek:

- Kesit x operasyonu ne oldu diye sordu.
(Kesit x bir plan koduydu.)

9’lardan birisi:

- Bu konuda Amerika’da planımız deneniyor. Tanrı ismini silmek için en büyük sembolleri olan dolardan başladık. Adamlarımız merkez bankalarına sızdı. Şu anda başarıyla devam ediyor.  Yukarıda belirtilen bu plandan yedi sene sonra 9 mart
2007’de gazeteler ve haberler şunun ile çalkalanacaktı: Dolarlar

..... Bu haber 6,577 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  35411 µs