En Sıcak Konular

KAMBALA ve 05.03.2018 Uyarısı Üzerine

6 Mart 2018 06:18 tsi
KAMBALA ve 05.03.2018 Uyarısı Üzerine KAMBALA ve 05.03.2018 Uyarısı Üzerine

KAMBALA ve 05.03.2018 UYARISI ÜZERİNE…


"Günün birinde sessiz sözsüz bir şahlanma oldu. Anadolu'nun her yerindeki izbelerden, efsanevi yağız yüzlü adamlar belirmeye başladı. Habersiz toplandı. Kulakla duyulmayan bir sesin peşine takıldı. Olan oldu. Ne oldu? Bilmiyoruz bu hengâmede... " Dr. Münir Derman

Yukarı da mübarek büyüğümüzün bahis ettiği gibi,
Gökte, Gök Türkler.
Yerde, Yer Türkler (TÜRK ORDUSU)
Yer altında, Kambala
Ve hepsinin yanında Onaltılar ve ERENLER (Tüm mana büyükleri)

Kulakla duyulmayan bir sesle toplandı. Gökte, yerde ve daha aşağılardan insi, cinni tüm şerlilerin bir araya gelerek; Son kale, son sed olan insanlığın özüne, yani Türk’e topyekün saldırmak için bir araya geldiler.

Yarattığını sahipsiz bırakmayan yüce ALLAH C.C. (TENGRİ) yine, kendi safın da ve yanın da olan Türk’ü sahipsiz ve yardımsız bırakmadı! (Çok Şükür)

Göklerin ve yerin bilinmeyen ordularıyla destekledi. Çünkü bu millet, hem kavli hem fiili dua içindeydi. Dua eden geceler boyu sessiz sözsüz çabalayan ve uyumayanlar var.

Türk ordusu ve askeri zulüm altında ki insanlar için dün Afganistan ve birçok yerde olduğu gibi, bu günde Suriye de can ve kan vererek üzerine düşeni yapıyor. Tıpkı Çanakkale de ki gibi (Dünyanın birçok yerinden bir sürü şerli bir arada.)

Cennet mekan, Mehmet Akif dedemin deyimiyle,“Kimi Hindu, kimi Yamyam, kimi bilmem ne bela...” Afrin de kahraman ordumuzun karşısın da.

Biz inanıyoruz ve biliyoruz ki! Ayetle sabit. “De ki: Ey kafirler, yenileceksiniz ve toplanıp cehennemin dibine sürüleceksiniz ! ”( Âl-i İmrân /12)

TÜM ŞERLİLER BİR ARAYA TOPLANIRKEN!

RAHMANIN KULLARI ve RAHMANİLER, “Su uyur düşman uyumaz.” Çok iyi biliyorlardı ve ta en başından beri hep hazırdılar.

Aylardır, çalıştaylarda bir şeyler anlatılıyor ve bir şeylerin bilinmesi isteniyordu. Düşman güçlü, düşman çok yakın ve insanlar düşmandan yani şerden bi haber. Hepsini Kurani anlatımla “Eskilerin masalları” (Kalem /15) sanıyor. Oysa ki her şey biz yaşarken, bakıyorken ama görmüyorken oluyor!

Kuran ve büyüklerimizin uyarıları unutulmuş, unutturulmuş! İşte bu çalıştaylar bizi uyarmak içindir.

Bitmiş olanın değil, henüz başlamayanın, uyarısıdır!

Bu bir uyarı ve gerçeğe çağrıdır. Duyan duydu. Duymayan uyudu!..
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=6422

“Uyanma vakti geldiyse bir uyandıran olur elbet! Kimine HIZIR, kimine uçan kuş, kimine biten ot. Kimine açan çiçek, kimine akan su, kimine dilsiz taş.” Tapduk Emre
Uyanmak gerek! Uyaranlara SELAM OLSUN…

05.03.2018 Tarihinde bir şeyler oldu. Göremesem de hissediyorum. Öncesinde İstanbul ve ülkemizin birçok yeri bulutlar ve yağmurlarla kaplandı. Biz suyun rahmet olduğunu biliyoruz. Rahmet ülkemizi kapladı. O bulutlar azapta olabilirdi. Lakin her şeye rağmen yeryüzünün Seddi, kalkanı bu millet! Nerde düşmüş, gariban, sürülmüş, öldürülen ve ezilen bir insan var. Orada, Türk ve TÜRKİYE var.
(IYI ki varız.)

Ve ALLAH için can ve kan veren yine bu güzel millet ve çocukları… Dolayısıyla, Allah’ın yardımı ve Nusreti üzerimizde. Görünen ve görünmeyen ordularıyla ve ERENLER ile bizleri destekliyor.

“Ey iman edenler, Allah'ın üzerinizdeki nimetini hatırlayın. Hani size ordular gelmişti; böylece Biz de onların üzerine, bir rüzgar ve sizin görmediğiniz ordular.”göndermiştik.(Ahzab/9)

“Evet, göklerin ve yerin bütün orduları Allah'ındır. Allah Azîz'dir. (Her şeye galibtir,) Hakîm'dir.( Hikmet sahibidir.)” (FETİH /7)

Ayetler çok açık. Biz üzerimize düşeni fiili olarak yaparsak ALLAH C.C. bizi asla desteksiz, yardımsız bırakmaz!

 “Biz elhamdulillah inançlı insanlarız, biz inanıyoruz ki, Allah bize yardım eder. Allah bize yardım ettiği zaman ancak biz galip geliriz. Kimse bize galip...” N. Erbakan

Yukarıda rahmetli Erbakan hocamız bunu çok güzel dile getirmiş. O yüzden bizlerde üzerimize düşeni yapacağız. Hem kavli hem fiili dualarımızı çokça ederek, çok çalışacağız! Kan ve ter dökmeden zafer olmaz! Çocuklarımız cephede mücadele ederken bizler de bulunduğumuz yerlerde “IYI ��" lik duvarına” (Oktan KELEŞ) devamlı taş koyacağız!

“Allah da Ye'cuc ve Me'cuc boyunlarına kurtçukları musallat kılar. Hepsi bir tek kişi ölmüş gibi hep birlikte ölürler.” HADİSİ ŞERİF

Bu arada ki mecaz da anlatılan bence, GÖK BÖRÜ (KURT) ve şerre musallat olan Kurt! TÜRK’tür.

Birkaç gündür yağan yağmurun bereketi ve hikmeti de bence aşağıda ki, ayet ve  hadis te gizlidir.

“Allah gökten su indirdi de onunla yeryüzünü ölümünden sonra diriltti. Şüphesiz bunda dinleyecek bir toplum için bir ibret vardır.” (Nahl 65)

"Allah bir yağmur gönderir. O yağmurdan ne bir ev, ne de bir çadır gizli kalır. (Hepsi isabet alır) kırk gün süren yağıştan sonra yeryüzü ayna gibi olur.”  HADİSİ ŞERİF

“Müminlere şifa ve rahmet olan, kafirlere azap olmuştur.”

Bulutların perdelemesiyle Geçen yaz Tire de 80 Kalperenin yaşadığı bir mücadele bence, göklerde olmuştur.

Yerde ise TÜRK ordusu insan görünümlü şerrin yandaşlarıyla sınır için de ve sınır dışında büyük bir mücadelenin içinde. Açıkça görüyoruz. Yerin altın da, tıpkı göklerde ki gibi bir mücadele var ve zaferle neticelendi.

Bazı konsoloslukların kapatılması da iki türlü oldu. Ya uyarıldılar! (Uslu durun denildi.) Ya da oradan şerri komuta etmek istediler!

Şerli ve Cinniler, ateş ile varlar. Ateşi de su, söndürür. Suyun rahmet ve bereket olduğunu biliyoruz. Günlerdir yağan yağmur, şer tayfasına hasar verici bir azap olmuştur. (İnşaallah)

Ateşten olanlara hasar verici bir azap olan SU! Bize rahmet ve bereket olmuştur. (ALLAH’ın izniyle)

Başta da dediğim gibi; “Olan oldu. Ne oldu? Bilmiyoruz bu hengâmede... " Dr. Münir Derman

Her şeyin en IYI-sini ALLAH C.C. ve dostları bilir.

Selam, sevgi ve dualarımla…

Kardeşiniz. Bekir ÖZTÜRKBu haber 7,055 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  16105 µs