En Sıcak Konular

“İnsan Yiyen Uzaylı” Üssü

3 Mart 2018 17:03 tsi
“İnsan Yiyen Uzaylı” Üssü Amerikalı Yetkililer Gizli, “İnsan Yiyen Uzaylı” Üssünü Açığa Çıkardılar

Amerikalı Yetkililer Gizli, “İnsan Yiyen Uzaylı” Üssünü Açığa Çıkardılar (1)
10.Şubat.2017
 
Resmi kaynakların şok edici iddialarına göre, New Mexico’nun ücra bir noktasında çok gizli, insan yiyen uzaylılar’a ait bir üs inşaa edildi.


Amerika Tarım Bakanlığı, Orman İşletme Müdürlüğü kontrolündeki arazilerde görüldüğü iddia edilen ufo ve uzaylı varlığı hakkında bazı belgeler yayımladı.


Orman İşletme Müdürlüğü’ne ait bu bilgileri elde eden ise Black Vault (2) isimli, uzaylı ve ufolara ait resmi bilgileri yayımlayan sitenin sahibi John Greenewald.


İşletmenin New Mexico, Albuquerque bölgesine ait olan kayıtlarda, Arizona’daki Tonto Doğal Parkı yakınlarındaki uzaylı üssü inşaatına tanık olan birinin garip ifadeleri bulunuyor.


Bakanlık tarafından 30 Aralik 2013’te  bölgedeki orman muhafız memurlarına gönderilen mailde olağanüstü karşılaşma anlatılıyor; “David’i bu sabah arayan şahıs, Salt River Kanyonu’nun üst tarafında, Roosevelt Gölü’nün yukarısındaki bir bölgede hükümet tarafından yapılmakta olan gizli bir yapıdan bahsetti.”  Ayrıca şahıs gördükleri arasında uzaylıların ve kesik bir başın oldugunu da bildirdi.


Dahası da var, şahıs dev kule vinçler, küçük uçaklar, ufolar, insanlarla birlikte çalışan ve insan yiyen uzaylıları gördüğünü belirtti. Bulunduğu bölgede koparılmış bir insan başı ve bazı fotoğraflar da bulmuştu. Raporda görgü tanığının 60 yaşlarında olduğu ve uyuşturucu kullanmadığı da belirtiliyor.


Şahıs, gölün yakınında bulunan müdürlüğü de aradığını ama onların konuyla ilgilenip ilgilenmediğini bilmediğini belirtti. Resmi kayıtlarda bu konuşma sonrası bir şey yapılıp yapılmadığı belirtilmiyor ama yazışmanın sonundaki notta şahıs “Bu konu hakkında sizle görüşmemizin bir faydası olur mu bilmiyorum ama Phoenix Basını eminim ki çok ilgilenecektir” diyor.


Komplo teorisyenlerinin, uzaylıların aramızda yaşadığı ve hükümetin bunları bildiği ile alakalı sayısız iddiası bulunmakta ancak halkın nasıl bir tepki vereceğini bilemedikleri için gerçeklerin gizlendiği söylenmekte. İşin garip tarafı, bu iddia Tonto Dogal Parkı’ndaki gizli uzaylı üsleri ile ilgili ortaya atılmış ilk iddia da değil.


Eski bir hava kuvvetleri istihbarat subayı olan George Filer da Vietnam Savaşı'ndan beri uzaylıların Amerikan Ordusu’na destek verdiklerini söylemekte. Kendisi şu an, Amerika’da bulunan dünyanın en büyük uzaylı ve ufo araştırma organizasyonu olan Müşterek Ufo Ağı’nın (MUFON) (3) doğu bölgesi direktörlüğünü yapıyor.


“Filer’in Dosyaları” (4) adlı internetten yayınlanan raporlarda, Scott Heckman adındaki şahıs doğal park içerisinde bulunan üste insanların kaybolduğunu belirtiyor ve şunları söylüyor “Gördüğüm en büyük ve kapsamlı üs Tonto Doğal Parkı’nda bulunan bu üstür. Burayı Sierra Ancha Çölü’nde kamp yaparken keşfettim. Ufolar 2 dakika arayla bu üsse güneydoğudan alçalarak giriyorlardı. Gündüz, A-10 uçakları bölgede eğitim uçuşu yapıyorlar.bu bölge son 30 yıldır açıklanamayan kaybolma olaylarıyla tanınıyor; anahtarları üzerinde para ve kimlik kartlarıyla terk edilmiş arabalar bulunuyor, sahipleri kayboluyor ve bir daha bulunamıyor.


Başka bir garip komplo teorisine göre üstün uzaylı varlıklar dünyaya geldiler ve bizi yok etmemeleri karşılığında bir anlaşma imzalandı. Yani uzaylılara, insanlar üzerinde deneyler yapabileceği gizli üsler verildi, karsılığında Amerikan Ordusu’na yüksek teknolojilerini verdiler.


Üsten kaçanların anlattıkları dışında elimizde bunları destekleyecek hiçbir bilgi bulunmamakta.


New Mexico, Tonto Doğal Parkı’ndan 250km uzaklıktaki Dulce Üssü’nün altında genis yapılar bulunmaktadır. Dulce, Nevada’daki Nellis Hava Üssü ve 51.Bölge’de “Uzun Beyazlar” diye bilinen bir uzaylı ırkın bulunduğu anlatılmaktadır.


Scott C. Waring isimli uzay araştırmacısı sitesinde (5) şunları yazıyor “Las Vegas’ın hemen dışındaki Nellis Hava Üssü’nde “Uzun Beyazlar” bulunmaktadır. Bu üs 350.000 hektar yani küçük bir kasaba büyüklüğündedir. Niye bir hava üssü bu kadar büyük alana ihtiyaç duysun ? Çünkü üssün bazı kısımları uzaylılara tahsil edildi. Gezinti için dışarı çıktıklarında hava kuvvetleri personeli, tehlikeli bir karşılasma olmaması için bölgeyi boşaltırlar. Çünkü uzun beyazlar öldürmeyi çok sever, bu onların DNA’sında var, Amerikan askerlerine karşı bile çok saldırgandırlar.

16 Yıldız için çeviren: Onur Öner


Kaynaklar:
(1)
https://www.express.co.uk/news/weird/765840/Alien-base-Tonto-National-Forest-The-Black-Vault-US-Forest-Service-FOI
(2) http://www.theblackvault.com/documentarchive/
(3) http://www.mufon.com/
(4) http://nationalufocenter.com/category/filers-files/
(5) http://www.ufosightingsdaily.com/
Bu haber 5,724 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Yazarlar

  En Çok Okunan Haberler


  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9386 µs