En Sıcak Konular

Bermuda Şeytan Üçgeni Masalı

21 Ocak 2014 09:04 tsi
Bermuda Şeytan Üçgeni Masalı BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ MASALLARI VE SIRRI


BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ MASALLARI VE SIRRI

“Bermuda Şeytan Üçgeni” bölgesinde manyetik ve çekim alanları olduğu, bu yüzden yüzlerce uçağın düştüğü ve geminin battığı söylenir. Bunların bir kısmı doğrudur. O bölgenin üzerinden geçen uçaklar düşer. Fakat düşmeleri düşürülmelerinden, batmaları da (gemilerin) batırılmalarındandır. Çünkü o bölgede, ABD öncülüğünde bir askerî üst vardır. Gizli bir üsttür. Deniz altında da faaliyetleri vardır. Deneyler yaparlar. O bölgede sûni olarak manyetik bir alan geliştirmişlerdir. Oradaki en büyük deneyler içinde UFO’lar denenir. UFO’lar dememiz şundandır: Bu araçlar, ABD’li seçilmiş bilim adamları tarafından, bir nevi uçak teknolojisi kullanılarak yapılmış UFO şeklindeki uçaklardır. Bunu Hitler de düşünmüştü. “İlk uçan daireyi Hitler yapmıştır.” diye, bunun belge ve fotoğrafları yayımlanmıştı. Bermuda’da uçan daireler zaman zaman havalanır ve bazı uçakların yanından geçerler. Bunlar bilinçli yapılır. İnsanlığın zihnine UFO bilinci, uzaylılar bilinci yerleşsin diyedir. Uçan daire bir uçağın yanından geçince, onu gören pilotlar kuleye rapor ederler. Medyaya, uzaylı uçan daire gördüklerini, yemin ederek anlatırlar. Yalan söylemezler; çünkü gördüklerinin sırrını bilmeden, doğal olarak inanırlar. Yalan makinesine bağlananlar olmuş ve doğrulanmışlardır. Ülkemizde de, askerî kökenli bazı sivil uçak pilotlarının UFO gördüğü medyaya yansımıştır.

Dünyada çok ciddi UFO kuruluşları vardır. Bunlar uzaylıları görenleri, UFO’ların fotoğraflarını, ispat olsun diye dünyaya gösterirler. Bunların başındakiler Yahudi sermayesinde Şeytanîlerdir. Bu amaçla uzaylı ve UFO bilincini yeni nesillere aktarırlar. Çünkü Allah inancını yok etmek için bir silah da bu senaryodur:

Yeni küresel dünyaya “uzay dini”…

Neden uzay? “Semavî dinlerin vahiyleri yukarıdan; yani gökten gelir.” anlayışını taklittir. “Uzay dini” bir basamaktır. Dört kitabın ve tüm dünyadaki tasavvuf(!) felsefelerinin karması bir uyduruk dindir. Karma oluşunun sebebi, tüm dünyadaki inanç mensupları kendi inançlarından bir şeyler bulsun ve kansınlar diyedir. Bu konuyu fazla irdelemiyoruz. Bu kadar bilgi yeter diye düşünüyoruz. UFO görenlere duyurulur.

Oktan Keleş

(Asa Kitabı sh.165)Bu haber 9,781 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler

  1. Beyin ve Yapay Zeka Birleşecek

  ON ALTI YILDIZ'da Ara Internet'te Ara  

  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1,047,501 µs